Sokaklarda Bitcoin, Sayfalarda Monero

İyi haberler gelmeye devam ediyor. Hafta ortasında kısa bir düşüşün ardından, toplam piyasa değeri sürekli olarak 143,3 milyar $ ‘a yükseldi. Geçen Cuma günkü 140,4 milyar dolarlık sınırdan hesaplandığında, piyasa bu hafta yüzde iki sağlıklı bir büyüme gösterdi. Ve birkaç bozuk para bu büyümeyi sudan uçurdu.

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (3/29/19)

Cryptocurrency Piyasa İstatistikleri (3/29/19)

Basic Attention Token% 43.63, Ravencoin% 44.79, EOS ve Cardano sırasıyla% 17.92 ve% 20.27 arttı. İlk üç kripto paramız o kadar başarılı değildi, ancak yine de iyi bir hafta geçirdi.

Bitcoin’ler fiyat% 1.36 yükseldi.

Ethereum % 2.10’luk bir kazançla paketi yönetti.

XRP ayak uyduramadı, son yedi günde% 1,67 kaybetti.

Yurtiçi Cryptocurrency Haberleri

Rapor Tahminleri Büyük Blockchain Harcaması: TechInsight360, şu başlıklı bir rapor yayınladı: Amerika Birleşik Devletleri Blockchain İş Fırsatları ve Outlook Databook Serisi (2016-2025), Bu hafta, yaklaşan ABD blok zinciri harcamalarına ilişkin bazı olumlu tahminlerle. Raporun öne çıkan özelliği: Blockchain harcamalarının ulaşması bekleniyor …drumroll, lütfen…2025 yılına kadar 41,11 milyar dolar.

Tahmin doğru çıkarsa, bu sadece yedi yılda neredeyse yüzde 2.400’lük blockchain harcaması anlamına gelir. Bu miktardaki büyüme çok zor görünse de, harcama miktarı sadece 2018’de% 110,1 arttı. Yeniden canlanan bir boğa piyasasını ve daha olgun bir piyasayı hesaba kattığınızda, tahmin sonuçta daha makul olmaya başlar..

Başka Bir Dolandırıcılık Tozu Isırıyor: Welp, Daniel Todd Levine’i bitcoin dolandırıcılarının sürekli büyüyen çamaşır listesine ekleyebilirsiniz. Englewood, Colorado komisyoncusu geçtiğimiz günlerde Finans Endüstrisi Düzenleme Kurumu’ndan (FINRA) menkul kıymetler endüstrisinin yasaklanmasını kabul eden bir mektup imzaladı..

Levine’nin, izinsiz ticaretlerin icrası da dahil olmak üzere çeşitli suistimal eylemleri gerçekleştirdiği iddia edildi. Bununla birlikte, skandalın özü, ABD’li bir kaçak olan kardeşi ile Bitcoin operasyonu içeriyordu. Görünüşe göre Levine’in erkek kardeşi, Avrupa’daki bir satıcıdan yüzde 60 ila 90 indirimli bitcoin satın alabileceğine inanarak onu “aldattı”. Levine 1,5 milyon dolardan fazla müşterinin fonlarını yatırdıktan sonra, kardeş ortadan kayboldu.

Levine, o zamandan beri, belirli miktar bilinmemekle birlikte, kaybedilen fonların bir kısmını geri ödedi..

Bir şeyler söyleyen insanlar

Bankacılar Bash Blok Zinciri: Haftanın en az şaşırtıcı haberinde Mastercard ve Wells Fargo’nun CEO’ları, bu Çarşamba Fintech Ideas Festivalinde blockchain’in mevcut durumunu kınadı. Wells Fargo CEO’su Tim Sloan, “temel teknolojinin çok ilginç olduğunu, ancak yayılması çok yavaş olduğunu” savundu. Mastercard CEO’su Ajaypal Banga, “Bence blok zinciri ilginç olabilir, ancak iş modeli kanıtlanmadı.”

