Šonedēļ kriptovalūtā – 2017. gada 20. oktobrī

Šīs nedēļas populārākās kriptogrāfijas ziņas

Bitcoin cena pat pēc pēdējām nedēļām: Pagājušajā nedēļā Bitcoin cena pieauga par vairāk nekā 1000 ASV dolāriem, investoriem atstājot altīnus un gatavojoties divām gaidāmajām Bitcoin dakšām (Bitcoin Gold un SegWit2x). Pēc tā rakstīšanas Bitcoin cena pēdējās 7 dienās ir samazinājusies par 0,37% CoinMarketCap. Skatiet, kā altcoin cenām klājās vēlāk, šajā ierakstā.

Ethereum dakšas: Šīs nedēļas sākumā Ethereum tika veikta piektā cietā dakša. Viena Ētera cena svārstījās augšup un lejup, pirms šodien nosēdās līdz aptuveni 305,00 USD. Šī cietā dakša ir daļa no Bizantijas jaunināšanas, un tā gāja cauri gludi ar maz vai bez strīdiem.

Kanāda vēlas izmantot kriptogrāfiju: Ontārio vērtspapīru komisija (OSC) nesen paziņoja (parasti Kanādas veidā), ka tā “vēlas atbalstīt” sākotnējos monētu piedāvājumus (ICO) un kriptovalūtas. Tā ir izveidojusi komandu ar nosaukumu Launchpad, lai ātri reaģētu uz kriptovalūtas piedāvājumiem un palīdzētu atbilstošajiem fintech uzņēmumiem saprast normatīvās prasības. OSC ir lielākais vērtspapīru regulators Kanādā un pārrauga Toronto fondu biržu, kā arī pārvalda Commodity Futures Act un Ontario Securities Act.

IBM iet kriptogrāfijā: IBM sadarbojās ar Stellar, lai atvieglotu pārrobežu maksājumus kas pašlaik var apstrādāt 7 valūtas, ieskaitot Lielbritānijas mārciņas, Fidži dolārus, Austrālijas dolārus, Jaunzēlandes dolārus un Tong Pa’anga. Ir interesanti atzīmēt, ka Stellar tika izveidots kā Ripple protokola dakša 2014. gadā, un tas ir milzīgs Stellar laimests. Pēc ziņām Stellar cena pieauga vairāk nekā divas reizes, lai gan cena tagad ir aptuveni 1,65X tur, kur tā sākās.

Labi kā zelts? Goldman Sachs paziņoja ka Bitcoin valūtas ziņā nav “jaunais zelts”, un to attiecināja uz Bitcoin maku un biržu ievainojamību, kā arī cenu svārstībām. Goldman Sachs arī atzīmēja, ka dārgmetāli, piemēram, zelts, joprojām ir “labākais ilgtermiņa vērtības krājums”.

Tas mums lika domāt. Galvenās naudas īpašības ir::

 • Izturība: Tam jāspēj ilgt
 • Pārnesamība: Tam jābūt ērtam un ērti nēsājamam.
 • Dalāmība: To jāspēj sadalīt mazākās konfesijās.
 • Grūti viltot: Tas ir grūti viltots.
 • Pieņemšana ko veic vispārējā populācija.
 • Vērtības krātuve: tai jāspēj laika gaitā vispār saglabāt vērtību.

Mēs arī veicām aptauju mūsu Twitter, lai saņemtu viedokli no jums, puiši, par šo tēmu. To rakstot, balsojums ir sadalīts precīzi uz pusēm ar 1632 balsīm. Paziņojiet mums savas domas:

Vai tu domā #Bitcoin vai dārgmetāli atbilst vairākām galvenajām naudas īpašībām?

– CoinCentral (@realcoincentral) 2017. gada 19. oktobris

Debates starp kriptogrāfiju un citām valūtām turpināsies, taču kopumā mēs atradām vairākas Bitcoin priekšrocības salīdzinājumā ar dārgmetāliem, jo ​​īpaši tās spēju būt pārnēsājamam un bezgalīgi dalāmam.

Kas jauns CoinCentral?

SegWit2x ceļvedis – Ar novembra vidum iestatīto dakšu SegWit2x šī rokasgrāmata ļaus jums ātrāk darboties.


