Pirms redzi acis, nav stulbu jautājumu, atceries? Kopš tā izveides, piešķiršanas, Bitcoin ir izrādījies ļoti nepastāvīgs. Tomēr tas nav pilnīgi nereāli, ka mēs varam pārvarēt Bitcoin nepastāvību. Atcerēsimies, ka tā vēl nav sasniegusi savu 10. dzimšanas dienu. Kopš 1930. gadiem mēs esam tirgojuši akcijas un citus vērtspapīrus noteiktā sistēmā.

Lai gan, iespējams, Bitcoin salīdzināšana ar akcijām un citiem vērtspapīriem nav pareizais solis. Galu galā, lai arī daudzi cilvēki kā vienu no galvenajiem Bitcoin nepastāvības virzītājiem min regulējuma trūkumu, līdz šim nozīmīgākajam lēmumam ir jābūt tam, ka Bitcoin nav drošība. Bet kas tas īsti ir? Maksājuma veids vai vērtības krājums?

Jebkurš tirgotājs zina, ka spekulācijas virza tirgu. Tīro satraukumu, par kuru mēs bijām liecinieki 2017. gada decembrī, veicināja satracināts FOMO. Nav kaut kādas pārsteidzošas izmaiņas Bitcoin protokolā vai anonīma radītāja paziņojums. Kad cilvēki dzirdēja, ka jūs varat nopelnīt daudz naudas Bitcoin, tas pārvērtās par spekulatīvu aktīvu. Tā pārstāja būt dzīvotspējīga kā valūtas forma un kļuva ļoti pakļauta FUD.

Bitcoin nepastāvība: kas ir Satoshi. Attēlā redzama uzvalka un kaklasaites figūra ar jautājuma zīmi galvai.

Bitcoin anonīmais veidotājs – kurš ir Satoshi?

Decentralizētās tirdzniecības platformas MARKET Protocol izpilddirektors Kolins Brauns ir bijušais finanšu tirgotājs un kriptonauda riska ieguldījumu fondu pārvaldnieks ar ilggadēju tirdzniecības pieredzi (gan kripto, gan reālajā pasaulē). Viņš jautā:

“Kāpēc Bitcoin nepastāvība ir slikta? Nepastāvība ir risks. Dažas riskantas lietas ir labas … Problēma rodas, ja ir pārāk daudz nepastāvības vai riska attiecībā pret to vēlamo lietojumu. Cilvēkiem ir dažādi Bitcoin lietošanas gadījumi. Daudzi sākas ar vērtības veikalu vai jaunu darījumu metodi kā vispopulārāko. Ja cenas svārstīgums ir pārāk augsts, ir grūti izpildīt kādu no šiem. Ko darīt?”

Bitcoin nepieciešams laiks, lai nobriestu

Tāpat kā jebkuram 9 gadus vecam bērnam, Bitcoin ir nepieciešams nedaudz vairāk laika, lai nobriestu. Blockchain tehnoloģija joprojām iet cauri saviem tempiem, un viens no galvenajiem Bitcoin nepastāvības faktoriem ir tas, ka tā joprojām veic mazuļa soļus. Tai vēl nav bijusi iespēja pārvarēt daudzus faktorus, kas noved pie tā pēkšņas devalvācijas vai novērtēšanas.

Atšķirībā no jebkuras citas tehnoloģijas, ko mēs jebkad esam redzējuši, daļa no cīņas, ar kuru saskaras Bitcoin, palielina izpratni un izpratni. Kad vairāk cilvēku pieņem Bitcoin un valdības visā pasaulē to pieņem, svārstīgajai kriptovalūtai vajadzētu sākt stabilizēties.

Tirgum nepieciešama lielāka likviditāte

“Kriptogrāfijas aktīvu nepastāvība ir sava veida vistas un olu problēma,” saka publicētais bloku ķēdes autors un konsultants Omids Malekans. “Viens no iemesliem, kāpēc Bitcoin ir tik svārstīgs, ir tas, ka tā tirgi ir nelikvīdi, un labākais veids, kā padarīt tirgus likvīdākus, ir padarīt Bitcoin mazāk svārstīgu.” Patiešām, fakts, ka mums ir nepieciešams vairāk cilvēku, lai nokļūtu uz klāja riskantā tirgū, lai samazinātu risku, ir diezgan mīkla.

