Cryptocurrency’te Bu Hafta – 9 Şubat 2018

Çimler Dalmanın Diğer Tarafında Daima Daha Yeşildir

Buna dalış demek gerçekten adaletli değil. Geçen ay yaşadıklarımıza bir düzeltme demek bile mizah gibi görünüyor. Kripto’nun genel piyasa değerinin Ocak’taki 834 milyar $ ‘dan en düşük seviyesinde 282 milyar $’ a yükselmesini başka nasıl haklı gösterebiliriz? Demir ellerle tutunarak, işte böyle.

Şimdi, en kötüsünün geride kalması için ne kadar dua ediyor olursak olalım, henüz bitip bitmediğini bilmiyoruz. Bununla birlikte, pazar sıcak bir dakikada olduğundan daha sağlıklı görünüyor ve yeşille gülümseyen ilk 10, minnettar olunacak bir şey.

Bitcoin: Bitcoin daha iyi günler gördü, bu kesin, ama her şey düşünüldüğünde, oldukça iyi gidiyor. Eh, teknik olarak hala çalışmıyor % 2 geçen hafta bu zamandan. Ama sanırım hepimiz 8.400 $ ‘ın, hafta başında satış sırasında en düşük seviyedeki Bitcoin’in 6.000 $’ dan çok daha iyi olduğu konusunda hemfikir olabiliriz..

Ethereum: Görünüşe göre marketcap’in ikincisi Bitcoin ile aynı gemide. Ethereum da düştü % 2 geçen Cuma başlangıç ​​noktasından şu anda 854 $ fiyatla oturuyor.

Dalgalanma: Ripple, Bitcoin / Ethereum setini şu anda olduğu gibi kırıyor % 6 geçen hafta bu zamandan. Bu, büyük ölçüde dün gece 0,90 dolara kadar yükselen bazı yukarı yönlü fiyat hareketinin sonucudur..

en iyi 10

Mansiyonlar: Bu hafta hiçbir madeni para bahsetmeye değer pek bir şey yapmadığından ( E-para, haftanın ikinci pump-n-dökümü için yeniden yükleniyor. % 1.855 24 / saat içinde). Hayır, herhangi bir meşru şeref sözümüz yok, bunun yerine onurlu bir tesadüf. U / steelflight84 olarak r / cryptocurrency üzerinde işaret etti Bu haftanın başlarında, Bitcoin, Ethereum ve Ripple, bu haftanın aşağı doğru yarışında birbirlerinin peşinden koştu. O kadar yakından ki, fiyatları birbirlerini 10’luk kuvvetlerle yansıtıyordu..

Yurtiçi Haberler:

Forbes, Meraklılara Favori Kripto Şişman Kedilerini Takip Etme Şansı Veriyor: Yani sap güçlü bir kelime olabilir. Ne olursa olsun, Forbes, “Dünyanın Milyarderler Listesi” nin dijital ekonomi eşdeğeri olan ilk “Kripto Para Biriminde En Zengin Kişiler” i yayınladı. Listenin başında Ripple’ın eski CEO’su Chris Larsen ve Binance kurucusu Changpeng Zhao gibi rakamlar yer alıyor..

Goldman

SEC / CFTC Senato Tanıklığı Kripto Umut Veriyor (ve Yeni Bir Maskot): Jay Clayton ve Chris Giancarlo, Salı günü Senato önünde kripto para birimlerini düzenleme davasını açtı. Toplantı olumlu bir notla sona erdi çünkü yasa koyucular, her iki SEC / CFTC başkanının önerdiği eylem yollarına açık görünüyordu. Bu, yatırımcılara ve meraklılara, piyasadaki çöküşün pek çok kişiyi umutsuzluğa sürüklediği bir zamanda mekanın geleceği için bir iyimserlik parıltısı verdi. Hatta senatörlere HODLing’in harikalarını anlatan Giancarlo, kripto alanı için biraz maskot gibi görünerek toplantıdan ayrıldı ve topluluk üyeleri, Twitter takipçilerini 48 saatin altında 5 binden 28,5 bine çıkararak amigoluğu için ona teşekkür etti..

Bittrex Coinbase’deki Isıyı Yükseltir, USD Mevduatı Eklemek İstiyor: İlk Robinhood, kripto para ticareti açacağını duyurdu ve şimdi Bittrex, USD mevduatlarını entegre edeceğini ve yeni kullanıcıları karşılamak için yeni hesaplar açacağını duyurdu. Coinbase endişelenmeli mi? Bitcoin gibi, ilk hamle avantajına sahip, ancak fiattan kripto pazarına girerken bir miktar rekabet görmeye başlıyor.

