Kā Blockchain ir nepieciešams regulējums, lai nobriest

Blokķēdes un to kriptonauda enerģiski iet pa ceļu, kas līdzīgs citiem nozīmīgiem tehnoloģiju lēcieniem, kas ir bijuši pirms tā. Tāpat kā automobiļi, elektrība vai globālais tīmeklis, arī tehnoloģija un kopienas, kas atrodas blokķēdes tehnikā, pieaug un ievieš inovācijas tālu priekšā esošajiem noteikumiem vai sociālās drošības tīkliem.

No vienas puses, regulēšana un patērētāju drošība blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtu telpā kļūst arvien nozīmīgāka un vēlamāka iesaistītajām pusēm.

Tomēr sabiedrība, šķiet, aiztur elpu par to, ko labs regulējums var dot un kā tādas organizācijas kā valdības vai SRO (Pašregulējošā organizācija) spēs ietekmēt pārmaiņas, neaizkavējot progresu. Regulējošām struktūrām būs svarīgi izmēģināt un noskaidrot konkurējošās idejas par tādām tēmām kā nodokļi, kriptogrāfijas apmaiņa un kā rīkoties ar ICO.

Pārraudzība un drošība šo ceļu iekšienē palīdzēs izvairīties no tādām pagātnes katastrofām kā Mt Gox vai Bitconnect, taču pat tad, ja šai nozarei ļoti nepieciešama atbildīga uzraudzība, ir ļoti svarīgi, lai noteikumi nenodarītu progresam vairāk ļauna nekā laba cilvēkiem..

“Mēs esam tajā laikā, kad mums ir vajadzīga lielāka skaidrība un noteikumi, un mums ir vajadzīga lielāka noteiktība. Ir īstais laiks sākt pārskatīt regulatoru pieeju “pagaidiet un skatieties”.

Raiens Zagone, Regulatīvo attiecību direktors, Ripple

Kādu regulējumu var dot kriptogrāfijas ekonomikai

Lielākā daļa regulējuma nepieciešamības ir saistīta ar kriptovalūtu tirdzniecību un monetizāciju, un tam nevajadzētu būt pārsteigumam.

Juridiskās definīcijas un reglamentējošie ietvari būtu tāls ceļš, lai noskaidrotu pašreizējo nenoteiktības līmeni, kas saistīts ar kriptogrāfijas tirgiem. Nenoteiktība un nestabilitāte šobrīd labi darbojas spekulantiem un dienas tirgotājiem, bet nedara pārāk daudz lielajām iestādēm, kas sēž malā..

Nodokļu vadlīnijas, ICO (Initial Coin Offering) regulējums, kriptogrāfijas apmaiņas uzraudzība un juridiskas sastatnes institucionālo investoru iekļaušanai kriptogrāfijas tirgos ir daži no veidiem, kā regulējums var palīdzēt sakopt šo nozari un padarīt to par vēl auglīgāku zonu inovācijām un drošs ieguldījums.


Nodokļi

Ieguldījumi kriptovalūtās sagādā nopietnas galvassāpes ikvienam, kurš vēlas palikt savu nodokļu iekasētāju labajās grāmatās. Jautājumi, piemēram, kurā jurisdikcijā tiek iekasēti nodokļi, kuras monētas un žetoni tiek aplikti ar nodokļiem, un kādas darbības ir ar nodokli apliekami notikumi, visi šobrīd ieskauj lielus un mazus investorus.

Nodokļi var šķist nepāra pozitīvs faktors, ko izcelt no regulējuma priekšrocībām, jo ​​tas parasti nozīmē mazāk naudas mūsu kabatās; tomēr nodokļi ir būtiska ekonomikas sastāvdaļa, un, lai lieli spēlētāji varētu droši pievienoties, būs jānostiprina detalizētā informācija par nodokļiem.

Virspusē šķiet, ka lielākā daļa kriptogrāfisko ieguldījumu, kas paredzēti īslaicīgai izmantošanai vai ilgākam turējumam, tiks aplikti ar nodokļiem kapitāla pieauguma un zaudējumu ietvaros. Tā kā kriptogrāfijas aktīvi un valūtas to pašreizējā formā galvenokārt tiek izmantoti kā aktīvās likvīdās valūtas veikalos, kapitāla pieauguma un zaudējumu perspektīva ir piemērota.

Bet, tā kā kriptogrāfija atrod jaunus lietošanas gadījumus un monētu ātrums palielinās ap tirgus valdības departamentiem, piemēram, CRA, IRS un HMRC, būs jāsamazina savas definīcijas, lai apmierinātu to, kā jaunā aktīvu klase tiek izmantota reālajā pasaulē.

