Kriptoda Bu Hafta: 4.20.2018

Beni Şimdi Durdurma

Cidden, yapma, çünkü piyasa yükselen ivmenin ikinci haftasını kaydetti – iki haftalık bir dönem boyunca net bir pozitif büyüme kaydettiğimiz son sefer, geçen yılın Aralık ayındaydı.

375 milyar dolarlık toplam kapitalizasyonla, tüm kripto piyasası yükseldi % 13 geçen Cuma günkü değerinden 325 milyar dolar. Bu artışla birlikte Mart ayı ortası fiyatlarının üzerine çıktık ve Mart ayının başından beri görmediğimiz 400 milyar $ ‘ın kapısını çalıyoruz..

Gibi yükseliş tahminleri tıklama tuzağı başlıklarına ve “uzmanlara” giden yolu bulmak haber vermek yakın bir boğa koşusu, dikkatli ilerleyin. İnsanların katıldığı hızlı bir tırmanışla Bitcoin’in Şubat ayında 12.000 dolara sıçradığını gördük inanmak ayı pazarı bitmişti. Trendler kesinlikle yukarı bakıyor, ancak Bitcoin’in fiyatı 9.000 $ ‘ın üzerine çıktığında ve kaldığında daha rahat hissedeceğiz.

Bitcoin: Bitcoin 8.500 dolarda arttı % 5 haftada. Geçen hafta sahip olduğumuz kadar dramatik bir hakaret değil, ama yine de müteşekkir olmak için biraz büyüme.

Ethereum: Birlikte % 13 Ethereum’un 587 dolarlık fiyat etiketi, bu hafta yükselişe geçtiğinde, 2018 ayı piyasası boyunca rakiplerine göre aldığı dayaktan memnuniyetle karşılanıyor..

Dalgalanma: Üç kişilik grubumuza liderlik eden Ripple, haftanın en büyük kazancını kaydetti. % 23 haftalık 0.85 $.

Yurtiçi Haberler

“İnce bir varsayım çorbası” içinde yüzen Craig Wright, Milyar Dolarlık Davayı Reddetti: Bir zamanlar kendini Bitcoin’in yaratıcısı ilan eden Craig Wright, Florida Federal Mahkemesi’nin Güney Bölgesi’ndeki bir davayı reddetmek için başvuruda bulundu. Kardeşinin ölümünün ardından Ira Kleiman, Şubat ayında Wright’a karşı dava açtı ve Wright’ın haksız yere “Dave Kleiman’ın bitcoinlerini ve Bitcoin teknolojisiyle ilişkili belirli fikri mülkiyet haklarını ele geçirdiğini” iddia etti. Wright ve avukatları, mahkeme salonundaki yaratıcılık gösterisinde, davayı reddetme hareketlerini kınadılar ve “sarsılma” nın ince bir varsayım, spekülasyon, çelişkili iddialar, söylenti ve ima. “

Stablecoin Proje Temeli, VC Finansmanında 133 Milyon Dolar Artırdı: Daha önce Basecoin olarak bilinen ABD merkezli stabilcoin girişimi Basis, bir dizi kurumsal yatırımcıdan 133 milyon dolar topladı. Bir Dayanağa Göre Blog yazısı, Bain Capital Ventures, GV, Stanley Druckenmiller, Kevin Warsh, Lightspeed, Foundation Capital, Andreessen Horowitz, Wing VC, NFX, Valor Capital, Zhenfund, INBlockchain, Ceyuan Ventures, Sky9 Capital ve diğerleri projeyi finanse etmek için devreye girdi. Gönderide, “Birlikte, kripto para birimini dünya çapında istikrarlı ve kullanılabilir hale getireceğine inandığımız algoritmik bir merkez bankasıyla bir kripto para birimi inşa ediyoruz” yazıyor.

