BitClave: Bloktaki Yeni Dijital Medya Simgesi

BitClave, işletmeler ve tüketiciler arasında güçlü, daha verimli bir ilişki kurmak amacıyla herhangi bir üçüncü taraf reklam aracısını ortadan kaldıran merkezi olmayan bir arama motoru sunuyor..

BitClave, mevcut teknoloji oligarşisinden “İnternet’i geri alma” ve bunu insanlara tek bir uyumlu platformda getirme amacını savunuyor.

bitklav

Bu merkezi olmayan arama motoru, kullanıcıların verilerini korumalarına ve aradıklarını daha iyi bulmalarına yardımcı olurken, işletmeler daha uygun maliyetli ve etkili bir fiyatla reklam verebilir..

BitClave nedir?

BitClave, reklam fiyatlarını şeffaf ve adil tutmak için açık bir arama pazarı oluşturmayı hedefliyor. BitClave’in önerdiği sistem, tüketicileri ve pazarlamacıları ayrı tutan Google AdWords gibi üçüncü taraf aracıları ortadan kaldıracaktı..

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZQlQv4zi6YI]

Bir BitClave arama dünyasında, işletmeler hedef kitlelerine son derece yüksek bir özgüllükle ulaşabilir. Bu hiper odaklı hedefleme, işletmelerin reklamcılık gelirlerini daha fazla karşılamasına ve tüketicilere son derece alakalı reklamlar göstermeye başlamasına olanak tanır. Örneğin, bir yoga stüdyosuysanız, aslında yoga yapan birini bulabilir ve onlara reklamlarınızı gönderebilirsiniz..

Bu işlevsellik bir şekilde geleneksel PPC (tıklama başına ödeme) yöntemleri kullanılarak gerçekleştirilebilirken, yine de çok fazla israfa yol açar. İşletmeler, genel bir izleyici kitlesine bir yığın reklam çekiyor ve en iyisini umuyor. BitClave sistemi çok daha doğru olurdu.

bitklav

BitClave sistemi, insanların reklamları yalnızca görmekle ilgilendiklerinde görecekleri teşvikli bir arama biçimi kullanırdı. Bu şekilde, sadece bir işletmenin hedef kitlelerine ulaşmak daha kolay olmakla kalmaz, aynı zamanda ısınırlar ve satın almaya çok daha yakın olurlar..

Örneğin, yeni bir ev aradığınızı varsayalım. Aramanıza BitClave platformunda başlayacak ve ardından kriterlerinize uyan emlakçıların reklamlarını görmeye başlayacaksınız. Sadece küratörlüğünü yapmakla kalmaz, aynı zamanda bu reklamlarla etkileşime girdiğinizde BitClave belirteci olan CAT kazanırsınız..

Aslında bir satış yapmanın maliyeti BitClave sistemi altında çok daha düşük olduğundan, işletmeler deneme teklifleri, numuneler ve indirimler şeklinde daha fazla değer getirebilir. Bu teşvikler ayrıca daha yüksek bir yanıt oranı alacak ve bu da işletme ile tüketici arasındaki ilişkiyi daha da güçlendirecektir..

bitclave aktif arama ekosistemi

Tüm bunlar, üçüncü taraf bir aracı, reklam harcamalarının veya kullanıcı verilerinin yüzdelerinde büyük kârlar elde etmeden gerçekleşebilirdi. BitClave ekosistemi, tüketicilerin verilerini kontrol etmelerine yardımcı olacak ve onlara kişisel bilgileri işletmelere ifşa etme seçeneği sunacak..

Rekabet

BitClave, dijital dünyanın üstesinden gelmeye çalışırken bir dizi diğer dijital medya tabanlı jetona katılıyor.

Reklam endüstrisi tek başına değerlidir 550 milyar $, Facebook ve Google aslanın payını alıyor. Google, Facebook, Microsoft ve Baidu gibi şirketlerle uğraşmak son derece iddialı görünebilir, ancak bu kripto devriminde ortak bir nottur..

Bir anlığına yalnızca BitClave’e odaklanmaktan uzaklaştığınızda ve alandaki diğer projelerden haberdar olduğunuzda, kıvılcımlar görmeye başlayabilirsiniz..

Steemit: Bu platform, kullanıcıların içerik oluşturma ve içerikle etkileşime girme konusunda tazminat yoluyla teşvik edildiği içerik oluşturma alanını bozmaya çalışıyor. Steemit.com.

BAT: Basic Attention Token, reklam dünyasıyla da uğraşmak istiyor ve kullanıcıların reklamları izlerken dikkatlerinin gösterildiği ve yayıncıların reklam gelirinin çoğunu doğrudan aldığı bir platform sunuyor..

AdEx: Bu blockchain tabanlı reklam alışverişi, reklam sahtekarlığı, gizlilik ve belirli sponsorlu mesajların alınmasına izin vermek için çevrimiçi reklamcılık ortamını bozmayı amaçlamaktadır..

Yukarıdaki projeler teknik olarak rekabet olarak değerlendirilse de, hepsi mevcut reklamcılık ortamını kökünden sökme misyonuyla hareket ediyor. Facebook ve Google’ın tüm çevrimiçi reklam paralarının% 73’ünü almasıyla, hedefler net.

Bitclave Ekibi

BitClave 2016 yılında kuruldu ve genel merkezi Mountain View, California’da bulunuyor. Konuları daha da ilginç hale getirmek için Google’ın ana kampüsünün dışında çalışır. Bu, BitClave’e çevredeki alanlardan üst düzey yetenekleri işe alma fırsatı verir.

biteclave takımı

CEO Alex Bessonov. Bessonov, başlangıç ​​hızlandırıcılarla çalışma ve Microsoft, eBay ve Informatica’da yazılım mühendisi olarak çalışma deneyimine sahiptir..

BitClave’in CTO’su Patrick Tague. Tague, mobil, yerleşik ve kablosuz güvenlik konusunda deneyime sahiptir.

BitClave (CAT) Ticaret Geçmişi

Bu makalenin yazımı BitClave’i oldukça ilginç bir noktada buluyor. Proje kısa süre önce Kasım ayından Aralık ayına kadar süren başarılı bir ICO’da 25.547.000 ABD Doları topladı. Şu anda birkaç küçük borsada listeleniyor ve bazı önemli büyüme kaydetti.

bitclave CMC

ICO sırasında döviz kuru 0,07 $ / token civarındaydı ve piyasadaki ilk birkaç gününde önemli ölçüde sıçradı..

BitClave henüz bazı büyük borsalara ulaşmamış olsa da, hala büyümek için bolca alanı var gibi görünüyor.

Son düşünceler

BitClave şu anda ICO sonrası aşamasına giriyor ve eğer ICO’su herhangi bir gösterge ise, kripto para birimi topluluğunda kartopu dikkatini çekmeye devam edecek gibi görünüyor..

bitclave arayüzü

Göz atın Beyaz kağıt proje ve genel dijital medya dünyasındaki yeri hakkında daha fazla bilgi edinmek için.

BitClave’nin yakın vadedeki başarısı, kullanıcı tabanını büyütme ve belirteci için daha fazla fayda gösterme becerisine bağlanacak..

Podcast: Yeni pencerede oynatın | İndir

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me