SIO pārraudzība

ICO (Initial Coin Offering) kā ieguldījumu tehnoloģija ir izmantota, lai ļoti īsā laikā savāktu miljardiem dolāru lielu vērtību. Traku maksimums, lai piedalītos ICO tirgū, nozīmēja, ka daudz pārpildītu projektu ātri finansēja un bieži vien ieguldītāji un cilvēki, kuriem bija pārāk maz informācijas un pārāk daudz optimisma.

Tomēr pēdējā laikā ICO nozare, šķiet, virzās uz lielāku uzsvaru uz ieguldītāju aizsardzību un normatīvo aktu ievērošanu. Pat bez stingriem noteikumiem par to, kā tiks apstrādāti ICO un blokķēdes finansējumi, vairāk uz priekšu vērstie projekti ir proaktīvi.

Piemēram, ir būtiskas atšķirības attiecībā uz ieguldītāju piesaisti agrīnās pieņemšanas projektos. KYC (Know Your Client) un citi standarti tiek arvien vairāk izmantoti, jo tirgus nobriest un mēģina atdalīties no iepriekšējām krāpšanām un tirgus manipulācijām.

Sākotnējie monētu piedāvājumi var būt lielisks līdzeklis, kurā investori var parādīt savu pārliecību par projekta agrīnajiem posmiem. Tomēr ir jāievieš lielāka aizsardzība, lai likumīgiem projektiem būtu vieglāk piekļūt un dalībnieki varētu drošāk ieguldīt.

Apmaiņa un aizbildnība

Kripto apmaiņas galvenā problēma ir viņu klientu monētu drošība un precīzāk klientu privāto atslēgu drošība. Izņemot decentralizētas apmaiņas, kriptogrāfijas centrāles glabā savu klientu privātās atslēgas, lai iegūtu nedaudz priekšrocību gan klienta, gan apmaiņas pusē. Biržas turētā konta privāto atslēgu izmantošana palielina monētu likviditāti, uzlabo seifa darbību, kā arī ļauj biržām izveidot ātrāku tirdzniecību, izmantojot tādas stratēģijas kā lielāko daļu darījumu noturēšana no monētu galvenās ķēdes vai virsgrāmatas, līdz tas ir nepieciešams..

Neatkarīgi no tā, vai privāto atslēgu apstrādei ir priekšrocības, tās atrašana nav pārāk ilga pārliecinoši piemēri kāpēc kriptogrāfijas biržas ar privātām atslēgām ir nopietns risks. Noteikumi apmaiņas gadījumā varētu palīdzēt izvirzīt mērījumus gan profilaksei, gan reaģēšanai uz apmaiņas neaizsargātību – privātās atslēgas.

Piemēram, lai izveidotu drošības standartus, varētu izmantot sākotnējos drošības mērījumus un trešo personu revīziju. Papildus preventīvajiem pasākumiem ir jāuzlabo atbildība par uzlaušanu un pārkāpumiem, kas ietekmē klientu turējumus šajās biržās..

Nesen ir notikusi pāreja, lai aizpildītu šo nepilnību regulējumā, kur ir notikušas lielas un mazas apmaiņas, kuras skārušas zādzības mēģinājumi segt klientu zaudējumus. Pagaidām brīvā tirgus spiediens rada pieturas punktu šai problēmai, taču nepieciešamība pēc institucionalizētākiem risinājumiem nezūd ātri.

Blakus nedrošībai kriptogrāfijas biržās, kriptovalūtu aizbildnība lielākajiem investoriem turpina graut viņu uzticību un ierobežo viņu ienākšanu kriptotirgos. Kriptogrāfijas valūtas glabāšanas gadījumā tirgus negaida regulatīvu palīdzību, drīzāk regula gaida tirgu.

Nozīmīgs šķērslis lielajiem institucionālajiem ieguldītājiem, tostarp riska ieguldījumu fondiem, arodbiedrībām, dažām piemēriem, ir akreditētu un cienījamu turētāju trūkums.

Šo masveida fondu pārvaldniekiem nav intereses pašiem turēt savus aktīvus. Patiesībā visjaunākais regulējums pieprasa, lai viņu portfeļa aktīvus turētu un tos uzskaitītu trešā puse..

Tas ir vienkāršākais čeks un līdzsvars, lai aizsargātu fondu un fonda labdarus. Institucionālie ieguldījumi, kas virzās uz kriptogrāfijas tirgiem, neatšķiras un, iespējams, ir pat vēl vairāk nepieciešami, ņemot vērā tehnisko šķērsli, kas saistīts ar masveida kriptogrāfisko vērtību drošu un drošu glabāšanu.

Ir daži projekti un uzņēmumi, kas nāk uz vietas, lai veiktu kriptogrāfisko aizbildnību, piemēram, Coinbase ar savu neseno paziņojumu par viņu aizbildnības risinājumu, tāpēc būs interesanti uzzināt, kā šī kustība, iespējams, var uzmundrināt tirgu, tomēr lielākajai daļai investoru masveida fondu glabāšana, iespējams, būs kaut kas maz runāts, kad tiks ieviesti risinājumi..