New York Başsavcısı, Kripto Para Birimi Borsalarına Sorgulama Başlattı: Eric T. Schneiderman ve New York Eyalet Başsavcılığı’ndaki ekibi, 13 kripto para borsasının ABD ofislerine bir anket gönderdi. Coinbase, Gemini, Bittrex, Binance, bitFlyer USA, Bitstamp USA, Bitfinex, Huobi, Kraken, Circle Internet Financial Limited (Poloniex), Tidex, Gate.io ve itBit’e gönderilen anket, temel işlemler, ücretler ve alım satım hakkında bilgi istiyor politikalar, iç kontroller ve risk yönetimi. Gemini’nin CEO’su ve kurucu ortağı Tyler Winklevoss, soruşturmayı olumlu düzenleyici işbirliği şansı olarak memnuniyetle karşıladı, ancak Kraken’ın CEO’su Jesse Powell girişimi küçümsedi ve kamuoyuna açıkladı. belirtilen Kraken’in uymayacağı.

Yatırımcılar (Hala) Vergilerinden Kripto Para Birimi Kazançlarını Bildirmiyorlar: Yaklaşık bir ay önce, popüler vergi beyannamesi hizmeti Credit Karma, müşterilerinin% 1’den daha azının vergi formlarında kripto para birimi yatırımlarını raporladığını bildirdi. Vergi günü üç gün önceydi ve çok az şey değişti. Comapny’nin yeni raporlarına göre, 250.000 dosyadan 100’den azı, kripto para birimi yatırımından kazanç elde ettiğini bildirdi – bu sadece% 0,04, bu da kabaca Amerikalıların% 8’i kriptoyu bir şekilde tutan.

Coinbase Earn.com’u Satın Aldı, Earn CEO’sunu CTO olarak işe aldı: Coinbase, yoğun bir Q1 geçirdi ve zaten güçlendirilmiş endüstri hakimiyetine sadece kilo vermeye devam etti. Bu hafta, raporlar, kripto para biriminin en büyük şirketlerinden birinin Earn.com’u 100 milyon dolarlık basketbol sahasında olduğu tahmin edilen bir satın alma işlemiyle satın aldığını ortaya çıkardı. Anlaşmanın bir parçası olarak, Earn.com CEO’su Balaji Srinivasan, şirketin ilk CTO’su olarak Coinbase’de işe alınacak.

SEC, Mahkeme celbi ile Riot Blockchain’i Tokatladı, Şirketin Blockchain’e Odak Noktası Kayması Üzerine Bilgi Araştırmaları: Kripto para birimi 2017’de piyasaya sürüldüğünden beri, Long Island Iced Tea (şimdi Long Blockchain), Kodak, Overstock ve Atari gibi şirketler, kazançları artırmak için ICO’ları yeniden markalaştırarak veya teklif ederek hype trenine atladı. Daha önce Biotech şirketi Bioptix olarak bilinen Riot Blockchain, bu şirketlerden biridir ve bu değirmen evindeki birçok kişi gibi, SEC’in çirkin ilgisini çekmiştir. İsim değişikliğinden sonra şirketin hissesi% 1.500 arttı. Bunlar gibi mahkeme celpleri, iş modellerini kriptonun popülaritesinden yararlanmak için değiştiren eski şirketler için olağan hale geldi ve SEC, “sektörde anlamlı bir sicili olmayan şirketlerin blockchain teknolojisiyle uğraşmasının kabul edilemez olduğu konusunda uyardı. isimleri ve yatırımcılara ilgili riskler hakkında yeterli açıklama yapmadan hemen menkul kıymetler teklif ediyorlar. “

Dow Jones Medya Grubu, Cesur Yazılımlı Ortaklar: Dow Jones Media Group, dijital reklamcılık ve yayıncılık için blockchain’i test etmek için Brave tarayıcı ve Basic Attention Token ekibiyle ortaklık kurdu. Resmi açıklamaya göre, ortaklık, Media Group markalarından ikisi olan MarketWatch ve Barron’s’taki “ilk gelen, ilk hizmet esasına göre” premium içeriğe Brave tarayıcıya erişim sağlayacak. basın bülteni. Ek olarak, hem MarketWatch hem de Barron’s Basic Attention Token için sertifikalı yayıncılar olacaktır..

https://t.co/xsPVwWAN7h

– Cesur Yazılım (@brave) 18 Nisan 2018

CoinCentral’daki Yenilikler?

