No spēlēm līdz mūzikai: Crypto’s Multimedia Reach into Entertainment

Tā kā tiešsaistes kopienas kļūst par atbalss kamerām, kas atbalsojas ar HODL un lambo memēm, diskusijas par blokķēdes izmantošanu ikdienas dzīvē var noslīcināt investīciju atmosfērā, kas saistīta ar mēnessšāvienu. Dažreiz ir viegli aizmirst, ka kriptogrāfijas valūtas pamatā esošā tehnoloģija, blokķēde, var pilnībā atjaunot mūsu mijiedarbību ar datiem. Tam ir reāla izmantošana, uzņēmuma risinājumu nākotne un spēja pilnveidot uzņēmējdarbības praksi visā pasaulē.

Lai dotos vēl tālāk, gan kriptovalūtām, gan blokķēdēm ir multimediju nozīme, kas sniedzas pāri to sākotnējām finanšu un tehnoloģiskajām saknēm. Pieaugot popularitātei, novatori ir centušies piesaistīt sabiedrības interesi par kriptogrāfiju, integrējot to dažādos izklaides līdzekļos. Tās neuzvaramākās izpausmes ietver spēles, piemēram, bēdīgi slaveno CryptoKitties, un, iespējams, pārsteidzošāk ir tas, ka kriptonauda iedvesmoja mūzikas grupu.

Spēle Blockchain

Līdz 2017. gada beigām izstrādātāji atrada veidu, kā pelnīt kriptonauda trakumu spēļu platformās. Un šis gambits atmaksājās, taču tas nenāca bez upuriem tīkla veselībai.

Pirmā iemaksa šajā jomā notika digitalizētu kaķu formā, kas pazīstama kā CryptoKitties. Kanādas produktu attīstības uzņēmuma Axiom Zen ideja CryptoKitties bija viena no pirmajām pasaulē uz blokķēdēm balstītajām spēlēm. Lietotne, kas veidota kā dApp Ethereum blokķēdē, ļauj lietotājiem pirkt, pārdot un audzēt virtuālos kaķus spēles tiešsaistes platformā, kā maksājuma veidu izmantojot ETH.

CryptoKitties

Un cilvēki šo ideju pārsteidza. Dažu dienu laikā pēc tā izlaišanas ar CryptoKitty saistītie darījumi veidoja lielāko daļu Ethereum tīkla trafika. Līdz 4. decembrim pūkainajiem avatāriem tika iztērēti 3 mljrd. ASV dolāru, vairāk nekā 18,8 mljrd ETH ir iegrimis viņu tirdzniecībā. Daži maksā vairāk nekā 100 000 USD, un visdārgākais nāk ar prasīto cenu 300 ETH (~ 390 000 USD).

Lai cik tas būtu burvīgi, CryptoKitties sagādāja galvassāpes Ethereum kopienai. Neprāta virsotnē, darījumu maksas un laiki palielinājās kad tokenizētās kažokādas aizsprostoja tīklu. Vienai ICO SophiaTX pat nācās aizkavēt marķiera pārdošanu tīkla pārslodzes dēļ.

Fiasko radīja bažas par mērogojamību, jo kopienas locekļi sāka apšaubīt Ethereum blokķēdes stabilitāti. Ja tas nespēj uzturēt iebrukumu tirdzniecībā no digitālo kaķu armijas, kā Ethereum var palielināt līdz reālai, vispārējai lietošanai? Tajā laikā ukraiņu programmatūras inženieris Boriss Kozaks tviterī ierakstīja, ka problēma, cerams, pavērs vairāk iespēju attīstībai.

Nu, vismaz ir plāns, ko palielināt. @CryptoKitties varētu vienkārši piespiest Eth devs to paātrināt. Valsts kanāli (Raiden utt.), Sharding, Casper / PoS.

– Boriss Kozaks (@boriskozak) 2017. gada 4. decembris

Šie jautājumi tomēr netraucēja citiem veidot savas spēles uz Ethereum blokķēdes. 19. decembrī, Ethermon ienāca Ethereum ekosistēmā, un jā, tas ir tieši tā, kā izklausās. Tāpat kā CryptoKitties, arī Ethermon ir tirgojami un kolekcionējami digitālie iemiesojumi Ethereum blokķēdē, iedvesmojoties no Pokemon pasaules. Atšķirībā no CryptoKitties, Ethermon meta sniedzas tālāk par vienkāršu kolekcionēšanu, jo jūs varat apmācīt savu Ethermon un cīnīties pret citiem treneriem tīklā..


etermons

Vēl ir arī citi. Drīz TRON kopienas locekļi varēs izmantot savus TRX marķierus pirkumu veikšanai Trons Suņi– pareizi, CryptoKitties drīz būs suņu konkurenti.

