Yukarı ve ‘Em’de

Geçen hafta bir dayaktan sonra, kripto para piyasası bu Pazartesi yüzde 10’luk bir artışla biraz merhamet gösterdi. O zamandan beri, piyasa yavaş yavaş düştü ve şu anda 207.7 milyar dolarda oturuyor. Bu bize haftalık% 3,23 kazanç sağlıyor.

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/19/18)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/19/18)

Neyse ki, ilk üç kripto para da olumlu performans gösterdi. Nasıl yaptıklarına bir göz atalım:

Bitcoin Hafta boyunca% 2,56 büyüdü ve şu anda 6,458,99 $ seviyesinde fiyatlandırıldı..

Ethereum 200 dolarlık destek hattını test etmeye devam ediyor ancak son yedi gün içinde fiyatta% 3,12 artış yaşadı.

XRP bu hafta% 6,01 ile yeşil alanda en çok kazanan oldu.

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Fidelity, Kurumsal Kriptoya Kapıları Açıyor: Fidelity Investments, daha önce hiçbir büyük ölçekli finans kuruluşunun gitmediği bir yere gidiyor. Dünyanın en büyük beşinci varlık yöneticisi, kurumlara kripto saklama çözümleri sunmak için ayrı bir şirket olan Fidelity Digital Assets’i kuruyor. Bunu beş kez hızlı söyle.

Fidelity, bitcoin ve ether saklama dahil üç ana çözüm sunarak başlayacak. Ek olarak, şirket, müşterileri akıllı bir sipariş yönlendiricisi aracılığıyla mevcut borsalara bağlayan bir ticaret yürütme hizmeti sunacak ve müşterilerin platforma dahil olmasına yardımcı olmak için özel bir ekip oluşturacak..

Tether Kararlılığı Kaybediyor: İşte bir bilmece: Bir dolar ne zaman bir dolar değerinde değildir? Görünüşe göre Tether’e sabitlendiğinde. Geçtiğimiz hafta, stabilcoin Tether, çok sayıda borsada 0,90 $ ‘a yakın ve hatta Kraken’da 0,85 $’ a yakın düştüğü için istikrarlı olmaktan başka bir şey değildi. Tether’in ihraççısı Bitfinex’in finansallarına yatırımcı inancı eksikliği ve stabilcoinin aslında ABD doları tarafından desteklendiğine dair şüphelerin devam etmesi düşüşe neden olmuş gibi görünüyor. Bitfinex’in rezervleri için henüz üçüncü taraf bir denetim sağlamadığı gerçeği, birçok topluluk üyesini şüpheli bırakıyor..

Tether ‘dumpening’, Bitfinex’te Bitcoin fiyat primi ve diğer stabilcoinlere olan ilgi sel gibi birkaç olumsuz etkiye sahipti. Bu yazının yazıldığı sırada, Tether hala ~ 0.975 $ piyasa ortalamasında bulunuyor..

Bir şeyler söyleyen insanlar

Şarkı Bok Sings: Crypto Insider ile yakın tarihli bir röportajda, Bitcoin geliştiricisi ve savunucusu Jimmy Song, EOS hakkındaki görüşünü netleştirdi. Projenin bir aldatmaca olduğuna inandığını ve “önümüzdeki beş yıl içinde korkunç bir çöplükte öleceğini” belirtti. Oof.

Voorhees Ses Değeri: Shapeshift CEO’su Erik Voorhees, Fidelity’nin kripto para saklama duyurusuna yanıt olarak söyleyeceği bazı olumlu sözler söyledi. Peçete matematiğini biraz geri alarak, her Fidelity aracı kurum müşterisinin tam bir bitcoin sahibi olmasının imkansız olacağını hesapladı. Ve bu yüzden binlerce dolar değerindedirler. Öte yandan, “bir dolar yalnızca bir dolar değerindedir (ve yalnızca gelecek yıl 97 sent olana kadar).” Bu sayıları seviyoruz.

Her Fidelity aracı kurum müşterisinin bir Bitcoin’e bile sahip olması imkansız olurdu. Bu nedenle Bitcoins binlerce dolar değerindeyken, bir dolar yalnızca bir dolar değerindedir (ve yalnızca gelecek yıl 97 sent olana kadar). Akıllıca tasarruf edin. https://t.co/NdEEgYNH9a

– Erik Voorhees (@ErikVoorhees) 16 Ekim 2018

Roubini Ruckus’u Arttırıyor: Amerikalı ekonomist Nouriel Roubini, bu hafta The Big Blockchain Lie adlı makalesi ile oldukça tartışmalara neden oldu. İçinde, merkezi olmayan blokzincirlerin hiçbir değeri olmadığı ve “perakende yatırımcıları zor kazandıkları gerçek paralardan ayırmanın bir hilesi” olduğu iddiasını kanıtlamaya çalışıyor. Yatırımcılara Bitcoin 58 doların altında işlem yaparken uzak durmalarını söyleyen bir adamdan güçlü sözler.

Altın ile iyi arkadaşlık. @Filmdenkare: Herkes Altın ve Gümüşe odaklanırken, #BITCOIN % 40 daha düştü, 58 $ ‘ın altında işlem gördü

– Nouriel Roubini (@Nouriel) Nisan 16, 2013

coincentral'daki yenilikler

XYO Ağı nedir? GPS’i Merkezi Olmayan Hale Getirme ve Konumunuzu Blockchain’e Koyma: Attığınız her adımda, attığınız her harekette sizi izliyor olacağız.