MetaMask Nasıl Kullanılır | Yeni başlayanların kılavuzu: Popüler ERC20 tarayıcı cüzdanını kurma ve kullanma konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Arkanı kolluyoruz.

Blockchain Oylama Nasıl Çalışır ve Neden İhtiyacımız Var: Blockchain, mevcut teknolojinin desteklediğinden daha hızlı, daha şeffaf ve daha güvenilir seçim sonuçları sağlama potansiyeline sahiptir..

Binance Exchange İncelemesi: Son Binance incelememizden bu yana çok şey değişti, bu yüzden borsanın ilerlemesini ve büyümesini takip etmek için bir tane daha yazdık.

Nick Szabo kimdir? Kitabı tam anlamıyla akıllı sözleşmeler üzerine yazan ve her ikisinin de yaratılmasından yıllar önce Bitcoin’i teorileştiren adam hakkında daha fazla bilgi edinin.

Bitmain Nedir ve Kimdir? Madencilik devi, ASIC yonga üretimi alanında ve madencilik kolektifi Antpool ile adından söz ettirdi..

Kripto Para Birimi İşlemlerinin Olası Riskleri Üzerine Eğitim Kampanyası: Dünya çapında ulusal hükümetler tarafından önemli kripto para birimi düzenlemeleri ve yasaklar konulmuş olsa da, çok az sayıda düzenleyici, yeni yatırımcılara kriptoya yatırım yapmanın potansiyel riskleri hakkında bilgi vermenin bir yolu olarak eğitim kampanyalarına vurgu yaptı..

Loopring, Nebulas Kurucuları Eski Google Çalışanları için Blockchain Geliştirme Topluluğu Kuruyor: Hitters Xu, Daniel Wang ve Andy Tian, ​​blockchain ve kripto para birimi teknolojilerinin geliştirilmesi için en iyi Google yeteneklerini seçmek amacıyla xGoogler’in Blockchain Alliance’ı kurdu..

Coinbase İncelemesi: Coinbase Cryptocurrency Satın Almak İçin Güvenli mi: Alanın önde gelen borsalarından birinde yenilenmiş başka bir inceleme.

Asic Mining vs Cryptocurrency Proje Ekipleri: Bir Kedi ve Fare Oyunu: ASIC madencilik teçhizatlarının yükselişi, hobisi olan madenciler için pazara giriş engelini artırmakla kalmadı, aynı zamanda işletmelerin büyük madencilik operasyonları başlatmasını da çok daha kolay hale getirdi..

NY Başsavcısı 13 Borsaya Anket Gönderdi, Ticari Faaliyetleri Soruyor: New York Eyalet Başsavcılığı ofisi, iş modelleri, iç kontroller ve temel operasyonları hakkında daha fazla bilgi edinmek için 13 borsaya anketler gönderdi..

Tıp Doktorları ve Doktoralar Blockchain’i Anlıyor: Peer Atlas Ekibi ile Röportaj: PeerAtlas, tıbbi bilgileri ücretsiz hale getirme ve tıp doktorları ve tıp uzmanlarının reklamsız ve hakemli tıp kütüphanesindeki bilgilere katkıda bulunmaları ve bunları güncellemeleri için sürdürülebilir ve ölçeklenebilir bir teşvik yapısı oluşturma misyonunu üstlenmiştir..

ICObench’in ICO Pazar İncelemesinden Elde Edilen Bulguları Keşfetmek: 6 Nisan’da, ICO inceleme sitesi ICObench, bazı büyüleyici endüstri verilerinin yanı sıra Mart ayı için ICO Pazar İncelemesini yayınladı. Farklı ICO platformları, genel pazar eğilimleri, sektöre göre istatistikler ve çok daha fazlasını içerir..