Darbos ir pat tiešsaistes RPG, kas darbosies Ethereum’s Blockchain. Dublēts Ēteris, spēle atdarinās populāro smilškastes spēli Minecraft. Izmantojot maksājuma veidu ETH, spēlētāji varēs iegādāties, pārdot, tirgot un amatniecības aprīkojumu spēlē, kā arī reidi dungeons un savāc laupījumu pilnīgi spēlējamā, atvērtā pasaules vidē. Ak, un spēlē būs sava dzimtā valūta, ERC20 marķieris, kura provizoriskais nosaukums ir Zelta gabali (XGP).

ēteris

Tas padara vienu spēļu platformu TRON bloku ķēdē un trīs – Ethereum. Ņemot vērā grūtības, kuras CryptoKitties sagādāja Ethereum tīklam, mēs, iespējams, vēl neesam redzējuši šāda sastrēguma beigas, ja arī Ethermon un Ethercraft pacelsies.

Kriptonauda sasniedz mūzikas ainu

Vēl nesen kripto iedvesmota mūzikas grupa, iespējams, daudzu kopienas locekļu iztēlē bija tālu, bet gadā, kad cilvēki ir gatavi nomest 100 000 USD par beanie baby digitālo ekvivalentu, kriptopops šķiet mazāk absurds.

Patiešām, viss ir iespējams 2018. gadā, un japāņu popkolektīvs kriptonauda mūziku ieved galvenajā plūsmā. Virtuālās valūtas meitenes savu koncertu debiju piedzīvoja 12. janvārī Tokijā, Japānā, nedēļu pēc pirmās dziesmas “The Moon, Virtual Currency, and Me”. hit Youtube.

Grupa uz skatuves kāpa sporta kalpones tērpiem un cīņas maskām, kas apzīmētas ar populāriem kriptovalūtas logotipiem, tostarp Bitcoin, Ethereum un Ripple. Kā jūs varētu sagaidīt, viņi pieņem tikai Bitcoin un Ethereum par koncertu biļetēm un precēm, un viņi saņem savus algas čekus arī šajās valūtās.

Kasotsuka Shojo ir pasaulē pirmā kriptovalūtas tēmu popgrupa. https://t.co/LdD0xbMd5f caur @DigitalTrends # kriptovalūta #pop #KasotsukaShojo # mūzika # naudas #AI pic.twitter.com/D6MygPAWFP

– Zackey Ahmed (@ZackeyAhmed) 2018. gada 15. janvāris

Viņu vietnē, grupa norāda, ka viņi “ar izklaides starpniecību vēlas reklamēt, ka virtuālā valūta nav spekulāciju instruments, bet gan tehnoloģija, kas rada brīnišķīgu nākotni”. Tā vietā, lai koncentrētos tikai uz kriptogrāfijas ieguldījumu potenciālu, viņu dziesmu vārdi veicina drošu ieguldījumu praksi, mudinot tirgotājus izvairīties no ICO krāpšanās un saglabāt savus aktīvus drošībā.

No neskaidrības līdz galvenajām nozarēm

2018. gads būs noteicošais gads kriptovalūtām un blokķēdes tehnoloģijai. Tuvākajā nākotnē pārbaudītā tehnoloģija sāks integrēties ar mantotajām nozarēm, un šī uzplaukuma patiesie uzvarētāji nošķirsies, jo neveiksmīgie zaudētāji tiks atsijāti..

Pieaugot pieņemšanai, sagaidāms, ka kriptogrāfijas ietekme uz multimediju turpināsies. Balstoties uz CryptoKitties panākumiem, Ethermon, Tron Dogs un Ethercraft nebija pirmie, kas nonāca bloku ķēdes spēļu galdā, un tie noteikti nebūs pēdējie.

Turklāt virtuālās valūtas meitenes ir pirmās, kas apvieno kriptonauda mūzikā, un mēs, visticamāk, redzēsim, ka blockchain pati saistās ar citiem plašsaziņas līdzekļu veidiem. Jautājums ir, kuras izklaides formas novatori meklēs, lai izmantotu kriptogrāfijas eksplozīvo izaugsmi?

Mums nav iespējas to zināt, bet mēs noteikti gaidīsim, lai uzzinātu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map