Šī nedēļa kriptovalūtā: 2018. gada 10. augusts

Biezas ādas sāknometne

Pagājušajā nedēļā kopējais kriptovalūtu tirgus līmenis pieauga 8% Rezultāts no SEC ir noraidījis Winklevoss ETF pieteikumu.

Šonedēļ kriptovalūtu tirgus kopējais ierobežojums samazinājās 14,33%, lielā mērā katalizēja SEC, atliekot lēmumu par Bitcoin-ETF, ko ierosināja CBOE, VanEck un SolidX.

Jēzu, SEC, nav cieņas *Rodnija Dangerfīlda balss*

Bitcoin samazinājās no 7400 līdz 6388,59 dolāriem, kritums 13,67%. Bitcoin viszemākā cena šogad bija aptuveni 6 194 USD 2018. gada 6. februārī. Lai liktu lietas perspektīvā, Bitcoin joprojām ir par 88,67% lielāks nekā tas bija šajā dienā pagājušajā gadā.

Ethereum samazinājās no USD 413 līdz USD 357,18, kritums 15,6%.

Saglabājot lielāko uguņošanu pēdējam, XRP samazinājās no $ 0.43 līdz $ 0.33, kritums 23%.

Monētu tirgus vāciņu kopsavilkums

Redakcijas komentārs: Šie tirgus apstākļi liek mums atsaukties, JAMES – kur tu esi !? Mēs lūdzam jūs, Džeims, tirgum ir nepieciešams padoms, ko var sniegt tikai kāds laboratorijas mētelī, kura turēšanas summa ir aptuveni 27 ASV dolāri. Ja vien mēs visi būtu parakstījušies uz viņa “noslēpumiem, kā nopelnīt laimi no šī sarkanā tirgus!”

Džeimss AltučersDiemžēl pat visu nezinošais Džeimss vai viņa krāpnieciskās Facebook reklāmas nevarēja mūs tam sagatavot!

Joki malā, šī reklāma ir fragmenta izjūta, kurai bija būtiska loma mūsdienu tirgus apstākļos. Masveida spekulācijas uzsāka kopējo kriptovalūtu tirgus ierobežojumu stratosfērā, bet pēc tam iestājās gravitācija.

Tāpēc ziņas par SEC pat tik daudz kā * lēmuma atlikšana * noved pie straujas spekulantu tirgus kustības un panikā un pārvēršot savus BTC uz Tether vai USD.

Daudzi cilvēki pirmo reizi ievadīja kriptonauda 2017. gadā bija iemeta naudu nejaušā monētā, par kuru viņi zināja ļoti maz, un maģiski redzēja, ka tā pieaug par 50% – 100% dienā. Ar daudzām lambo un mēness memēm kriptonauda tirgus ārprāts kaut kā normalizējās mūsu psiholoģijā.

Tas ir šis dzīvais lambo, miris pēc lambo mentalitātes, kas, iespējams, daudziem cilvēkiem pēc drukāšanas kriptogrāfijas valūtās šķiet drūma (mūsu slimajā mājas lapā * plug *).


Tomēr tas nenozīmē, ka kādam no notikumiem nav nulles ietekmes uz kriptonauda pasauli. Gluži pretēji, nedaudzas no tām ir ļoti kritiskas un var radīt precedentus nākamajiem gadiem.

Tāpēc ir svarīgi saglabāt līdzsvaru, absorbēt informāciju un meklēt ilgtermiņa vērtību un atgriezties pie uzmanības.

-AM

Iekšzemes ziņas

SEC atliek Bitcoin ETF reģistrēšanas noteikumu maiņu: Lai satrauktu kriptovalūtu tirgus, SEC nolēma atlikt savu lēmumu uz gaidāmajām noteikumu izmaiņām, ko CBOE, VanEck un SolidX iesniedza vēlākais līdz 2018. gada 30. septembrim. SEC komentēja: “Komisija uzskata, ka ir lietderīgi noteikt ilgāku periodu, kurā rīkoties saistībā ar ierosinātajām noteikumu izmaiņām, lai tai būtu pietiekami daudz laika, lai apsvērtu ierosinātās noteikumu izmaiņas.”