Šonedēļ mēs ievietojām divus jaunus padziļinātus kriptovalūtu ceļvežus:

 • Kas ir Ripple XRP? – Uzziniet par 3. lielāko kriptovalūtu, kuras mērķis ir palīdzēt finanšu iestādēm vieglāk pārvietot naudu pāri robežām.
 • Kas ir Monero? – Uzziniet, kā darbojas uz privātumu vērstā Monero un ko tā dara labāk nekā Bitcoin.
 • Ja jūs esat jauns kriptonauda vai esat jauns CoinCentral lietotājs, ieteicams apskatīt dažas citas rokasgrāmatas, tostarp:
 • Kas ir Bitcoin?
 • Kas ir Ethereum?
 • Vai meklējat jaunu kriptovalūtas apmaiņu? Apskatiet mūsu nepārtraukti augošo sadaļu Exchange pārskats un salīdzinājums.
 • Vairāk kriptovalūtas ziņu

  Pusmiljards nezinošu kriptogrāfu kalnraču: Reklāmu bloķēšanas uzņēmums Adguard analizēja 100 000 populārākās vietnes, kuras Alexa sarindoja, lai meklētu pārlūka kalnrūpniecības kodus, piemēram, Coinhive un JSEcoin. Analīzē tika atklāts, ka 220 no vietnēm ir izmantojušas kriptogrāfijas ieguves skriptus, un vispopulārākās mērķa valstis ir ASV. Indija, Krievija un Brazīlija. Tas nozīmē ka vairāk nekā 500 miljoni cilvēku neapzināti ir ieguvuši kriptovalūtas.

  Noderīga represija: Var būt faktiski vēršanās pret ICO palīdzot Bitcoin. Tā kā tādas valstis kā Ķīna un Dienvidkoreja aizliedz ICO simbolisku pārdošanu, cilvēki dažādu altkoīnu vietā ir atraduši drošu patvērumu Bitcoin. Kapitāla pieplūdums Bitcoin no altkoīniem ir palīdzējis paaugstināt cenu. Kā viena no stabilākajām kriptovalūtām, visticamāk, Bitcoin arī turpmāk būs relatīvas drošības avots, salīdzinot ar nestabilāku altcoin tirgu.

  Mēs esam 1%: Vēl viens veids, kā aplūkot Bitcoin izaugsmes iespēju, ir aplūkojot dažus no galvenajiem konkurentiem – ASV dolāru un zeltu. Pēdējos gados Bitcoin ir strauji pieaudzis līdz sirsnīgai tirgus kapitalizācijai vairāk nekā 90 miljardu ASV dolāru apmērā, taču tas joprojām ir tālu no masveida tirgus ieviešanas. Bitcoin galvenie izmantošanas gadījumi, kad tas ir vērtības krājums un apmaiņas līdzeklis, ir ierobežoti, salīdzinot ar ASV dolāru, un tas lielā mērā ir tāpēc, ka tam joprojām ir jāturpina ieslēgt jaunus lietotājus, lai tas būtu atbilstošs apmaiņas līdzeklis. ASV dolāru “šaurās naudas” piedāvājums ir aptuveni 28,6 triljoni USD, un viss jebkad iegūtais zelts ir aptuveni 8 000 miljardi USD. Tādējādi Bitcoin ir aptuveni 1% vai mazāk no šo divu konkurentu vērtības.

  Vai ASV investori raka kriptogrāfiju? A Venturebeat raksts apskatīja ASV investoru sadalījumu un viņu interesi par kriptovalūtām. Tas parādīja, ka kriptovalūtas procenti lielā mērā bija saistīti ar valsts virtuālās valūtas noteikumiem. Daži no štatiem ar vislielāko interesi bija Kalifornija, Kolorādo, Nevada, Teksasa un Ņūhempšīra. Havaju salas ir štats, kurā ir vismazāk procentu.

  Džulians Asanžs ir pateicīgs un sīks: Džulians Asanžs, Wikileaks dibinātājs, tvītoja sarkastiski sirsnīgu paldies ASV valdībai, senatoram Makkeinam un senatoram Lībermenam par mēģinājumiem atdalīt Asanžu no jebkāda finansējuma pēc tam, kad tika nodota privāta valdības informācija par Irākas un Afganistānas kariem. Asanžs bija spiests ieguldīt Bitcoin 2010. gadā, mudinot viņu nopelnīt 50 000% peļņu.

