Šī nedēļa kriptovalūtā – 2018. gada 19. janvāris

Kāda iegremdēšana: Nav nekas līdzīgs nemierīgam kritienam, kas lielāko daļu kriptovalūtu investoru noturētu uz pirkstiem. Lai gan tirgi sāka atjaunoties trešdien, bija periods, kad lielākā daļa kriptovalūtu samazinājās no 25% līdz 45%. Yikes!

Nu, nebaidieties no CoinCentral lasītājiem. Mēs esam šeit, lai sniegtu jums dažus no karstākajiem jaunajiem rakstiem kriptonauda pasaulē.

Bitcoin: Satoshi ideja par nedēļu ir samazinājusies par aptuveni 16%, vienā mirklī īslaicīgi samazinoties zem 9500 ASV dolāriem, un tas ir zemākais rādītājs kopš 2017. gada 26. novembra – apmēram pirms 7 nedēļām. Ak, šausmas! Pašlaik Bitcoin ir 11 717,00 USD

Ethereum: Ethereum ir samazinājies par aptuveni 15% salīdzinājumā ar iepriekšējo sprādzienbīstamās izaugsmes nedēļu un šobrīd ir USD 1066.

Ripple: Ja šonedēļ bija viens piecu žetonu kopums, tas tiešām bija Ripple. Lai gan pašlaik tas ir samazinājies tikai par 20%, bija brīdis, kad divu dienu laikā tas zaudēja krietni vairāk nekā pusi no vērtības.

NEO paliek pozitīvs: Neskatoties uz visiem asinspirtiem, NEO nedēļu joprojām palielina par aptuveni 17%. Veids, kā palikt pozitīvam telpā, kurā ir daudz negatīvisma, NEO!

CMC

BitConnect izslēdzas pēc Ponzi shēmas: Kriptogrāfijas kreditēšanas vietne Bitconnect oficiāli tika slēgta 16. janvārī pēc tam, kad tika saņemtas pārtraukšanas un atteikšanās vēstules no Teksasas un Ziemeļkarolīnas regulatoriem. Daudzi ir spekulējuši par vietnes uzticamību, ieskaitot slaveno fondu pārvaldnieku Maiku Novogratzu, kurš zvanīja uz BitConnect “Vecās skolas ponzi”. Pārsteidzoši, ka uzņēmums paziņoja, ka drīz atjaunos darbību, un pat paziņoja: “Mēs joprojām sagaidām, ka BitConnect monēta (BCC) atgūs savu vērtību.”

Vadošā aparatūras maka uzņēmuma virsgrāmata savāc 75 miljonus ASV dolāru: Francijas firma Ledger pārdeva 1 miljonu maku 2017. gadā un 30 000 maku 2016. gadā, kas ir aptuveni 33 reizes lielāks pieaugums. Tā kā pieprasījums turpināja pieaugt, starta uzņēmumam bija grūti laikus nodrošināt stabilu piegādi. Ar jauno finansēšanas kārtu kabatā Ledger plāno uzlabot darbību, lai klientiem nebūtu jāgaida divi mēneši, lai saņemtu pasūtījumu..

virsgrāmata

4 gadus vēlāk Vircurex klienta atgūtos līdzekļus vēlas iesaldēt: Pēc virknes uzlaušanas Bitcoin bērnības dienās apmaiņas vietne Vircurex iesaldēja daudzus tās dalībnieka līdzekļus. Kamēr dažiem konta īpašniekiem tika atgriezti naudas līdzekļi, viens klients iesūdz uzņēmumu. Ar nesenā Bitcoin pieauguma iesaldēto kontu vērtība ir aptuveni 50 miljoni USD.

ASV Veterānu lietu departaments (VA) Acis Blockchain Tech: Saskaņā ar VA CTO Charles Worthington teikto: “Mēs šajā nozarē nonāksim ar problēmām, kas mums ir, un, ja jūs domājat, ka blokķēde ir piemērots risinājums, nogādājiet to mums.” Daži VA vajāšanas jautājumi ir sadarbspēja & veselības aprūpes datu izplatīšana starp uzņēmumiem. Lai gan viņš netic, ka bloku ķēde var atrisināt problēmas vienā naktī, viņš uzskata, ka ir ticama iespēja, ka bloku ķēde var piedāvāt risinājumus neskaitāmām citām problēmām.

