Kripto apdrošināšanas tirgū pēdējo divu gadu laikā ir notikušas milzīgas izmaiņas. Agrāk apdrošināšanas sabiedrības vilcinājās ienākt kriptogrāfijas tirgū drošības un nepastāvības problēmu dēļ. Ironiski, tirgus nestabilitāte ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc kriptogrāfijas jaunizveidotie uzņēmumi, biržas un investori vispirms meklē apdrošināšanu.

Par laimi, tirgus dažus ir redzējis stabilizācija pēdējā gada laikā. Mūsdienās gan privātpersonas, gan korporācijas var droši apdrošināt savus digitālos aktīvus. Kaut arī produkti pastāv, lai aizsargātu jūsu kriptogrāfiju, joprojām pastāv milzīgas atšķirības pieejamā pārklājuma apjomā salīdzinājumā ar kopējo kriptogrāfijas tirgu.

Bīstami zems segums

Nesen publicēts Ziņot kriptogrāfijas apdrošināšanas tirgus ir aptuveni 5 miljardi ASV dolāru. Ja uzskatāt, ka kriptogrāfiskās telpas kopējais tirgus ierobežojums ir aptuveni 115 miljardi ASV dolāru, ir viegli saprast, ka lielākā daļa cilvēku kriptogrāfijas nav aizsargāta pret nozaudēšanu vai zādzību.

Šis pārklājuma trūkums nav attiecināms tikai uz personīgiem kriptogrāfijas investoriem. Kripto apmaiņa ir bīstami zem seguma. Pat Ziemeļamerikas lielākā kriptogrāfijas birža Coinbase apdrošina tikai 2 procentus no kopējiem kriptogrāfijas krājumiem saskaņā ar viņu uzņēmuma vadlīnijas. Iepriekš šis pārklājuma trūkums ir novedis pie tā, ka biržas dažādos veidos apstrādā klientu zaudējumus.

Coinbase apdrošināšanas polise, izmantojot Coinbase

Coinbase apdrošināšanas polise, izmantojot Coinbase

Ideāls piemērs tam, kā biržas klienti uzņem zaudējumus savās rokās, ir janvāra ielaušanās Monētu pārbaude. Pēc atskaites, hakeri ieguva piekļuvi uzņēmuma karstajam seifam un varēja nopelnīt ar aptuveni 5oo miljoniem ASV dolāru NEM. Karstie maki paliek savienoti ar internetu. Vairumā gadījumu biržas lielāko daļu līdzekļu tur bezsaistē, saldētavā.

Coincheck personīgi atmaksāti aptuveni 500 miljoni ASV dolāru kriptogrāfijas lietotājiem. Uzņēmums neizpauda sīkāku informāciju par heista iekšējo darbību. Tomēr viņi atzina kļūdu, turot lielāko daļu savu līdzekļu karstā maciņā. Šajā scenārijā regulāri tirgotāji nezaudēja zaudējumus, taču tā nav norma.

Kripto zaudējumi

Paņemiet bēdīgi slaveno Mt. Gox hack, piemēram. Pēc vairāku uzlaušanas birža cieta milzīgus zaudējumus. Galu galā apmaiņa iesniedza bankrots un tika notriekts ar tiesas prāvu. Tas atstāja Mt. Gox lietotāji, kuri zaudējumus turēja gadiem ilgi. Tikai Japānas tiesa nolēma Mt. Goksa bankrots atsaukts 2018. gada jūnijā šie lietotāji ieguva cerību mirklīti redzēt savus pazudušos Bitcoins vēlreiz.

Kripto apdrošināšanas veidi

Kripto apdrošināšana ietilpst divos apdrošināšanas veidos: komerciālā noziedzība un sugu tirgus. Komercnoziegumi vai D&Pārklājums attiecas uz izmantotajiem līdzekļiem. Tradicionāli šis pārklājums ietver bruņu automašīnas, bankomātus un jūsu karsto maku.

Turpretī sugu tirgus apdrošināšana attiecas uz tādiem priekšmetiem kā jūsu glabātava ar zelta stieņiem vai Pikaso, kuru jūs glabājat savā viesistabā. Aukstā un papīra maki ietilpst šāda veida kriptogrāfijas apdrošināšanā. Cienījamām apmaiņām būs abu veidu segums.

Dvīņi Winklevoss: Dvīņu apmaiņa

2018. gada oktobrī Ņujorkā bāzētā Gemini Exchange kļuva par vienu no pirmajām lielākajām kriptogrāfijas biržām, kas pilnībā apdrošināja lietotāju līdzekļus. Birža pieder kriptogrāfijas miljardieriem, un Winkdex jauktā indeksa radītāji Winklevoss dvīņi. Lai sasniegtu šo uzdevumu, uzņēmuma amatpersonas meklēja segumu no vadošo pakalpojumu sniedzēju konsorcija, tostarp Londonā dzīvojošās apdrošināšanas giganta Aon.