Animecoin (ANI) Nasıl Satın Alınır: Başlık her şeyi söylüyor millet.

Stablecoinler Nasıl Çalışır ve Fiyat Oynaklığı İçin Vardıkları Bakiye: Stablecoins, fiyat dalgalanmaları nedeniyle kriptoya dokunmayacak eski kurumlar için benimseme sel kapılarını açabilecek paralar olan uçucu olmayan kripto varlıklar sağlamak için çalışır..

Cambridge Analytica Nixes Cryptocurrency Projesi, Facebook Data Fiasco’dan Sonra: Cambridge Analytica, kendisini Facebook’un veri gizliliği tartışmasının ortasında bulduktan sonra, bir ICO başlatma planlarından geri adım atıyor..

Devam Çizelgesi Modellerine Giriş: Trend tutarlılığını tespit etmek için gözünüzü keskinleştirmek için en son TA kılavuzumuza göz atın.

Gizlilik Paraları İçin Nihai Kılavuz: Bu kılavuzla, kripto para biriminin en önemli gizlilik seçeneğine kapsamlı bir genel bakışla kilitlemeye anonimlik getirdik.

Dünyanın Her Yerinden Haberler

Loopring, Nebulas ve Gifto Kurucuları Eski Google Çalışanları için Blockchain İşbirliği Kuruyor: Daniel Wang (Loopring), Hitters Xu (Nebulas) ve Andy Tian (Gifto) iki ortak noktaya sahip: hepsi eski Google çalışanları ve hepsi kripto projeleri üzerinde çalışmak için Google’dan ayrıldı. Şimdi üçlü, blockchain teknolojisini geliştirmek ve keşfetmek için Google’dan en iyi yetenekleri işe almaya adanmış bir grup olan exGooglers Blockchain Alliance’ı (GBA) kuruyor. İttifak, “Bu topluluk, Google çalışanları için blockchain teknolojisi ile ilgili araştırma, diyalog ve geliştirme için ortak bir alan görevi görecek” diyor. GBA’nın şu anda San Francisco, Pekin ve Şanghay’da aktif toplulukları var.

#Blockchain sonunda xGoogler’in dikkatini çekti! Üç eski Google çalışanı @Hayalhanemersin (Kurucusu # Nebulalar), Daniel Wang @fotomac Andy Tian @yavbirah xGoogler Blockchain Alliance’ı (GBA) kurdu. Daha fazlasını öğrenin?https://t.co/XeA8hDJHLD

– Nebulas.io (@nebulasio) 16 Nisan 2018

IBM, International Banks Test Pilot Process for Blockchain-Based Trade Platform: IBM, United Bank of Switzerland, Bank of Montreal, CaixaBank, Commerzbank ve Erste Group, blockchain destekli bir tedarik zinciri izleme ve ticaret platformu olan Batavia için bir pilot işlem başlattı. Hizmet, tedarik zinciri gönderilerini takip ederek ve akıllı sözleşmeler yoluyla ticaret anlaşmaları yürüterek çalışır. Commerzbank temsilcisi Niko Giesber programla ilgili olarak, “Taşımacılık verileriyle otomatik olarak tetiklenen ticaret verileri ve akıllı ödeme, risk yönetimi ve finansman araçları için önemli bir temel oluşturur ve her tedarik zincirine değer katar” dedi..

Binance (Olabilir) Fiat’tan Kripto Ticaretine Nakit Depozitoları Uygulama Üzerinde Çalışıyor: Binance’in CEO’suna göre, Malta’nın tropikal kıyılarında daha elverişli düzenleyici sular aradıktan sonra Binance’in yerel bankalarla “fiat’ı destekleme potansiyeline sahip” döviz hesapları açmak için görüştüğü bildiriliyor. “Yakında orada bir bankacılık ortaklığı ilan edebileceğimize çok eminiz. Malta, kripto ve fintech söz konusu olduğunda çok ilerici ”diyor CEO Zhao Changpeng gelişmeler hakkında yorum yaptı.