Kripto apmaiņas un kriptogrāfijas glabātāju uzraudzībai un vadībai būs svarīga loma 2018. gadā un turpmāk, jo šis aktīvs turpina nobriest un sāk piesaistīt lielus spēlētājus.

Institucionālie investori ir gatavi sākt veikt piešķīrumus, taču tirgum ir jābūt atbildīgākam un jānodrošina nepieciešamie instrumenti, piemēram, aizbildnība, lai varētu pārvietot šos lielos ieguldījumus šajā aktīvu klasē..

SEC (vērtspapīri) un CFTC (preces)

Paralēli Bitcoin un kriptovalūtu relatīvajai popularitātei regulatīvās iestādes ir centušās analizēt savu jurisdikciju, un lielāko daļu jautājumu var samazināt līdz kriptogrāfijas aktīvu klasifikācijai.

Īpaša uzmanība tika veltīta tam, kā galvenie pārvaldes dienesti definēs un pēc tam apstrādās kriptogrāfijas aktīvus Amerikas Savienotajās Valstīs, jo SEC vai CFTC lēmumiem bieži var būt starptautiska ietekme un radīt precedentu turpmākajiem pārrobežu tiesību aktiem.

Agrīna normatīvo vadlīniju parādīšanās Amerikas Savienotajās Valstīs 2013. gadā parādījās FinCEN (The Financial Crimes Enforcement Network), ASV Finanšu departamenta filiāle, kas izlaida agrīnu regulējumu, kas darbības ar virtuālajām valūtām plaši apzīmēja kā naudas pārskaitījumus..

Nesen gan SEC (Vērtspapīru un biržu komisija), gan CFTC (ASV preču nākotnes tirdzniecības komisija) ir izsvērušas savas vadlīnijas un atzinumus, abi par labu savai attiecīgajai jurisdikcijai..

Attiecības starp SEC un CFTC un to pārklāšanās pārraudzība padara blokķēdes vidi grūti orientējamu, it īpaši attiecībā uz novatoriem un pionieriem, kas rada un iztēlojas šajā telpā.

Bremzēšanās un palielināta pārdomātība, ko veic komandas, uzsākot jaunu blokķēdes projektu, jau ir acīmredzami, jo jaunās organizācijas izstiepjas, lai turētos ārpus SEC drošības definīcijas. Bažas ir tādas, ka, ja komandas monētai vai žetonam galu galā tiek piešķirts drošības līdzeklis, tad viņiem būs diezgan grūti iegūt apjomu, jo apmaiņa būs ļoti ierobežota to sarakstā..

Papildus SEC, CFTC arī sāk piemērot spiedienu to jurisdikcijā, un nesen ir pastiprinājusi viņu prasību kriptovalūtām kā kritušām “iekļaujot “preces” kopīgo.CFTC, kurā izklāstīts, ka kriptonauda, ​​piemēram, Bitcoin, ir preces, ļauj tām būt tiesiskai prioritātei, lai kosmosā veiktu sliktus dalībniekus..

Kopumā tas, šķiet, ir labs solis bloku ķēdes kopienai, jo tas ir solis uz lielāku regulējuma skaidrību. Ja CFTC spēj darboties un uzraudzīt kriptovalūtu tirgus, tas palīdz radīt lielāku drošību un atbildību gan investoriem, gan novatoriem.

Gan SEC, gan CFTC šajā telpā ir sava loma, lai aizsargātu visus iesaistītos, tomēr ir acīmredzams, ka viņiem ir jārīkojas piesardzīgi, jo neviena no pusēm nevēlas būt tā, kas aptur inovāciju.

CFTC vadītājs J. Kristofers Džankarlo ir atkārtojis šo jūtīguma noskaņojumu un bija citēts teiciens “Nenodariet kaitējumu” neapšaubāmi bija pareizā pieeja interneta attīstībai. Tāpat es uzskatu, ka “nedarīt kaitējumu” ir pareizā visaptverošā pieeja izplatītās virsgrāmatas tehnoloģijai. ”

Pēdējās domas

Pārejot uz priekšu, pārvaldes iestāžu, piemēram, Kristofera Džankarlo, vadītājiem būs ārkārtīgi svarīgi atrast piemērotu līdzsvaru, kur viņi var nodrošināt svarīgus patērētāju drošības pasākumus, neapdraudot nozares izaugsmi un inovācijas.

Tomēr no tā, kas līdz šim ir acīmredzams, lēnā pieeja, ka daudzas nacionālās valstis ir nedarījušas kaitējumu, šķiet, maksā dividendes salīdzinājumā ar pretējo pieeju smago roku aizliegumam..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map