Intervija ar Endrjū Keisu no ConsenSys

Endrjū KeissEndrjū Keiss ir uzņēmuma biznesa attīstības vadītājs ConsenSys, izstrādātāju un novatoru globālā ekosistēma, kas veido decentralizētas lietojumprogrammas un infrastruktūru, izmantojot Ethereum protokolu. Viņš ir arī ConsenSys Capital, organizācijas finanšu pakalpojumu klāsta līdzdibinātājs, kas ietver ConsenSys Ventures, Token Foundry un ConsenSys Capital Asset Management..

Atklāts, tomēr ļoti zinošs un ļoti cienīts sabiedrībā, Endrjū ir lielisks kanāls, lai cilvēcei ļautu atbrīvot blokķēdes jauninājumus. Viņa daudzie uzstāšanās nozares ievērojamās konferencēs ir nostiprinājuši viņa lomu kā izcilu autoritāti blokķēdē un Ethereum. Nav šaubu, ka viņa darbam ar ConsenSys ir bijusi būtiska loma, izveidojot Ethereum kā otro lielāko kriptovalūtu pēc tirgus ierobežojuma un visaktīvākās blokķēdes ekosistēmas uz planētas..

ConsenSys ievieš progresīvu, no apakšas uz augšu pārvaldības filozofiju, kuru pilnībā parāda viņa atvieglinātā izturēšanās: nepretenciozas hierarhijas un horizontālas darbības. To ilustrē fakts, ka jūs atradīsit Endrjū pie koplietošanas galda, kas strādā kopā ar visu līmeņu komandas locekļiem pārpilnās un atvērtās ConsenSys biroja telpās..

Tāpēc bez liekiem pārdzīvojumiem, lūdzu, izbaudiet šo pārdomas rosinošo interviju par ConsenSys ekosistēmu un to, kāda izskatās mūsu nākotne, kad blokķēde ir integrēta katrā mūsu ikdienas mijiedarbības aspektā.

Šī intervija tika veikta blakus korporatīvajiem birojiem Bušvikas apkaimē Bruklinā, NY.

Es redzēju vidēju ierakstu, kurā teikts, ka jūs esat ceļojis pa visu pasauli … valkājot flip-flops. Vai tas ir kaut kas, kas norāda uz nozares kultūru, ConsenSys dzīvesveidu, vai tas ir kaut kas unikāls Endrjū?

Es vienkārši uzskatu, ka flip-flops ir ērti un es tos faktiski tagad nēsāju. Es domāju, ka tas vienkārši ir pārvērties par joku, jo es vienkārši domāju, ka viņiem ir ļoti ērti. Bet līdz tam mēs esam veikals “nāc, kā esi”, un pats par sevi nav apģērba koda. Kad man nav jāvalkā uzvalks centrālās bankas tipa vienībai, man šķiet ērti apavi. Mēs vienkārši esam vējaini. Ļaujiet darbam runāt, nevis drēbēm.

Jūs esat tikušies ar ievērojamiem darbiniekiem no visas pasaules, bieži tādās valstīs kā Ķīna, kur bizness notiek oficiāli. Vai jūs kompromitējat šīs tikšanās?

Tas ir spēles nosaukums, lai būtu hameleons. Jūs dodaties uz vietām, kur jums jāvalkā uzvalks, un jūs valkājat uzvalku. Jūs dodaties uz vietām, kur to vajadzētu saģērbt, un jūs saģērbjat … tā pielāgošanos.

Kas jūs motivē katru rītu piecelties no gultas? Kāda ir ConsenSys misija, kas jūs motivē katru dienu nākt uz darbu?

Es atkāptos un patiešām apskatītu, kā šobrīd tiek uzbūvēta Zemes planēta, it īpaši ar mūsu Džini koeficientu, kur jums ir 80 cilvēki, kuriem ir tāds pats bagātības daudzums kā apakšējiem 3,5 miljardiem. 80 un 3,5 miljardi šķiet vienkārši neefektīvi un netaisnīgi. Es gribētu apgalvot, ka daudzi no šiem 80 cilvēkiem pārstāv vai viņiem pieder firmas, kas darbojas kā uzticami starpnieki. Būtībā tas ir tas, kas šīm tehnoloģijām ir raksturīgs: uzticība un iebiedēšana. Es uzskatu, ka, ja mēs šīs pievienotās vērtības pārdodam precēm, mums būs labāk sadalīt bagātību un labklājību pasaulē. Es domāju, ka mēs esam uz zelta laikmeta robežas. Šī tehnoloģija var samazināt iepriekš nelikvīdu aktīvu likviditāti, kam būtu jāpalīdz Zemei attīstīties. Punkts.

