Kripto AI: kad mašīnmācīšanās atbilst jaunām finansēm

Ja sākotnēji kriptogrāfija nebija ļoti spekulatīva un tehniska nozare, iedomājieties to apvienot ar tādiem kā AI. Mākslīgais intelekts, iespējams, ir saņēmis tikpat lielu ažiotāžu. Pēc definīcijas mākslīgais intelekts ir tādu mašīnu radīšana, kas atdarinās vai pārspēs cilvēka iespējas, izmantojot runas atpazīšanu, problēmu risināšanu, matemātisku aprēķinu, pārprogrammēšanu un tā tālāk..

Skaidrs, ka mašīnas ir pieveikušas daudzās situācijās. Runājot par nozari, piemēram, automašīnu ražošanu vai noliktavu, mašīnas ir daudz efektīvākas un drošākas nekā mēs. Viņi ir biedējoši lietpratīgi arī daudzos uz loģiku balstītos scenārijos.

Šādi piemēri ir AlphaGo un tā pašmācītais pēctecis AlphaZero. Google DeepMind AI nodaļas Londonā digitālie ideju bērni problēmu risināšanu pārceļ uz nākamo līmeni. AlphaZero tiek uzskatīts par labāko Chess and Go spēlētāju pasaulē. Ir pienācis laiks pārdomāt nākotni, kad AI programmas ir kļuvušas par spēļu meistarēm.

Tātad, kur kriptogrāfija iederas?

Google rīcībā ir kara lāde, lai finansētu tādas idejas kā pašpiedziņas automašīnas un neironu tīkla programmas. Bet vai tai ir pārvaldības struktūra, kas ļauj ikvienam pārbaudīt šo ideju kodu? Maz ticams. Bitcoin skaistums, protams, ir tā atvērtā koda modelī. Ikviens, kam ir dažas programmēšanas karbonādes, var iedziļināties kodā un pārbaudīt programmas nodomus. Labi izstrādātas blokķēdes sistēmas arī mudina lietotājus dot ieguldījumu tīklā un saņemt atlīdzību par viņu centieniem.

Šīs bažas, iespējams, nav lielākajai daļai cilvēku prāta priekšplānā, taču, lai izvairītos no distopiskās nākotnes, ko piedāvā tādi domātāji kā Džordžs Orvels vai filmas Terminator, sabiedrība var vēlēties iespēju drīzāk pārbaudīt AI. Pagaidām tas nozīmē, ka sabiedrībai būs tikai jāuzticas, ka Google ir iecerējuši savus labākos nodomus. Par laimi, tur ir projekti, kas izvēlas digitālās valūtas maršrutu. Apskatīsim dažus un uzzināsim, kā viņu mērķis ir integrēt kripto AI savā procesā.

SingularityNET

Iespējams, ka vispazīstamākais un cienītākais kripto AI projekts kosmosā ir SingularityNET. Atšķirībā no lielākās daļas ICO komandai jau ir izstrādāti prototipi, kurus izmantot vismaz no AI viedokļa. SingularityNET būtībā ir Hanson Robotics bloku ķēde. Viņu AI robots Sofija ir parādīts vairākos televīzijas šovos un pat parādījies Apvienoto Nāciju Organizācijā.

Ieviešot AI blokķēdē, SingularityNET cer izveidot pirmo AI-as-a-Service platformu. Komanda ir atklājusi sabiedrībai vairākus Sophia AI moduļus ar atvērtā pirmkoda licenci. Tajā pašā laikā ikviens, kam ir prasmes, var izveidot AI pakalpojumus un monetizēt tos platformā, izmantojot AGI marķieri.

Jūs jau varat apskatīt vairākus AI pakalpojumus, kas pieejami mijiedarbībai, izmantojot Beta Dapp. Tomēr galu galā komanda vēlas pats automatizēt tīklu, izmantojot AI labāko praksi. Interesanta, ja ne mazliet biedējoša doma. Sekojiet līdzi mūsu visaptverošajam projekta ceļvedim.

Autonio

Dažāda veida kripto AI, Autonio ir pašpasludināta decentralizēta AI tirdzniecības lietojumprogramma kriptovalūtām. Lietojumprogramma ļauj jums izveidot savus tirdzniecības algoritmus un pārbaudīt tos vairākos kriptovalūtu pāros. Algoritmus, kas sasniedz konsekventu nedēļas atdevi 10 procentu vai vairāk, var pārdot citiem platformas tirgotājiem. Papildus NIO simboliskajai pārdošanai, kas palielināja aptuveni 50 000 USD, uzņēmums gūst ieņēmumus arī no ikmēneša 50 USD abonēšanas pakalpojuma.