Goldman Sachs Bir Kez Daha, Çoğu Madeni Paranın Yakında Değersiz Olacağını Söyledi: Küresel Yatırım Araştırma Başkanı Steve Strongin, tüm madeni paraların uzun vadede başaramayacağını söylemiyor, ancak mevcut haliyle çoğu dijital varlığın değersiz olduğunu söylüyor. “Birkaç kazanan en çok alır” piyasasında, blockchain teknolojisi hayatta kalırken, “hayatta kalamayan para birimleri büyük olasılıkla sıfıra işlem görecektir.”

gs

Kredi Kartı Firmaları Satın Alma Yasaklarıyla Kripto’nun Yükselişiyle Mücadele Ediyor: Bank of America ve J.P. Morgan gibi büyük bankalar, Coinbase gibi bilinen kripto para borsalarından alımları engellemeye başlıyor. J.P. Morgan’ın sözcüsü Mary Jane Rogers, kripto para birimleriyle ilgili riskin şu anda çok yüksek olduğunu söylese de, bu yasağın rekabetin başarısı ve yükselişiyle mücadele etme girişimi olup olmadığını merak etmemizi sağlıyor..

Artık Amazon’da Kripto Madenciliği İçin GPU’lar Satın Alabilirsiniz: İlk madencilik teçhizatınızı nereden satın alacağınızı merak ediyorsanız, başka yere bakmayın… Amazon artık madencilere üçüncü taraf satıcı satışları yoluyla kendi GPU’larını puanlama olanağı sunuyor. Bir pazarlık arıyorsanız, 6 paket soğukta sert GPU’lar bile satın alabilirsiniz (yani aşırı ısınana kadar). Bu aletlerin fiyatları son üç ayda fırlayarak, düşük 200 $ ‘dan bu fiyatı neredeyse üçe katladı..

Ohio Teen, Tüm Hayat Tasarruflarıyla Kripto Satın Aldıktan Sonra Milyoner Oldu: “Vay canına, sadece günde% 10 getiri sağladım. Bu çılgınlık, ”dedi 18 yaşındaki Eddy Zillan, Business Insider ile yaptığı röportajda. Zillan, Coinbase hesabı açmak için gerekli yaşın 3 yaşından küçük, 15 yaşında kripto satın almaya başladı. Ancak bu, bu elverişli crpyto çocuğunun eyleme katılmasını engellemedi ve şu anda danışmanlık hizmetleri için saatte 250 dolara kadar ücret alıyor..

Kaliforniya Kripto Meraklıları Porto Riko’da Yeni Bulunan Özgürlüğü Buluyor: “Sol” adını verdikleri bir binada yaşayan bir grup Kaliforniyalı, güzelliği için değil, sermaye kazancı vergilerini ve federal vergileri önlemek için Karayip adasına taşındı. Amaçları bölgenin başkenti San Juan’ın kalbinde bir “kriptotopya” kurmak ve hatta hükümetin kendilerine bir kripto para birimi bankası kurmalarına izin verdiğini söylüyorlar. Halsey Minor’un kurucusu, Porto Riko’yu mahveden kasırgalar korkunçken, düşük mülk maliyetleri ve şirketlerin merkezlerini Porto Riko’ya taşımalarının uzun vadede bir “nimettir” olduğunu söylüyor..

CoinCentral’daki Yenilikler?

Cryptocurrency Borsalarının Perde Arkası: Hiç dünyanın önde gelen borsaları tarafından kullanılan sırlar ve stratejiler hakkında daha fazla bilgi edinmek istediniz mi? Burada, San Francisco’daki 2018 Blockchain Connect Konferansı’nda kazanılan bilgilerden bazılarını vurguluyoruz..

Yarışlara Kapalı: En popüler merkezi olmayan borsa için rekabet devam ediyor ve daha popüler DEX’lerin bir listesini derledik, böylece çöpü seçebilirsin.

KuCoin Değişim İncelemesi: KuCoin ticaret platformu rakiplere karşı nasıl bir performans sergiliyor? Sana söyleyeceğiz.

NEO’nun Yeni Vizyonu: Moonshot: NEO DevCon, dünyanın her yerinden blockchain meraklılarını, geliştiricilerini, yatırımcılarını ve girişimcileri bilgi ve coşkuyla ekip oluşturarak samimi bir ortamda bir araya getirdi. NEO ekibinin hayal ettikleri ve gelecekte nereye gideceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için gelin bize katılın.

Durum (SNT) nedir ?: Sosyal ağı yeniden tasarlayan bu mobil istemci hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Daha fazla arama yok.

Zilliqa nedir ?: Bu kılavuz, yüksek ölçeklenebilirlik çözümüne sahip bir blok zincirine derinlemesine bir bakış sunar.

