Zināšanas ir spēks, taču bez gudrības, kā pielietot savas zināšanas, jūs varētu nonākt kā patiešām gudrs muļķis. Šeit ir astoņas lietas, kas jums jāzina par kriptogrāfijas nodokļiem. Tikpat svarīga ir praktiskā gudrība, kas nepieciešama, lai efektīvi izmantotu katru nodokļu zināšanu daļu.

Astoņi galvenie kriptogrāfisko nodokļu fakti

1. Lielā Bro un viņa mazie palīgi tevi vēro

Jā, jums jāatskaita visi kriptovalūtas ieguvumi un zaudējumi. Blockchain tehnoloģija nepadara jūsu kriptogrāfijas pirkšanu un pārdošanu neredzamu nodokļu iestādēm. Patiesībā tas viņiem var padarīt daudz vieglāku uzraudzīt visu, kas par jums. Jo īpaši jūsu finanšu darījumi. Lielais brālis skatās, un viņš izmanto jūsu draudzīgo baņķieri, naudas pārskaitījumu pakalpojumu un kriptogrāfijas apmaiņu kā neapmaksātus uzraudzības aģentus. Viņi baidās no Lielā Bro tikpat daudz kā jūs, un zēns, vai viņiem ir daudz ko zaudēt, ja viņi neizpilda viņa prasības pēc informācijas par jums un jūsu darījumiem.

astoņas lietas, kas jums jāzina par kriptogrāfijas nodokļu nemaksātājiem un policistiem

IRS ir milzīgs roku savijšanas spēks; pārliecinieties, ka dokumentējat visus savus šifrēšanas darījumus un iesniedzat likumīgu federālo nodokļu deklarāciju. Alexas_Fotos attēls Pixabay.

2. Bitcoin ir ar nodokli apliekams īpašums

Bitcoin tiek klasificēts kā īpašums IRS. Viss, ko IRS ir pietiekami ieinteresēts klasificēt kā īpašumu, ir tas, ko viņi ir vienlīdz ieinteresēti aplikt ar nodokļiem. Jums tūlīt jārīkojas, lai iekļūtu un ievērotu visus IRS noteikumus, kas regulē kriptovalūtas kapitāla pieaugumu un zaudējumus. Tēvoča Sema mīlas vēstulēs parasti nav ziedu vai šokolādes, taču tās tiek iesaiņotas dāvanās ar netiešiem draudiem par bankas kontu arestiem, naudas sodiem, sodiem un dažos ar mafiju saistītajos gadījumos RICO apsūdzību un citām krimināllietām..

3. Tomēr nav nepieciešams ziņot par Bitcoin Wash pārdošanu

Bitcoin nav pakļauts bēdīgi slavenajam mazgāšanas izpārdošana noteikumi, kas piemērojami akciju tirgotājiem, vismaz vēl nav. Tomēr, tā kā IRS ir iecerējusi simtiem miljonu dolāru gadā, ieviešot šo nodokļu likumu, tas, iespējams, dažu gadu laikā vēl var tikt piemērots Bitcoin un visām pārējām kriptovalūtām. Ja jums nav zināmi veļas mazgāšanas noteikumu noteikumi, kļūstiet par tiem informēti. Lai šeit ietaupītu vietu, vienkāršākais veids, kā izvairīties no niķeļa un nāves (nodokļu ziņā), ir tikai tirdzniecība viens kriptonauda. Tirdzieties ar to reti un nekad neieviesiet jaunu darījumu 31 dienas laikā pēc iepriekšējās tirdzniecības slēgšanas. Ilgtermiņa tendenču sekotājiem un ieguldītājiem, kuru cena ir vidēji dolāros, parasti nav jāuztraucas par mazgāšanas līdzekļu pārdošanu. Šūpoles tirgotāji un dienas tirgotāji ir galvenie mazgāšanas noteikumu noteikumi.