  Es sirsnīgi pateicos ASV valdībai, senatoram Makkeinam un senatoram Lībermenam par Visa, MasterCard, Payal, AmEx, Mooneybookers u.c. piespiešanu nelikumīgas banku blokādes izveidošanā pret @WikiLeaks sākot ar 2010. Tas mums lika ieguldīt līdzekļus Bitcoin – ar > 50000% atdeve. pic.twitter.com/9i8D69yxLC

  – Džulians Asanžs &# 128313; (@JulianAssange) 2017. gada 14. oktobris

  No Krievijas ar mīlestību: Slēgto durvju sanāksmē Maskavā Vladimirs Putins oficiāli paziņoja, ka Krievija emitēs savu kriptovalūtu. “CryptoRuble” var jebkurā laikā apmainīt pret fiat rubļiem, taču, ja īpašnieks nevar izskaidrot, no kurienes CryptoRubles radās, no viņiem tiks iekasēts 13% nodoklis. Turklāt CryptoRuble nevar iegūt, un to izdos, uzturēs un kontrolēs tikai centrālās iestādes. [The CoinTelegraph]

  No Japānas, aiz Bars: Šukuokas prefektūras Hamamatsu biržas Ripple dibinātājs un vadītājs Yuki Takenaka tika arestēts par klientu izkrāpšanu.

  Krievijas Ethereum Mining uzsilst: Comino, krievu kriptovalūtas starta uzņēmums, uzbūvēja augsto tehnoloģiju Ethereum kalnrūpniecības ierīci, kas vienlaikus darbojas arī kā sildītājs. Lai gan tas izklausās kā briesmīga ideja manai Floridas valstij, šķiet, ka tas ir vienkāršs veids, kā vislabāk izmantot nežēlīgās krievu ziemas.

  Tezos problēmas: Jūs atceraties, ka pirms dažiem mēnešiem Tezos ICO savāca 232 miljonus ASV dolāru. Šodien Tezos dibinātāji Artūrs un Ketlīna Breitmane ir strīdā ar Šveices fonda prezidentu, kurš palīdzēja rīkoties ar ICO un popularizēt Tezos, Johanu Geversu. Šis starptautiskais strīds apdraud tagad vairāk nekā 400 miljonus ASV dolāru vērtu bitkoīnu un ēteru. [Reuters]

  Šīs nedēļas kriptogrāfiskā tirgus veiktspēja

  Kaut arī Bitcoin cena nedēļu pabeidz gandrīz vienmērīgi, tā divi lielākie konkurenti Ethereum ($ 305.12, -6.07%) un Ripple (.021609 $, -12.64%) ir kritušies. No 12 kriptovalūtām (ieskaitot Bitcoin), kuru tirgus ierobežojums pārsniedz USD 1 miljardu, tās tiek sadalītas 50/50 kā ieguvējas un zaudētājas.

  (Datu avots)

  Šonedēļ palielinājies par 22,25%, Qtum tirgus ierobežojums (969 007 830 ASV dolāri) ir tuvu tam, lai pārvarētu 1 miljardu dolāru atzīmi.

  Top 100 kripto – lielākie ieguvēji un zaudētāji

  Šajā sadaļā ir parādītas kriptovalūtas, kuru cenas pēdējo 7 dienu laikā (168 stundās) visvairāk pieauga vai pazeminājās. Cenšoties izvairīties no kriptovalūtām ar ļoti mazu vāciņu, mēs esam iekļāvuši tikai kriptogrāfijas, kuras nedēļu sāka un / vai pabeidza ar 100 lielāko kriptovalūtu tirgus ierobežojumu (kopā 111 kriptovalūtas). Visi dati tiek iegūti no coinmarketcap.com

  Lielākie ieguvēji

  Šajā nedēļā 4 kriptovalūtu cenas pieauga vairāk nekā par 100%, bet 20 – par vairāk nekā 10%. Pieci lielākie ieguvēji bija SmartCash (216%), ZenCash (162,32%), NoLimitCoin (126,29%), Neblio (100,85%) un Metaverse ETP (90,8%).

  (Datu avots)

  Lielākie zaudētāji

  Par laimi investoriem, neviena no mūsu sarakstā esošajām kriptovalūtām nezaudēja vairāk nekā 100%, lai gan 22 kriptogrāfijas cenas pazeminājās vairāk nekā par 10%. Pieci lielākie zaudētāji bija Centra (-44,12%), ChainLink (-32,55%), Gnosis (-29,42%), Kin (24,54%) un Veritaseum (-24,02%).

  (Datu avots)

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map