ASV departamenta veterānu lietas

Kolorādo vēlas bloķēt ķēdi, lai uzlabotu datu drošību: Otrdien iepazīstināja Kolorādo Senāts Senāta rēķins 86 cenšoties uzlabot tās novecojušo datu struktūras sistēmu. Pēdējos gados ASV ir novērots kiberuzbrukumu sprādziens (tostarp bēdīgi slavenais WannaCry ransomware uzbrukums). Jaunie tiesību akti uzsver Kolorādo štata valdības datu glabāšanas sistēmas neaizsargātību un cenšas uzlabot sistēmas iespējas pretoties identitātes zādzībām.

Dalasas “Mavericks”, lai pieņemtu kriptovalūtu: Ja esat basketbola fans un kriptogrāfijas lietotājs, jums tagad ir kaut kas, kas apvieno abas šīs intereses. Shark Tank zvaigzne un Dalasas Mavericks komandas īpašniece Marks Kubans saka ka nākamās sezonas fani varēs iegādāties biļetes Bitcoin. Kubietis, kurš bija agrāk diezgan pret Bitcoin, šķiet, ka to sildīja 2017. gada idejas.

mavericks

Sākas Blockchain ETF: Trešdien investori, kuri vēlas iegūt naudu Bitcoin tehnoloģijās, tagad to varēs izdarīt, paši neieguldot nestabilās kriptovalūtās. Saskaņā ar Reuters teikto investori var “iegādāties tādu uzņēmumu akcijas kā Hitachi Ltd, Accenture plc un Overstock.com Inc, kas var gūt labumu no digitālo aktīvu pamatā esošās tehnoloģijas”.

Kas jauns CoinCentral?

Vēl viena aizraujoša nedēļa CoinCentral ir grāmatās. Mums bija jautri, izlaižot dažus jaunus un lieliskus ceļvežus, kas aptver daudz daudzveidīgāku nekā parasti.

 • 3 parastās kriptovalūtas nodokļa “nepilnības” un kāpēc tās nedarbojas: Daudzi kriptovalūtas cilvēki darbojas, pieņemot, ka viņi var izvairīties no IRS ienākšanas nodokļu sezonas. Uzziniet, kāpēc tā ir kļūda.
 • Kas ir DragonChain ?: Disney + blokķēde? Uzziniet vairāk par to, ko DragonChain cenšas paveikt.
 • Tirgus tikās ar šķietami ikgadēju masveida korekciju: Šīs nedēļas iegremdēšana bija vairāk nekā tikai nejaušība un memes.
 • Kas ir FunFair ?: Pārbaudiet, kā FunFair cenšas mainīt tiešsaistes kazino spēles.
 • Kā nopelnīt naudu ar Bitcoin: Ir vairākas iespējas, kā nopelnīt naudu ar Bitcoin.
 • Ripple partneri ar MoneyGram pārrobežu maksājumiem: Tas bija liels jaunums XRP investoriem. Uzziniet vairāk par šo vērtīgo partnerību.
 • Kas ir VeChain Thor ?: Blockchain-as-a-Service ar darba produktu. uzziniet vairāk par VeChain Thor.
 • Kas ir Zcash ?: Pilnīgi anonīms vai publiski skatāms, jūs izvēlaties. Uzziniet, kas padara Zcash ērču.
 • Kas ir ChainLink? Uzziniet vairāk par to, kā šis projekts vēlas savienot ķēdes un ārpus ķēdes ekosistēmas.
 • NEO DevCon Sanfrancisko: NEO uz Sanfrancisko 30. un 31. janvāri ved to, ko viņi uzskata par savu “gada nozīmīgāko konferenci”.
 • Kas ir BitClave: Šis jaunais bloka bērns plāno atgriezt internetu no pašreizējās tehnoloģiju oligarhijas.
 • Kas ir Raidena ?: Ievads Raiden pasaulē – projekts, kura mērķis ir panākt uzlabotu mērogojamību Ethereum blokķēdē
 • Bittrex, Binance un citi pārtrauc jaunu kontu pieņemšanu: Lūk, kāpēc dažas galvenās biržas aizvēra durvis uz jauniem kontiem.
 • Kas ir Waltonchain ?: Waltonchain apvieno blokķēdi ar IoT, un tai varētu būt nozīmīga loma, paverot ceļu daudz spēcīgākai IoT pasaulei.
 • Izskaidrojot Ripples cenu kritumu: Izpratne par FUD, kas mudināja kriptogrāfijas investorus pārdot Ripple.
 • Lētu monētu psiholoģija: Lētu monētu psiholoģiskās pievilcības izpēte.
 • Ripple un R3 turpina juridisko cīņu: Lieta par “sagrozīšanu, izlaidumiem, puspatiesībām un nespēju izpildīt [solītos] solījumus”.

