Neļaujiet tirgiem tevi apmānīt: Buļļi darbojas amokāli

Neļaujiet tirgiem tevi apmānīt: Buļļi darbojas amokāli

Kriptovalūtu tirgū 2018. gadā ir notikusi diezgan strauja pāreja no 2017. gada beigām. Lielākā daļa projektu ir sasnieguši tikai ceturto daļu no visu laiku augstākās vērtības 2017. gadā, un Bitcoin flagmanim ir aptuveni 60% no tā vērtības.

tirgus ierobežojums

Reddit kopienas un foruma diskusijas, kas iepriekš bija pacilātas un robežu mānijas, pārvērtās klusākos, koncentrētākos toņos. Protams, žetoni, kas lec par 10% un kritieni par 20%, rada vairāk drūmu diskusiju nekā tie, kas nedēļā paceļas 200%.

Ja pazīmes par Google meklēšanas tendenču samazināšanos liecina, šķiet, ka arī iedzīvotāju uzmanība ir nedaudz mazinājusies.

Tomēr, lai apskatītu vispārējo cenu kustību tirgos, ir stipri ierobežota mēģinājums izprast jauninājumus kriptovalūtu nozarē.

Lai gan kriptovalūtu cenu samazināšanās rada problēmas to komandu budžetiem, kuras paļaujas uz žetonu turēšanu, lai finansētu pamatdarbības izdevumus, ļoti maz ir faktiski piespiests skaidrā naudā līdz maksātnespējai.

2017. gads bija līdzvērtīgs meteora triecienam pret zemi. Šķietami pēkšņais kriptovalūtas un blokķēdes projektu eksplozija uz skatuves un plašsaziņas līdzekļos bija brīnums visiem.

Tomēr lielākā daļa stabilu ieguldījumu roku un pieredzējušu tehnoloģiju entuziastu ar nepacietību gaidīja 2018. gadu, lai skatītos dūmus un redzētu, kuri projekti veic savu rūpību, lai radītu nozīmīgus soļus mērķu sasniegšanai.

Daudzi bloku ķēdes projekti, kas iznāca 2017. gadā, ir labi finansēti un gatavi panākumiem, braucot ar pedāli pret metālu neatkarīgi no tirgus svārstībām. Komandas pa desmitiem pieņem darbā izstrādātājus un biznesa attīstības talantus, un lietpratīgi investori to ņem vērā.

Daži no jautājumiem, kurus ir vērts izpētīt, lai iegremdētos dziļāk nekā tikai cenu analīze, ir šādi:


  • Kuri projekti sasniedz savu pagrieziena punktu?
  • Kādas partnerattiecības ir šie projekti, lai sasniegtu savus mērķus?
  • Kādas izmaiņas stratēģijā (ja tādas ir) veic šie projekti?
  • Cik lietotāju / klientu projektam pašlaik ir?
  • Cik aktīva ir izstrādes komanda un cik uzticami viņi izlaiž atjauninājumus?

Kriptovalūtu investīciju pasaule joprojām darbojas

Neļaujiet šodienas tirgu lejupslīdei novērst uzmanību no joprojām sarkanās investīciju pasaules. 2017. gadā riska kapitālisti un citi investori ieguldīja nozarē 1,06 miljardus dolāru. Līdz šim 2018. gadā šie ieguldījumi jau pārsniedz 350 miljonus ASV dolāru.

Joprojām ir priekšplānā aizraujoši projekti.

Piemēram, ņemiet Fusion. Fusion, publiska blokķēde, kuras mērķis ir izveidot iekļaujošu kriptogrāfisko finanšu platformu pārrobežu ķēdes, starporganizācijām un starpdatu avotu viedajiem līgumiem, savāca vairāk nekā 50 miljonus ASV dolāru nepilnu 24 stundu laikā tā simboliskā piedāvājuma laikā 2018. gada februārī.

Digitālo maksājumu uzņēmums Circle nopirka kriptovalūtas biržu Poloniex par a ziņoja par 400 miljoniem USD. Circle līdzdibinātājs un izpilddirektors Džeremijs Allaire atzīmēja: “Šie tirgi vēl ir tikai sākumstadijā, bet viņiem ir milzīgs solījums. Varbūt šajā telpā tiks izveidots pirmais uzņēmums, kura triljons ASV dolāru.”

2018. gada 15. martā Lightning Labs izlaida savu pirmo mainnet beta versiju un paziņoja par sākuma finansējuma kārtu no tādiem kā Džeks Dorsijs (Twitter un Square, vienas no lielākajām P2P maksājumu platformām) izpilddirektors, David Sacks (bijušais PayPal COO), Vlad Tenev (līdzdibinātājs Robinhood), Charlie Lee (Litecoin veidotājs).

Pēdējās domas:

Visaptverošais 2018. gada stāstījums ir pamats un cerības par to, ko liela ātruma blokķēdes projekts ir parādā saviem investoriem.

2017. gads bija laiks, kad burtiski varēja plaģiēt balsošanas dokumentu par apšaubāmu koncepciju un piesaistīt dažus miljonus dolāru, taču 2018. gada 1. ceturkšņa lāču tirgus pievienoja vēl vienu investoru skepticisma slāni, kas būtībā apgrieza šo briesmīgo, saistošo pieeju (attiecībā uz visiem jaunajiem projektiem vismazāk).

Šis ir gads, kad daudziem no kriptovalūtas un blokķēdes telpas priekšā esošajiem novatoriem ir jāpastiprina un jāsniedz ieguldītājiem, skatītājiem un regulatoriem iemesls turpināt ticēt.

Tāpēc tik daudziem cilvēkiem ir acis uz tādiem projektiem kā Ethereum, NEO, STEEM, EOS un Monero. Protams, īsuma dēļ saraksts ir ierobežots, taču būtība ir tāda, ka 2018. gads ir gads, kad cilvēki vēlas redzēt cilvēkus un komandas, kas strādā kopā, lai vēl vairāk pilnveidotu šo potenciāli revolucionāro projektu funkcionalitāti..

2018. gads ir gads, kad kriptovalūtu investori uzzinās, ka astronomisks marķiera cenas lēciens nav metrika potenciālajiem projekta panākumiem. Ir stratēģija, kā pamanīt inovācijas, un priekšnoteikums ir negodīga zinātkāre apvienojumā ar stingru pārliecību par projekta komandu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map