Bitwage nedir? Uzaktan Çalışanlar için İşler ve Kripto Ödemeleri

Bitwage ifadeyi gururla sergiliyor Uluslararası Dış Kaynak Firmaları İçin İşler ve Maaşlar ana sayfasının üstünde. Şirket sadece müşteriler, onların çalışanları ve yüklenicileri için sınır ötesi ödemelerin kolaylaştırıcısı değildir. Aynı zamanda, özellikle uzaktan çalışanların ihtiyaçlarına odaklanan gelişmiş bir iş arama sitesidir. İşte Bitwage işlerinin ve maaşlarının size sağlayabileceği avantajlara daha yakından bakın.

Bitwage İşleri ve Maaşları

Bitwage’in operasyonları üç özel uzmanlık alanına sahiptir:

  1. Uzaktan çalışanların dünya çapında istenen iş atamalarını bulmalarına yardımcı oluyor
  2. İşverenlerin, düşük işlem maliyetleriyle uzaktaki işçilere hızlı bir şekilde ödeme yapmasını sağlamak
  3. Uzaktan çalışanların ücretlerini ve maaşlarını yirmi beş farklı fiat para biriminden, dört kripto para biriminden ve dört değerli metalden herhangi birinde alacak şekilde donatmak

Uzaktan çalışanların, kripto para hizmetinde ücretlerinin bir kısmını veya tamamını alabilmek için işverenlerinin Bitwage’e kaydolmasına bile ihtiyacı yok.

İstihdam Arama

22 Aralık 2018 itibarıyla 19.500 uzaktan çalışan, Bitwage’in istihdam arama algoritmasına abone oldu. Şu anda, web sitesinde 31.000’den fazla iş ilanı listelenmiştir. İşverenler, tıpkı çalışanların kişisel bilgilerini gönderebilmesi ve iş aramaya başlaması gibi, hızla bir profil oluşturabilir ve yeni işler gönderebilir..

bitwage işleri ve slaries bitwage iş lisitng

22 Aralık 2018 itibarıyla Bitwage.com’da yaklaşık 32.000 iş listelenmiştir. Resim: https://jobs.bitwage.com/feed

Bitwage’deki kopyaya göre İnternet sitesi,

Makine öğrenimi algoritmaları sosyal medyada yayınlanan her işi (becerilerinize göre) doğrudan gelen kutunuza gönderir. Twitter, Reddit ve diğer platformlarda yayınlanan uzak iş ilanlarına kaynak sağlayan iş panomuzdan işleri kendiniz bulun.

Bitwage birkaç yıl önce kullanıma sunulduğundan beri uzaktan çalışanlara 34 milyon dolardan fazla ödeme yapıldı.

Aksiyonun Bir Parçası

Bitwage çevresinde gezinme Meslekler sayfalar, işe alma sözleşmelerini buldum. Hizmetlerini kullanarak bir iş bulursanız, Bitwage ile ödeme almayı kabul etmelisiniz. Ayrıca, bunu belirtir İlk yıl ücretinizin yüzde 10’u, Ücretli ve işe alan kişi bir iş bulmana yardım eden.

bitwage işleri ve maaşları bitwage işe alma sözleşmesi


Bitwage’in Get Jobs hizmeti aracılığıyla bir iş için işe alındığında,% 10 iş bulma ücreti ödersiniz..

İstihdam hizmetleri aynı ücrete dayalı modeli onlarca yıldır kullanıyor, bu yüzden bu mutlaka bir şok edici olmak zorunda değil. Bununla birlikte, komisyonsuz bir iş arama sitesinde benzer bir iş aramak, koşullarınıza bağlı olarak daha iyi bir alternatif olabilir. İş bulmak için istihdam aramasını kullanmamış olsanız bile, ücretlerinizi almak için Bitwage’i kullanmaya devam edebilirsiniz..

Kablolama uluslararası para çok pahalı ve ironik olarak çok yavaş da olabilir. Bu paranın zaman değeri sorun, işletmeleri, bireyleri, işverenleri ve çalışanları olumsuz etkiler. Bununla birlikte, Bitwage’e göre, blockchain teknolojisinin kullanılması, sınır ötesi ücret ve bordro işlemlerini kolaylaştırmaya yardımcı oluyor. Bazı durumlarda, on beş güne kadar sürecek iletimler artık Bitwage’in bordro hizmeti kullanılarak aynı veya ertesi gün tamamlanabilir..

Bitwage ile fiziksel konumunuz önemli değil. Her yerde çalışabilir, uzaktaki işvereninize Bitwage ile fatura kesebilir ve aynı veya ertesi gün ödeme alabilirsiniz. Hangi itibari para birimlerini, değerli metalleri veya kriptoları ödemek istediğinizi seçebilirsiniz.

