Konkurss par populārāko decentralizēto biržu

Tirdzniecība ar kriptovalūtām dažkārt var justies pilna ar riskiem. Draudošais risks zaudēt visus savus investīciju dolārus, valūtas maiņas drošība bieži vien rada bažas.

Un pamatoti. Pagājušajā gadā vien mēs redzējām, ka hakeri smagi skāra dažas apmaiņas, piemēram, Bithumb un Youbit. Lai arī centralizētajai apmaiņai ir ērti, tai ir drošības ievainojamība, kas ļauj monētas nogatavoties, ja atnāk prātīgs hakeris, kurš meklē vieglu ražu..

Nevienam investoram nevajadzētu negribīgi atteikties no sava darba augļiem ļaunprātīgiem dalībniekiem. Par laimi, ir drošākas alternatīvas tirdzniecībai, lai aizsargātu jūsu kriptogrāfisko pārpilnības ragu no kaitējuma, un tos sauc par decentralizētu apmaiņu.

DEX ļauj jums apmainīt vērtības starp cilvēkiem, tas nozīmē, ka jums nekad nav jāiesniedz savas privātās atslēgas trešajai personai pēc depozīta. Izmantojot decentralizētu apmaiņu, jūs galvenokārt apmainiet IOU ar citiem tirgotājiem, līdz vēlaties izņemt savus līdzekļus, bet ar DEX jūs vienmēr pilnībā kontrolējat savas privātās atslēgas un tādējādi arī savas monētas.

Tāpēc mēs esam izveidojuši populārāko DEX sarakstu, lai jūs varētu izvēlēties metienu. Piezīme: šis saraksts ir balstīts uz klasifikāciju uz 24 / h tirdzniecības apjomu, nevis uz objektīvu dizaina vai platformas pārākumu.

EtherDelta

Iepakojuma vadībā ar 8,5 mljrd. USD 24 / h tilpumā ir EtherDelta, DEX, kas specializējas ERC20 žetonos. Tas darbojas Ethereum blokķēdē, un, ja jūs vēlaties tirgot savu ETH par ERC20, tam būs visi un visi meklētie marķieri.

Noguldījumus un izņemšanu biržā pārvalda viedie līgumi, kurus nodrošina Ethereum, un visiem biržas darījumiem (depozītiem, darījumiem un izņemšanām) nepieciešama gāzes apstrāde tīklā.

ed

EtherDelta integrējas arī ar Meta Mask un Ledger Nano S, ļaujot nosūtīt finansējumu tieši no šiem maciņiem biržas viedajā līgumā. Biržas vietnē varat izveidot arī seifu – vienkārši pierakstiet privāto atslēgu, jo bez tā jūsu līdzekļi tiks iesprostoti šajā makā, lai neviens nevarētu piekļūt.

No trim konta pārvaldīšanas iespējām jauna maka un privātās atslēgas izveide noteikti ir vismazāk droša. Ētera Delta DNS tika uzlauzts 2017. gada decembrī, un hakeris pikšķerēja līdzekļus, izmantojot viltotu vietni, kas ļāva viņam reģistrēt privātās atslēgas. Labas ziņas ir tādas, ka, apmeklējot viltotu vietni, izmantojāt Nano Ledger S vai Meta Mask, jums būtu izdevīgi tikai tie maki, kuros privātā atslēga manuāli tika ievadīta viltus vietnē, kļuva par uzbrukuma upuri..

Bez šī drošības pārkāpuma Eteras Deltas Ahilleja papēdis ir arī tā lielākais stiprums: Ethereum tīkls. Biržas viedie līgumi īpaši aizsargā līdzekļus, bloķējot tos, līdz tos paraksta lietotāja privātās atslēgas, taču tas arī nozīmē, ka apmaiņa var darboties slikti, ja Ethereum tīkls ir pārslogots. Tātad, ja pārāk daudz cilvēku uz Crypto Kitties nometīs neķītru naudu, jūs varētu noplēst matus, kad jūsu darījumi aizņem stundas vai vispār neiziet cauri.

