Down and Droppin ’

Aynı hikaye, farklı hafta. Kripto para piyasası yavaş ve istikrarlı düşüşünü sürdürdü. Haziran ayında tüm ay boyunca haftalarca kayıplar yaşadık ve Mayıs çok daha iyi değildi. Tüm bunları söyleyelim, henüz düşüş trendini engellemedik millet ve yakın gelecekte yapacağımızı gösterecek pek bir şey yok.

234 milyar dolarla, tüm piyasa değer kaybetti % 8 değerinin hafta boyunca. Bitcoin ayrıca Şubat ve Nisan aylarında önceki düşük seviyelerinin altında seyrediyor. Kimsede kristal küre yok, ancak bu önceki destek seviyelerinin altına inmek güven uyandırmamalı.

Bitcoin: Crypto’nun altın çocuğu kaybetti % 4,5 5,900 $ fiyatla bu hafta değerinin.

Ethereum: Ethereum bu hafta oldukça ağır bir darbe aldı. İle % 13 fiyatını düşürdü. Şu anda 411 ABD doları olarak fiyatlandırılmış.

Dalgalanma: 0,43 $ ‘da Ripple, Ethereum’dan çok daha iyi değil, çünkü düşüşte % 12 haftada.

market 6_29_18

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (6/29/2018)

Yurtiçi Haberler

Yargıtay, Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht’in Ömür Boyu Hükmünün İncelemesini Reddetti: Dread Pirate Roberts olarak da bilinen Ross Ulbricht, yakın zamanda hapishaneden kurtarılmayacak. ABD Yüksek Mahkemesi, İpek Yolu kurucusunun daha kısa hapis cezası talebini reddetti. 2015 yılında uyuşturucu ve silah kaçakçılığına yardım etme, diğer yasadışı materyallerin dağıtımı, kara para aklama ve dolandırıcılıktan tutuklanan Ulbricht, şu anda federal hapishanede ömür boyu hapis cezasını çekiyor..

Coinbase’in Brain Armstrong, GiveCrypto adlı Kripto-Hayır Kurumunu Kuruyor: Coinbase CEO’su bir kripto para birimi yardım fonu başlatıyor. GiveCrypto, adıyla anıldığı gibi, kripto dolu kasalarını daha az gelişmiş pazarlarda ve ülkelerde finansal ihtiyacı olanlara dağıtacak. Brian Armstrong, “ihtiyacı olan kişilere doğrudan para göndererek yardım edeceğini” ve “açık bir finansal sisteme evrensel erişim sağlayacağını” umuyor. Fon şimdiden 3,5 milyon dolar topladı ve yıl sonuna kadar 10 milyon dolar toplamayı umuyor.

Yaşıyoruz! https://t.co/z74I3TmouB

– GiveCrypto.org (@givecrypto) 27 Haziran 2018

Walmart, Perakendeciler ve Üreticiler Tedarik Zinciri İzleme Çözümleri için IBM ile İşbirliği Yapıyor: IBM, bakkaliye endüstrisinin tedarik zinciri için bir blok zinciri platformu geliştirmek üzere ABD’nin bazı büyük perakende ve üretim işletmeleriyle ortaklıklar kurmuştur. Food Trust blok zinciri girişimi aslında 2016 yılından beri Walmart, Kroger Co., Tyson Foods Inc. Nestlé SA, Dole Food Co., Driscoll’s Inc., Golden State Foods, McCormick and Co., McLane Co. ile birlikte çalışmaktadır. ve Unilever NV, çabalarında IBM’e katıldı. 2017 yılının Ağustos ayında, girişim ağ için bir pilot uygulamayı test etmeye başladı.

FBI, İş Yükünün “Küçük Bir Parçası” olan 130 Kripto ile İlgili Vakayı Araştırıyor: FBI ajanı Kyle Armstrong, bu hafta New York’taki Crypto Evolves konferansında yaptığı konuşmada, dinleyicilerine FBI’ın yasadışı kripto para birimi kullanımına yönelik soruşturmalarının, ajansın şu anda aktif olan “binlerce” vakasının “küçük bir parçası” olduğunu söyledi. Armstrong, FBI’ın şu anda insan kaçakçılığı ve adam kaçırma, fidye yazılımı ve karaborsa uyuşturucu ticareti gibi kripto para biriminin ağır eylemlerde kullanılmasını içeren yaklaşık 130 “tehdit işaretli” vakayı araştırdığını belirtti. Armstrong, Amerika Birleşik Devletleri’nde alevlenen bir opioid salgınıyla birlikte, en çok kriptonun yasadışı reçete satışları için kullanımıyla ilgilendiğini belirtti, ancak muhtemelen dünyadaki uyuşturucu ticaretinin yalnızca% 10’unun karanlık ağda gerçekleştiğini kabul etti..

