Bytecoin apmaiņas vietnes kļūst arvien vairāk, jo uz privātumu vērsts kriptocoin turpina nobriest. Tomēr attiecībā uz apjomu ir skaidrs līderis, un bieži vien vislabāk var tirgoties tur, kur ir darbība.

Bytecoin (BCN) ir unikāla kriptogrāfijas valūta, kas paaugstināja tieksmi pēc pilnīgas privātuma un anonimitātes kopš tās agrīnās darbības sākuma 2012. gadā. Monero dakšas ģenēze Bytecoin bija pirmā, kas kā projekta pamatpīlāru pieņēma Cryptonote tehnoloģiju. Izvietojot kriptonotu un ar to saistītos gredzenu parakstus, Bytecoin izveido privātu un nesekojamu darījumu ekosistēmu, kas agrīnā dienās sagriež zobus tumšajā tīmeklī..

Šodien Bytecoin mērķis ir atrast vietu plašākā arēnā, īpašu uzmanību pievēršot pašreizējās finanšu sistēmas izjaukšanai kopumā un risinājumu sniegšanai jaunam modelim “efektīvākas nekā esošās”.

Bytecoin biržas – kur pirkt, pārdot un tirgot Bytecoin

Pašlaik ir virkne tiešsaistes apmaiņas iespēju, kas palīdzēs nomainīt dolārus vai kriptogrāfiju Bytecoin. Bet, lai palīdzētu sašaurināt izvēli un nedaudz attīrīt ūdeni, var būt efektīvāk ievērot tilpumu.

Bytecoin biržas tirgi pēc apjoma

Procentuālā apjoma sadale, izmantojot Bytecoin Exchange vietnē CoinMarketCap

Biržas, kas nodarbojas ar liels kriptogrāfijas tirdzniecības apjoms bieži spēs nodrošināt lietotājiem visvairāk likviditāti un pārus. Tomēr visaktīvākā apmaiņa ne vienmēr ir paredzēta vietnei Bytecoin. Piemēram, ņemiet kriptonauda apmaiņu OKEx. OKEx ir biržas numurs pieci pēc kopējā tirdzniecības apjoma un ir Bytecoin kā saraksts. Tomēr OKEx veido tikai mazāk nekā vienu procentu no kopējā tirgotā Bytecoin apjoma.

Bytecoin birža, kas valda visaugstāk, rakstīšanas laikā ir HitBTC. Bet karājieties cieši, ir jāapsver vēl dažas apmaiņas. Varbūt jūs jau tirgojaties ar Binance vai esat dzirdējuši par Poloniex labām lietām un vēlaties izmēģināt viņu pakalpojumus. Neskatoties uz lielāko daļu apjoma, kas notiek HitBTC, ir arī citas Bytecoin biržas, par kurām jums vajadzētu zināt.

Biržas par jūsu kriptovalūtu tirdzniecību ar Bytecoin

Primārā metode, kā tirgoties Bytecoin biržā, būs Bytecoin pirkšana un pārdošana ar citām kriptovalūtām. BCN / BTC, kas ļauj tirgoties ar Bytecoin un Bitcoin, visticamāk, būs labākā izvēle, lai iegūtu Bytecoin, it īpaši, ja jūs jau turat nedaudz Bitcoin.

Bitcoin izmantošanas process Bytecoin iegādei ir diezgan vienkāršs. Pēc reģistrēšanās apmaiņā pēc izvēles pārsūtiet Bitcoin, kuru plānojat izmantot savu jauno apmaiņas nodrošināto maku. Kad depozīts ir gatavs darbam, tirgojiet BCN / BTC savienošanu pārī par meklēto cenu.