IDEX

Nākot aiz EtherDelta ar 4,7 mljrd. USD 24 / h tilpumā, ir IDEX, vēl viena Ethereum darbināma birža. Tāpat kā konkurents, tas piedāvā gandrīz visus iedomājamos ERC20 marķierus, līdzekļus pārvalda, izmantojot viedus līgumus, un katram darījumam nepieciešama gāze.

IDEX

Atšķirībā no EtherDelta, tomēr IDEX darbojas kā šķīrējtiesnesis visos darījumos, kas nozīmē, ka IDEX viedie līgumi apstiprina darījumus pirms to iesniegšanas Ethereum tīklā. Tas kalpo pāris funkcijām. Pirmkārt, tas ļauj IDEX veikt kvalitātes kontroles pasūtījumus, pārliecinoties, ka katrs darījums ir derīgs pirms tā izpildes, un saglabājot darījumu rindu, lai racionalizētu apstrādi. Otrkārt, IDEX pēc darījuma iesniegšanas var atjaunināt kontu atlikumus ārpus ķēdes, nodrošinot centralizētas apmaiņas ērtības, nezaudējot drošību.

Parasti šķiet, ka IDEX pasūtījumus apstrādā ātrāk un efektīvāk nekā EtherDelta. Tas atpaliek mazāk nekā EtherDelta, taču tas joprojām tiek uztverts Ethereum tīklam tāpat kā tā kolēģim. Turklāt tam ir arī citi trūkumi, tostarp minimālais izņemšanas no USD 40 un minimālais USD 150 par izgatavotāju pasūtījumiem un 50 USD par ņēmēju darījumiem.

OpenLedger DEX

Trešajā vietā ir USD 1,5mln 24 / hr apjomā ir OpenLedger DEX. Šī decentralizētā apmaiņa ir mūsu pirmais pārtraukums no populārākajām Ethereum opcijām, jo ​​tā ir veidota uz Bitshares platformas.

Rezultātā, ja vēlaties izmantot OpenLedger un jums jau ir Bitshares konts, viss būs iestatīts. Alternatīvi, jūs varat arī izveidot OpenLedger kontu vai izveidot OpenLedger maku. Pēdējais ir pārlūkprogrammas maks, kas nozīmē, ka tam varēsiet piekļūt tikai no konkrētā datora, kurā atvērāt kontu. Izmantojot konta opcijas, jūs varēsiet piekļūt DEX no jebkura datora.

oldex

Skaista kontu iezīme: jūsu lietotājvārds kalpo kā jūsu seifa ID. Forši, vai ne? Tas nozīmē, ka, lai piekļūtu savam kontam, jums nevajadzēs izsekot garo skaitļu virknei.

Kad būsiet izveidojis kontu vai maku, to varēsit brīvi izmantot tirdzniecībai ar dažādām monētām OpenLedger DEX. Atšķirībā no IDEX vai EtherDelta, jūsu izvēle neaprobežojas tikai ar ETH un ERC20 žetoniem. Jūs varat tirgoties ar Bitcoin, altcoins un pat USD / EUR pāriem BITUSD / BITEUR (Bitshare’s fiat-piesaistītie aktīvi) formā. Ņemot vērā, ka tā ir veidota uz Bitshare platformas, Bitshare monēta (BTS) ir DEX dzimtā monēta.

Viļņi DEX

Mums ir Waves ar 24 / hr apjomu USD 1mln. Tāpat kā OpenLedger, arī Waves DEX piedāvā ne tikai ERC20 žetonus un ETH pārus. Tas ļauj tirgot USD, EUR, BTC un WAVES, platformas Waves vietējo monētu.

viļņi

Ja jūs jau nezināt, mēs turpināsim un sabojāsim to jums: jā, Waves DEX * ir šokējoši * veidots uz Waves platformas. Tāpēc, lai piekļūtu apmaiņas centram, jums būs jālejupielādē Waves seifs. Iemesls ir tas, ka maks integrējas valūtas maiņas centrā, ļaujot tirgoties tieši no seifa, neveicot iemaksu pašā biržā..

Waves ar savu pasūtījumu saskaņošanas sistēmu izceļas no citiem DEX. Pateicoties jaunajam dizainam, visa pasūtījumu saskaņošana tiek veikta centralizētā serverī. Tas ļauj lietotājiem centralizētas apmaiņas pasūtīšanas ātrumu ar decentralizētas drošības drošību, jo visi darījumi tiek veikti no ķēdes maka līdz seifam..