MaidSafeCoin nedir ?: SAFE ağı henüz emekleme aşamasındayken, projenin misyonu aracılığıyla ortaya çıkabilecek pek çok olası faydası açıktır. Bu makaleden oyunun kurallarını değiştiren bu teknoloji hakkında daha fazla bilgi edinin.

Cryptocurrency Sektörüne Bakış: Tim Draper: Bitcoin’in ve blockchain teknolojisinin uzun süredir savunucusu olan Draper, kendisine ve kripto para dünyasındaki faaliyetlerine önemli ölçüde dikkat çekti. Bu sektörün spot ışığında bu girişim kapitalisti ve blockchain dünyasının önde gelen figürü hakkında daha fazla bilgi edinin. Draper Üniversitesi ayrıca bir Blockchain Yoğun Kurs, Draper’ın ve ağının içgörülerine göre uyarlandı.

Blockchain Topluluğunu Büyütmek, NEO DevCon’da Büyük Bir Konuydu: Bu makalede, blok zinciri topluluğunu büyütme açısından NEO’nun DevCon’undan çıkan en büyük temalardan bazılarına bir göz atacağız..

Power Ledger (POWR) nedir ?: Hayatınızı sürdürmek için gereken tüm enerji için büyük kamu hizmeti şirketlerine veya yabancı kaynaklara güvenmeyen bir dünya hayal edin. Merhaba gelecek, Power Ledger ile tanışın.

Blockchain Connect 2018 Özeti: 26 Ocak’ta CoinCentral ekibi, San Francisco’daki Blockchain Connect konferansına katılmanın mutluluğunu yaşadı. Tüm inanılmaz konferans olaylarını dahil etmek imkansız olsa da, bu özette gerçekten öne çıkan olaylardan bazılarını vurguluyoruz..

KuCoin Paylaşımları (KCS) nedir ?: Ya 1 jeton tutmak size her gün 200’den fazla farklı jeton kazandırırsa? Binance’in en şiddetli rakibi KuCoin’e hoş geldiniz.

Loopring nedir?: Bu bir değişim değil, değişim için yapılmıştır. Loopring’i merkezi olmayan alışveriş için gerçekten türünün tek örneği bir platform yapan protokoller hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu kılavuza bakın.

Shitcoin Nasıl Yapılır: Hızlıdan nakit kapma düzleşmek dolandırıcılık, Görünüşe göre herkes bugünlerde patlayan, ancak henüz düzenlenmemiş kripto para piyasasından yararlanıyor. Öyleyse neden olmasın? (sorumluluk reddi: kesinlikle yapmamalısınız).

SEC ve CFTC, Senatodan Önce Kripto Düzenlemeleri İçin Örnek Oldu: Para aslında burada, ABD hükümeti düzenlemeler için çağrıda bulunurken başlıyor. Doğru yönde bir adım mı?

Min Kim, ICON’un Eğitim Taahhüdü, Benimseme Konusunda Konuştu: Bu yılın ilk yıllık Blockchain Connect’te, Coin Central’dan birkaçımız, ICON’s Foundation Council üyesi ve DAYLI Financial Group’un Baş Strateji Sorumlusu Min Kim ile bir röportaj için bir araya geldi..

Asic, GPU ve CPU Madenciliği: Bir sonraki ticaretinizi veya yatırımınızı yapmadan önce, madeni paranızın ASIC, GPU ve CPU madenciliği kullanıp kullanmadığının sonuçlarını düşünün – eğer bu Proof of Work ise. Ama önce, bu madencilik süreçleri arasındaki farkları öğrenmeniz gerekecek.

WanChain nedir ?: WanChain projesi için 2018’in neden büyük bir yıl olacağını öğrenin.

Electroneum nedir ?: Electroneum, elektronun adını almasına rağmen, geleceği hakkında olumsuz olmak zordur. Bu başlangıç ​​kılavuzunda, Electorneum’un iç işleyişini keşfederek blok zinciri endüstrisini kısa sürede sallayacak.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Bitcoin Artık Darkweb’in Favorisi Değil: İnternetteki yasadışı hizmetler için ödeme yapmak istiyorsanız, yardım için Bitcoin’in küçük kardeşine bakmak isteyebilirsiniz. Litecoin, internetin kirli kargaşasının iyiliğini kazandı. Recorded Future tarafından yayınlanan bir rapora göre Litecoin, Darkweb satıcılarının% 30’u tarafından kabul edilirken, sırasıyla ikinci ve üçüncü sırada DASH ve Bitcoin Cash geliyor..

