Tırmanma

Kripto para piyasası için yeşil alanda bir hafta daha. Cesaretle “Ayı pazarı bitti mi?” Yol boyunca birkaç düşüşle birlikte, toplam piyasa değeri bu hafta 133,8 milyar dolardan 137,4 milyar dolara çıktı – neredeyse yüzde üç büyüme. Birkaç altcoin de etkileyici haftalar geçirdi. Stellar (% 22.09), Cardano (% 17.59) ve Dash (% 10.12) çift haneli artışlar gördü. Ancak en dikkate değer, Crypto.com Chain’in (daha önce Monaco)% 471,28 artış kaydetmesiydi..

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (3/15/19)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (3/15/19)

İlk üçümüz için nispeten sıkıcı bir hafta:

Bitcoin değerde% 0,72 artış gördü.

Ethereum ölü oynadı, sadece% 0,04 yukarı doğru hareket etti.

XRP % 0.68 arttı.

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Piramit Ne Kadar Uzunsa Düşüş O Kadar Uzatılır: OneCoin lideri Konstantin Ignatov, geçen Cuma günü Los Angelos Uluslararası Havaalanında tutuklandı ve derhal çok sayıda dolandırıcılıkla suçlandı. Ignatov ve kız kardeşi, yatırımcılardan milyarlarca dolar çaldıkları bir kripto para birimi piramidi şeması yürüttüler..

Bulgar şirketini 2014’te başlatan iki şirket, “kripto para birimi paketleri” satın almak üzere ek kişileri işe almak için çok seviyeli bir pazarlama kampanyasıyla kullanıcıları ödüllendirdi. Ancak, OneCoin aslında bir blockchain, sahte madencilik kullanmadı ve arz ve talebe bakılmaksızın kripto para için dahili olarak bir fiyat belirledi..

FBI Sorumlu Direktör Yardımcısı William Sweeney Jr. konuyla ilgili şu yorumu yapıyor: “Yatırımcılarının işlem geçmişinin kayıtlarını tutan otantik kripto para birimlerinin aksine, OneCoin’in gerçek bir değeri yoktu. Yatırımcılara paralarının izini sürmek için hiçbir yöntem sunmadı ve hiçbir şey satın almak için kullanılamazdı. ” Bildiğimiz birkaç başka kripto para birimine benziyor …

Güvenlik? Ne Güvenliği ?: Oh, mutlu günler – biraz düzenleyici açıklık! Colorado resmen geçti Colorado Digital Token Yasası geçen hafta geç. Yeni yasa etkili bir şekilde, birincil tüketim amaçlı dijital tokenlerin Colorado eyaletinde menkul kıymetler olarak kabul edilmediğini belirtiyor. Dolayısıyla, bir yardımcı program jetonu oluşturuyorsanız,.

Bununla birlikte, birkaç şart var. Menkul kıymetler komisyon üyesine bir niyet bildirimi sunmanız gerekir. Jetonu bir yatırım aracı olarak tanıtamazsınız (ah). Ve jetonu satmadan önce kripto para birimi ağını kurmanız gerekir. Bu kuralların birkaç istisnası vardır, ancak işin özü budur.

Medya Özeti

Kripto Hollywood’a Gidiyor: Görünüşe göre, kötü bir zamanlama duygusu ile 2017 boğa güreşi nakit kapma aracı olarak yaratılmış, akıllıca adlandırılmış Kripto bu hafta bir fragman yayınladı. Luke Hemsworth, Kurt Russel ve her zaman popüler olan Annalé’den oluşan yıldızlarla dolu bir kadroyla, onu kaçırmak istemeyeceksiniz.

coincentral'daki yenilikler

Bitcoin’in Tarihi ve Kripto Para Biriminin En Aydınlatıcı Anları [Bilgi Görseli]: Bitcoin’in geçmişini bilmek istiyor ama zamanınız mı var? Biz seni koruduk.

Bitcoin Yasal Sorunları | İzlemeniz Gereken Önemli Vakalar: Kripto paranın çoğu vahşi batıya benziyor, ancak bu, bu sanıkları yasanın uzun kolundan kurtarmadı.

[SPONSORED] TaxBit nedir? Kripto Vergi Otomasyonu Nasıl Çalışır?: Bu yeni vergi platformuyla 2018 ayı piyasası kayıplarını otomatik olarak toplayın.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Basel Komitesi Parasızlık İçin Vaaz Veriyor: Çarşamba günü, uluslararası bir denetim grubu olan Basel Bankacılık Denetleme Komitesi “kripto varlıklar” hakkında bir açıklama yaptı. “Bu tür varlıkların paranın standart işlevlerini güvenilir bir şekilde sağlamadığına ve bir değişim aracı veya değer deposu olarak güvenilmesinin güvenli olmadığına” inandıkları için özellikle “kripto para birimi” kelimesini kullanmaktan kaçındılar. Bize gerçekten nasıl hissettiğini söyle.

Komite, kripto paranın değişken yapısı ve kısa geçmişi nedeniyle, kripto varlıklarının, onları satın almayı veya kripto ile ilgili hizmetler sağlamayı seçen bankalar için bir dizi risk teşkil ettiği konusunda uyarıyor. Daha sonra, durum tespiti yapmak, açık bir hükümet ve risk yönetimi çerçevesini sürdürmek, herhangi bir kripto maruziyetini kamuya açıklamak ve herhangi bir denetleyici kurumla açık iletişim dahil olmak üzere, bankaların bunu seçmeleri halinde takip etmeleri gereken birkaç yönergeyi ana hatlarıyla belirtirler.

Quoine On Trial: Singapur Uluslararası Ticaret Mahkemesi (SICC), bu hafta ülkenin Bitcoin ile ilgili ilk davasına ilişkin bir karar yayınladı. Mahkeme, borsanın piyasa yapıcı B2C2’nin birkaç ticaretini yanlış bir şekilde tersine çevirdiğine karar verdi. Nisan 2017’de B2C2, Ethereum’u Bitcoin ile değiştirmek için yedi sipariş verdi. Teknik zorluklar nedeniyle, şirket 10 BTC için bir ETH oranında işlem yapabildi ve sadece bir ETH’ye 12.000 $ değer verdi. Ancak ertesi gün Quoine işlemleri tersine çevirdi.

Mahkeme, B2C2’nin lehine karar verdi, ancak Quione’yi piyasa yapıcı talep edenin tam değerini ödemeye zorlamadı – 3.000 bitcoinin biraz üzerinde. Bunun yerine, iki şirketin bir miktar üzerinde anlaşması veya tekrar denemeye gitmesi gerekir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me