Uzlecošās zvaigznes

Pirms mēs noslēdzam šo rakstu, ir vērts pieminēt dažas uzlecošās zvaigznes šajā jomā, kas vēlas izjaukt pašreizējo DEX modeli:

  • Altcoin.io: Šis DEX izmantos atomu mijmaiņas darījumus, lai atvieglotu apmaiņas tirgotāju savstarpēju apmaiņu, piedāvājot to, kas varētu būt visvairāk decentralizētā iespēja, kad tā sāk darboties. Lai sāktu peer-to-peer apmaiņu, lietotājiem ir jāiemaksā tikai līdzekļi altcoin.io makā. Salīdzinājumam, tas ir kā decentralizēts Shapeshift – kas patiesībā nav DEX, lai gan to bieži apzīmē kā tādu. Altcoin.io nesen izlaida sava produkta beta versiju tikai tīkla monētas, un komanda cer, ka pilnībā funkcionējoša versija tiks uzsākta 2018. gada 1. ceturksnī.
  • 0x: 0x decentralizētās apmaiņas platforma ir pilnīga 180 no tipiskās DEX pieredzes. Izmantojot 0x, visus pasūtījumus (un to pasūtījumu grāmatu) pārvalda tīkla ķēde, kas nav ķēde, savukārt visus darījumus veic ķēdē. Turklāt ikviens var palaist apmaiņas mezglu, lai pievienotu tīklam likviditāti, līdzīgu sistēmu kā enkuri, kas veido Stellar infrastruktūru. Visbeidzot, 0x ļauj izstrādātājiem veidot lietojumprogrammas savā platformā, tāpēc tas šajā ziņā ir līdzīgs Waves vai Ethereum.
  • Cilpas: Tātad tas nav DEX pats par sevi, bet drīzāk decentralizēts apmaiņas protokols. Izmantojot Loopring, lietotājiem ir piekļuve pasūtījumiem jebkurā decentralizētā vai centralizētā tirgū, kas ir integrēts Loopring. Tas lietotājiem ļauj piekļūt ne tikai teorētiski bez pamata likviditātei, bet arī tās gredzenu saskaņošanas pasūtījumu sistēmas virknes pavēl, ļaujot izveidot pasūtījumu gredzenu, kurā katrs darījums ir atbildīgs par cita apmierināšanu secībā..

Pēdējās domas

Ir daži citi DEX, kurus mēs neaptvērām šajā rakstā, piemēram, Stellar’s ​​DEX, Bisq un CryptoBridge. Viņiem vienkārši bija mazāki apjomi nekā pārējiem, uz kuriem mēs attiecāmies, jo mēs izvēlējāmies nesegt nevienu DEX, kura vērtība ir mazāka par USD 1 mln 24 / h.

Katram DEX ir savi plusi un mīnusi. Piemēram, uz Ethereum balstīti DEX, piemēram, EtherDelta un IDEX, tiek integrēti ar Ledger Nano S aparatūras maku, un tas ļauj nodrošināt visdrošāko pieejamo tirdzniecību. Tas nozīmē, ka viņi ir arī vismazāk lietotājam draudzīgi, jo viņi var izkustēties no tīkla uzpūšanās un pārslodzes.

Savukārt OpenLedger un Waves piedāvā elastīgākus tirdzniecības pārus. Viņiem var būt mazāk monētu / žetonu, taču jūs neaprobežojaties tikai ar ETH tirdzniecības pāriem. Kā kompromisu jums nav saderības ar aparatūras seifu, un seifiem, kurus izmantojat tirdzniecībai, var būt uzlaušanas mēģinājumi un brutālu spēku paroles uzminēšanas uzbrukumi..

Neatkarīgi no garšas tirgotāja, DEX ir pieejams, lai jūs varētu nogaršot. Tāpēc izmēģiniet tos, atrodiet to, kas jums patīk, un dodieties uz sava decentralizētās valūtas tirdzniecību decentralizētā platformā.

Pilnu decentralizēto apmaiņu sarakstu varat atrast vietnē inDEX, projekts, kas izseko decentralizētu apmaiņu un uzskaita to būtisko informāciju.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me