Mūs notriec, bet atkal pieceļamies

Jūs nekad mūs neuzturēsit. Pēc nedēļas sarūgtinošā sākuma kriptogrāfijas tirgū nedēļas nogalē sākās atgūšanās. Kopējais tirgus ierobežojums samazinājās no a 204 miljardi ASV dolāru sāk zema aptuveni 186 miljardi ASV dolāru trešdien, pirms vienmērīgi kāpj, lai nedēļu noslēgtu nedaudz zemāk 200 USD – a 2% kritums.

Tipiskā tirgus prognozēšanas veidā daži eksperti sauc par “apakšu”, bet citi uzskata, ka mums vēl ir jāiet tālāk. Ar vilni pēc pozitīvu blokķēdes ziņu viļņa ir grūti noticēt, ka tā nav grīda. Pieklauvēt pie koka

Bitcoin ir viena no nedaudzajām populārākajām monētām ar pozitīvu nedēļu 0,21%.

Ethereum joprojām nesaņem mīlestību, redzot 6,47% krīt nedēļas laikā.

To pašu var teikt XRP jo tas arī ievērojami kritās, krītot 6,32%.

Kripto tirgus statistika (14.09.18.)

Kripto tirgus statistika (14.09.18.)

Iekšzemes kriptovalūtas ziņas

Dvīņi izlaiž Stablecoin: Winklevi atkal ir pie tā. Pirmdien dinamiskais duets uzsāka radoši nosaukto Dvīņu dolāru, “pasaulē pirmo regulēto stablecoin”. Stablecoin (GUSD) ir ERC20 marķieris, kas piesaistīts 1: 1 ASV dolāram ar Ņujorkas štata Finanšu dienesta departamenta uzraudzību. Tāpat kā Tether, arī neatkarīga grāmatvedības firma katru apstiprinās, ka USD rezerves ir vienādas ar GUSD. Atšķirībā no Tether, grāmatvedības firma, iespējams, pastāv.

JAUNUMU Zibspuldze: Studenti mīl Blockchain: Tas ir oficiāls, Millenials (vai tagad tā ir Z paaudze?) Atrodas blokķēdes vilcienā. Pat ar lejupslīdi tirgū koleģiālie blokķēdes kursi ir populāri kā jebkad agrāk. Blokķēdes studentu organizācijas Pennā, Berkelijā un Kornelā lepojas ar vairāk nekā 100 spēcīgām dalībām, un blokķēdes kursi ir ļoti pieprasīti. Šī pastāvīgā interese pat par visaugstākajiem tirgiem ir spēcīga nākamās adopcijas pazīme.

Kripto lielo zēnu forma Blockchain asociācija: Coinbase, Protocol Labs un Circle ir apvienojušies ar investoriem, piemēram, Polychain Capital, lai izveidotu Blockchain asociāciju. Tirdzniecības asociācija darbosies kā sakars ar politikas veidotājiem galvaspilsētas kalnā, strādājot, lai nodrošinātu kriptogrāfijai draudzīgas politikas virzību uz priekšu. Tas, šķiet, ir pozitīvs solis, lai novērstu miglu no pašreizējās blokķēdes regulatīvās ainavas, vienlaikus (cerams) neapslāpējot jauninājumus.

Gatavojieties Big Bitcoin.

Kriptovalūtu industrija veido tirdzniecības grupu Vašingtonā: https://t.co/At7Xkt4NDX pic.twitter.com/AlUWEExXCx

– Braiens Fungs (@b_fung) 2018. gada 11. septembris

SEC nogāž āmuru: Šonedēļ SEC izvirzīja oficiālas apsūdzības diviem kriptogrāfijas uzņēmumiem, kas sniedza dažādus piedāvājumus. Pirmais, Crypto Asset Management LP (CAM), pievīla ieguldītājus domāt, ka viņi ir pakļauti SEC regulējumam, ja patiesībā viņi to nedarīja. TokenLot LLC, kas sevi pasludinājis par “ICO Superstore”, ir otra ugunsgrēka kompānija, kas darbojas kā nereģistrēts brokeris-dīleris. Kas to būtu domājis, ka uzņēmuma profesionālis ir pietiekams, lai sevi dēvētu par ICO Superstore neuztraucos reģistrēties?

Kas jauns sakritībā

Kā Blockchain apkaros neobjektivitāti ziņu ziņojumos: Ziņas ir neobjektīvas neatkarīgi no tā, kādā veidā jūs tās sagriežat. Tomēr Blockchain to drīz varētu mainīt.

TREZOR vs virsgrāmata – kurš aparatūras maks jums ir piemērots?: Aparatūras maks ir obligāts īpašums jebkuram kriptogrāfijas investoram. Mēs salīdzinām jums 2 labākās iespējas.