Sākotnēji šīs kustības mērķis bija uzsākt ar Bitcoin atbalstītu ETF, nevis to, kuru atbalsta tikai nākotnes līgumi. ETF būtībā ir finanšu produkts, kas seko aktīva cenai un pats ir iekļauts tirdzniecības biržā. Tātad ieguldītājiem faktiski nav jāpērk pamatā esošais aktīvs, bet tiem var būt akcijas tā cenu pieaugumā vai samazinājumā.

Pēc jaunumiem kriptonauda tirgus pievērsās Bitcoin (BTC) kritumam par 6.15%, Ethereum (ETH) kritumam par 8.2% un Ripple (XRP) kritumam par 13.77%..

Tas nav beidzies, kamēr resnā dāma dzied: Publiski tirgotā Norvēģijas galvenā opera (NASDAQ: OPRA) integrēja savu kriptogrāfijas maku darbvirsmas pārlūkprogrammā. Opera pašlaik ir uz ziemeļiem no 322 miljoniem lietotāju, un tās mērķis ir iepriecināt savus lietotājus ar tādām jaunām iebūvētām funkcijām kā šī. Lai to aplūkotu perspektīvā, pārlūkam Google Chrome ir aptuveni 2 miljardi instalēšanas gadījumu, un Opera, šķiet, ir viena no vienīgajām galvenajām pārlūkprogrammām, kas ļauj integrēt kriptonauda seifu bez apjomīgiem spraudņiem..

Operas šifrēšanas produktu vadītājs Čārlzs Hamels atzīmēja: “Pievienojot kriptogrāfijas maku tieši pārlūkprogrammā, mēs atcēlām nepieciešamību pēc sarežģītiem paplašinājumiem vai atsevišķām lietotnēm. Datora pārlūka atvēršana kriptogrāfijai ir Opera otrais solis ceļā uz kriptovalūtu un Web 3.0 mainstream izveidošanu. ”

Divdesmit valstis saņem SALTy: SALT (Secured Automated Lending Platform), platforma, kas ļauj lietotājiem nodot savas kriptovalūtas rezerves kā nodrošinājumu apmaiņā pret naudas aizdevumiem, paziņoja, ka tā atver durvis vēl 20 valstīm. SALT pašlaik sēž plkst 35/50 norāda Amerikas Savienotajās Valstīs. Pašlaik platforma ir izsniegusi vairāk nekā 50 miljonus ASV dolāru ASV Blockchain nodrošinātajos aizdevumos, un tās platformā ir vairāk nekā 70 000 lietotāju.

Hjūstona, mums ir Bitmain un AntPool: Pekinā bāzētais kalnrūpniecības juggernauts Bitmain Technologies Ltd (nesen novērtēts aptuveni 12 miljardu ASV dolāru vērtībā) paziņoja, ka Teksasas sirdī Rokdeilā (iedzīvotāji) uzsāk kriptovalūtas ieguves iekārtu un blokķēdes datu centru. <6000). Bitmain uzsāks savu ieguves rūpnīcu un datu centru bijušajā alumīnija kausēšanas iekārtā, kas nesen tika pensionēta kā ogļu elektrostacija.

Lai saldinātu Bitmain darījumu, Milam County Industrial Development Corp un Milam County Commissioners Court apstiprināja nodokļu samazināšanu, kas pakāpeniski tika ieviesta vairāk nekā 10 gadu laikā. Bitmain lēš, ka pirmajos divos gados tas palīdzēs radīt 400 vietējās darbavietas Rokdeilā, un šobrīd tā pieņem darbā vairākas pozīcijas.