Kripto ve Yasa Dışı Piyasalar hakkında daha fazla bilgi: ABD Ajansları 35 Dark Web Bayisine Baskın Yaptı, Bitcoin’de 12 Milyon Dolardan Fazla Para Kazanın ABD Adalet Bakanlığı, Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza İç Güvenlik Soruşturmaları (HSI), Gizli Servis (USSS), Posta Teftiş Servisi (USPIS) ve Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi (DEA) ile uyumlu bir şekilde 35’ten fazla karanlık ağ uyuşturucu ve silah dağıtıcısının karaborsa işlemleri. Ülke çapında türünün ilk örneği ve kurumlar arası baskın, talep onayını bekleyen yaklaşık 4.000 Bitcoin (değerler kabaca 24 milyon dolar) ile Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinde 12 milyon dolardan fazla ele geçirilmesine neden oldu..

Andreessen Horowitz, 300 Milyon Dolarlık Kripto Para Birimi Sermaye Fonu Kurdu: Eski finans şirketi Andreessen Horowitz, finansal erişimini kripto para birimi endüstrisine daha da genişletiyor. Coinbase gibi kripto ile ilgili girişimlerde zaten hisse senedi bulunduran firma, bu hafta kendi kripto para birimi yatırım fonu olan a16z kriptoyu yarattığını duyurdu. Andreessen Horowitz genel ortağı Chris Dixon, bir şirket blog gönderisinde, fonun madeni para, jeton veya blockchain şirketleri gibi “10 yılı aşkın bir süredir yatırımları” seçeceğini belirtti..

CoinCentral’daki Yenilikler?

Blockchain Destekli Müzik Festivalinin Küratörlüğünü Yapan DJ 3LAU: Blockchain’de müzik festivalleri mi? Kayıt olun.

Cobinhood Exchange İncelemesi: Underdog Exchange’de Sıfır Ücretli Ticaret: Adı, daha popüler Robinhood borsasına şakacı bir gönderme olarak, kripto dünyasının en iyi korunan sırlarından biri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Blockchain Varlık Takibi Neden Sadece Süper Zenginler İçin Değil: Blockchain hizmetlerinden yararlanmak için yükleme yapmanıza gerek yok.

Blockchain Veri Depolama Yakında Yeni Standart Olabilir: Blok zinciri bize geçiş ve bulut modelleriyle rekabet etmek için alternatif bir depolama yöntemi sunuyor.

Codex CEO’su Mark Lurie Ethereal ve Blockchain Sanatının Geleceğini Konuşuyor: Mark Lurie’nin etkileyici bir özgeçmişi var: Harvard alum, Lofty kurucusu ve şimdi Codex Protocol CEO’su.

EOS’u Deneme Süresine Alma | Cryptocurrency’in En Büyük ICO’sunun Bir Analizi: Bu öne çıkan makalede, eleştirinin endişelenmeye değip değmeyeceğini görmek için son zamanlarda yaygın tartışmalara maruz kalan bir ağ olan EOS’u yargıladık..

Bitcoin Anonim Değildir ve Sorun Değil: Hayır, anonim değil ve evet, bunda yanlış bir şey yok.

Tedarik Zincirinde Blok Zinciri | Bir Zincir Diğerine Nasıl Yardımcı Olur: Blockchain’in potansiyel olarak en yıkıcı kullanım durumlarından biri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Blockchain Askeri Uygulamaları – Silahlı Kuvvetlerin Gelecekteki Teknolojisi: Blockchain ve ordu nerede buluşuyor? Size göstereceğiz.

Dijital Darphaneler: Kendi Madeni Paralarınızı ve Jetonlarınızı Nasıl Oluşturabilirsiniz: Kendi kripto para biriminizi yapmak, yapmak istediğiniz kadar kolay veya zordur.

Blockchain Aerospace Tech’deki Yenilikler Başlatılmaya Hazır: Gelecek şimdi, beyler.

Nasıl Cobinhood (COB) Satın Alınır | Adım Adım Kılavuz: Bazı COB’lara nasıl ulaşacağınıza dair hızlı bir özet.