Maaş Çekinizi Bölün

Bitwage’e kaydolduktan sonra, dağıtımlar ücretinizin ne kadarının nereye gideceğini tahsis etme özelliği:

  1. Bankadan bankaya: Bu en basit Bitwage aktarımıdır.
  2. Bulut tasarruf hesabı (Bitwage Cloud): Maaşlarınızın 25 para biriminden herhangi birinde, dört kriptoda (XBT, ETH, LTC ve VOX) veya dört metalde (altın, gümüş, platin ve paladyum) tasarruf edilmesini sağlar. Visa ağını kullanarak banka kartı ile para çekebilirsiniz. Aynı banka kartını kullanarak Bitcoin ile de alışveriş yapabilirsiniz.
  3. Bitcoin ağ seçeneği (Bitcoin Blockchain): Ücretlerinizi Bitcoin olarak alın.

Yukarıdaki seçeneklerde mevcut olan esnekliği düşünün. Belki de maaşınızın yüzde 80’ini fiat olarak almak ve bunları doğrudan banka hesabınıza yatırmak istersiniz. Belki bunun yüzde 10’unu Bitcoin, yüzde 10’unu gümüş olarak almayı tercih edersiniz. Bulut tasarruf hesabınız itibari para, Bitcoin ve gümüş mevduatlarınızı alacaktır (bulut tasarruf hesabı özelliğini kullanmak için yeni bir tasarruf hesabı açmanıza gerek yoktur). Belki almak istersin herşey ücretlerinizin Bitcoin cinsinden. Bitwage sizi kesinlikle ağırlayacak ve işlem en geç ertesi gün tamamlanacaktır..

Şirketin hizmetlerinin bu yönü ağırlığının altın (Bitcoin?) Değerinde olduğu görülüyor. Bitwage’e aynı anda üç (veya daha fazla) işlemi gerçekleştirmesi talimatını vererek size zaman ve güçlük kazandırabilirsiniz..

Ücret Yapıları

Bitwage web sitesi başına:

Temel ürünlerimiz için herhangi bir ücret yoktur.

Bununla birlikte, ödemenizi aldığınızda yine de para birimi, kripto veya kıymetli metaller için ödeme yapacaksınız. Örneğin, işvereniniz size 1.000 USD ödüyorsa ve ödemeyi Bitcoin (XBP) olarak almayı seçerseniz, şunun üzerinde% 2,50 komisyon ödersiniz orta piyasa oranı (MMR) madeni para için (MMR tabanlı bu ek ücret yüzdesi, ödemenizin boyutuna göre dalgalanacaktır).

bitwage işler ve maaşlar orta piyasa oranı

Bitwage’in fiat’tan Bitcoin’e dönüştürme ek ücreti, rakiplerinin birçoğundan daha üstündür. Bitwage, işlemi en geç aynı gün veya ertesi gün de tamamlayabilir. Resim: https://www.bitwage.com/rates

Aynı 1.000 USD’yi Bitcoin ile alırsanız Coinbase veya Yerel Bitcoin, Ek ücretiniz sırasıyla yüzde 4,00 veya yüzde 4,50 olacaktır. Premium olmayan Bitwage müşterileri Bitcoin ödemelerini ertesi gün alacaklar. Tersine, Coinbase ödeme için 7 güne kadar, Yerel Bitcoins ise 15 güne kadar sürebilir..

Bitwage’in temel (prim olmayan) sürümü, maaşlarınızı tek bir para birimi hesabında almanıza olanak tanır. Maaş alıcılarından ayrıca yirmi beş yerel para biriminden herhangi birine yapılan her depozito için yüzde 1 ücret alınır..

Yukarı İlerliyor

Bitwage bir ödül hizmet. Bu eklenti, paranın aynı gün teslim edilmesi dahil olmak üzere sizin için ek esneklik sağlar. Premium ayrıca, maaşlarınızı 25 farklı döviz hesabı, kripto ve metalden herhangi birine almanızı sağlar. İstediğiniz hizmete bağlı olarak, prim için çeşitli ücretler vardır. Örneğin, bordronuzu finanse etmek isteyen bir işveren olduğunuzu varsayalım (birden fazla işçi için). Sırasıyla ACH ve kredi kartı rotasına gitmenin ücretleri şunlardır:

ACH Debit ile Fonlama Bordroları: İşverenden tahsil edilen bordro başına% 0,50 + .50 USD

Kredi Kartı ile Fonlama Bordroları:% 3,50 +. İşverenden ücret bordrosu başına 30 USD

Açıktır ki, ACH aracılığıyla maaş bordrosu finanse etmek uygun maliyetli bir seçenektir. Yine de, ihtiyaç duyulduğunda kredi kartı gibi yedekleme sistemlerine sahip olmak her zaman harika bir fikirdir.

Sonunda

Sonuç olarak, Bitwage hem işverenler hem de uzaktaki çalışanları için çok uygun bir ödeme sistemi gibi görünüyor. İşlem ücretleri makuldür ve ödemeler hızlı gerçekleşir. İşçiler ve işverenler de para birimi seçimi ve ödeme dağıtımı esnekliğinden yararlanmaktadır. Başlıca rakipleriyle karşılaştırıldığında Bitwage, uygun maliyetli, sınır ötesi ödeme teknolojisinde lider gibi görünüyor.

22 Aralık 2018 itibariyle tüm veriler Bitwage web sitesine dayanmaktadır.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map