BitClave: Jaunais digitālā multivides marķieris blokā

BitClave piedāvā decentralizētu meklētājprogrammu, kas novērš visus trešo pušu reklāmas starpniekus ar mērķi izveidot spēcīgas, efektīvākas attiecības starp uzņēmumiem un patērētājiem.

BitClave ir viens no iemesliem, kāpēc internets tiek atņemts no pašreizējās tehnoloģiju oligarhijas un tiek nodots cilvēkiem vienotā platformā..

bitklāvs

Šī decentralizētā meklētājprogramma palīdzēs lietotājiem aizsargāt savus datus un labāk atrast meklēto, savukārt uzņēmumi varēs reklamēt par izdevīgāku un efektīvāku cenu.

Kas ir BitClave?

BitClave mērķis ir izveidot atvērtu meklēšanas tirgu, lai reklāmas cenas būtu caurspīdīgas un godīgas. Sistēma BitClave ierosina izgriezt trešo pušu starpniekus, piemēram, Google AdWords, kas patērētājus un tirgotājus nošķir.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=ZQlQv4zi6YI]

BitClave meklēšanas pasaulē uzņēmumi varētu sasniegt savu mērķauditoriju ar ārkārtīgi augstu specifiskumu. Šī hiperorientētā mērķauditorija ļautu uzņēmumiem iegūt lielāku peļņu no reklamēšanas, kā arī sākt rādīt patērētājiem ļoti atbilstošas ​​reklāmas. Piemēram, ja esat jogas studija, jūs būtībā varētu atrast ikvienu, kurš nodarbojas ar jogu, un nosūtīt viņam savus sludinājumus.

Lai gan šo funkcionalitāti var nedaudz veikt, izmantojot tradicionālās PPC (pay-per-click) metodes, tā tomēr rada daudz atkritumu. Uzņēmumi galu galā izšauj visaptverošu reklāmu slodzi un cer uz labāko. BitClave sistēma būtu daudz precīzāka.

bitklāvs

BitClave sistēma izmantotu stimulētu meklēšanu, kur cilvēki redzētu reklāmas tikai tad, ja viņiem ir noteikta interese tās redzēt. Tādā veidā uzņēmuma mērķauditorijas ir ne tikai vieglāk sasniedzamas, bet arī iesildītas un daudz tuvāk pirkumam.

Piemēram, pieņemsim, ka meklējat jaunu māju. Jūs sāktu meklēšanu BitClave platformā un pēc tam sāktu redzēt starpnieku sludinājumus, kas atbilst jūsu kritērijiem. Jūs ne tikai būtu izveidojuši specifiskas reklāmas, bet arī nopelnītu CAT, BitClave marķieri, kad iesaistāties šajās reklāmās..

Tā kā būtībā pārdošanas veikšana BitClave sistēmā ir daudz zemāka, uzņēmumi varētu dot lielāku vērtību izmēģinājuma piedāvājumu, paraugu un atlaižu veidā. Šie stimuli arī saņemtu lielāku atsaucības līmeni, kas vēl vairāk stiprinātu attiecības starp uzņēmumu un patērētāju.

bitklāva aktīvās meklēšanas ekosistēma

Tas viss notiktu, ja trešās puses starpnieks neiegūtu milzīgu peļņu procentos no reklāmas tēriņiem vai lietotāju datiem. BitClave ekosistēma palīdzēs patērētājiem saglabāt kontroli pār viņu datiem un dos viņiem iespēju atklāt personisko informāciju uzņēmumiem.

Konkurence

BitClave pievienojas nedaudzām citām digitālo mediju žetonām, mēģinot cīnīties ar digitālo pasauli.

Tikai reklāmas nozare ir aptuveni vērtīga 550 miljardi USD, ar Facebook un Google pārņem lauvas tiesu. Tas varētu šķist ārkārtīgi ambiciozs mēģinājums cīnīties ar tādiem uzņēmumiem kā Google, Facebook, Microsoft un Baidu, taču tā ir izplatīta piezīme kriptogrāfijas revolūcijā.

Kad jūs kādu brīdi tuvināsieties, fokusējoties tikai uz BitClave un apzinoties citus projektus šajā telpā, jūs, iespējams, varēsit redzēt dzirksteles.

Steemit: Šī platforma vēlas izjaukt satura veidošanas telpu, kur lietotāji tiek kompensēti stimulēti rakstīt un iesaistīties saturā Steemit.com.

LPTP: Pamata uzmanības marķieris arī vēlas pievērsties reklāmas pasaulei un piedāvā platformu, kurā lietotājiem tiek pievērsta uzmanība, skatoties reklāmas, un izdevēji tieši saņem lielāko daļu no ieņēmumiem no reklāmām.

AdEx: Šīs uz blockchain balstītās reklāmas apmaiņas mērķis ir izjaukt tiešsaistes reklāmas ainavu, lai cīnītos pret krāpšanu reklāmas jomā, privātumu un piekrišanu saņemt konkrētus sponsorētus ziņojumus.

Kaut arī iepriekš minētos projektus tehniski varētu uzskatīt par konkurenci, viņi visi ir uzdevuši izjaukt pašreizējo reklāmas ainavu. Tā kā Facebook un Google saņem 73% no visiem tiešsaistes reklāmas dolāriem, mērķi ir skaidri.

Bitclave komanda

BitClave tika dibināts 2016. gadā, un tā galvenā mītne atrodas Mountain View, Kalifornijā. Lai padarītu lietas vēl interesantākas, tā darbojas ārpus Google galvenās pilsētiņas. Tas dod BitClave iespēju piesaistīt augsta līmeņa talantus no apkārtējiem apgabaliem.

biteclave komanda

Izpilddirektors ir Alekss Besonovs. Besonovam ir pieredze darbā ar starta akseleratoriem, kā arī kā programmatūras inženieris Microsoft, eBay un Informatica.

BitClave CTO ir Patriks Tagjē. Tague ir pieredze mobilajā, iegultajā un bezvadu drošībā.

BitClave (CAT) tirdzniecības vēsture

Rakstot šo rakstu, BitClave atrodams diezgan interesantā vietā. Nesen projekts ieguva USD 25 547 000 USD veiksmīgā ICO, kas ilga no novembra līdz decembrim. Pašlaik tā ir iekļauta dažās mazās biržās, un tā ir ievērojami pieaugusi.

bitklāva CMC

Valūtas kurss ICO brīdī bija aptuveni USD 0,7 / žetons, un pirmajās tirgus dienās tas ir ievērojami pieaudzis.

Lai gan BitClave vēl nav sasniedzis dažas no lielākajām biržām, joprojām šķiet, ka tai ir daudz iespēju augt.

Pēdējās domas

BitClave šobrīd nonāk posmā pēc ICO, un, ja tā ICO ir kāda norāde, šķiet, ka tas turpinās pievērst uzmanību kriptonauda kopienai.

bitklāva saskarne

Pārbaudiet viņu baltā grāmata lai uzzinātu vairāk par projektu un tā vietu vispārējā digitālo mediju pasaulē.

BitClave veiksme tuvākajā laikā tiks piesaistīta tās spējai palielināt lietotāju bāzi un demonstrēt turpmāku tās marķiera lietderību..

Podcast: Atskaņot jaunā logā Lejupielādēt

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me