Jūs atsaucaties uz faktu, ka, ja jūs varat marķēt nelikvīdus aktīvus, piemēram, riska kapitālu vai nekustamo īpašumu, ar to vajadzētu pietikt, lai veiktu bagātības pārdali visā pasaulē?

Arī māksla. Vai arī kāda uzmanība, kurai, iespējams, nav citu aktīvu, nevis iedomājieties Facebook, kur jums tiek maksāts dolārs dienā, lai skatītos uz reklāmu, nevis Marku Cukerbergu. Šis dolārs Kenijā ietu diezgan tālu.

Ceļojot pa Indiju, es iemācījos novērtēt faktu, ka jūs varat izdzīvot ar 2, 3, 4 dolāriem – jūs varat atrast gultu un jums joprojām ir pietiekami daudz maltītes vai divas.

Sāksim ātru soli atpakaļ. Kas ir viena lieta, ko vēlaties, lai ārējā pasaule saprastu par ConsenSys?

ConsenSys ir lielākais programmatūras inženierijas veikals pasaulē, kas koncentrējas tikai uz blokķēdes tehnoloģiju izveidi. Mēs esam tikai nedaudz vairāk par 900 cilvēkiem vairāk nekā 30 valstīs, un mēs uzturam četrus uzņēmējdarbības pīlārus.

Pirmais ir pilnas kaudzes inženierija. Mēs uzturam trīs no astoņām Ethereum protokola ieviešanām. Virs tā mēs uzturam visbiežāk izmantotos izstrādātāju rīkus visā ekosistēmā. Tātad, lai izveidotu lietojumprogrammas, jums ir nepieciešami rīki. Mēs esam atvēruši un dāvinājuši šo rīku pasaulei. Virs tā mēs izveidojam daudz atvērtā pirmkoda standartu. Starpnieki, par kuriem mēs zinām, nodrošina tādas lietas kā reputācija, viņi piedāvā tādas lietas kā maki, un, lai tos neiesaistītu, mums jānodrošina šāda veida funkcionalitāte. Piecu zvaigžņu ekvivalents Uber, jūs varat izveidot šāda veida funkcionalitāti decentralizētā lietojumprogrammā, kur cilvēki, kuriem ir sava identitāte, var novērtēt, kā viņi izturas sabiedrībā, un jūs varat izveidot šāda veida atvērtā koda standartus. Mēs darām daudz darba un domājam par to. Tad virs tā mums ir lietojumprogrammas slānis, un mēs palaižam lietojumprogrammas slāni tā sauktajā riska studijas modelī. Daži no uzņēmumiem, kas to padarīja slavenu, bija Betaworks, TechStars un 500 jaunizveidoti uzņēmumi, kur uzņēmējs var būt nedaudz intraprenieris un saņemt algu un labumu veselībai, kā arī visu to labu un inkubēt ideju projektā, projektā produktu un pēc tam izgrieziet šo produktu uzņēmumā. Mēs šajā ziņā esam paveikuši daudz darba. Tas ir ConsenSys pirmais pīlārs.

Otrais ir uzņēmumu un valdības konsultācijas. Mūsu klientu vidū ir JP Morgan, British Petroleum, Procter and Gamble, Exxon Mobil, Dubaijas Emirāti, Singapūras Monetārā pārvalde. Mēs tikko uzvarējām Eiropas Savienības blokķēdes laboratorijā, tāpēc visi ES locekļi dodas uz Briseli laboratorijas apstākļos, kur mēs veidojam koncepciju pierādījumus un pielāgojam tos ražošanas videi. Tā ir liela izglītība, kas mūs noved pie trešā pīlāra.

Tā ir ConsenSys akadēmija, kas ir mūsu izglītības daļa, kurā mēs izglītojam inženierus, juristus, produktu vadītājus par to, kāda ir šī tehnoloģija, kāda ir viņu dažādo vertikālo vai priekšmetisko zināšanu ietekme, un pēc tam dodam viņiem iespēju apliecināt, ka viņi to ir iemācījušies formāli. Jūs esat beidzis principus, un kāds var tikt sertificēts savā konkrētajā kodēšanas valodā.

