GDAX un Poloniex ir vadošās biržas. Jaunajiem lietotājiem parasti tiek ieteikts lietot GDAX, savukārt pieredzējušiem lietotājiem – Poloniex. Bet kāpēc?

Šajā GDAX un Poloniex salīdzinājumā mēs parādīsim galvenās atšķirības starp abām biržām, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko..

Piezīme: Nesen Poloniex lietotāji sūdzējās par klientu atbalsta biļetēm, kas nepieciešamas nedēļām vai pat mēnešiem. Esiet piesardzīgs, lietojot Poloniex.

GDAX vs Poloniex: galvenā informācija

Kā jūs, iespējams, pamanījāt iepriekš redzamajā tabulā, viena būtiska atšķirība starp šīm apmaiņām ir to iemaksas un izņemšanas metodes. Kamēr GDAX ļauj lietotājiem noguldīt fiat valūtas (USD, EUR), izmantojot bankas pārskaitījumus, Poloniex pilnībā nodarbojas ar kriptovalūtu. Tas nozīmē, ka, ja jums vēl nepieder kriptonauda, ​​jums vispirms būs jāizmanto GDAX vai cita birža, lai vispirms nopirktu kriptonauda, ​​pēc tam iemaksājiet to, lai izmantotu Poloniex.

Poloniex, Alt-Coin variants

Alt-monētas, termins, ko lieto, lai aprakstītu jebkuru monētu, izņemot Bitcoin, atrod savas mājas Poloniex. Kaut arī Poloniex ir slikta reputācija attiecībā uz klientu atbalstu, monētu piedāvājumā to netrūkst. Tā kā tirdzniecībai ir pieejamas vairāk nekā 90 dažādas monētas, ir viegli saprast, kāpēc tik daudz dienas tirgotāju piesaista Poloniex.

Un otrādi, GDAX piedāvā tikai Bitcoin, Ethereum un Litecoin. Lai gan tas ir lieliski piemērots kādam, kurš vēlas nopirkt dažas lielākās monētas šeit un tur, tas nav ideāli, ja jūs vēlaties ievietot dažus altkoīnus savā portfelī.

Poloniex View

Poloniex lietošana prasa zināmu pieradumu. Labajā pusē redzēsiet visu pieejamo kriptovalūtu biržu sarakstu. Vai redzat šīs cilnes augšpusē? Tas norāda galveno tirdzniecības valūtu.

Iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā viss tiek tirgots BTC. Tātad, kad tas saka STR, tas patiešām nozīmē STR / BTC. Jūs nopirksiet STR ar Bitcoin un pārdosiet STR par Bitcoin.

Ja noklikšķināsim uz cilnes ETH, jūs redzēsiet:

Poloniex ETH

Tagad katrs valūtu pāris ir paredzēts Ethereum. Tātad, kur rakstīts OMG, tas tiešām saka OMG / ETH.

Poloniex Pirkt Pārdot

Tieši zem diagrammas jums būs iespējas pirkt vai pārdot izvēlētajā valūtu pārī. Tas ir diezgan intuitīvi: jūs ievadāt, cik daudz vēlaties nopirkt, un nospiediet ‘Pirkt’ vai cik vēlaties pārdot, un nospiediet ‘Pārdot’.

GDAX ir nedaudz lietotājam draudzīgāks. Pēc konta izveides platforma izskatās šādi:

GDAX lietotāja saskarne

Augšējā kreisajā stūrī jūs izvēlaties savu tirdzniecības pāri. Tikai zem tā jūs varēsiet veikt iemaksu, lai finansētu savu kontu, vai izņemt, lai izņemtu naudu. Ja vēlaties pirkt vai pārdot, atlasiet atbilstošo opciju un ievadiet USD summu, kuru vēlaties iztērēt, vai BTC summu, kuru vēlaties pārdot. Jūs nosaucat savu cenu, un, kad pasūtījums atbilst šai cenai, tā tiks automātiski pārdota (vai pirkta).

