Devam Etmeye Devam Edin

Burada yeşil bir haftamız daha var millet. Geçen haftanın ivmesinden yola çıkarak, tüm kripto para piyasası 207,8 milyar dolardan 209,2 milyar dolara çıktı -% 0,7’lik muazzam bir kazanç. Tamam, aradığımız büyüme bu olmayabilir, ama en azından doğru yöne yöneliyoruz. “En iyi paralara ne dersin?” sen sor? Harika soru.

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/26/18)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (10/26/18)

Bitcoin fiyatı bu hafta sadece% 0.18 artarak neredeyse hiç hareket etmedi. Şu anda 6.500 doların biraz altında.

Ethereum daha da düz bir hafta geçirdi ve yalnızca% 0,02 aşağı doğru hareket etti. Fiyat 200 dolarlık destek hattını test etmeye devam ediyor.

XRP Sadece% 0,89 artarak 0,45 $ ‘ın biraz üzerinde istikrar kazanmasına rağmen, bu hafta en önemli kazanan oldu..

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Coinbase, Yeni Stablecoin için Çembere Bağlanıyor: Sabit paralar, şu anda çok sıcak. Salı günü Coinbase, CENTER Consortium’u oluşturmak için frenemy Circle ile yeni bir ortaklık duyurdu. Konsorsiyumun kararında ilk önce? Yeni bir stabilcoin, USD Coin veya kısaca USDC oluşturulması.

Her USDC bir dolar geri desteklenir ve şirketler bu rezervlerin durumunu düzenli olarak rapor edecek. İki kuruluş, ERC20 protokolü ile stabilcoin oluşturmak için Ethereum blok zincirini kullanmayı seçti. USDC şu anda kripto pazarında bulunan 50’den fazla stablecoin’den oluşan uzun bir listeye katılıyor.

SEC, ICO’lara bir H.A.N.D verir: SEC, düzenlemeler söz konusu olduğunda cehaleti savunan blockchain projelerinden açıkça yoruldu. Devlet kuruluşunun yeni kurulan FinHub, yasal düzenlemelerle ilgili tüm sorularınızı yanıtlamak için çalışma saatleri düzenliyor (şu anda olduğu gibi). Zamanı planlamak için, kim olduğunuzu ve neyi öğrenmek istediğinizi özetleyen çevrimiçi bir formu doldurmanız yeterlidir..

Bunun nereye gittiğini tahmin etmek için kristal bir küre gerekmiyor. Bu kaynaktan yararlanan projelerde büyük olasılıkla “SEC onaylı” damgaları görmeye başlayacağız.

Bir şeyler söyleyen insanlar

Misk Misk Olmak: Elon Musk, Tesla’yı özel almakla ilgili şakadan “nemli memler” istemeye kadar, Twitter’da tam bir trol yaptı. Bu sefer, Spaceboy Wonder, Tesla hesabı 2FA ile ilgili bir gönderide “Bitcoin almak ister misin?”

Biraz Bitcoin almak istiyorum? &# 128521;&# 128521; pic.twitter.com/9ZbBJ5fuVq

– Elon Musk (@elonmusk) 22 Ekim 2018

coincentral'daki yenilikler

Forbes 30 Under 30 Summit 2018 Cryptocurrency Recap: CoinCentral Genel Yayın Yönetmeni Alex Moskov, kripto para biriminin bu yıl Boston’daki 30 Under 30 Zirvesi üzerindeki etkisini analiz etti.

Achain (ACT) Nedir? | Başlangıç ​​Kılavuzu: Yeni bir fikir birliği yöntemini uygulayan blok zinciri projesine giriş, sonuç delege edilmiş hisse kanıtı.

SelfKey (ANAHTAR) nedir? | Başlangıç ​​Kılavuzu: Equifax hack gibi veri ihlallerinden etkilenen milyonlarca kişiden biriyseniz, SelfKey’e göz atmak isteyebilirsiniz..

CoinBene: Exchange Platformunun İncelenmesi ve Analizi: CoinBene, kripto borsası sıralamasında yükseliyor. Ama senin için doğru mu?