ConsenSys Bounties Network Simona Popu Bounties Üzerine Bir Dünya İnşa Etmek Üzerine: Bu endüstri liderinin beyaz şapkaların ve ödüllerin değeri hakkında söylediklerini dinleyin.

Blockchain’in Seyahat Sektörünü Bozacak En İyi 5 Yolu: Bagaj takibi, dijital kimlikler, bağlılık noktaları ve daha fazlası.

Devlette Blockchain: Operasyonları Daha Etkin Hale Getirmek: Blockchain bataklığı kurutacak mı? Hayır, ama bürokrasiyi geliştirmede yeri var.

Cryptocurrency Portföyünüzü Oluştururken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Anahtar: Yatırıma başlamadan önce bunları kontrol ettirdiğinizden emin olun..

Aeon (AEON) nedir? | Yeni başlayanların kılavuzu: Aeon, mobil uyumlu, hafif bir gizlilik madeni paradır. Litecoin’in Bitcoin’e daha hafif bir ek olmasına benzer şekilde, Aeon’a Monero’nun küçük kardeşi olarak bakabilirsiniz..

Mycelia’nın Mavi Gökyüzü, Astronotlar ve Müzik ve Blok Zincirinin Kesişimindeki Imogen Yığını: Imogen Heap, dünyada değişim yaratma misyonuyla hareket ediyor. En azından müzik dünyasından başlayarak.

Tüm Zamanların En İyi 6 Kripto Ele Geçirilmesi: Hey Ross Ulbricht, Imma bitirmene izin ver ama …

Ravencoin (RVN) nedir? | Yeni başlayanların kılavuzu: Ravencoin, özellikle varlıkların oluşturulması ve eşler arası aktarımına adanmış bir blok zinciridir. Monero’nun yalnızca gizliliğe odaklanması gibi, Ravencoin de varlık aktarımında uzmanlaşmıştır – ne daha fazlası, ne daha azı.

ChainXChange, Mandalay Bay’i Global Blockchain Expo’ya Çevirecek: ChainXChange, 13-15 Ağustos 2018 tarihlerinde Las Vegas’taki ikonik Mandalay Bay Kongre Merkezi’nde üç günlük küresel blok zinciri sergisini duyurdu.

ShapeShift Kurucu Ortağı Jon, Düzenleme, Tavşan Deliği ve Cryptocurrency’in Geleceği: Jon’un hükümet düzenlemeleri ve sektörün gidişatı hakkında söylediklerini görün.

Blockchain Üzerindeki Güneş: Bir Aşk Hikayesi: Güneş enerjisinin devredilebilir, belirteçli bir varlık olduğu bir gelecek hayal edin. Çılgınca geliyorsa, değil; gerçeklikten sadece birkaç yenilik uzakta.

Tüm Zamanların En Büyük 7 Bitcoin Hatası: Bunlar, yanlış genel anahtara birkaç satoshi kaybettiğinizde kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır..

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Binance, Uganda’da Fiat Ticaretini Başlatacak, CEO Açıkladı: Cointelegraph ile yaptığı röportajda Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsanın Uganda’da çığır açan kripto-fiat ticaret operasyonlarını başlatacağını belirtti. Binance Uganda, kullanıcılarının Uganda Şilini’ni büyük kripto para birimleri için takas etmelerine izin verecek. CZ, platformun hemen başlatılmaya hazır olduğunu ve bunun “Binance’in sadece en gelişmiş pazarları kovalamaktan ibaret olmadığını gösterdiğine” inandığını belirtti. Biraz deney, borsa da az gelişmiş piyasaların kripto para birimi ekonomik sistemlerini benimseme olasılığının daha yüksek olup olmadığını görmek için bir turnusol testidir: “Uganda gerçekten ilginç bir durum, nüfusun sadece yüzde 11’inin banka hesabı var. Bu hem bir meydan okuma hem de bir fırsattır. Bu nedenle, bankayı benimsemeye çalışmak yerine kripto para birimini bir para birimi olarak benimsemek daha kolay olabilir. Bu ilginç bir deney – Afrika büyük bir pazar, bu yüzden oradayız, “dedi CZ röportajda.