Autonio lietojumprogrammas piemērs darbībā


Autonio lietojumprogrammas piemērs darbībā

Lietojumprogramma ļauj izveidot savienojumu ar lielāko daļu galveno biržu, tostarp Binance, Bittrex, Bitstamp un daudz ko citu. Paredzamie tirdzniecības algoritmi ātri kļūst par piesātinātu tirgu kriptogrāfijas telpā. Automatizētā tirdzniecība jau sen ir bijusi Volstrītas iezīme. Nesenā intervijā par Real Vision TV, ievērojamais kriptogrāfijas investors Marks Jusko uzsvēra, kā vairāk nekā 80 procentus no visām tirdzniecības dienām veic mašīnas.

Katrā darījumā vienmēr ir divas puses, un katram uzvarētājam tas ir ir jābūt zaudētājs (ja vien tirgos iet tikai vienā virzienā, protams). Tad rodas jautājums: “Kurš algoritms būs visgudrākais?” Par laimi, tādas platformas kā Autonio ļauj jums izveidot savu, praktiski bez programmēšanas zināšanām. Vai ar to pietiks, lai pārspētu programmētājus ar dziļām zināšanām par tirgiem? Žūrija joprojām nav.

DateCoin

Un, visbeidzot, neviens apkopojums nebūtu pilnīgs bez amizanta projekta, kas uz visiem laikiem mainītu jūsu randiņu dzīvi. DateCoin un tā marķieris DTC vēlas būt nākamais Tinder, bet blokķēdē. Projektā tiek apgalvots, ka, iepazīstoties ar blokķēdi, viņi var risināt citu platformu, piemēram, viltotu kontu un reklāmas robotu, pamatproblēmas. Kā? Ar neironu tīkliem un sejas atpazīšanas tehnoloģiju. Tas nozīmē arī sava veida blokķēdes identifikācijas sistēmas integrēšanu, kas ir liels pasūtījums, ņemot vērā tādus projektus kā Civic un SelfKey jau ir krietni uz priekšu sacensībās par šo tirgu.

Iepazīšanās tiešsaistē ir plaukstošs bizness, tāpēc potenciāls noteikti ir. Mašīnmācīšanās programmas jau ir pierādījušas, ka tās var pārspēt labākos Go un Chess spēlētājus pasaulē, bet vai tās var nodrošināt efektīvākas spēles iepazīšanās skatījumā? Kas zina. Tikmēr projekts var vēlēties uzlabot viņu mārketinga prasmes:

“DateCoin rada jaunu tiešsaistes iepazīšanās realitāti, apvienojot modernas, pārbaudītas tehnoloģijas un auglīgu iepazīšanās pieredzi.”

Kripto AI: noslēguma domas

Mākslīgais intelekts un automatizācija nav nākotnes tendence. Tas jau ir šeit un ietekmē mūsu ikdienu. Piemēram, Amazon ir vairāk nekā 100 000 noliktavas robotu, kas vāc, organizē un piegādā preces visā pasaulē. Tāpat kā jebkura jauna tehnoloģija, arī AI ir tikai rīks. Tas pēc savas būtības nav labs vai slikts. Dienas beigās tas viss ir atkarīgs no šīs tehnoloģijas radītāju un lietotāju nodomiem.

Diemžēl šobrīd lielākā daļa ar mākslīgo intelektu ievadīto kriptovalūtas projektu koncentrē uzmanību uz prognozējošiem tirgiem. Bet kā saka: “Vienīgās drošās lietas šajā pasaulē ir nāve un nodokļi.” Tirgu prognozēšana, iespējams, nav vislabākā šīs tehnoloģijas izmantošana.

AI ir nedaudz līdzīgs Kinder Surprise. Neatkarīgi no tā, cik reizes jūs atverat iesaiņojumu un skatāties uz šokolādes labestību, jūs nekad nezināt, ko jūs atradīsit iekšā. Kriptogrāfijai tomēr ir potenciāls pienācīgi vadīt AI procesu, kā arī nodrošināt pareizus stimulus to darīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map