Tāpat kā jebkurā citā apmaiņas brīdī, ļoti ieteicams apsvērt iespēju pārvietot savu nesen iegādāto Bytecoin no apmaiņas makiem uz savējiem. Ja jūs nevēlaties tirgoties bieži, vislabāk ir glabāt kriptonauda savos makos ar droši pārvaldītām privātajām atslēgām. Apmaiņas maki joprojām ir galvenais mērķis, un, pat ja naudas apmaiņa jau ir atguvusi vai atmaksājusi līdzekļus, labākā prakse ir glabāt savu kriptogrāfiju.

Bytecoin apmaiņa Binance

Pērciet un pārdodiet Bytecoin vietnē Binance

Binance – Salīdzinoši vēlu uzskaitīt Bytecoin, Binance ir augstākā līmeņa kriptovalūtas apmaiņa, kuras rakstīšanas laikā ir gandrīz 400 kripto pāru. Binance ir populāra ar to, ka kriptonauda kopienai ir liela profesionālisma un drošības pieredze. Pašlaik Binance veido aptuveni 11%, ja kopējais Bytecoin apjoms ar to BCN / BTC un BCN / ETH veido gandrīz visu šo darbību.

Bytecoin apmaiņa OKEx

Bytecoin tirdzniecība OKEx

OKEx – OKEx ir diezgan maza Bytecoin aktivitātes šķēle, bet tikai nesen uzskaitīja to savā apmaiņā. Šī apmaiņa šobrīd ir piektā lielākā pasaulē pēc apjoma, un tai ir milzīgs vairāk nekā 500 pāru klāsts, ieskaitot BCN / BTC, BCN / USDT un BCN / OKB. OKEx birža ir nedaudz progresīvāka, kad esat tam gatavs, tostarp piekļuve nākotnes līgumiem un maržinālajai tirdzniecībai – tomēr ar Bytecoin vēl nav.

Bytecoin apmaiņa Poloniex

Bytecoin pirkšana un pārdošana Poloniex

Poloniex – arī mazāks spēlētājs Bytecoin apjomā, Poloniex atrodas ārpus Bostonas un ir aptuveni 100 pāru. Attiecībā uz Bytecoin apmaiņai ir divi pāri: Bytecoin un Bitcoin kopā ar Bytecoin un Monero. Tā kā Poloniex Bytecoin šķēle kopumā ir mazāka apmaiņa, salīdzinot ar pieciem labākajiem, lielā mērā var būt saistīta ar unikālo BCN / XMR savienošanu pārī.

Bytecoin apmaiņa HitBTC

Tirgot Bytecoin vietnē HitBTC

HitBTC – smagais sitējs kopējā Bytecoin apmaiņas apjomā. HitBTC apgalvo, ka ir krietni vairāk nekā 85% no Bytecoin biržas darbības, galvenokārt BCN / BTC un BCN / USDT. HitBTC darbojas kopš 2013. gada, un nozarē ir visvairāk pāru ar vairāk nekā 700, lai apmierinātu jūsu tirdzniecības vajadzības.

Iesaiņošana

HitBTC, Binance, Poloniex un OKEx aptver gandrīz visu līdz šim veikto tirdzniecības darbību ar Bytecoin. Katrai no šīm tirdzniecības platformām ir savas piedāvājamās iespējas un pakalpojumi, kas atbilst mūsu individuālajām vajadzībām. Lai atrastu, kura birža jums ir vispiemērotākā, jums nav obligāti jābalstās uz to apjomu vai likviditāti.

Iepriekš minētās Bytecoin biržas ir salīdzinoši viegli lietojamas. Viņiem vajadzētu būt labiem iesācēju un citu apstākļu testēšanas pamatiem, lai profesionālā vidē iegūtu Bytecoin un citu kriptovalūtu iedarbību..

Papildus apmaiņai ir arī citi veidi, kā ieguldīt un piedalīties Bytecoin. Bytecoin ieguve rāda iespējas, r / BytecoinBCN vienmēr ir izslāpusi pēc vairākiem memēm, un šiem atvērtā pirmkoda projektiem vienmēr tiek meklēti spēcīgi izstrādātāji.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me