Fitrova šonedēļ palielinājies par 944% – pamanot sūkni un izgāztuvi

Fitnesa bāzes kriptonauda Fitrova šonedēļ nodrošināja labāko ieguvēju vietu, pateicoties 944 procentu pieaugumam. Šķiet, ka šos ieguvumus ir veicinājusi masveida sūkņu un izgāztuves shēma. Pump and dump ir investīciju stratēģija, kurā investori rada nepatiesu uzskatu par aktīvu, lai pārdotu savas akcijas augstāk.

Fitrova sūkņa un izgāztuves pierādījums parādījās šorīt, jo kriptogrāfija pēdējo 24 stundu laikā zaudēja 89,53 procentus no šiem ieguvumiem. Ironiski, ka Fitrova mājas lapā ir norādīts, ka projekts ir apturēts no turpmākas attīstības.

Neskatoties uz šo apturēšanu, Fitrova kļuva par šīs nedēļas pump-and-dump kopienas izvēlēto kriptogrāfiju. Izmantosim brīdi, lai pārbaudītu nelīdzeno braukšanu, ko šis kriptogrāfijas projekts ir piedzīvojis kopš tā pirmsākumiem šī gada sākumā, ieskaitot uzņēmuma tukšos solījumus un atkārtotos sūknēšanas un izgāztuves.

Fitrova paziņojums, izmantojot mājas lapu

Fitrova paziņojums, izmantojot mājas lapu

Pašreizējais fitnesa nozares stāvoklis ir sadrumstalots. Nav universālu līdzekļu, ar kuriem fitnesa nozare veic uzņēmējdarbību. Šis sadarbības trūkums sāp visām iesaistītajām pusēm. Sporta zāles zaudē, jo viņu treneriem jāpavada laiks, pārvērtējot jaunā dalībnieka iespējas. Šī nespēja nozīmē arī to, ka jaunie sporta zāles locekļi zaudē zaudējumus, jo viņiem ir jāpārvērtē ikreiz, kad viņi maina sporta zāles vai personīgos trenerus. Fitrova platforma bija vērsta uz šo neefektivitāti fitnesa nozarē.

Fitrova koncepcija

Fitrovas pamatā esošā koncepcija ir vienkārša; nodrošināt vispārpieņemtus klientu izsekošanas līdzekļus, izmantojot uz blokķēdes balstītu protokolu. Starp tūkstošiem sporta zāļu un treneru visā pasaulē nav saziņas. Šis saziņas trūkums atstāj klientus ilgtermiņā, jo viņi ir spiesti sākt visu laiku, kad pārceļas vai nomaina treneri. Šis nozares standartu trūkums apgrūtina ikvienu nozares pārstāvi, jo pašreizējā procesā tiek zaudēts gan laiks, gan resursi.

Fitrova cerēja gūt labumu no šīs neskaidrības, nodrošinot nozari ar universāliem līdzekļiem, lai izsekotu vissvarīgākās klientu detaļas. Uzņēmuma baltā grāmata apgalvo, ka sistēma ir “revolucionāra veselībā & fitnesa industrija. ” Veselības un fitnesa nozare ir 80 miljardi dolāru gadā. Interesanti, ka Ziemeļamerika veido 90 procentus no šiem fitnesa dolāriem. Īpaši Amerikas Savienotajās Valstīs katru gadu fitnesa līdzekļi ir 25,8 miljardi dolāru.

Fitrova platforma

Fitrova platforma apsolīja izveidot starptautisku Health & Fitnesa izsekošanas platforma, kas izmantoja blokķēdes tehnoloģiju, lai uzraudzītu būtiskus nozares aspektus. Šī sistēma ietvēra gan biroja, gan personīgā konta datu kombināciju, piemēram, norēķinus un dalības datus. Turklāt dalībnieki sagaidīja spēju izsekot klienta personīgajiem fitnesa mērķiem, tostarp klienta lietotāja plūsmu, treniņu programmu un sporta zāles apmeklējumu. Zemāk ir minēti daži kritiskie platformas aspekti.

Paaugstināta drošība

Fitrova lietotājiem nebūtu jāuztraucas par datu pārkāpumu. Fitrova platformai bija jāuzglabā visu lietotāju informācija Ethereum blokķēdē. Dalība sporta zālē sastāv no īpaši sensitīvas informācijas, piemēram, lietotāja pilna vārda, mājas adreses un norēķinu informācijas. Pēdējos mēnešos ir bijuši ievērojami uzbrukumi programmām, kas saistītas ar fizisko sagatavotību.