Visbeidzot, mūsu kapitāla aktivitātes. ConsenSys Capital ir dažu dažādu finanšu pakalpojumu uzņēmumu zvaigznājs. Pirmais ir Token Foundry, kas, manuprāt, ir nākamās paaudzes investīciju banka un kolektīvais finansējums. Pēc tam mums ir ConsenSys Ventures, kuru vadīja sieviete vārdā Kavita Gupta, kura iepriekš vadīja Ēriku Šmitu, bijušo Google ģimenes biroja priekšsēdētāju. Visbeidzot, mēs pašlaik inkubējam ConsenSys Capital Asset Management, kas varētu kalpot kā pārbaudes procesa izveide vadītājiem, kuri vēlas pieņemt risku šajā telpā un pārvaldīt risku. Tas ir mūsu darbības būtība.

Atgriezīsimies pie tokenizācijas. Iepriekš jūs pieminējāt marķēšanu kā efektīvu līdzekli bagātības pārdalīšanai. Es saprotu, ka jūs atbalstāt šo kustību, izmantojot salīdzinoši jaunu ekosistēmas papildinājumu – Token Foundry. Kas īsti ir žetonu lietuve? Nesen ir bijusi neliela ažiotāža.

ES ticu Žetonu lietuve būt nākamās paaudzes investīciju bankām vai kopfinansējumam, ar kuru palīdzību mēs varam radīt ekonomiskus uzvedības stimulus, lai mudinātu lietotājus uz platformu vai efektīvāk pārdotu kapitālu uzņēmumā. Es tos tiešām nošķīru, jo viens ir spēles teorētisks patērētāja lietderības marķieris, bet otrs ir faktiskais kapitāls, kas ir vērtspapīrs. Šī pasaule attīstās un rada žetonu ontoloģiju, jo tagad mēs varam digitalizēt aktīvus. Ne visi aktīvi ir obligāti vērtspapīri, taču, lai būtu vienkārši, patērētāju lietderības pusē Ethereum ir lielisks piemērs notikumam, kurā cilvēki ieguldīja naudu un kas radīja uzvedības un ekonomiskus stimulus, lai uzlabotu šo protokolu. Tas bija viens no veidiem, kā es iesaistījos. Es veicināju sākotnējo marķieru pārdošanu, un es gribēju to izmantot, es gribēju to uzlabot, es vēlos padarīt to labāku. Tāpat jūs varat sākt veidot šos ekonomiskos stimulus tīklos, un Token Foundry daudz ko dara.

Žetonu lietuve, pateicoties Bitcoin Exchange Guide

Kāda ir lielākā atšķirība starp tādu uzņēmumu kā Polymath un Token Foundry?

Manuprāt, Polymath veic vērtspapīrus. Mēs veicam gan komunālo pakalpojumu, gan vērtspapīru saglabāšanu. Tie ir līdzīgi tādā ziņā, ka tā ir ieguldījumu banku funkcionalitāte, kur viņi tirgo vērtspapīrus. Es domāju, ka, iespējams, galvenā atšķirība ir mūsu pieredze un kompetence. Mēs sēžam diezgan centralizēti pie tehnoloģijas, kur daudzas citas marķieru palaišanas platformas tikai kalpo tās finansiālajiem aspektiem. Mēs varam pievienot vērtību programmatūras faktiski izveidei un pievienošanai mūsu izveidotajai operētājsistēmai.

Vai ir kādas organizācijas, kas izmanto līdzīgu modeli?

Nē, es tā nedomāju. Es domāju, ka šāda veida uzņēmējdarbības modelis ir salīdzinoši jauns, jo mēs cenšamies attīstīties līdz ar to, kā mēs redzam Zemes darbības arhitektūru. Tātad, nevis vadības sistēma no augšas uz leju, bet gan mēģina darboties horizontāli, tāpēc organizācijā mums patiesībā nav hierarhijas. Mēs cenšamies inkubēt aktivitātes uz zemes. Es domāju, ka tas ir jauns modelis jaunam uzņēmējdarbības veidam, ko šī tehnoloģija ļauj.

Vai jūs paredzat kopijas tuvākajā nākotnē?

Es nezinu par kopijām, bet es domāju, ka cilvēki pamana šo modeli.

Labojiet mani, ja kļūdos, jūs esat ConsenSys Capital līdzdibinātājs. Jūs esat arī otrais darbinieks.