Kopumā GDAX ir vieglāk izmantot, un tam ir patīkamāks interfeiss. Tas pieder arī Coinbase un ir integrēts ar to. Esošajiem Coinbase lietotājiem ir viegli pārbaudīt, un viņiem jau ir iebūvēts 2FA.

Tikmēr Poloniex ir saskarne, kas izskatās kā taisna no 2000. gadu sākuma. Tas nav modernizēts, lai gan tas noteikti ir izmantojams. Poloniex tomēr ir alt-monētas priekšrocība. Tās ir viena no vadošajām alt-monētu pirkšanas un pārdošanas biržām.

Tātad, jums ir jājautā sev, izlemjot, kādu apmaiņu izmantot, vai jums rūp alt-monētas? Ja jums rūp tikai Bitcoin pirkšana, dodieties uz GDAX. Ja vēlaties iegādāties STR, 0X vai Dogecoin, dodieties uz Poloniex.

Klientu atbalsts

Klientu atbalstam ir ārkārtīgi liela nozīme kriptovalūtu pasaulē. Diemžēl Poloniex ir slavena ar milzīgu klientu atbalstu. Reddit ir veļas saraksts ar ziņām, kurās redzams, ka cilvēkiem ar klientu atbalstu ir slikta pieredze vai nav pieredzes.

Poloniex ir tāls ceļš ejams ar viņu klientu atbalstu, pirms mēs varam viņiem sniegt stingru ieteikumu. Pat būdami alt-monētu pasaules līderi, viņi vienkārši prasa nedaudzus nesen apmācītus aģentus vai pat atver pilnu zvanu centru.

Un otrādi, GDAX ir stingri uzdotie jautājumi un ērti lietojama veidlapa, lai sazinātos ar klientu atbalstu. Lai spertu soli tālāk, GDAX pārsteidzoši piedāvā atbalstu pa tālruni. Jūs varat sazināties ar GDAX klientu atbalstu pa tālruni 1-888-908-7930. Jūs varat tos sasniegt arī vietnē Twitter @GDAX_Support.

Lai gan GDAX klientu atbalsts agrāk ir kritizēts par tālruņa atbalsta nepiedāvāšanu, viņi acīmredzami ir gājuši tālāk un tālāk, lai labotu šo problēmu.

Atvainojiet, Poloniex, bet šī kārta nonāk GDAX.

Abiem uzņēmumiem Kopiena uzticas

Kaut arī Poloniex ir slikta klientu atbalsta reputācija, gan GDAX, gan Poloniex ir uzticamas iespējas kriptonauda kopienā.

GDAX sākās kā apmaiņa ar nosaukumu Coinbase Exchange 2015. gadā. 2016. gada maijā viņi pārdeva nosaukumu GDAX kopā ar Ethereum piedāvājumu. Coinbase un GDAX abi darbojas ar BitLicense no Ņujorkas štata Finanšu pakalpojumu departamenta, ļaujot uzņēmumam darboties Ņujorkā. Līdzekļi līdz 250 000 USD ir apdrošināti FDIC.

Poloniex vēsture nav tik skaidra. Mēs zinām, ka tie tika palaisti 2014. gadā un ka viņi atrodas ASV. Izņemot to, Poloniex nedara daudz informācijas par sevi publiski pieejamu.

Droša un droša

Abas apmaiņas sola saglabāt jūsu līdzekļus drošībā. Vai viņi ir guvuši panākumus šajā darbā?

Poloniex tika uzlauzts 2014. gadā hakera dēļ atklāja izmantojumu savā programmatūrā. Tiek ziņots, ka tika zaudēti 12,3 procenti no kopējā Bitcoin apjoma. Programmatūra ir izlabota, un atbilde, ko kopiena uzskata par apmierinošu, tika sniegta. Kopš tā laika lielu uzlaušanu nav bijis.