Viena no galvenajām problēmām, kas šobrīd izraisa Bitcoin nepastāvību, ir tā, ka tā vienkārši ir pārāk daudz, turēta pārāk maz cilvēku rokās. Lieli kriptogrāfijas vaļi, kas var radīt lielas cenu svārstības, pārdodot lielus daudzumus.

Atkārtojot šo noskaņojumu, ir reģistrēts investīciju konsultants no Digital Asset Investment Management (DAIM) Braiens Kurčnejs, kurš saka: “Zema likviditāte dažkārt rada lielākas kustības un lielāku Bitcoin nepastāvību. Es uzskatu, ka vairāk investoru pieņemšana palielinātu likviditāti un padarītu tirgu noturīgāku pret nejaušām svārstībām. ”

Galvenās institucionālās intereses

Ēriks Larchevêque no kriptovalūtas aparatūras maku ražotāja Ledger izpilddirektors iesaucas: “Uzņēmumi patiešām atrodas kriptovalūtu vārtos. Viņi gaida ieguldīšanu, cik vien var. ” Kripto pasaulē, šķiet, ir vispārēja vienprātība, ka 2019. gadā viss būs saistīts ar institucionālajiem investoriem. Viņu uzņemšana nodrošinās sabiedrībai uzticības balsi, kas tai jāievēro. Jo vairāk spēlētāju, jo vairāk samazinās Bitcoin svārstīgums.

Bitcoin nestabilitāte: Bitcoin ETF tendence galu galā novedīs pie apstiprināšanas. Dolāra rēķina un fiziska bitcoin attēls.

Bitcoin svārstīgums samazināsies līdz ar institucionālo pirkšanu

Kriss Klains ir BitcoinIRA.com līdzdibinātājs un vadītājs. Atbildot uz jautājumu par Bitcoin nepastāvības pārvarēšanu, viņš saka: “Es uzskatu, ka mēs redzēsim, ka nākamajos pāris gados Bitcoin turpinās stabilizēties, jo tiek atrisināta gan regulatīvā nenoteiktība, gan paplašinās institucionālā interese par kriptogrāfisko telpu.”

Kad pirmais lēmums aizkavēt Cboe ETF nosūtīja Bitcoin cenu spirāli, mēs skaidri redzējām, cik svarīgi šie lēmumi ir tirgus uzticībai. Tomēr Kline uzskata, ka ETF tiks pieņemti, un, tiklīdz tie būs, tie dos daudzus institucionālos investorus, kuri iepriekš ir palikuši prom no miera, kas viņiem jāiegulda kripto telpā. “To darot, es uzskatu, ka institucionālās datplūsmas plūdi darbosies, lai veicinātu Bitcoin stabilitāti gan īstermiņā, gan ilgtermiņā,” viņš saka.

Uzlabota infrastruktūra

Morvareed Salehpour, Advokātu biroja Salehpour Legal Consulting vadošais partneris (kura prakse ietver blokķēdes likumu) saka, ka, lai padarītu Bitcoin stabilāku, ir jāuzlabo tehnoloģija un infrastruktūra:

“Tuvāko gadu laikā ir jāpalielina kriptovalūtas darījumu ātrums un jāsamazinās darījumu maksas. Tas ļautu kriptogrāfijas valūtai kļūt arvien pieņemamākai tradicionālo pārdevēju vidū … un kriptovalūtu maki būtu plašāk izmantoti, ”viņa saka. “Tas ir plaši izplatīts Bitcoin kā faktiskā valūta ir tas, kas novedīs pie stabilitātes.”

Pārvarēt Bitcoin nepastāvību

Bitcoin nepastāvība joprojām ir viens no galvenajiem šķēršļiem masveida ieviešanai – ja mēs to vēlamies izmantot kā maksājuma veidu. Ja mēs vēlamies turpināt spekulēt un tirgoties Bitcoin biržās, iespējams, masveida svārstības ir laba lieta. Varbūt stablecoins vai kāds cits no nebeidzamā kriptogrāfiju saraksta kļūs par drošāko un likumīgāko veidu, kā apmainīt vērtību.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me