Es nedomāju, ka bija otrais numurs. Tajā pašā laikā mēs ieradāmies nedaudz no mums. Ilgs stāsts, es iepazinos ar Džo Lubinu pirmajā Ethereum tikšanās reizē Ņujorkā. Būtībā es sapratu sekas, varbūt ne tik labi kā viņš, bet es domāju, ka man ir diezgan pienācīga izpratne. Kad es devos lejā tajā trušu caurumā, es vairs neatgriezos. Es patiesībā pateicu Džo, ka es strādāšu par nelielu kapitāla daļu, jo viņš toreiz nebija gatavs darbināt visus cilindrus. Pirmos sešus mēnešus es brīvprātīgi piedalījos, lai palīdzētu attīstīt uzņēmējdarbību. Es vadīju daudzas globālās uzņēmējdarbības attīstības aktivitātes, un tad apmēram pagājušā gada jūnijā mēs vēlējāmies nopietni pievērsties daļai arhitektūras. Būtībā mēs vēlējāmies izveidot šo jauno ConsenSys Capital pīlāru, un es teicu, ka es palīdzēšu to vadīt. Tā tas bija un tas ir bijis profesionāli visinteresantākais manas dzīves posms, kurā esmu piedalījusies.

Esmu pārliecināts, ka tā bija liela izmaiņa kompensācijā par jūsu laiku kapitāla tirgos. Es saprotu, ka jūs izveidojāt arī ieņēmumu cikla pārvaldības uzņēmumu?

Būtībā tas, kas bija, kad jūs devāties uz ārsta kabinetu un saņemat fizisku, piemēram, jums būtu fizisks, un jūs nodotu savu apdrošināšanas karti sekretāram, un būtībā šī informācija tiktu nosūtīta caur datorsistēmu, kuru mēs sāka, uzcēla un pārdeva visā Amerikā Čenajā, Indijā. Būtībā rēķinu sastādītāji Indijā cīnījās ar Indijā esošo Zilā Krusta zilo vairogu, un galu galā ārsts saņems algu trīs līdz sešus mēnešus vēlāk. Es biju starpnieks. Es biju tas starpnieks, kurš veicināja visa ieņēmumu cikla pārvaldību. Man samaksāja procentus no tā, ko mēs savācām. Tajā laikā es uzzināju visu, kas nedarbojās par datu bāzēm. Un tajā pašā laikā notika arī Bitcoin, kas būtībā ir datu bāze un maksājumu sistēma. Es domāju, ka Bitcoin bija šis foršais, lieliskais monetārās politikas eksperiments, taču jūs nevarējāt ieprogrammēt biznesa loģiku, kuru mēs tagad zinām kā gudrus līgumus. Es to sekoju, bet profesionāli neiesaistījos, jo domāju, ka tehnoloģija ir pārāk nenobriedusi, līdz ieraudzīju Ethereum, kur jūs faktiski varētu ieprogrammēt šāda veida biznesa loģiku, lai jūs varētu to darīt, ja tad vēl.

Nākamais jautājums ir saistīts ar dažām ekosistēmas īpatnībām. Kādi ir projekti, lietojumprogrammas vai nodaļas ConsenSys, par kuriem jūs visbiežāk domājat?

Es teiktu, ka viens piemērojošs faktors visiem lietojumiem ir pašsuverēnās identitātes jēdziens. Šobrīd, kad mēs izmantojam internetu, mēs parasti piesakāmies tādam kā Facebook vai Gmail. Mēs piesakāmies savā Bank of America kontā un no tā mēs vai nu sazināmies, vai sazināmies, vai nosūtām vērtību. Bet nākotnē tā vietā, lai pieteiktos šajos starpniekos, mums būs savs pārlūks. Man būs Andrew Browser. Endrjū pārlūks būs mans identitātes nams. Tā būs māja maniem īpašumiem. Tā būs māja manai reputācijai, piecas zvaigznes Uberā. No tā es ierakstīšu Google meklēšanu: “Es gribu, lai automašīna mani paņem no X un aizved uz Y.” Tā vietā, lai samaksātu Uberam 35% brauciena, ja es esmu vadītājs, tas būs vienaudžiem bez Uber vidusdaļā. Otra Uber piemēra puse, vadītājs, viņi piesakās savā patstāvīgajā pārlūkprogrammā. Es domāju, ka šī konstrukcija, neatkarīgi no tā, ko jūs darīsit vienādranga režīmā, ir šāda veida konstrukcija, šī pašpietiekama digitālās identitātes pārlūks, iespējams, ir vissvarīgākais faktors, lai izveidotu jebkāda veida decentralizētu lietojumprogrammu. Es domāju, ka tas, iespējams, ir galvenais.