İpek Yolu Yöneticisinin Kara Para Aklama ve Uyuşturucu Kaçakçılığı Şebekesine Dahil Olduğu İddiası: Bir diğeri tozu ısırdı. Silk Road Admin Libertas, diğer adıyla Gary Davis, sadece suçu kabul et.

Bitcoin Madenciliği: Çinli Adam, Maden Yapmak İçin Güç Çaldığı İçin 3,5 Yıl Hapis Cezası Aldı Bitcoin: Çin’de güç çaldığınızda ne olacağını bilmek ister misiniz? Hapis süresi. Ve çoğu.

Zinc CEO’su ve Kurucusu Daniel Trachtemberg, Merging Ad Tech and Blockchain: Dijital reklamcılık masaya çok para bırakıyor. Çinko ondan biraz almak istiyor.

Tiny Liechtenstein Neden Bir Kripto Santrali Oluyor: Küçük ülke, büyük kripto hırsları.

2018’deki En İyi Litecoin Madencilik Donanımı Nedir?: Bu ayı piyasasında Litecoin madenciliği ile hala ilgileniyor musunuz? Bunlar, donanım donanımları için en iyi seçeneğinizdir.

NEX Grup Kesintilerinden Sonra Proje Sonsuzluk Durumu: Büyük işten çıkarmalar, çelişkili açıklamalar ve görünüşte ölü bir proje. Size düz kepçe veriyoruz.

Cosmos Ağı (ATOM) Nedir | Blockchainlerin İnternetine Yeni Başlayanlar İçin Bir Kılavuz: Harika bir isim ve daha da havalı bir misyona sahip bir proje rehberi.

Bitcoin Hacking: Rapor, Çin’in Bitcoin Madencilik Ağına Saldırabileceğini Söyledi: Florida International ve Princeton üniversiteleri Çin’in Bitcoin’e kolayca saldırabileceğini iddia ediyor. Ama iddia geçerli mi?

Scrypt ASIC – SHA-256: 2018 Seçeneklerini Açıklamak: ASIC’ler burada kalacak ve bunlar, en popüler iki karma algoritma için en iyi seçenekleriniz.

Monachain LG, Blockchain’in Kraliçesi Mona’yı Tanıttı. Zincir. LG, kraliçe. (Lil ‘Wayne lirik kelime oyunundaki zavallı girişimimiz)

Ön Cephede: Blockchain Forensics, Kripto Suçlarla Nasıl Mücadele Ediyor: Blockchain adli tıp ile siber suçluları yollarında durdurabileceğimizi öğrenin.

USB ASIC Madenci Cihazları Karlı mı ?: Spoiler uyarısı: gerçekten değil.

MinerGate CEO’su Claude Lecomte, Cryptocurrency Madenciliği: MinerGate, ortalama Joe madeni kripto para birimine yardım etmede etkili oldu. Şirketin CEO’su ile görüştük.

Monero’nun Ekim Çatlaması – Bulletproofs ve ASIC’leri Uzakta Tutmak: Monero geliştirme ekibi, bazı önemli yükseltmeler yaptı. Burada onlar hakkında bilgi edinin.

Baya’dan Jason Freedman, Blockchain ile Superpowering Commercial Real Estate üzerine: Baya, ticari gayrimenkulleri düzeltmek için blockchain kullanmak istiyor. Takım üyesi Jason Freedman’ın söyledikleri.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Blockchain’de Brezilya Aday Çimentoları Hükümet Planı: Brezilya cumhurbaşkanı adayı Fernando Haddad, blockchain teknolojisini kullanarak ülke hükümeti için önerilerini kaydetti. Teknolojinin değişmez doğasının rakipleri tarafından iddia edilen dezenformasyonun yayılmasını durdurmaya yardımcı olacağını umuyor..

Bu örnek, Haddad’ın ilerici teknolojik stratejileri uyguladığı ilk örnek de değil. São Paulo belediye başkanı olarak, yönetiminin şeffaflığını artırmak için çeşitli özgür yazılım biçimleri uyguladı..

Abu Dabi Limanları, Blockchain Ticaret Çözümü Testini Duyurdu: Abu Dabi, blockchain partisine katılıyor. Belçika’nın Antwerp Limanı’nın yanı sıra Abu Dabi Limanları, uluslararası bir blockchain ticaret çözümünün pilot uygulamasını yapıyor. Silsal projesi, ticaret sisteminin paydaşlarını iki liman arasında birbirine bağlamak için dağıtılmış bir defter sistemi kullanıyor. Duyuru, Dubai’de bir hafta süren ve dünyadaki en yeni teknolojiyi sergileyen bir konferans olan GITEX Teknoloji Haftası sırasında geldi..

Ruanda, Blockchain Üzerinden Tantal’ı İzlemeye Başladı: Diğer uluslararası haberlerde, Ruanda hükümeti belirli metallerin tedarik zincirleri için blockchain kullanmaya başlıyor. Özellikle, tedarik zincirinin her adımında tantalı daha iyi etiketlemek ve izlemek için blockchain çözümleri şirketi Circulor ile birlikte çalışıyorlar. Her iki taraf da çatışmalı mineralleri üretimden çıkarmayı ve tüketici elektroniği ürünleri için çok kritik olan metalde daha fazla görünürlük sağlamayı hedefliyor.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me