blockchain savienojums

Šis ir pēdējais iknedēļas atgādinājums vietnei Blockchain Connect Sanfrancisko 2018. gada 26. janvārī. Konference ir nākamā PIEKTDIENA, un uzstāsies daudzi ietekmīgi cilvēki aiz daudzu inovatīvo projektu, par kuriem mēs rakstām. Izmantojiet kodu “Coincentral”, lai iegūtu 30% atlaidi.

Kriptovalūtas ziņas no visas pasaules

Ar pašreizējiem kriptogrāfijas noteikumiem Korejas amatpersona, kas apsūdzēta par iekšējās informācijas ļaunprātīgu izmantošanu Saskaņā ar The Korea Times teikto Finanšu pakalpojumu komisijas vadītājs Čojs Čen-Ku paziņoja, ka “mēs esam atzinuši apgalvojumus, ka FSS amatpersona pirms valdības atjauninātā paziņojuma par tirgus regulēšanu pārdeva kriptovārdus, pamatojoties uz iekšējo informāciju. Mēs izskatām šo lietu. ” Ar neseno “kriptogrāfijas traku” un tās piešķiršanu naudas atmazgāšanai Dienvidkoreja cenšas ieviest kārtību kriptovalūtu tirgū.

korejas kriptogrāfija

Vadošā Japānas banka kriptovalūtas maiņas izveidē: Mitsubishi UFJ Financial Group, viena no desmit pasaules bankas, martā uzsāks kriptovalūtu un maiņu. Uzņēmumi, kuru vērtība ir 2,32 triljoni USD, ir gatavi radīt viļņus kriptonauda sabiedrībā.

E-komercijas gigants Alibaba izveido kriptogrāfijas ieguves platformu: Neskatoties uz nesenajām ziņām, ka Ķīnas valdība mēģina aizliegt visu kriptovalūtu ieguvi valstī, Alibaba turpināja un tomēr to izdarīja. Reģistrēts Nanjing, “P2P Nodes” ir paredzēts sadarboties ar vairākiem elektroenerģijas piegādātājiem reģionā.

alibaba ieguve

Francija & Vācija atklāj Bitcoin noteikumu plānus: Francijas un Vācijas kopīgā preses konferencē Francijas finanšu ministrs Bruno Le Mērs paziņoja, ka abas valstis plāno regulēt Bitcoin un citas kriptovalūtas. Le Maire paziņoja: “Mums būs kopīga Francijas un Vācijas analīze par riskiem, kas saistīti ar bitcoin, regulas priekšlikumi, un tie tiks iesniegti kā kopīgs priekšlikums mūsu G20 kolēģiem G20 samitā Argentīnā martā.”

Lietuvas centrālā banka uzsāk “LBChain” inovāciju dzirksteļošanai: Kā ziņots bankas oficiālajā lapā, LBChain ļaus vietējiem un ārvalstu uzņēmumiem “izstrādāt un pārbaudīt vienu no perspektīvākajiem FinTech jauninājumiem – uz blokķēdes balstītus risinājumus – regulatīvajā un tehnoloģiskajā smilškastes platformas pakalpojumā.” Valdes loceklis Marius Jurgilas cer, ka tehnoloģija piesaistīs talantus un investorus valstī, lai paātrinātu jauno viļņu tehnoloģiju.

lietuviete

Izraēla apliks ar nodokļiem ICO: Trešdien Izraēlas valdība atbrīvoja a priekšlikumu pievienot ICO pievienotās vērtības nodokli (PVN) ar daudzām iespējamām stratēģijām, kā rīkoties tālāk. Pārliecinoties par labākajiem ceļiem, kas jāveic attiecībā uz ierosinātajiem pasākumiem, valdība lūdz sabiedrības ieteikumus projekta optimizēšanai.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me