Pašvaldības identitātes grafiskā pieklājība no ETHNews

Pašsuverēna identitāte, ar ETHNews atbalstu

Jūs pieminējāt “Andrew Browser”, kas nodrošina jūsu piecu zvaigžņu novērtējumu. Vai tas ir sociālais vērtējums, ko cilvēki veido, balstoties uz mijiedarbību ar ārpasauli?

Būs dažāda veida vērtējumi. Jums būs kredītreitings. Jums būs jūsu Airbnb dzīves reitings. Jums būs jūsu Uber vērtējums. Jāatzīmē viena lieta, ja es 10 000 reižu esmu bijis labs pasažieris Uberā, visticamāk, ka esmu diezgan pienācīgs Airbnb viesis. Bet šodien šī reputācijas vērtība, kuru es labi izturos savos 10 000 Ubers, nav nododama. Šajos jaunākajos veidojumos varat izveidot holistiskāku izpratni par viena cilvēka reputāciju, kur jūs pēc savas izvēles varētu detalizēti parādīt šo informāciju. Es domāju, ka tā ir svarīga ideja, kas mums jāsaprot.

Pašsuverēna identitāte noteikti ir intriģējoša, taču jūs domājat, ka ar sociālo punktu jēdzienu nebūs problēmu? Vai esat redzējuši šo distopisko melno spoguļu epizodi, kur statuss sabiedrībā ir balstīts uz sociālo reitingu?

Tas acīmredzami ir zinātniskās fantastikas šovs, bet es domāju, ka ir vērts apspriest, kā mēs uzvedības ziņā mudinām izmantot tādas lietas kā uzvedības ekonomika ar cilvēkiem, kas viņus mudina rīkoties atbilstoši. Mazām lietām, piemēram, bankas kontiem, kas mums tagad ir, nav nekāda veida metrikas: ja jūsu norēķinu kontā ir maz, viņi gribētu, lai jūs saņemtu šo 35 USD naudas sodu, nevis ar funkcionalitāti, kas zina, ka jūsu norēķinu konts ir un pēc tam naudu pārvietot no uzkrājumiem uz pārbaudi, piemēram. Es domāju, ka, ja mēs sāksim izstrādāt sistēmas, kas dod cilvēkiem iespēju būt veselīgākiem vai laimīgākiem, tas būs neto pozitīvs. Es uzskatu, ka šajā uzvedības ekonomiskajā konstrukcijā ir jāņem vērā tādi aspekti kā reputācija. Es domāju, ka ir jādomā, kāda ir reputācijas ietekme uz visu.

Tas izklausās kā neticams blokķēdes izmantošanas gadījums, ieviešot uzvedības ekonomiskās koncepcijas, lai stimulētu cilvēkus dzīvot labāk, ētiskāk.

Ja viss notiks pareizi un ConsenSys sasniegs savu misiju, kāda būtu pasaule?

Mums būtu pilnībā decentralizēts pasaules tīmeklis. Tas, iespējams, ietekmēs mūsu juridiskās, finanšu un sociālās-politiskās darbības sistēmas. Jūs redzētu, kā birokrātija peld prom. Jūs redzētu eksponenciālu likviditātes pieaugumu. Jūs, iespējams, redzētu labklājības zelta laikmetu. Jūs redzētu vienmērīgāku bagātības sadalījumu. Jūs redzētu, ka mazāk minimālās algas strādājošo groza burgerus un ir vairāk iesaistīti cilvēki, kuri izvēlas izvēlēties dalīšanās ekonomiku, un tā vietā, lai liela daļa no tā nonāktu starpniekam, tā nonāktu viņu kabatās kā darījuma partneris.

Cerēsim, ka ConsenSys sasniegs savu mērķi. Kas ir vai nu viena lieta, kuru vēlaties, lai cilvēki saprastu par blokķēdi, vai kaut kas tāds, ko cilvēki izsaka blokķēdes kopienā, kas ir tieši nepareizs?