Yine de her şey olumsuz değildi. Her iki CEO da uzun vadede teknolojiye inanıyor ve kendi şirketlerinin blockchain fikirlerine önemli yatırımları var..

coincentral'daki yenilikler

Bitcoin Kara Para Aklama: CryptoLand’de Nasıl Güvende Kalınır: Kripto, kara para aklama için bir cennettir. İşte suçluların bitcoin çalma ve onları temizlemenin bazı yolları.

EY Global Blockchain Vergi Lideri Michael Meisler ile röportaj: EY, vergilere yabancı değildir ve şirketin blok zinciri vergi liderinin, dışarıdaki tüm yatırımcılara bazı tavsiyeleri vardır..

2019’daki En İyi Kripto Banka Kartları: Bu kadar uzun süre yalnızca HODL yapabilirsiniz. Kripto zulanızı harcamak için kullanabileceğiniz en iyi banka kartlarını araştırdık.

Blockchain Reklamcılığına Yönelik Eksiksiz Kılavuz: Genellikle karmaşık olan blockchain reklam alanının yasaklarında, beyaz listelerinde ve kaynaklarında gezinmenize yardımcı oluyoruz..

Robinhood Crypto İncelemesi | Bu Değişim Nasıl Kıyaslanıyor ?: Robinhood geleneksel finansta onu öldürüyor. Ancak ücretsiz değişim kripto için nasıl birikir??

South by Southwest 2019 Cryptocurrency Özeti: Genel Yayın Yönetmeni Alex Moskov, kaos dolu, 10 günlük SXSW deneyiminin bir özetini veriyor.

TokenPay’de Derek Capo, Litecoin Vakfı ve Kripto Benimsemeye Öncü: TokenPay kısa süre önce Litecoin Vakfı ile ortaklık kurdu; daha fazla bilgi edinmek için projenin CEO’su ile konuştuk.

[SPONSORED] Otomatik Kripto Para Birimi Ticareti ve Bot Oluşturma Konusunda Obsidian Bot: Bir kripto ticaret bot şirketi işletmenin nasıl bir şey olduğunu öğrenmek için Obsidian Bot ekibiyle bir araya geldik.

Dünyanın Her Yerinden Kripto Para Birimi Haberleri

Bitwise Fakening’i Ortaya Çıkarır: ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) yapılan yakın tarihli bir Bitwise sunumu, dünya çapındaki borsalarda birkaç sahte işlem hacmi örneğini ortaya çıkardı. Coinbase Pro ve Kraken gibi tanınmış borsalar net bir şekilde ortaya çıkarken, CoinBene ve OKEx gibi daha küçük borsalarda çok sayıda şüpheli etkinlik örneği var.

Genel olarak rapor, ilk 81 borsadan yalnızca 10’unun doğru hacim rakamlarını rapor ettiği sonucuna varmıştır. Bitwise, borsaların 5 günlük bir süre boyunca işlem hacmi yaklaşık 6 milyar dolar bildirmesine rağmen, bu rakamın aslında 273 milyon dolara yakın olduğunu savunuyor – orijinal rakamın sadece% 4,5’i.

İşlem Hacminde Bit Düzeyinde Bildirilen Fark

İşlem Hacminde Bit Düzeyinde Bildirilen Fark

Rusya’daki tüm Paladyum: Rusya’nın en zengin adamı ve dünyanın en büyük Palladyum üreticisi, atom numarası 46’yı belirtmeyi planlıyor. Vladimir Potanin, İsviçre merkezli Palladium fonu için jeton uygulama ayrıntılarını çözmek için İsviçre yetkilileriyle birlikte çalışıyor..

Potanin yaklaşmakta olan hamlesini savunuyor ve “tokenlerle yapılan işlemlerin geleneksel araçlardan daha basit ve daha uygun olduğunu” öne sürüyor. Ne yazık ki, şu anda Rus yasaları tokenleştirmeyi zorlaştırıyor. Potanin ve ekibi, önümüzdeki Nisan duruşmasında milletvekillerini kuralları değiştirmeye zorlamayı umuyor..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me