Antmain, kas pieder Bitmain, ir viena no pasaules vadošajām kriptovalūtu kalnrūpniecības kompānijām un ir identificējusi Hjūstonu (aptuveni 150 jūdžu attālumā no Rokvelas kā lielu potenciālu tirgu un tās mērķis ir nostiprināt savu klientu loku. Šī būs AntPool pirmā paplašināšanās pilsēta Apvienotajā Karalistē. Štatos.

Cenzūrai izturīga sociālās platformas saruna uzsilst: Strīdīgo InfoWars sarunu šova vadītāja Alex Jones aizliegšana no Apple, Spotify, Spotify un Youtube ir daudz kriptovalūtu pasaulē, kas pēta cenzūras izturīgas sociālās platformas iespējas, piemēram, Gab.ai, Mastadons un Memo. Skatoties garām Alexa Džonsa iebildumiem, četru pasaules spēcīgāko uzņēmumu Facebook, Apple, Google (Youtube) un Spotify orķestrēta klusēšanas atklāšanai mūzikas / Podcast sfērā, ziņas ir satraucošas, ja runas brīvības aizstāvji abi diskusijas puses.

Alekss Džonss

Bittrex pievieno USD tirgus XRP un ETC: Bittrex, kriptovalūtas birža šobrīd ierindojās 8. vietā 24 stundu apjoma ziņā paziņoja, ka uzsāk USD tirgu Ripple (XRP) un Ethereum Classic (ETC). Tas klientiem ļaus tieši iegādāties XRP un ETC ar USD, nepērkot Bitcoin vai citu aktīvu, lai atvieglotu tirdzniecību. Ar šiem diviem jaunajiem tirdzniecības pāriem Bittrex lietotājiem būs piekļuve BTC, ETH, USDT, TUSD, XRP un ETC USD tirgiem. Tirdzniecības pāri ir pieejami pašreizējiem Bittrex korporatīvo un personīgo kontu klientiem, kuri dzīvo atbilstošās valstīs un kvalificētos starptautiskos reģionos.

DEA aģents apgalvo, ka nelegāla darbība vairs nav dominējoša Bitcoin izmantošana: DEA īpašā aģente Lilita Infante aģentūrai Bloomberg paskaidroja, ka pirms pieciem gadiem viņas veiktais blokķēdes datu pētījums parādīja, ka 90% no Bitcoin darījumiem bija saistīti ar noziedzīgu darbību. Šodien viņa apgalvo, ka nelegālā darbība ir samazinājusies līdz aptuveni 10%, un darījumu galvenais virzītājspēks ir spekulācijas. Infante arī atzīmēja: “Blokķēde faktiski dod mums daudz rīku, lai spētu identificēt cilvēkus. Es tiešām vēlos, lai viņi tos turpina lietot. ”

dea

Augsti laiki kriptovalūtas pieņemšanai IPO: Salīdzinoši jaunā solī uzņēmumiem, kas iziet biržā, High Times paziņoja, ka pieņems tādas kriptovalūtas kā Bitcoin un Ethereum. Kapitāla palielināšana tiks administrēta, izmantojot a Noteikums A + kopfinansējums pasākums, kas privātiem uzņēmumiem paver gan akreditētu, gan vidēju investoru ieguldījumus.

Kas jauns CoinCentral?

CoinCentral kriptovalūtas sākuma komplekts: Šonedēļ mēs laidām klajā kriptovalūtas sākuma komplektu, pie kura esam strādājuši pēdējos mēnešus.

Mēs vaicājām saviem lasītājiem un kriptovalūtas iesācējiem par viņu lielākajiem, dedzinošākajiem jautājumiem. Mēs konsultējāmies ar kriptonauda ekspertiem par labākajiem informācijas avotiem un visatbilstošākajām lietām, kas ikvienam kosmosa telpā būtu jāzina. Mēs paši veicām pētījumu, pamatojoties uz personīgo pieredzi, un visu iesaiņojām lasītājam draudzīgā ceļvedī tikai par 7 ASV dolāriem.

