Dereks Kapo vietnē TokenPay, sadarbojoties ar Litecoin fondu un Spearheading Crypto Adoption

Dereks Kapo ir uzņēmuma izpilddirektors TokenPay, uzņēmums aiz TPAY blokķēdes. To dēļ Capo un TokenPay ir guvuši ievērojamu uzmanību partnerattiecības ar Litecoin fondu.

Viņi galvenokārt nodeva fondam WEG Bank AG nopirkto kapitāla daļu apmaiņā pret tehnisko un stratēģisko palīdzību. Ņemot vērā fonda nesenos aizraujošos paziņojumus par Litecoin privātuma un maināmības uzlabošanu, Capo cer, ka TokenPay var mācīties no šiem soļiem.

Dereks Kapo laipni apsēdās ar mums, lai atbildētu uz mūsu jautājumiem, sākot no TPAY redzējuma, attiecībām ar fondu, TokenPay plāniem palielināt kriptogrāfijas pieņemšanu un daudzsološajiem notikumiem saistībā ar viņu eFin decentralizēto apmaiņu.

Bez integrācijas ar Lightning Network, kādas citas tehniskās un attīstības jomas, jūsuprāt, Litecoin fonds var palīdzēt TokenPay?

Mūsu attiecības gan ar Litecoin fondu, gan ar Čārliju Lī mums jau ir izrādījušās nenovērtējamas. Pirmkārt, tas sniedz daudz ticamības un parāda, ka mēs esam uzticīgi un apņēmušies sekot līdzi un realizēt savu galveno mērķi, proti, palielināt ikdienas kriptogrāfijas pieņemšanu.

Litecoin fonds ir mārketinga un tehniskais partneris, kas palīdz TokenPay. Piemēram, fonds sniedz tiešu ieskatu par tehniskām grūtībām, no kurām mēs varam izvairīties savā attīstībā, par jaunu tehnoloģiju izmēģināšanu, zināšanu apmaiņu un tieša kontakta veicināšanu ar izstrādātājiem.

Pašlaik mēs sadarbojamies un apspriežam konfidenciālus darījumus, aizstājamas monētas un apmaināmies ar informāciju par mūsu turpmākajiem blokķēdes jauninājumiem.

litecoin fonds

Ņemot vērā Litecoin izstrādes komandas plānus uzlabot Litecoin aizstājamību un privātumu, TokenPay vēlas integrēt līdzīgus jauninājumus?

Jā, mēs esam.

Litecoin fonda nesenie paziņojumi saistībā ar Mimblewimble ir kaut kas tāds, kas arī raisa mūsu interesi. Mēs abi uzzinām vairāk par priekšrocībām, ierobežojumiem un iespējām, ko šī tehnoloģija var sniegt, jo īpaši ar konfidenciāliem darījumiem un aizstājamām monētām.

Kad TPAY sākotnēji tika izlaists 2018. gadā, tajā tika iekļauti jaunākie tehnoloģiskie sasniegumi, kas vērsti uz privātumu. Tas joprojām lepojas ar neticamu 2 sekunžu darījumu laiku un pašlaik tiek atjaunināts uz jaunu koda bāzi. Privātums ir mūsu galvenā uzmanība TPAY.

Gaidāmā EFIN monēta sper soli tālāk, pievienojot tilta funkcionalitāti, kas galu galā ļaus lietotājiem nekavējoties tirgot monētas pāri ķēdei, izmantojot Atomic Swaps.

Konkrēti, kādu nulles zināšanu pārbaudi izmanto TokenPay?


ZKP tiek izmantoti TokenPay slepeno adrešu adreses funkcijā, kas vērsta uz konfidencialitāti. Būtībā ar DKSAP (Dual-Key Stealth Address Protocol), kuru mēs izmantojam anonīmu darījumu sūtīšanai, blokķēde garantē darījumu derīgumu; lai gan informācija par sūtītāju, saņēmēju vai viņu vēsturi paliek slēpta, līdz ar to pierādījums par nulles zināšanām.

Vai jūs TokenPay uzskatāt par konkurenci Litecoin kā kriptogrāfisku aktīvu, kas koncentrējas uz maksājumiem, un, ja jā, kā jūs izvairāties no jebkādiem sekojošiem interešu konfliktiem savā partnerībā?

Litecoin un TokenPay ir dažādi leņķi, lai atrisinātu vienu un to pašu problēmu – pieņemšanu. Kamēr mēs veidojam ekosistēmu, kas nodrošina vārti tirgotājiem un lietotājiem ienākšanai kriptogrāfijas tirgū, Litecoin koncentrējas uz to, lai papildinātu Bitcoin un būtu integrēts bloku ķēdes ekosistēmās. Mēs vairāk koncentrējamies uz patērētājiem paredzētajiem produktiem, un tāpēc mēs atrodamies partnerībā, kurā mēs dalāmies mācībās, redzējumā, kā arī cenšamies atrisināt adopciju un samazināt pašreizējās tehnoloģijas sarežģītību..

Kad jūs domājat, kad mēs varētu redzēt debetkartes un / vai kredītkartes, kuras nodrošina WEG banka Litecoin?

WEG bankas izpilddirektors spēj sniegt precīzāku laika grafiku. Tomēr pēdējais aprēķins, ko viņš mums sniedza, bija 2019. gada beigas vai 2020. gads. Ir jāpaveic daudz darba, lai padarītu šo risinājumu ilgtspējīgu..

