AH, Gözlerim! Yanıyor!

İstikrar için çok fazla. Tam da en kötü zamanların geride kaldığını düşündüğümüzde, piyasa aşağıdaki derinliklere bir dalış daha yapmaya karar veriyor. Tüm kripto piyasası, sonlara doğru 20 milyar doları aşmadan önce haftanın büyük bölümünde 220 milyar dolar civarında seyrediyordu. Şu anda 202 milyar doların biraz üzerinde – haftalık% 7,34 düşüşle.

İlk üç kriptoyu kontrol edelim:

Bitcoin tek haneli kayıpları olan tek madeni para oldu ve bu hafta% 4,22 düştü.

Ethereum % 11.03 düşüşle sert dövüldü.

XRP son yedi günde% 16,57 düşüşle dayak yedi.

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/12/18)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/12/18)

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Gemini, Sıcak Cüzdanlar İçin Sigorta Sağlıyor: Endüstride bir ilki olabilir, Gemini şimdi şirketin sıcak cüzdanlarında tutulan dijital varlıklar için sigorta aldı. Sigorta, risk, emeklilik ve sağlık çözümlerinde uzmanlaşmış küresel bir profesyonel hizmet şirketi olan Aon’da düzenlenmiştir. Artık Gemini, geleneksel FDIC garantileriyle kullanıcılarının kripto para biriminin yanı sıra ABD doları fonları için sigorta sağlıyor..

Umarım diğer gözetim borsaları da aynı şeyi yapar. Bilgisayar korsanlarının riski, birçok potansiyel kripto para birimi yatırımcısı için kesinlikle bir anlaşma kırıcı olmuştur, bu nedenle bu ekstra fon güvenliği katmanı, uzaya daha fazla insan getirmeye yardımcı olmalıdır.

IBM, Food Blockchain’i Başlattı: Pazartesi günü IBM, ticari kullanım için bir gıda izleme blok zinciri olan IBM Food Trust’ın lansmanını duyurdu. Ve şimdiden, bazı önemli şirketler kaydoldu. Liste, diğerlerinin yanı sıra Nestle, Dole Food, Kroger ve Unilever’i içerir. Food Trust ağı, Hyperledger Fabric blok zinciri protokolü üzerinde çalışır ve kullanımı aylık 100 ila 10.000 ABD Doları tutarındadır..

IBM, Food Trust dışında, nakliye, küresel ticaret, sigorta ve hatta eğlence ile ilgili blockchain girişimleri de yürütüyor. Mevcut ayı piyasamızda, size umut vermesi gereken bu şekilde benimsenmesi.

Bir şeyler söyleyen insanlar

Soulja Boy Söyle Em: Gitmeden ve takvimlerinizi kontrol etmeden önce, hayır, yine 2007 değil. Soulja Boy yine de harekete geçti. Chicago doğumlu rapçi, bu hafta göreli belirsizlikten tırmanarak, en yeni dövüşçüsü Bitcoin’i yayınladı ve ardından Tweet attı. “Nasıl?” Diye soruyorsunuz. Yargıç olmana izin vereceğiz.

Soulja Boy – Bitcoin (Young Drako) https://t.co/5RHWgQUlf0 üzerinden @Youtube

– Soulja Boy (@souljaboy) 6 Ekim 2018

Google Sat ‘Em: İlk önce bir kripto para birimi reklam yasağı uyguladıktan ve sonra (bazıları için) tersine çevirdikten sonra, Google duygularımızla oynamak için tekrar geri döndü. Şirket kısa süre önce, kripto para biriminin gerçek olmayan para olduğunu ima ettikleri bir reklam (ironik, biliyoruz) yayınladı. Google’a gelin. Şu anda hassasız.

coincentral'daki yenilikler

BITBOX Borsası İş İçin Açıldı: Popüler mesajlaşma şirketi LINE, kripto oyununa yeni girdi. İşte yeni başlattıkları borsalardan neler bekleyebileceğiniz.