Šī gada martā hakeri ieguva lietotāju datus no 150 miljoniem MyFitnessPal lietotņu lietotāju. Šī lietotne ir Under Armour nodaļa un strādāja tandēmā ar valkājamu personas datu izsekošanas ierīci. Tagad hakeriem ir konfidenciāla informācija par visu platformas lietotājiem, tostarp viņu ceļojuma maršruti un treniņu kārtība. Firma apgalvo, ka banku informācija nav zaudēta, taču šis pēdējais incidents uzsver fitnesa kopienas bažas par datu zādzību.


Nekonsekventi klientu ieraksti un norēķini

Fitrova platforma izmantotu Ethereum blokķēdi, lai integrētu datus platformā. Pašlaik dalības informācija tiek manuāli ievadīta privātā sistēmā. Šī bloku ķēdes integrācija ļautu veikt drošāku lietvedību un augstāku aizsardzības līmeni pret krāpnieciskām darbībām. Jaunajā sistēmā tiktu izmantota sadalīta virsgrāmata, lai novērstu pretrunas visā nozarē.

Dalības žurnāli un laika zīmogi

Viena no platformas unikālajām īpašībām bija iespēja ārkārtīgi precīzi uzraudzīt lietotāju programmas, integrējot valkājamas fitnesa ierīces. Ikreiz, kad jūs strādājat kādā no iesaistītajām Fitrova sporta zālēm, visi jūsu fitnesa dati, ieskaitot jūsu treniņu, laiku un datumu, tiek ierakstīti blokķēdē. Treneri visā pasaulē iegūst piekļuvi šai informācijai, lai palīdzētu precīzāk sastādīt treniņu programmu.

Problēmas ar platformu Fitrova

Fitrovā bija daži raksturīgi jautājumi, kas galu galā noveda pie šīs programmas apturēšanas. Pirmkārt, baltrakstā neizdodas uzskaitīt komandas dalībniekus. Pieredzējuši kriptogrāfijas investori zina, ka šī sadaļa ir kritiski svarīga, lai noteiktu, vai platformai ir viss, kas paredzēts solīto mērķu sasniegšanai. Fitrova gadījumā tas, šķiet, nav.

Fitrova komanda, izmantojot Cryptoslate

Fitrova komanda, izmantojot Cryptoslate

Fitrova parāda reģistrāciju gan Austrālijā, gan ASV. Firma uzskaita astoņus darbiniekus, kas pašlaik ir darbinieki. Firma veiksmīgi rīkoja ICO no 2018. gada 1. marta līdz 2018. gada 26. martam. Tieši pēc ICO FRV marķierim bija ievērojams pieaugums, un maijā FRV marķieris sasniedza visu laiku augstāko līmeni, 0,019 USD. Šķiet, ka šis pieaugums bija vēl viens pump-and-dump. Nākamajā mēnesī kriptogrāfijas vērtība samazinājās līdz nedaudz virs 0,00005 USD.

Fitrova, izmantojot CoinMarketCap

Fitrova, izmantojot CoinMarketCap

Pump and Dump II daļa

Kopš tā laika FRV marķierim ir bijusi neliela izaugsme, izņemot pagājušo nedēļu, kad nekurienē un bez īpaša iemesla FRV marķieris tikai trīs dienās piedzīvoja 900 procentu pieaugumu. Izrādās, ka Fitrova komanda ir vairāk ieinteresēta sūknēšanas un izgāztuves shēmās, nevis pilda savu solījumu. Par laimi kriptogrāfu ieguldītājam ir bijusi nopietna reakcija uz jaunāko sūkni un izgāšanu, kas šonedēļ notika ar vairākiem kriptogrāfijas tirdzniecības vietas izvērst krāpšanos detalizēti.

Hey Baby, jūs esat fitnesa investori? Kā būtu ar Fiten ’Dis zaudējumiem jūsu portfelī?

Šķiet, ka Fitrova ar savu sūkņu un izgāztuves stratēģiju tagad nonāk atkritumu pusē. Rememebr, lai izvairītos no bailēm palaist garām (FOMO). Pārbaudiet vēlreiz nākamajā nedēļā, lai uzzinātu, vai lielākais ieguvējs ir gudrs ieguldījums vai tikai kārtējais kriptogrāfiskais blēdis.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map