Kas ir LUXCoin (LUX)? | Iesācēja ceļvedis

LUXCoin (LUX) ir monēta, kas ievieš paralēlos masternodus, PHI1612 hibrīda PoW-PoS algoritmu un “Static” modeli. LUXCoin un Luxcore piedāvāto novatorisko funkciju dažādība ir radījusi LUXCoin radaram daudziem cilvēkiem kriptovalūtas pasaulē.

Luxcore, bloku ķēdes risinājumu un pakalpojumu ekosistēma, kas ir LUXCoin (LUX) pamatā, koncentrējas uz tilta izveidošanu starp augstas kvalitātes drošības un privātuma blokķēdes produktiem, masveida uzņēmuma līmeņa tirgu un vidusmēra patērētājiem. Luxcore sastāv no LUXCoin, kas domāts kā uz atvērtā koda blokķēdes balstīts vērtības marķējums, un vairāk uz uzņēmumu un patērētājiem vērstu slēgta pirmkoda produktu, piemēram, Parallel Masternodes un LuxGate.

Būtībā Luxcore piedāvā platformu, kas lietotājiem ļaus radīt produktus dažādiem lietošanas gadījumiem dažādos dinamiskos veidos, daži citi marķieri (ja tādi ir) ir spējīgi.

Luxcore arī plāno izlaist nākotnes atjauninājumus, piemēram, Segwit, viedos līgumus un LuxGate, izmantojot Parallel Masternode (PMN) sistēmu.

luks info

izmantojot vienu no pirmajiem foruma ierakstiem, kas iepazīstina ar LUXCoin izstrādi. (https://bitcointalk.org/index.php?topic=2254046.0)

Redaktora piezīme: Tā kā LUXCoin un Luxcore komanda ātri izlaiž jaunus notikumus un atjauninājumus, nākamajās nedēļās šis raksts tiks atjaunināts vairākas reizes, lai atspoguļotu jaunās izmaiņas. Raksta pašreizējais stāvoklis atspoguļo Luxcore platformas pašreizējo funkcionalitāti un plānus.

Kas ir PHI1612 Hybrid PoW / PoS algoritms?

Luxcore platforma atzinīgi vērtē savu PHI1612 algoritmu kā “visefektīvāko GPU kalnrūpniecības algoritmu”. Tā ir GPU draudzīgs un uzņem augstāku jaukšanas līmeni, nepalielinot enerģijas patēriņu. Algoritms galu galā cenšas padarīt kalnrūpniecības procesu efektīvāku, kas palīdzēs padarīt kalnrūpniecību rentablāku, samazinot rēķinus par elektrību.

Algoritms neļauj lielām kalnrūpniecības firmām dominēt un centralizēt kontroli pār marķieri. Tā kā LUXCoin ir piemērots GPU, tas ir daudz demokratizētāks un decentralizētāks. Lux ir arī izturīgs pret ASIC.

Luxcore arī sajauc īpašības no Proof-of-Work un Proof-of-Stake algoritmiem. Šis protokols, kas tiek dēvēts par “Proof-of-Stake 2”, ļauj sadalīt iesaistītās atlīdzības neatkarīgi no tā, cik daudz lietotājs maksā.

Kas ir paralēli masternodes (PMN)?

Paralēlie galvenie kodi (PMN) var būt diezgan sarežģīti, taču tehnoloģija ir vērsta uz uzņēmumu un iestāžu uzticamības un drošības vajadzību risināšanu.


Funkcija Parallel Masternodes ir balstīta uz i2pd tehnoloģiju un SAM protokolu, kas piešķir Lux drošībai būtisku stimulu.

Šis privātais tīkls būtībā ļauj lietotājiem izveidot trešo pušu lietojumprogrammas virs blokķēdes tādā veidā, kā to spēj daži citi žetoni. Paralēlie masternodi būs pieejami tikai pārbaudītām un pārbaudītām valsts institūcijām un uzņēmumiem, lai mazinātu ļaunprātīgu spēlētāju iespējas. Visi maki un transakcijas paralēlos masternodos ir šifrēti.

Kas ir LuxGate?

LuxCore uzskata LuxGate par “tehnoloģisku brīnumu blokķēdes telpā”.

Šī tehnoloģija ļaus apstiprinātām blokķēdēm sazināties savā starpā, izveidojot konstruktīvu tiltu dažādām blokķēdēm (piemēram, Bitcoin un Ethereum), lai savstarpēji iesaistītos dažādos veidos.

LuxGate ļauj mijiedarboties ar centralizētām organizācijām, piemēram, banku iestādēm, ar privāto tīklu Parallel Masternodes. Tā kā LuxGate un PMN var strādāt pāri algoritmam un ir sistēmas agnostiķi, Luxcore ir lielas iespējas satricināt tradicionālās banku darījumu sistēmas.

Šī projekta izmantošanas gadījuma paraugs ir šāds (no Luxcore produkta informācijas lapas):

“Ja iestādei ir divi ugunsmūra drošības slāņi A & B, katram slānim ar atšķirīgu drošības stiprību, ar A 300 punktiem un B 200 punktiem (kopā 500), ieslēdzot LuxGate, katra līmeņa kombinētā izturība būs 500, tādējādi kopējās grūtības sasniedzot 1000 punktus. ”

Luxcore plāno sadarboties ar privātajām institūcijām, lai palīdzētu tām izveidot paralēlos masternodus un paplašināt tīklu, vienlaikus saglabājot augstus drošības standartus.

Lux ceļvedis

Apskatot LUXCoin Github un Discord, jūs redzēsiet strauju attīstību un atjauninājumus. Komanda plāno sākt savu Parallel Masternodes (PMN) šī gada 1. ceturksnī un sākt integrēt uzņēmuma līmeņa uzņēmumus 2. ceturksnī.

LUX ceļvedis

Informācija par LUXCoin tirdzniecību

ICO vietā LUXCoin veica “iepriekšēju raktuvi”, kur viņi ieguva 5% no kopējā piedāvājuma.

Lukskoins

Pašlaik LUXCoin var tirgot tikai vietnē Cryptopia.

Pēdējās domas

LUXCoin, šķiet, ir ļoti vērienīgs projekts, kas varētu ievērojami satricināt tradicionālo banku pakalpojumu pasauli. Tās Parallel Masternodes (PMN), PHI1612 algoritms,

Lai uzzinātu vairāk informācijas, skatiet viņu baltā grāmata, vai atrodiet tos daudzos kanālos, piemēram, Telegramma, Reddit, un Nesaskaņas.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me