Verge Kılavuzu (XVG) Madencilik Havuzları: Hangi Verge madencilik havuzuna katılmanız gerektiğinden emin değil misiniz? Sana yardım etmek için buradayız.

Litecoin Bulut Madenciliği 2018’de Değerli Bir Seçenek mi ?: Son zamanlarda duymuş olabilirsiniz, ancak Litecoin Bulut Madenciliği soooooo 2017 idi.

Tüm Zamanların En Büyük Kripto Programlama Hataları: Uh oh. Size kripto para biriminin en dikkate değer saçmalıklarından bazılarını sunuyoruz.

Kurumsal Yatırımcılar Bitcoin Piyasasına Girmek İçin OTC Piyasalarını Kullanıyor: OTC’de mi kaldınız? Evet beni bilirsin. OTC’ye kimler düştü? Görünüşe göre kurumsal yatırımcılar.

Dutch Coin Uçan Hollandalı Olmaya Mahkum mu ?: “Bu dünyada nefret ettiğim sadece iki şey var. Diğer insanların kültürlerine ve Hollandalı [Coin] ‘ne hoşgörüsüz insanlar. “

Coin Seçimi Nedir ve Neden Önemlidir?: Bitcoin işlemleri sandığınızdan daha karmaşıktır. Burada nasıl çalıştıklarını parçalıyoruz.

ndau CTO Ken Lang, İlk “Bouyant” Dijital Para Birimi: Yüzen sabit madeni para hakkında daha fazla bilgi edinmek için ndau CTO Ken Lang ile oturduk.

Singapur Blockchain’i ve Dijital Para Biriminin Geleceğini Kucaklıyor: Malta’nın kripto havalı olduğunu düşünüyorsanız, Singapur hakkında bir şeyler okuyana kadar bekleyin..

Blockchain Onayları Nedir ve Neden Önemlidir?: Bir onay, iki onay, üç onay, dört. Onlar hakkında okumak sıkıcı olmayacak.

Blockchain ve İnşaat Yeni Bir Dünya Nasıl İnşa Edecek: Görünüşe göre Bob unvanını şimdi “Blockchain Builder” olarak değiştirmek zorunda kalacak.

Katman: Belgeleri Doğrulamak için Bitcoin Blok Zincirini Kullanma: Bu belge doğrulama projesi hakkında bilmeniz gerekenleri parçalara ayırıyoruz.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Seul Belediye Başkanı Building Blockchain Smart City: Geçen hafta, Seul Belediye Başkanı Park Won-soon, şehri gelenekselden akıllıya yükseltmek için 108 milyon dolarlık bir plan olan Blockchain Urban Planını açıkladı. Beş yıllık akıllı şehir planı, blockchain teknolojisinin işçi refahı ve seçimlerde oylama gibi çeşitli kamu hizmetlerine uygulanmasını ana hatlarıyla açıklıyor..

Belediye başkanı ayrıca, blok zinciri girişimlerini kuluçkaya yatırmak için özel bir amaç için iki bina kompleksi oluşturmak için bir strateji belirledi. Bu tür ilerici eylemlerle, Seul’un Silikon Vadisi, Malta ve hatta Zug seviyesine çok geçmeden yükseldiğini kolayca görebilirdik..

Vanua Kim? Vanuatu: Giderek daha fazla sayıda küçük ülke blockchain üzerine büyük bahis oynamaktadır. İlk olarak Malta, şu anda 300 binden az kişi olan Vanuatu adası, kendisini kripto para birimi faaliyetlerinin yuvası haline gelecek şekilde konumlandırıyor. Güney Pasifik adası, blok zinciri ve dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) için kendi düzenlemesini oluşturmada Malta’dan yardım alıyor..

Malta, kripto para biriminin en aktif borsası olan Binance, geçtiğimiz Mart ayında merkezini küçük takımadalara taşıdığında ün kazandı. Bu hareket, Binance’in ilk faaliyet gösterdiği iki yer olan Japonya ve Hong Kong’daki yasal düzenlemelerin net olmaması nedeniyle teşvik edildi..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me