Geleceği öngöremezken, diğerleri bizi denemeye devam ediyor. Her ikisi de "Haberler" doğru değil. Bankalarla çalışıyoruz (potansiyel olarak fiat’ı desteklemek için), ancak kısa vadede USD için planımız yok. Hiçbir xvg veya xpr dahil değildir. Tahmine dayalı olma konusunda dikkatli olun "Kristal top" Haberler.

– CZ (@cz_binance) 20 Nisan 2018

Yükünüzü Hafifletmeyin: PornHub ile “İş Ortaklarını” Sınırlandırın: Tartışmalı anonimlik parası Verge, bu hafta dünyanın en büyük porno sitelerinden biri olan Pornhub ile iş ortaklığını bıraktı. Alışılmadık bir ortaklık olan gelişmeler, kötülükleri için ödeme yapmayı seçenler için web sitesinde bir ödeme seçeneği olarak Verge’i ekliyor. Her iki taraf tarafından da çığır açan bir ortaklık olarak lanse edilen bazı topluluk üyeleri, anlaşma kendi duyurusuyla geldiğinden, Verge’nin Pornhub’a reklam süresi için ödemesinden biraz daha fazlasını yaptı. video ve bir günlüğüne sitenin ana sayfasında Verge’nin logosunu Pornhub’un kendi logosuyla özel bir entegrasyon sağladı.

Cambridge Analytica, Facebook Verileri Tartışmasının Ardından Kendi Parası İçin Planlarını Kaldırdı: Bir veri danışmanlık şirketi olan Cambridge Analytica, şirketin 87 milyon Facebook kullanıcısı hakkında veri satın aldığı ortaya çıktıktan sonra ateş altında kaldı. Görünüşe göre şirket, kişisel verilere odaklanarak kendi kripto para birimini piyasaya sürmeyi planlıyordu, ancak tartışmayı takiben, bu muhtemelen artık kartlarda bariz nedenlerden daha fazlası değil. Şirket sözcüsü, “Facebook tartışmasından önce, bireylerin kişisel verilerini kurumsal varlıklardan geri almalarına ve kişisel verilerinin nasıl kullanıldığı konusunda tam şeffaflığa ve kontrole sahip olmalarına yardımcı olacak bir teknoloji paketi geliştiriyorduk” dedi. “İnsanların kişisel verilerini yönetmeleri ve bunlardan para kazanmaları için blok zinciri teknolojisi de dahil olmak üzere çok sayıda seçenek araştırıyorduk.”

Vietnam, Endüstrideki En Büyük Dolandırıcılık Vatandaşlarını Rahatsız Ediyor Geçen hafta, Vietnamlı Modern Tech şirketinin Ifan ve Pincoin olmak üzere iki token için yaklaşık 658 milyon dolarlık ICO fonu ile kaçtığı bildirildi. Buna yanıt olarak Başbakan Nguyen Xuan Phuc, düzenleyicileri ve hükümet yetkililerini, özellikle ICO’lar olmak üzere kripto para birimi projelerini izleme ve düzenlemelerini güçlendirmeye çağırdı. Hükümet, “Kripto para yatırımı ve ticareti ve ilk madeni para teklifleri yoluyla para toplama, daha karmaşık bir şekilde gelişiyor,” diyor hükümet, uygun gözetim ve risk önlemleri çağrısında bulunuyor..

Çin’de Yetkililer, Şüpheli Piramit Planının Operatörlerini Tutukladı: Yerel kaynaklara göre, Çin polisi yerel bir piramit planına karışanları tutukladı. DBTC olarak bilinen kripto para birimi platformu, yaklaşık 13.000 yatırımcının ilgisini çekti ve yaklaşık 13 milyon dolar değerinde fon topladı. Görünüşe göre, fon 400.000 $ ‘lık bir başlangıç ​​yatırımı için 12.700 $’ lık bir getiri vaat ediyordu, bu da üç ay içinde% 100’ün üzerinde bir getiri sağlayacaktır..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me