Es domāju, ka viena lieta, ko es gribētu, lai cilvēki saprastu, ir tāda, ka šobrīd dominējošais stāstījums patiešām ir spekulācija par viena digitālā marķiera vērtību, un tas ir Bitcoin. Es domāju, ka tas, ko es gribētu, lai cilvēki saprastu, ir tas, ka Bitcoin bija šīs tehnoloģijas sākumdeva, vārteja. Mēs runājam par nākamās paaudzes internetu. Nākamajai interneta paaudzei ir trīs pamatprincipi. Pirmais, ko mēs jau apspriedām, kas ir paš suverēna identitāte. Otrais ir aktīvu digitalizācija, aktīvu apzīmēšana. Ne tikai Bitcoin, bet jūs gatavojaties marķēt mājlopus, eļļas mucas, Beyoncé koncertu biļetes, elektronus uz saules paneļa. Jūs tos varēsiet pārvietot tikpat viegli, kā šodien sūtāt e-pastu. Trešais pamatprincips ir viedo līgumu jēdziens. Ja jūs un es esam rokgrupā, šodien mēs Apple maksātu 35%, ja kāds iTunes nopirktu mūsu albumu 10 ASV dolāru apmērā. Mēs iegūtu atlikušos 65%. Jums un man vēlāk, izmantojot manuālu procesu, šī nauda ir jāsadala. Nākotnē, ja mēs izveidosim tādu aktīvu kā dziesma vai albums, mēs varam iestrādāt biznesa loģiku, kurā iTunes mums nevajadzētu, un mums būtu 99,9% procenti no ieņēmumiem, nevis 65%. Vēl svarīgāk ir tas, ka mēs varētu izveidot gudru līgumu, kur jūs esat izskatīgāks dziedātājs, tāpēc jūs saņemat 55%, un es esmu basģitārists, tāpēc es saņemu 45%. Mēs pat varētu vairāk iestrādāt, ka, ja kāds ventilators gribētu mūsos ieguldīt līdzekļus un mums ar viņiem būtu gudrs līgums, viņi varētu iegūt 10% no katras dziesmas, kas iegādāta, izmantojot šo līgumu. Jūs sākat automatizēt un optimizēt to, kā mēs kā cilvēki uzticamies un vienojamies savā starpā. To darot, jūs sākat aizmiglot to, kas ir ventilators vai grupa, un jūs varat to ekstrapolēt no mūzikas un valsts politikā vai finansēs. Jūs sākāt aizmiglot to, kas ir darbinieks pret darba devēju, salīdzinot ar tikai tīkla dalībnieku. Es domāju, ka tā ir patstāvīga identitāte, aktīvu marķēšana un gudri līgumi.

Jūs minējāt, ka iTunes un Uber var beigties pastāvēt, jo visi darījumi būs vienādranga.

Es gribu atrunāties. Es ne vienmēr teicu, ka tie nebūs, jo tie sniedz lielisku lietotāja pieredzi. Viņiem jau ir tīkls. Es domāju, ka viņiem, iespējams, būtu ļoti daudz iespēju samazināt, taču ir veidi, kā viņi potenciāli varētu izmantot arī šo tehnoloģiju. Es domāju, ka kopumā tas, ko mēs šeit redzam, ir uzticēšanās un starpniecības preču pārveidošana. Ja jūs esat produkts vai uzņēmums, kura vienīgie ieņēmumi tiek iegūti no uzticības un starpniecības nodrošināšanas, es domāju, ka jums būs jādomā par jauniem darbinieku piedāvājumiem par vērtību.

Viņi attīstīsies vai arī nomirs. Tāds ir spēles nosaukums.

Draper University Blockchain Intensive un pēc tam vienā no jūsu emuāra ierakstiem šī gada sākumā jūs sīki izklāstījāt savu pārliecību, ka mēs esam sava veida blokķēdes laikmeta 1994. gada ekvivalentā. Kādi ir Bitcoin un Ethereum ’94 ekvivalenti un pēc tam to izbeigs, kā izskatīsies Bitcoin un Ethereum, kad ekosistēmā nonāks 2000. gada ekvivalents?

Skaidrības labad es domāju, ka, ja internets 1996. gadā uzsāka savus komerciālās ražošanas lielo lietojumu gadījumus, es uzskatu, ka esam līdzvērtīgi 1994. gadam. Mēs atrodamies 96. gada 1994. gadā. 2018. gads blokķēdes gados ir līdzvērtīgs 1994. gadam, kad internets sākās 1996. gadā. Ar to es domāju to, ka ir jāsasniedz noteikti pagrieziena punkti, lai pasaule varētu izmantot šo tehnoloģiju masveida ražošanas vidē. Dažas lietas:

Tehnoloģiju vēsturniekiem Java kļuva par J2EE, Java 2 Enterprise Edition un kļuva par slavenāko un visplašāk izmantoto programmatūras valodu, kad ap tās sintaksi bija standarti. Bija tīras tīmekļa API un tīras datu bāzes API. Lai arī sākotnēji Java tika veidota tikai televizoriem, izstrādātāji to sāka izmantot, jo tā bija tīra un pastāv standarti.