4. Plānojiet uz priekšu, izvairieties no pārsteigumiem, aizpildiet savu veidlapu 1040-ES

Ja jūs paredzat lielu kapitāla pieaugumu vai zaudējumus kriptovalūtu tirdzniecībā, jums jāaizpilda IRS 1040-ES veidlapa. Jūs glabājat šo veidlapu savai lietošanai. Jums tas nav jānosūta IRS. Tā vietā jūs izmantojat aprēķinus formā, lai noteiktu, vai jums jāveic ceturkšņa aprēķinātie nodokļu maksājumi. Ja jūs esat pašnodarbinātais, jūs to jau darāt, tāpēc vienkārši pievienojiet paredzētos kriptogrāfiskos ieguvumus un zaudējumus. Laicīgi samaksājiet savus ceturkšņa aprēķinātos nodokļus un viss ir dārgs.

5. 1099-B, 1099-K un atbildība par sevi

Dažas kriptogrāfijas biržas (Gemini, Kraken, Coinbase uc) jums nodokļu laikā izsniegs veidlapu 1099-K. Coinbase arī apsver iespēju izsūtīt 1099-B veidlapas 1099-K vietā. Šīs veidlapas satur svarīgas tirdzniecības darījumu dolāru summas, kas jums nepieciešamas, lai sagatavotu federālos (štata) ienākuma nodokļus. Bet ko tad, ja jūsu kriptogrāfijas apmaiņa nesniedz jums nevienu no veidlapām? Jūs joprojām esat atbildīgs par visu Bitcoin, Ethereum, Litecoin utt. Darījumu ziņošanu visā taksācijas gadā.

Jūs, nevis jūsu starpnieks vai šifrēšanas birojs, esat puse, kas atbild par jūsu 1099-B un 1099-K veidlapās norādītās informācijas patiesumu. Tādēļ jums jāpārliecinās, ka viņu sniegtā informācija ir pareiza.

6. Digitāla piegāde, izmantojot specializētus nodokļu sagatavošanas pakalpojumus

Saņemot pirmo veidlapu 1099-B vai veidlapu 1099-K, jūs varētu būt satriekts. It īpaši, ja taksācijas gada laikā esat veicis simtiem kripto darījumu. Tas ir tāpēc, ka skaitļi, kas uzskaitīti gan attiecībā uz izmaksām, gan neto ieņēmumiem, ir kopējie dolāru apjomi visi no jūsu darījumiem.

Bet nekrītiet panikā, IRS paļaujas uz jūsu kriptogrāfijas biržu vai brokeri, lai sniegtu šīs bruto darījumu kopsummas. Viss, kas jums jādara, ir nodokļu laikā importēt tos savā veidlapā 8949 un D sarakstā. Ja nejūtaties ērti sagatavot savu nodokļu deklarāciju, daudzas grāmatvedības firmas piedāvā specializētu kriptogrāfisko nodokļu sagatavošanu. Tas nav lēts, taču jums tas nebūs jāsvīst, uztraucoties, ja nodokļu deklarācijā esat kļūdījies.

Ja jūs esat azartiskāks, varat iegādāties vai iznomāt kripto specifisku nodokļu sagatavošanas programmatūru un ļaut tai rīkoties ar numuru krustošanu un veidlapas aizpildīšanu. Iesniedzot nodokļus, var būt vērts maksāt par kļūdām nesaņemtu peļņu un iegūt lielāku pārliecību. Sagatavojot ikgadējās kripto kapitāla pieauguma nodokļu deklarācijas, jūs varat arī izmantot šo pašu ērtību.

7. Vai esat saņēmis IRS paziņojumu? Vai nav panikas

Tas notiek. Jūs varētu aizmirst iekļaut nodokļu veidlapu federālajā deklarācijā. Varbūt jūs esat aizmirsis iekļaut to mazo naudas padomu 1000 ASV dolāru apmērā, ko esat saņēmis, lai pabeigtu darba projektu pirms grafika. Varbūt jūs nejauši samazinājāt maksājamo summu par jūsu aprēķināto ceturkšņa nodokļu maksājumu. Tad IRS nosūtīja jums vēstuli ar priekšlikumiem par soda naudām un sodiem.