Decentralizēts internets – pieejamie resursi un privātums tīmeklī: Kad cilvēki runā par decentralizētu internetu, šķiet, ka lietas būtība ir privātuma trūkums tīmeklī, mūsu personas datu kontroles trūkums un vēlme pēc pieejamiem resursiem.

Nepalaidiet garām vietu FOMO3D: Ievadiet FOMO3D, vienu no visaktīvākajiem Ethereum darbinātajiem viedajiem līgumiem, kas ļauj jums ilgi turpināt alkatību, ko izveidojusi grupa, kuras nosaukums ir Team Just, kas projektu sauc par “psiholoģisku sociālo eksperimentu alkatībā”.

ChainXChange sāk Lasvegasas Blockchain nedēļu: ChainXChange, superkonference, kas tiek rīkota Mandalay Bay konferenču centrā, 13. augustā – 15. augustā uzsāks Lasvegasas Blockchain nedēļu..

ķēdes maiņa

Skatiet tādus runātājus kā:

  • Stīvs Vozņaks (Apple līdzdibinātājs),
  • Pols Krugmans (Nobela prēmijas laureāts un New York Times kolumnists),
  • Nicholas Thompson (vadu žurnāla galvenais redaktors),
  • Gerijs Vajnerčuks (Vaynermedia izpilddirektors),
  • Džošs Konstins (TechCrunch lielais redaktors),
  • un vēl!

Iegūstiet 50% atlaidi biļetēm ar kodu XCXXX50

Ieskats tagad slavenajā Bitcoin Whitepaper: Šis unikālais dokuments ir sācis desmit gadus ilgo tradicionālās finanšu sistēmas digitālo pārveidošanu, nodrošinot pasaulei reālu alternatīvu pašreizējiem modeļiem praksē. Atvēlēsim brīdi, lai apskatītu šo spēli mainošo balto grāmatu.

Lietderības un drošības žetoni: pieaugošs gadījums kriptogrāfijas pašregulēšanai: Lielākā daļa pašreizējā ICO traku novērotāju piekritīs, ka ir nepieciešams kaut kāds regulējums, lai mazinātu pieaugošos riskus šajā savvaļas digitālā laikmeta rietumos. Tajā pašā laikā ir vērts atzīmēt, ka ļaut ļoti centralizētai iestādei, piemēram, SEC, regulēt decentralizētu tīklu, ir ļoti aizdomas.

Vai pastāv Bitcoin sazvērestība? Top 7 teorijas: Tirgus manipulācijas ir radījušas plaša mēroga sazvērestības teorijas, kas koncentrētas ap BTC. Daudzi Bitcoin sazvērestības teorētiķi tagad apgalvo, ka viņiem ir ticami pierādījumi, kas pamato viņu apgalvojumus (vismaz daļas).

Kripto Facebook – kas jums jāzina: Sociālo mediju gigants turpina klusēt par kriptonauda attīstību, taču viņi ir atklāti izmantojuši blokķēdes tehnoloģiju, tostarp jaunas blokķēdes izpētes grupas izveidi.

Japāna & Kriptogrāfija – nodarbības blokķēdes regulēšanā: Japāna joprojām ir dominējošais spēks blokķēdes telpā. Valsts kripto atbalstošā nostāja rekordlielā skaitā ir palīdzējusi uz blokiem balstītus uzņēmumus novest pie saviem krastiem. Tagad Japāna vēlas nostiprināt savu pozīciju kā pasaules blokķēdes epicentrs.

Jaunāko izstrādātāju jaunākais blokķēdes programmēšanas ceļvedis: Jautājums tikai, ar kādu projektu vēlaties sākt strādāt & kādu problēmu vēlaties sākt risināt?

Blokķēde, bet ne Bitcoin | Vai privātajām virsgrāmatām ir iespēja?: Vai tiešām privātie blokķēdes var uzņemties kriptovalūtas publiskos mīluļus? Spēle atklājas, un spēlētāji ir noteikti. Sagatavosimies troksnim, kautiņam!