Pirmkārt un galvenokārt, ir jāveido standarti. Mēs redzējām, ka viens standarts ir ārkārtīgi veiksmīgs: ERC20 marķiera standarts. Mēs sākam redzēt ERC721 kolekcionējamu materiālu žetonus, kas nav aizstājami. Mēs sākam redzēt identitātes standartus, un mums ir vajadzīgi arī standarti konkrētām vertikālēm, tāpat kā FIX standarts finansēm. Jums ir jābūt apdrošināšanas koda standartiem. CPT un ICD, procedūru kodi un diagnostikas kodi veselības aprūpei. Tas, ka ir visas šīs viedo līgumu apstiprināšanas ontoloģijas, ir viens faktors. Tas ir pirmais.

Otrkārt, visā vēsturē tehnoloģija vienmēr ir saskārusies ar mērogojamību. Kad jūs runājat par pirmajām automašīnām, bija noteikts ātrums, un pēc tam motori kļuva labāki. Dial-up līdz modemam uz optisko šķiedru, neto ātrums palielinājās. Šobrīd šo blokķēžu darījumu caurlaide ir samērā vāja. Salīdzinoši maza darījumu caurlaide sekundē. Mēs sāksim redzēt mērogojamības jauninājumus.

Viens no galvenajiem Ethereum mērogojamības jauninājumiem ir pāreja no darba pierādīšanas, kas ir kalnrūpniecība, uz likmju pierādīšanu. Vēl viens ir tas, ko mēs saucam par sānu kanāliem. Ja es jūs aizvedu uz bāru un noliku savu kredītkarti, es būtībā atveru kanālu, un es nopērku mums visiem Šērlijas templi, un pēc tam es nopērku mums visiem salātus, un es pērku mums visiem priekšroku un pēc tam pērku viss deserts. Katru no šīm kārtām varēja veikt ārpus ķēdes, bet paketēt. Tad beigās, kad samaksājām rēķinu, es aizveru kanālu. Būtībā jūs varat to atvērt ķēdē, veikt tūkstošiem mikrotransakciju ārpus ķēdes, un jūs to sakrītat un pēc tam aizverat atpakaļ ķēdē. Tas ir vēl viens mērogojamības risinājums, kas tiek veidots tagad.

Nākamo sauc par šķelšanos. Ir blokķēdes lauskas, kurām jāveido vienprātība un jāpiekrīt, nevis visai blokķēdei. Tad visbeidzot, blokshēmas augšpusē ir tehnoloģija, ko sauc par plazmu vai būtībā blokķēdi. Ar šīm lietām jūs varat kļūt traks un, atklāti sakot, tas vismaz ir garīgi augstāks par manu algas pakāpi, taču jūsu lasītāji to var uzmeklēt. Jums ir standarti, kas jāveido, jums ir jāatjaunina mērogojamība. Jūs sākat redzēt arī daudzus privātuma jauninājumus.

Zooko Wilcox ir atbalstījis ZCash un nulles zināšanu pierādījumu jēdzienu. Mēs sākam redzēt tos nulles zināšanu pierādījumus, kas ieviesti Ethereum. Jūs redzēsiet arī citus drošības un privātuma procesu veidus. Jūs redzēsiet arī oficiālās verifikācijas uzlabojumus. Spēja pārbaudīt šo kodu, jo atšķirībā no mūsdienu interneta, kur mēs to izmantojam kā saziņas līdzekli, rītdienas internets, kur mums ir šis vērtības tīkls, un jūs pārvietojat aktīvus, rada pilnīgi jaunu uzbrukumu faktors. Es domāju, ka tam ir jāiet cauri daudz. Tad, ja jums ir standarti, jums ir mērogojamība, jums ir šis uzvedības ekonomiskais stimuls cilvēkiem jau izmantot šos tīklus, debesis ir robeža.

Daudzi no mūsu lasītājiem rūpējas par kriptonauda, ​​jo tie attiecas uz ieguldījumiem. Kuras šobrīd atbilstošās monētas izturēs laika pārbaudi un būs aptuveni piecas līdz desmit gadus?

86% uzņēmumu, kuru nosaukuma beigās no 1996. līdz 2006. gadam bija .com, nonāca nulles līmenī. Es domāju, ka mums būs vismaz šī līdzīgā trajektorija, ja ne vairāk.