Blockchain’i Kullanan Dünyanın En Eski Sanat Müzayedesi Evi: Christie’s ve Artory: Bilimsel blok zinciri ile yaratıcı sanat ekosisteminin bir başka güzel birleşimi.

Cryptocurrency Yatırım Ortamı Üzerine NEO Global Capital: Yatırım stratejisi, ICO’lar ve aradaki her şey hakkında konuşmak için NGC ekibiyle bir araya geldik.

Güney Kore ICO Yasağı Kasım’da Kaldırılabilir: Söylenti değirmeni, Güney Kore ICO Yasağı’nın artık olmayabileceğine dair dedikodularla dönüyor. Sadece umut edebiliriz.

Kaybedilen İşlemlerden Çıkmak İçin Üç Strateji: Hepsini kazanamazsınız. İşlemleriniz güneye doğru giderken pozisyonunuzdan çıkmanın üç yolu var.

UTXO nedir? | İşlem Çıktıları Hakkında Yeni Başlayanlar İçin Açıklayıcı: Muhtemelen terimi duymuşsunuzdur. Ancak Harcanmamış İşlem Çıktılarının (UTXO’lar) bir blok zincirinde hangi rolü oynadığını biliyor musunuz??

Bitcoin Kredisine Borç İçi Bir Bakış: Buna Değer mi?: Genel kripto para birimi piyasası gibi, Bitcoin kredilendirmesi de saygın kuruluşların yanı sıra dolandırıcılık payına sahiptir..

Elastos CMO’su Fay Li, Bitmain Merged Mining, Trinity ve Beyond’da: Elastos, bazı büyük destekleri olan nispeten bilinmeyen bir kripto para birimidir. Projenin CMO’su ile alışveriş yapmalıyız.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Ön Sipariş İçin Kullanılabilen HTC Blockchain Telefon: Çok beklenen HTC Exodus 1 resmi olarak ön satışa sunuldu. Telefonda Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve şu anda açıklanmayan daha fazla kripto para tutan yerleşik bir kripto para birimi cüzdanı var. Şimdi bir sipariş vermek, telefonu Aralık ayına kadar elinize alacak. Yakalayış? Yalnızca Bitcoin veya Ethereum ile ödeme yapabilirsiniz.

HTC Exodus

HTC Exodus 1

Telefon 0.15 BTC veya 4.78 ETH fiyat etiketine sahip ve 960 $ işaretinin etrafına yerleştirilmiş. Bunu perspektife koymak için, yeni iPhone XR ve iPhone XS 749 ile 1099 $ arasında değişiyor..

Japonya, Kripto Öz-Düzenlemesine Hoş Geldiniz: Çarşamba günü, Japonya Finansal Hizmetler Ajansı (FSA), Japon Sanal Para Borsası Birliği’nin kendi kendini düzenleyen bir kuruluş olarak hareket etmesini onayladı. Bu sınıflandırma, dernekteki dijital varlık borsalarının müşterileri korumak için bir dizi kural oluşturmasına ve kendi aralarında uygulayacakları yönergeler oluşturmasına olanak tanır. Bu eylem, düzenleyici otoriteyi sektörü en iyi bilenlerin elinde tuttuğu için olumlu haberlerden başka bir şey değil gibi görünüyor..

Amerika pazarındaki kayda değer rakamlar, özellikle Winklevoss ikizleri, benzer bir şey için bastırıyor. Ancak, düzenleyicilerle çok daha zor zamanlar geçiriyorlar.

Dünya Kripto COn

Crypto’da bu Hafta size World Crypto Con tarafından getirildi. 31 Ekim – 2 Kasım tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta bize katılın ve Charlie Lee, Brock Pierce ve Charlie Shrem gibi konuşmacıların kriptodaki en sıcak konulardan bazıları hakkında konuşmak için sahneye çıktığını görün. Ayrıca kendi Doug Polk ve Ryan Fee ile bir poker turnuvası ve Steve Aoki ile bir parti var. Kodu kullan Biletlerde% 50 indirimli COINCENTRAL İşte.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me