Kā Blockchain var palīdzēt bezpajumtniekiem: Blockchain jau ir izveidojis savus lietošanas gadījumus vairākos cienīgos cēloņos. Palīdzība bēgļiem un nabadzības mazināšana jaunattīstības valstīs, lai nosauktu tikai dažus. Tagad blockchain arī pierāda savu vērtību neaizsargātiem cilvēkiem, kas atrodas tuvāk mājām. Tagad vairākas pilsētas īsteno uz blokķēdes balstītas iniciatīvas, lai palīdzētu bezpajumtniekiem ātrāk un vieglāk piekļūt vajadzīgajiem pakalpojumiem.

Kas ir Stox? (STX) | Ceļvedis iesācējiem: Stox ir blockchain prognozēšanas tirgus, kas balstīts uz Ethereum platformu. Tas piedāvā dalībniekiem iespēju paredzēt notikumu iznākumu gandrīz jebkurā iedomājamā kategorijā. Izmantojot “pūļa gudrības” spēku kopā ar individuālo intuīciju, dalībnieki reāllaikā var prognozēt notikumus. Viņi arī var veidot jaunus tirgus, tirgoties ar saviem vienaudžiem un gūt peļņu platformā.

Pilnīgs Bitcoin kazino ceļvedis: Tiek parādīti vairāki Bitcoin kazino, kas piedāvā jaunas azartspēļu iespējas spēlētājiem visā pasaulē. Kaut arī Bitcoin kazino ir salīdzinoši jauns, viņi jau ir sākuši krasi mainīt tiešsaistes kazino ainavu.

Kriptovalūtas ziņas no visas pasaules

Okcoin Exchange iesūdzējis viens no tā lietotājiem: Pēc avota teiktā, Okcoin lietotājs, vārdā Feng Bin, iesūdz biržu par 38,75 nesaņemšanu Bitcoin Cash no 2017. gada augusta dakšas. Kad Bins sazinājās ar Okcoin komandu, viņam tika paziņots, ka ir pagājis termiņš, kas paredzēts pēcdakšu atkopšanai, un viņš vairs nav tiesīgs pretendēt. Ja ieguldītājs varēs veiksmīgi iesūdzēt apmaiņu pret saviem pēcdakšu žetoniem, tas radīs interesantu precedentu, kas varētu būt diezgan biedējošs kriptovalūtu apmaiņai ar sliktu klientu atbalstu (ti, visiem).

Neesiet dumjš, iegūstiet divu faktoru autentifikāciju: Maskavā bāzēta kiberdrošības firma Group-IB analizēja 720 lietotāju kontu zādzību 2017. gadā no 19 lielākajām biržām un izlaida dažus interesantus sadalījumus. Bojātu kontu skaits no 2016. līdz 2017. gadam pieauga par 369% un no 2017. līdz 2018. gadam – par 689%. Pētījumā tika atrasti arī 50 aktīvi robottīkli, kurus var izmantot, lai sāktu kiberuzbrukumus lietotājiem. Šķiet, ka šie rīki ir modificētas to pašu rīku versijas, kurus izmanto uzbrukumiem bankām. Galvenais iemesls, kāpēc daudzi no šiem lietotājiem tika uzlauzti, bija divfaktoru autentifikācijas neizmantošana, un otrais iemesls bija vājas paroles.

drošības pētījums

Ķīniešu miljardieris izliek acis Hartfordā par gandrīz 300 miljonu USD lielu Blockchain centru: Bruno Vu vēlas izveidot 300 miljonu dolāru lielu blokķēdes centru Hartfordā, Konektikutas štatā, jo tas atrodas tuvu vairākām augstākās izglītības iestādēm, piemēram, Ņūheivenas universitātei, Jeilas universitātei, Konektikutas universitātei un Hartfordas universitātei ar mērķi dot talantu attīstību. Pārvietošanās mērķis ir atrisināt globālās plaisas blokķēdes talantos ierobežojumus, kā arī noteikt ietekmi Amerikas blokķēdes kopienā.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map