Es uzskatu, ka mums ir jāsadala žetoni protokolos, patērētāju komunālajos pakalpojumos un vērtspapīros. Es domāju, ka visiem tiem ir dažādi aspekti. Otrs aspekts ir tas, ka daži no tiem ir tikai efektīvāks veids, kā attēlot aktīvu. Tikai ar zemes gabalu, kas tagad ir marķēts, jūs zaudējat berzi, kāda parasti būtu, ja jums būtu jāiet caur nekustamā īpašuma aģentu un pēc tam pilnvarnieku vai darījuma kontu..

Ņemot vērā visu teikto, es domāju, ka šī ir pirmā reize, kad mēs varam monetizēt kaut ko, piemēram, HTTP vai TCP IP, ja vēlaties. Ja paskatās, kāda, iespējams, būs šī kaudze, es domāju, ka tā būs decentralizētas vienādranga biznesa loģikas kombinācija. Es domāju, ka spēcīgākais konkurents tajā telpā ir Ethereum. Es domāju, ka jums būs decentralizēta failu glabāšana. Tātad, atsaucoties uz kaut kā Dropbox lietojamību. Es domāju, ka spēcīgākais spēlētājs šajā jomā, kaut arī tas vēl nav izlaists, ir starpplanētu failu sistēma, un tā marķieris būtu FileCoin.

Es domāju, ka jums būs decentralizēta ziņojumapmaiņa. Es ne vienmēr zinu, ka mums būs jābūt marķētiem, taču jums būs nepieciešams šis vienādranga decentralizētais ziņojumapmaiņas veids un pēc tam liela skaitļošanas resursu grupa. Kaut kas līdzīgs Golemam, ko viņi cenšas sasniegt. Es domāju, ka tas ir ekvivalents HTTP, TCP IP. Neatkarīgi no tā, vai jums ir suņu pastaigas vai pokera lietojumprogramma, vai grāmatvedības lietojumprogramma, visām šīm lietojumprogrammām būs jāizmanto kāda šī protokola versija.

Es domāju, ka, pirmkārt un galvenokārt attiecībā uz žetoniem, es domāju, ka cilvēkiem ir jāsaprot, kas ir protokols, salīdzinot ar lietojumprogrammu. Adresējamais tirgus par visu protokolu pret vienu konkrētu lietojumprogrammu. Lietojumprogrammas slānī es domāju, ka mēs esam ļoti, ļoti agrīnās dienās, un es domāju, ka, iespējams, būs desmit gadu eksperimenti un attīstība, kā šie žetoni tiek izmantoti, neatkarīgi no tā, vai viņi rada spēļu teorētiskos ekonomiskos stimulus dalībai viņu tīklā vai ja tos izmanto kā pašu kapitāla atspoguļojumu uzņēmumā. Es domāju, ka ir tik agri, ka šogad neesmu nopircis nevienu lietojumprogrammas slāņa marķieri.

Kas galu galā katalizēs blokķēdes tehnoloģijas masveida pieņemšanu?

Es domāju, ka katalizators attīstīs šos standartus, mērogojamību. Es domāju, ka, ja infrastruktūra ir, decentralizācijas ietekme ir tik nevainojama, ka, ja cilvēkiem ir plāns smilšu kastei, viņi spēlēs un būvēs. Izveidojot šo infrastruktūras elementu, es domāju, ka būs pietiekami ar sērkociņu, lai iedegtu uguni.

Kas par ārēju notikumu, piemēram, milzīgu drošības pārkāpumu vai acīmredzamu neefektivitāti?

Pēc jūsu domām, es domāju, ka tas, iespējams, jau ir noticis. Iespējams, mēs jau esam redzējuši tos ārējos jautājumus, kur mēs redzējām kapitāla tirgu kritumu. Mēs esam redzējuši šo neefektīvu vai nevienlīdzīgu bagātības izkliedi. Mēs esam redzējuši tūkstošiem uzlaušanu Snoudena laikmetā utt. Varbūt tas jau ir noticis, un mēs tikai atzīstam, ka mūsu sociālās politiskās, finanšu darbības sistēmas nevajadzētu piederēt vienai konkrētai vienībai, kas darbojas kā iebiedētājs. Jūs dodaties uz XYZ uzņēmuma datu bāzi, un visa šī informācija tagad ir viņu rīcībā. Tam vajadzētu būt vienādos apstākļos. Varbūt pēc jūsu domām šie ārējie faktori jau ir notikuši.

Paldies Endrjū.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me