Kriptoplatformas, kas vēlas padarīt kriptogrāfiju pieejamāku sabiedrībai

2017. gads ir bijis labs kriptogrāfijas gads. Pēc tam, kad Bitcoin vienmērīgi pieauga līdz astronomiskām cenām, altkoni redzēja veselīgi ieguvumi no viņu pozīcijām pirms gada. Ethereum vērtība salīdzinājumā ar pagājušā gada novembri palielinājās par 2900%. Litecoin pieauga par veselīgu 1500% līdzās Monero. Ripple ir šī saraksta augšgalā, gada laikā iegūstot 3185%.

Tas viss nozīmē, ka crytpo sāk parādīties globālās investīciju skatuves priekšplānā. Arvien vairāk investīciju firmu un banku sāk izteikties par labu jaunajai tehnoloģiju trakulībai. Ar lieliem naudas apstiprinājumiem nāk vispārēja sabiedrības pieņemšana. Piemēram, populārā kriptovalūtu iegādes vietne Coinbase, pievienoja 100 000 lietotāju tikai 24 stundu laikā novembra sākumā. Kriptogrāfija pierāda, ka tā ir likumīga gan kā tehnoloģisks progress, gan kā ieguldījums. Tā vairs nav neskaidra tehnoloģiju pārzinošu vizionāru interese.

Bet ar izaugsmi nāk šķēršļi, un viens no šiem šķēršļiem ir pieejamība. Tehnoloģiski lasītājiem navigācija kriptosfērā ir pietiekami vienkārša, taču tiem, kas ir mazāk pielāgojušies blokķēdes, valūtas maiņas un maku sarežģījumiem, mācīšanās līkne var būt biedējoša. Par laimi ir kriptokompānijas, kas izstrādā valūtas, platformas un produktus, kuru mērķis ir padarīt kriptogrāfijas pieredzi pieejamāku jūsu vidusmēra lietotājam..

Tātad, kādi uzņēmumi viņi ir? Šeit ir daži no mūsu izlases veidiem zemāk.

Iconomi

Iconomi ir digitālo aktīvu pārvaldības platforma kas vēlas piesaistīt gan veterānus, gan amatieru kriptogrāfijas investorus. Identificējot sevi kā digitālo aktīvu masīvu (DAA), tā apgalvo, ka tā ir ceturtā paaudze digitālo aktīvu. Kā aktīvu masīvs iepriekšējās trīs paaudzes (t.i., Bitcoin kā 1., alt-monētas kā 2. un lietderības žetonus kā 3.) apvieno vienotā aktīvā.

Padomājiet par Iconomi kā NASDAQ vai S&Kriptogrāfijas pasaules P500. Platforma piedāvā dažādus indeksu fondus ieguldītājiem sadalīt savu kapitālu. Piemēram, Conbest 1 (CBST) piedāvā ieguldītājiem konservatīvu, zemas svārstības aktīvu, lai liktu savu naudu. Indekss ietver Bitcoin, vairākas blokķēdes platformas (Ethereum, Waves un WINGS), Bancor un Aargon. Ir arī daudzveidīgāki, augstāka riska portfeļi, kas vēlas gūt labumu no nepietiekami novērtētām monētām kriptosfēras topošajos sektoros. Piemēram, William Mougayar High Growth Cryptoassets Index (WMX) iegulda tādās strauji augošās potenciālās monētās kā Augur, Game Credits, Civic, TenX, FunFair un citās, Ethereum apēdot lielāko daļu fonda ieguldījumu.

coinbest_graph

Iconomi ir potenciāls piesaistīt investorus, kuri citādi nevēlētos cīnīties ar kriptogrāfijas tehnoloģiskās mācīšanās līkni. Izmantojot Iconomi, viņi var viegli ieguldīt, izmantojot Iconomi marķieri tā ērti izmantojamajā platformā. Turklāt indeksu fondu atdeves likmes var sasildīt kripto skeptiķu aukstās kājas. Monētu 1 vien lepojās ar 35,20% atdevi par ieguldījumiem pēdējā mēneša laikā. Kaut kur kāds apšauba viņu NASDAQ lietderību.

Eidoo

Savā tīmekļa vietnē, Eidoo zīmoli sevi apzīmē kā “blockchain-to-one interfeisu”, un tas nesaņem nekādu skaidrāku gājienu par to, ļaudis. Eidoo komanda vēlas humanizēt kriptogrāfijas kriptiskos aspektus, lai nevienam nebūtu jāskatās no malas.

Viņi plāno optimizēt lietotājam draudzīgu pieredzi, izveidojot all-in-one saskarni, kuru vidusmēra lietotājs var pieņemt. Ja jūs esat iesācējs kriptogrāfijā, maka un apmaiņas jūra, kas jums jāpārvietojas, lai pārvaldītu savus aktīvus, var būt biedējoša. Eidoo vēlas nomierināt šos ūdeņus, piedāvājot vienu lietojumprogrammu, kas darbojas kā vairāku valūtu seifs un hibrīda apmaiņa.