Neuztraucieties. Tie ir provizoriski naudas sodi un sodi. Ja jūs nekavējoties reaģējat uz viņiem un ātri labojat savas kļūdas, viņi parasti atkāpsies. Godīgas kļūdas nav liels darījums ar IRS, bet tikai tad, ja jūs ātri pārvietojaties, lai labotu savas kļūdas. Jums, iespējams, būs jāiesniedz grozīta nodokļu deklarācija (veidlapa 1040-X) un noteikti jāiesūta visi papildu nodokļi, kas jāmaksā. Ja esat aizmirsis nosūtīt noteiktu nodokļu veidlapu, nosūtiet to pa pastu. Lūdzu, šoreiz nav kļūdu.

Iespējams, vēlēsities sazināties ar iestājies agenst (EA) pārstāvēt sevi IRS. Viņi var sagatavot 1040-X (grozīta federālā nodokļu deklarācija), kurā ir visas trūkstošās veidlapas. Vajadzības gadījumā viņi varēja iesniegt arī lūgumu iesniegt IRS, pieprasot aizturēt soda un nodokļu priekšlikumu.

Divas nodarbības šeit jums: Pirmkārt, pirms nosūtīšanas IRS, vienmēr trīs reizes pārbaudiet nodokļu deklarācijas precizitāti un pilnīgumu. Otrkārt, ja jūs saņemat biedējošu IRS vēstuli skrūvēšanas dēļ, nezaudējiet sīkfailus. Ir daudzas nodokļu firmas, kas specializējušās darbā ar IRS. Par maksu viņi var palīdzēt lietas atrisināt ātrāk nekā jūs pats. Neveiciet to vienatnē, kad saņemat IRS paziņojumu par lieliem naudas sodiem vai papildu nodokļiem!

8. Pērciet kafiju, saņemiet ar nodokli apliekamu pasākumu bez papildu maksas

Pieņemsim, ka jūs finansējāt savu kriptogrāfijas kontu ar USD 10 000 Bitcoin par USD 5000 par vienību kopā par divām vienībām. Jūs pērkat rīta kafiju par USD 4,99 USD. Pirkšanas laikā Bitcoin tirgo 7500 USD. Jūs izmantojāt .00066533333 Bitcoin vienības, lai samaksātu par kafiju (.00066533333 vienības * 7 500 USD = 4,99 USD).

Kopš jūs tos sākotnēji iegādājāties, jūsu Bitcoin vienību vērtība ir palielinājusies par 50 procentiem (BTCUSD pieauga no 5000 līdz 7500 dolāriem). Tāpēc sākotnējā vienību vērtība ir pieaugusi no 3,33 līdz 4,99 ASV dolāriem. Apsveicu. Maksājot par kafiju, jūs esat ieguvis kapitāla pieaugumu 1,66 ASV dolāru apmērā. Šis kapitāla pieaugums ir jāuzskaita (un arī tas jāklasificē kā īstermiņa vai ilgtermiņa kapitāla pieaugums) nodokļu laikā.

Jums var būt simtiem līdzīgu mazo dolāru ekvivalentu kriptogrāfijas darījumu visa gada garumā. Tāpēc pārliecinieties, ka esat uzskaitījis katru no tiem, jo ​​IRS noteikti ir. Ja jūs satricināt un neziņojat par visiem ar nodokli apliekamajiem darījumiem, viņi noteikti ar jums sazināsies. Parasti tad, kad vismazāk vajadzīgs nepatīkams pārsteigums.

Vai jūs vēlaties vienu nodokļa vienreizēju – vai divus?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me