Dvīņi Winklevoss, izmantojot New York Post

Dvīņi Winklevoss, izmantojot New York Post

Šis solis pamudināja apmaiņas visā pasaulē meklēt pārklājumu. Proti, Upbit, Dienvidkorejas lielākā birža pēc ikdienas tirdzniecības vērtības, apdrošināšanu ieguva gan Samsung, gan Kyobo tieši pēc Gemini paziņojuma.

ICO apdrošināšana

Papildus apmaiņai ICO ir vēl viena kriptogrāfiskās telpas zona, kurai nepieciešama lielāka kriptogrāfijas apdrošināšanas segums. ICO apdrošināšanas segums var segt plašu zaudējumu diapazonu. Ideālā gadījumā ICO pārklājums ietvers aizsardzību pret hakeriem, smagām zādzībām un valdības regulatoru rīcību. FounderShield ir apdrošināšanas firmas piemērs, kas uzņēmumiem piedāvā šāda veida segumu.

Personīgā kriptogrāfijas seifa apdrošināšana

Kriptogrāfijas apdrošināšanas iegūšana personīgajam makam vidusmēra kriptogrāfijas tirgotājam vēl nesen nebija iespēja. Izmaksas, kas saistītas ar šādu uzņēmējdarbību, bija pārāk augstas, lai tās būtu jēgas nevienam, izņemot vaļu investorus. Par laimi, daži bloku ķēdes izstrādātāji sāka izmantot dažus rentablus risinājumus.

Etherisc

Etherisc platforma piedāvā pilnu kriptogrāfijas apdrošināšanas produktu klāstu, ieskaitot jūsu seifa aizsardzību, viedos līgumus, riska fondus, nodrošinājuma zaudējumus un maksājumu kanālus. Izstrādātāji cenšas modernizēt apdrošināšanas tirgu, izmantojot blokķēdes integrāciju.

ApdrošinātPal

InsurePal platforma sola ļaut lietotājiem gan nodrošināt, gan iegūt peer-to-peer aizsardzību saviem kriptogrāfiskajiem ieguldījumiem. Firma integrē Sociālā pierādījuma protokolu. Šis protokols lietotājiem nodrošina morālā kompasa reitingu. Šis vērtējums kopā ar lietotāja iepriekšējām finanšu saistībām ļauj lietotājiem pārbaudīt apdrošinātāja saistību līmeni. Zemāk ir daži citi labāko kriptogrāfijas apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju piemēri, kurus vērts izpētīt.

Purvs & Maklens

ASV reģistrētā firma Marsh & Maklens ir specializējies blokķēdes starta uzņēmumu apdrošināšanā. Uzņēmums tika dibināts 2003. gadā un ir uzņēmuma Marsh meitasuzņēmums. Šodien Marš & Maklens ir viens no veiksmīgākajiem kriptogrāfiskās apdrošināšanas nodrošinātājiem. Uzņēmums nesen izveidoja desmit cilvēku blokķēdes izstrādes komandu, lai veicinātu viņu saskari šajā nozarē.

Aon

Aon ir lielākais kriptogrāfiskās apdrošināšanas nodrošinātājs visā pasaulē. Saskaņā ar neseno pētījums, uzņēmums ir atbildīgs par vairāk nekā 50 procentiem no visas tirgū izsniegtās kriptogrāfiskās apdrošināšanas. Uzņēmums nesen racionalizēja parakstīšanas procesu, cenšoties piesaistīt vēl vairāk klientu. Kā minēts iepriekš, firma tagad ir Winklevoss Twins ’Gemini biržas apdrošinātāja.

Mitsui Sumitomo apdrošināšana

Mitsui Sumitomo Insurance nodrošina Japānas kriptogrāfijas firmām neskaitāmu pārklājumu. Firma klientiem piedāvā pārklājumu, kas ietver aizsardzību pret darbinieku zādzībām, neatļautu piekļuvi un pat kļūdām. Uzņēmums pat piedāvā drošības auditus, lai leģitimētu vietu. Šīs revīzijas ietver visu, sākot no sistēmas pārbaudēm, līdz pat darbinieku iepriekšējām pārbaudēm.

Japāna ir spēcīgs kripto telpas atbalstītājs. Apgabals oficiāli izgatavoja Bitcoin a likumīgi maksājuma veids 2017. gadā. Japānas tiešā pieeja kriptogrāfijas tirgum padara to par ideālu apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēju uzplaukumu.

Kripto apdrošināšana: Satoshis aizsardzība

Tagad, kad ir pieejama kriptogrāfijas apdrošināšana, jums var būt laiks pārskatīt savu aizsardzības līmeni. Digitālie aktīvi rada unikālas problēmas aizsardzības ziņā. Viena lieta ir pārliecināta, ka, izmantojot tādas biržas kā Gemini un Upbit, nodrošinot lietotājiem pārklājumu, pārējais tirgus noteikti pielāgosies, lai saglabātu konkurētspēju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me