Vai jūs varētu aprakstīt precīzu vienošanos starp TokenPay, TokenSuisse un eFin decentralizēto apmaiņu?

TokenPay ir decentralizēta pašpārbaudes tirgotāju maksājumu platforma, kas darbojas TPAY blokķēdē. TokenSuisse ir digitālo aktīvu pārvaldnieks, kas galvenokārt rūpējas par iestādēm, kā arī nodrošina kriptogrāfijas apmaiņas risinājumu. eFIN ir decentralizēts pārrobežu ķēdes DEX, kas lietotājiem ļauj droši un droši tirgoties ar kriptogrāfiju, jo lietotāji glabā glabāšanā gan savas privātās atslēgas, gan monētas.

Šie trīs simbiotiski darbojas kopā, lai sniegtu gala risinājumu tirgotājiem, iestādēm un lietotājiem, lai varētu veikt darījumus ar kriptogrāfiju un iegādāties saistītus finanšu produktus.

TokenPay tieši gūst labumu no mūsu partnerattiecībām ar TokenSuisse, jo, ieviešot kriptogrāfiskos finanšu produktus iestādēm un privātajiem investoriem, tas palīdz turpināt TokenPay ieviešanu. Piemērs tam ir TokenSuisse piedāvātais privātuma monētu sertifikāts un TPAY izsekotāja sertifikāts, kuriem abiem ir TPAY. Kad iestāde vai ieguldītājs diversificē savu portfeli un iegulda kādā no šiem sertifikātiem, TokenSuisse ir jāpērk TPAY atklātā tirgū. Tas nodrošina papildu likviditāti un tirdzniecības apjomu, kas lietotājiem un tirgotājiem jāredz.

Turklāt pēc TokenPay Merchant Platform palaišanas TokenSuisse varēs nodrošināt tirgotājiem nepieciešamo kriptogrāfijas-fiat apmaiņas risinājumu..

Visbeidzot, TokenPay pieder eFIN DEX. Digitālo aktīvu glabāšana un drošība ir būtiska problēma blokķēdes kopienai, vēl jo vairāk finanšu iestādēm un privātajiem investoriem. DEX ļauj droši un pārliecinoši tirgoties, zinot, ka jūsu darījumi ir pilnībā aizsargāti. Jūs turat savas atslēgas, jūs turat savas monētas.

Visa TokenPay ekosistēma ir savstarpēji saistīts tīkls, kas paļaujas viens uz otru. Piemēram, EFIN monēta tiek apvienota tikai ar DEX TPAY monētu, kas vēl vairāk palielina tirdzniecības apjomu un likviditāti..

efin dex

EFin DEX saskarne

Konkrēti, kas ir unikāls eFin DEX, salīdzinot ar citiem DEX, kas pašlaik darbojas?

eFIN ir patiess decentralizēts starpķēžu DEX. Tam īsti nav konkurences. Lielākā daļa esošo DEX ir tikai nosaukumā. Tie būtībā darbojas uz IOU pamata vai arī tie attiecas tikai uz vienas ķēdes darījumiem.

eFIN DEX tehnoloģija ļauj lietotājiem saglabāt kontroli pār savām privātajām atslēgām un monētām. Lietotājiem nekad nav jāuzticas trešai pusei vai jāpārvieto ciparu līdzekļi no sava maka uz centralizētiem apmaiņas makiem (un cerot, ka viņu drošība ir pietiekama; kaut kas, par ko mēs diemžēl zinām, tā nav, par ko liecina miljardu dolāru vērts kriptogrāfija ir uzlauzts un nozagts).

Tādā veidā jūs vienmēr kontrolējat atslēgas un monētas. Mēs uzskatām, ka šāda veida vienaudžu tirdzniecība pārstāv nākotni un ir tehnoloģiska vīzija par to, ko blokķēde un pašreizējais tirgus var piedāvāt drošības un iespēju ziņā.

Nākotnes ieviešana, piemēram, Atomic Swaps un Lightning Network integrācija, mūsu DEX radīs vēl vairāk unikālu īpašību. Izmantojot eFIN, mūsu redzējums ir vienmēr palikt tehnoloģiju malā, uzzināt par tām, redzēt, kādas lietotāju problēmas viņi risina, pārbaudīt un integrēt tās mūsu produktā.

Neskaitot debetkartes / kredītkartes un tirgotāju apstrādi, kādus citus FinTech produktus jūs cerat laist tirgū nākamo 12 mēnešu laikā?

Pašlaik mēs strādājam pie vairākiem produktiem, kas ir daļa no TokenPay ekosistēmas. Tirgotāju maksājumu platforma ir pabeigta par 90 procentiem, un tā ir saistīta ar vairāku valūtu maku, pie kura mēs strādājam, un kas galu galā tiks integrēta bankā. Jūs redzēsiet arī atjauninātu bloku ķēdes pētnieka UX dizainu.

Kaut kas, ko mēs nesen paziņojām, ir BLAST, kas ir IEO Launchpad platforma, kas drīz tiks izlaista. IEO (sākotnējie apmaiņas piedāvājumi) šobrīd ir karstākā lieta blokķēdē, un mēs to redzējām gandrīz pirms gada.

Izmantojot BLAST, uzņēmumi var sākt savu blokķēdes projektu, savienot to ar eFIN un ģenerēt līdzekļus TPAY.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map