UNICEF, Suriyeli Çocuklar için Ethereum Madenciliği Yapmanızı İstiyor: Reuters’e göre, savaşın harap ettiği Suriye ülkesinin çocuklarını desteklemek için “Oyunu Değiştirenler” Girişimi’ne 500’den fazla kişi katıldı. UNICEF yaptığı açıklamada, “madencilik yoluyla, veremeyen veya fırsat bulamayanlar için bir fırsat yaratıyoruz” dedi. Proje, 2 Şubat’taki lansmanından bu yana 1.500 Euro’dan fazla para topladı..

tek

Çin, Ticareti Durdurma Çabalarında Döviz Platformlarını Yasakladı: Financial Times’ın (Çin Halk Bankası’na bağlı) bir makalesinde belirtildiği gibi, Çin, ICO’lara ve kripto ticaretine nihai bir son vermeye çalışıyor. “Finansal riskler” nedeniyle kripto alımlarını durdurmaya çalışan Amerikan kredi kartı şirketleri gibi, Çin de dijital varlıkların mevcut haliyle devam edemeyecek kadar riskli olduğuna inanıyor. Çin hükümetinin riskleri azaltmaya yönelik tüm adımlarına rağmen, vatandaşları ticarete devam etmenin yollarını buluyor.

Çin’den farklı olarak, Singapur Kripto Para Birimini Kabul Ediyor… “Şimdilik”: Pazartesi günü, Singapur Başbakan Yardımcısı Tharman Shanmugaratnam, “Şimdilik, Singapur’daki kripto para ticaretinin doğası ve ölçeği, finansal sistemimizin güvenliği ve bütünlüğü için risk oluşturmuyor” dedi. Singapur hükümetinden gelen rahat görüşler, Japonya’nın blockchain teknolojisine yönelik yumuşak tavırlarını takip ediyor ve her iki ülke de kripto para biriminin büyük potansiyelini görüyor..

Hack Değil: Binance Bakım İşlemlerini Durdurdu: Dünyanın en popüler kripto para borsalarından biri olan Binance, yakın zamanda para çekme ve alım satım işlemlerini askıya aldı. Binance CEO’su Changpeng Zhao’ya göre, borsa sunucularında verileri “senkronize olmayan” bırakan bir sorun vardı, ancak kullanıcılara tüm verilerin güvende olduğundan emin oldu. Hizmetler 7’sinde düştü ve 9’unda devam etmesi bekleniyor.

Diğer Haberlerde, Porno Artık Kripto Para Madenciliği Yapmak İçin Kullanılıyor: Bazı çevrimiçi fantezilerin ardından bilgisayarınızın sizin kadar sıcak ve ağır olduğunu fark ettiniz mi? Cevabınız evetse, porno alışkanlıklarınız başka birine para kazandırıyor olabilir. Çinli güvenlik firması 360 Netlab tarafından yapılan yakın tarihli bir araştırma, tüm tarayıcı madenciliğinin% 49’unun porno web sitelerinden geldiğini gösteriyor. Bu siteler, cinsel isteklerini doyururken, çeşitli para birimlerinde madencilik yapmak için ziyaretçilerin bilgisayarlarını kullanan madencilik komut dosyaları çalıştırıyor.

Avrupa Merkez Bankası Gündeminde Olmayan Düzenlemeler: Amerika Birleşik Devletleri düzenleyici tartışmalara kapılarını açmış gibi görünse de, Avrupa Merkez Bankası konuya bir darbe vurmaya hazır değil. ECB’nin Denetim Kurulu Başkanı Daniele Nou, CNBC’ye yaptığı açıklamada, “Konuyu düzenleyici bir bakış açısıyla inceliyoruz, gerekirse bir şeyler yapmaya hazırız, ancak şu ana kadar yapılacaklar listemizde tam olarak çok yüksek değil” dedi. röportaj.

Diğer Bankalar İçin Kripto Satın Alımlarını Krediyle Yasaklamak İçin Bir Hareket: Piyasalar darbe alıyordu ve İngiltere’deki bankalar, riskleri azaltmak için gölet boyunca kardeşlerinin izinden gidiyor. Loyds Banking Group Plc ve Virgin Money, kredi kartlarında kripto para alımlarını engelledi. Yıl sonunda kripto para biriminin yükselişinin zirvesinde, kredi kartı satın alımları giderek yaygınlaştı ve hareket, piyasa serbest düşüşe geçerken müşterilerin borca ​​dalmasını önlemeye çalışıyor..

Kuzey Kore Muhtemelen Coincheck Hack’in Arkasında, Güney Koreli Yetkililer: Japon borsası Coincheck iki hafta önce hacklendi ve çalınan kripto para biriminde 530 mln dolar kaldı. Güney Kore Ulusal İstihbarat Servisi, saldırının arkasında Kuzey Kore’nin olabileceğine inanıyor. Maalesef bu çok da şaşırtıcı değil çünkü Kuzey Kore’nin geçen yıl meydana gelen bir dizi Bithumb ve Youbit saldırısının arkasında olduğundan şüpheleniliyor..

kuzey koreli bilgisayar korsanları

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me