Maksā atradīsies Ethereum, Bitcoin un ERC20 žetoni, visi aizsargāti

eidoowalletar atkopšanas frāzi, kamēr visu aktīvu privātās atslēgas glabā lietotājs un tās nodrošina šifrēšana. Pats maciņš darbojas kā viegls interfeiss, tāpēc nav nepieciešams lejupielādēt Bitcoin vai Ethereum blokķēdi, lai uzglabātu savus aktīvus. Šis pēdējais punkts padara Eidoo īpaši pievilcīgu, jo tiem no mums, kuriem ir grūtības pārvaldīt pilna mezgla makus, visas blokķēdes lejupielāde var būt rūpīgs un neapmierinoši lēns process.


Kad seifs ir lejupielādēts, lietotāji var izmantot seifa decentralizētās apmaiņas funkciju, lai tirgotos ar Bitcoin, Ethereum un ERC20 žetoniem. Biržas pārvaldniekam nav piekļuves lietotāju līdzekļiem, tāpēc lietotāji var būt savu kriptogrāfisko likteņu šķīrējtiesneši, neraizējoties par to, ka trešās personas nepareizi pārvalda savus līdzekļus.

Eidoo vienas lietojumprogrammas lietojamībai varētu būt liela ietekme uz masveida kriptogrāfijas lietošanu. The platformas ceļvedis sagaida, ka apmaiņa sāk darboties līdz 2018. gada 3. ceturksnim, un viņiem pat ir debetkarte, kas paredzēta arī 2018. gada 2. ceturksnim. Mēs uzmanīsim Eidoo, jo gaidām aizraujošas lietas nākamajā gadā.

Vertcoin

Tā sevi dēvē par “Tautas monētu” – “decentralizētu valūtu, kas pieder tās lietotājiem”. Vertcoin atbilst Satoshi Nakamoto, Bitcoin pseidonīmu dibinātāja, sākotnējam redzējumam. Tāpat kā Bitcoin, tā ir veidota kā vienādranga, decentralizēta digitālā valūta, kas noraida nepieciešamību pēc vidējiem vīriešiem, piemēram, bankām un finanšu iestādēm.

Tas atšķirībā no Bitcoin ir arī tas, ka tas izolē sevi no faktiskās centralizācijas, kuru ieguves baseini ir devuši Bitcoin kodolam. Vertcoin ir lietojumprogrammas integrētā shēma (ASIC) izturīgs. Pārāk nenokarot ASIC tehnoloģiju, ASIC platformas ļāva iegūt efektīvāku kalnrūpniecības procesu nekā tā priekšgājēji. Tā kā Bitcoin hash likmes palielinājās grūtībās, ASIC ieguve aizstāja GPU, CPU un FPGA kā galveno metodi Bitcoin darījumu apstrādei. Tad ASIC kļuva populārāka, un kalnraču grupas savas platformas apvienoja ieguves baseinos. Ar šo apkopoto apstrādes jaudu nāca nesamērīgs hashrate sadalījums visā blokķēdē, un tagad 62% no Bitcoin ieguves jaudas ir sadalīti 3 ieguves baseinos. Daudzi apgalvo, ka tas rada neparedzētu centralizāciju, jo lielākā daļa blokķēdes ir dažu izvēlētu cilvēku rokās. Tā ir tā pati centralizācija, kas daudzos aspektos ļāva veikt Bitcoin Cash uzbrukumu Bitcoin vēl novembra vidū.btcminingdistribution

Vertcoin netiek atbrīvots no centralizācijas un visas drāmas, ko tas var izraisīt. Lyra2RE (vs) algoritms, ko tas izmanto, padara monētu izturīgu pret ASIC ieguvi. Tas nodrošina, ka lielas ieguves platformas nevar apdraudēt Vertcoin drošību vai integritāti, ļaujot vienmērīgi sadalīt hashrate starp lietotājiem. Ikviens, kam ir pietiekami jaudīgs procesors (CPU) vai grafikas karte (GPU), var rakt Vertcoin, un šis process ir vēl vienkāršāks, izmantojot monētas 1 klikšķis kalnraču. 1 klikšķu kalnrūpnieks racionalizē citādi sarežģīto ieguves procesu, padarot ikvienam pieejamu pat kripto revolūcijas tehniskākos aspektus.

Pēdējās domas

Mūsu izveidotais saraksts neapstājas šeit – šie bija tikai daži ievērības cienīgi varianti. Ir vairāk platformu, kas vēlas panākt kriptogrāfisko drudzi plašākai sabiedrībai, un mēs pat varam tos nedaudz vēlāk aplūkot.

Tomēr šādu uzņēmumu rašanās ir vienkārša: tas, ko Satoshi Nakamoto uzsāka 2009. gadā, sāk jaunu tehnoloģisko realitāti. Tehnoloģiskie uzlabojumi ir devuši vietu uzņēmumu risinājumiem un vispārējai iedarbībai, un no šīs iedarbības rodas pieprasījums uzņemt sabiedrību, kas nav pazīstama ar blokķēdi un tās potenciālu. Jo populārāka kļūst kriptogrāfija, jo lielāka iespēja, ka redzēsiet, ka šīs platformas un citi līdzīgi viņiem iegūst lielāku saķeri, un, kļūstot populārākām lietotājam draudzīgām platformām, kriptogrāfijas imanence tikai palielinās.

Revolūcija netiks pārraidīta televīzijā – tā tiks digitalizēta, un tā jau ir pilnā sparā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map