Cryptocurrency Yöneticilerinin% 86’sı Endüstri İçin Resmi Öz Düzenleme İstiyor: Bu hafta yayınlanan araştırma sonuçları, kripto para firmalarındaki 10 yönetici ve yatırım yöneticisinin yaklaşık 9’unun “resmi” özdenetim standartları istediğini gösteriyor. Foley tarafından yürütülüyor & Uluslararası bir hukuk firması olan Lardner LLP, bu yılın baharında, çalışmada 62 kişiye danışıldı. Katılımcıların% 86’sından biraz daha azı, hükümet yetkililerinin bu düzenlemelere dikkat etmesi gerektiğine inanıyor.

Enjin’in CTO’su, Fungible ve Fungible Olmayan Varlıklar için Yeni Ethereum Token Standardı Oluşturuyor: Enjin’in CTO’su Witek Radomski, Ethereum için yeni bir token standardı oluşturdu. Bu hafta duyurulan ve ERC-1155 olarak bilinen token standardı, geliştiricilerin aynı akıllı sözleşme yoluyla hem değiştirilebilir hem de değiştirilemez varlıkları dağıtmalarına izin veriyor, bu da mevcut standartların izin vermediği bir şey. Oyun endüstrisi göz önünde bulundurularak yazılan standart, geliştiricilerin ve oyuncuların oyun içi koleksiyonları ve blok zinciri tabanlı oyunlar için varlıkları yönetmesini kolaylaştıracak. Radomski, oyunla ilgili varlıkları belirtmek için oluşturulmuş sınırlamaları çözmek için yapılmış olsa da, “bu standardın uygulanmasının hiçbir şekilde oyun pazarıyla sınırlı olmadığına” ve “somut veya dijital her türlü mülkiyet biçimini onaylamak için kullanılabileceğine inanıyor. “

“[ERC-1155 kripto ürün standardı] kullanıldığında, yalnızca oyun için değil, aynı zamanda çeşitli diğer sektörlerde milyonlarca yaratıcı öğe oluşturulacak. ERC-1155, hem dijital hem de dijital olmayan tüm öğelerin gerçek sahipliğini garanti etmek için kullanılabilir. “https://t.co/1IShhutltM#EVLAT EDİNMEK pic.twitter.com/JOQK6bf5ek

– Enjin (@enjin) 27 Haziran 2018

Huobi, Londra’da Mağaza Açtı, OTC Ticaretini Duyurdu: Sektörün en büyük kripto para borsalarından biri olan Huobi, Londra’da bir ofis açıyor. Borsa, İngiltere’yi Avrupa piyasalarına açılan “kapısı” olarak görüyor ve bu yılın üçüncü çeyreğinde Londra merkezli operasyonuyla tezgah üstü (OTC) ticareti denemeyi planlıyor. Huobi ekibi, “Londra, küresel bir finans merkezi olarak üstünlüğü ve aktif bir blockchain topluluğu ve hızla gelişen bir pazara sahip bölgedeki en büyük kripto para birimi ticaret merkezi olması nedeniyle Avrupa’daki ilk ofis seçildi” dedi..

EOS Kurucusu Platformun Ana Tüzüğünü Çöpe Atmak ve Yenisini Yazmak İstiyor: EOS kurucusu ve seri kripto girişimcisi Dan Larmier, yeniden yapmak istiyor. EOS blok üreticilerinin ağdaki açık anahtarları gerekçe göstermeden dondurmaya devam etmesinden sonra topluluğun olumsuz incelemesini davet eden bir belgeyi değiştirmek için bir çığlık atarak EOS anayasasının yeniden tasarlanması çağrısında bulunuyor. Larimer’in girişiminin geçmesi için EOS token sahiplerinden% 15 oy alması gerekiyor ve olumlu oylar, herhangi bir değişikliğin geçmesi için 120 günlük bir oylama süresi içinde bu eşiği 30 ardışık gün boyunca tutmalıdır.

Çin, Kripto Derecelendirmelerini Güncelliyor, Çin Projeleri İçin Açık Önyargı Gösteriyor: Global Public Chain Technology Index’in son bölümünde, Çin Bilgi Endüstrisi Geliştirme Merkezi (CCID), Çin projelerine çok fazla sevgi gösteriyor – ancak Bitcoin için çok değil. Yeni dereceler, Çinli yatırımcılardan ve blok üreticilerinden kitlesel destek alan bir proje olan EOS’u, bir numaralı varlığı olarak, orijinal raporda kazanılan en üst düzey Ethereum’u 30 puanla geride bıraktı. Bunun arkasında sırasıyla Ethereum, NEO, Stellar, Lisk ve Nebulas yer alırken, Bitcoin 13’üncü sıradan 17’nci sıraya düştü..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me