Savukārt GDAX ir piedzīvojusi tikai strauju avāriju, ko izraisīja vairāku miljonu dolāru pārdošanas pasūtījums. Šis pārdošanas pasūtījums izraisīja Ethereum cenas kritumu no vairāk nekā USD 300 līdz USD 1. Par laimi, GDAX ar šo lietu rīkojās žēlīgi un izlaboja lietas, izmantojot savus līdzekļus. Nav obligāti kapāt, bet pieminēšanas vērts.

GDAX glabātie līdzekļi ir apdrošināti FDIC, līdz 250 000 USD. Poloniex nepiedāvā tādu pašu aizsardzību.

Poloniex apgalvo ka lielākā daļa līdzekļu tiek uzglabāti aukstumā ar gaisu. Viņi tiešsaistē uztur tikai pietiekami daudz, lai atvieglotu tirdzniecību. GDAX arī saglabā 98% līdzekļu bezsaistē saldētavā.

Maksas

Poloniex ir arī zemas maksas ar maksa zem vai zem .25%. Par laimi, par noguldījumiem nav jāmaksā, taču ir izmaksas par izņemšanu. Šīs maksas iekasē pats kriptonauda tīkls, nevis Poloniex.

GDAX ir ārkārtīgi zemas maksas, bez komisijas maksas par maketa darījumiem. Taker maksa sākas ar .25%, ar atlaidi, pamatojoties uz apjomu, samazinot maksu līdz .1%. Tāpat kā Poloniex, nav arī depozīta maksas un tīkla balstītas izņemšanas maksas.

Makeru trūkums dod uzvaru GDAX, lai gan abas biržas var lepoties ar zemu maksu piedāvājumu.

Pieejamās kriptovalūtas

GDAX piedāvā tikai Bitcoin, Ethereum un Litecoin (tās pašas kriptovalūtas, kuras varat iegādāties vietnē Coinbase). GDAX 2018. gadā pievienos ierobežotu atbalstu Bitcoin Cash, taču nav vārdu par to, vai tuvākajā nākotnē viņi piedāvās citas jaunas monētas.

Savukārt Poloniex piedāvā Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Stellar, Ripple, Bitcoin Cash, Ethereum Classic un vēl apmēram 90 citas monētas. Šķiet, ka jaunas monētas tiek pievienotas katru nedēļu, nesen pievienojot gan GAS, gan OMG.

Piedāvāto monētu milzīgais lielums cilvēkus piesaista Poloniex. Daudzi cilvēki, piemēram, es, esmu gatavs nepamanīt savu slikto klientu atbalstu apmaiņā pret iespēju iegādāties monētas, kuras nav viegli atrodamas citur.

GDAX vs Poloniex: Pēdējās domas

GDAX ir labāks klientu atbalsts un izcila reputācija, salīdzinot ar Poloniex. Savukārt Poloniex tirdzniecībai ir pieejama daudzveidīga alt monētu izvēle. Tomēr tiem, kas vēlas tirgot alt monētas, ir arī citas alternatīvas, piemēram, Bittrex.

Galu galā, ja jūs interesē tikai Bitcoin, Litecoin un Ethereum, uzskatiet GDAX par savu jauno māju. Ja vēlaties tirgot alt monētas, apsveriet Poloniex vai Bittrex. Bittrex ir daudz labāka reputācija kriptonauda kopienā, un tas ir vitāli svarīgi.

Poloniex jālieto ar brīdinājumu, ka, iespējams, jūs nesaņemsit apmierinošu palīdzību no klientu atbalsta, ja rodas kāda problēma. Ja jūs to varat atrisināt, dodieties uz Poloniex un izveidojiet kontu. Pretējā gadījumā jums būs gudri palikt pie GDAX un Bittrex.

Atsauksmes GDAX pārskats Poloniex apskats
Vietne Apmeklējiet GDAX Apmeklējiet Poloniex

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me