Pornhub silda privātuma monētas Zencash un Tron: Pornhub paplašina savas attiecības ar kriptogrāfiju, tagad pieņemot Zencash un Tron. Uzziniet par mīlestību šeit.

Ekspertu viedoklis: kā mēs varam pārvarēt Bitcoin nepastāvību?: Daži eksperti apsver, kā mēs beidzot varam pāriet Bitcoin svārstībām, jo ​​kāpumi un kritumi ir jautri tikai tik ilgi.

HashFlare pārtrauc Bitcoin Mining Services: HashFlare pēkšņi pārtrauca savus mākoņu ieguves pakalpojumus, lai izmistu daudzus savus lietotājus. Mēs esam informējuši jūs par to, kas jums jāzina.

Drošības žetoni: Viss, kas jums jāzina: Drošības žetoni ir jaunais bērns kriptogrāfijas blokā. Šajā rokasgrāmatā uzziniet, kas viņi ir un kā viņi darbojas.

Populārākās bloķēšanas ķēdes ziņojumapmaiņas lietotnes: kriptogrāfijas kurjeri: dažreiz vēlaties, lai jūsu ziņojumi būtu tikpat droši kā jūsu nauda. Kripto kurjeri ir ieguvuši jūsu muguru.

Kā Blockchain un likums var strādāt kopā: Parasti tiek uzskatīts, ka viedie līgumi ir juristu aizstājēji. Mēs izskaidrojam, kāpēc tas ne vienmēr notiek.

Pagājušās nedēļas lielākais ieguvējs: SounDAC + 5,834%: SounDAC bija lielākais ieguvējs pagājušajā nedēļā. Neesat par to dzirdējis? Arī mums nebija. Apgaismojiet sevi ar mūsu skaidrotāju.

Vai Bitcoin saskaņā ar ETF pelēko teritoriju ir vērts skatīties ?: Bitcoin ETF mūsdienās runā par pilsētu. Bet vai jums tiešām vajadzētu rūpēties?

ASV valdības programmas koncentrējas uz Satoshi Nakamoto: tēvocis Sems meklē noslēpumaino Bitcoin radītāju, un, iespējams, viņam jau ir izdevies viņu atrast.

Blockchain Telecommunications: Kripto tālruņu jaunā ēra: vai nebūtu jauki, ja tālrunī būtu aparatūras seifs? Arī šie uzņēmumi tā domā.

IOST Jimmy Zhong veido ekosistēmu blokķēdes pieņemšanai: mēs apsēdāmies ar IOST līdzdibinātāju un izpilddirektoru, lai apspriestu, kas nepieciešams, lai izveidotu blokķēdes ekosistēmu.

Dash Core izpilddirektors Ryan Taylor par Scaling Dash Beyond Bitcoin: Dash ir kļuvis par konsekventu līderi bloku ķēdes telpā. Izpilddirektors Raiens Teilors paskaidro, kāpēc.

Kriptogrāfijas apstiprinājumi ir skābi | Slavenību īpašnieks: sākot no Keitijas Perijas līdz Floidai Meivezerei, kriptogrāfijas apstiprinājumi ir karsti karsti. Bet tas ne vienmēr ir labs.

Bitcoin cenu murgi: Zīda ceļš, ārpusbiržas darījumi, kas vainojami nepastāvībā?: Pēc divu nedēļu stabila pieauguma Bitcoin krasi samazinājās. Kurš vainīgs?

Ievads zibens tīkla lietotnēs (LAPP): Bitcoin mērogošana: domājat, ka nevarējāt veidot lietotnes uz Bitcoin? Padomā vēlreiz.

Polymath izpilddirektors Trevors Koverko par viedo ieguldījumu, slepenajām biedrībām un drošības žetoniem: šī sēdēšana ir obligāti jāizlasa ikvienam, kam ir pat neliela interese par drošības žetoniem.

Vairāku miljardu dolāru ICO tirgus uz leju līdz dažiem simtiem miljonu: Viņa iet uz leju, uz leju, uz leju. Mēs sniedzam jaunāko informāciju par to, kā ICO tirgus izskatās gadu pēc ziedu laikiem. Brīdinājums par spoileri: tas nav labi.

Kriptovalūtas ziņas no visas pasaules

Austrālijas štats uzliek Blockchain autovadītāja apliecības: Austrālija joprojām ir blokķēdes pieņemšanas priekšgalā. Šī gada novembrī Austrālijas štats Jaundienvidvelsa dažās Sidnejas priekšpilsētās izmēģinās digitālā autovadītāja apliecību, kuras pamatā ir bloķēšanas ķēde. Secure Logic vada izmēģinājumu ar savu TrustGrid produktu. Uzņēmums bija veiksmīgi izmēģinājis produktu šī gada sākumā kopā ar aptuveni 1400 autobraucējiem.

Lietuva apbalvo skrējējus ar kriptogrāfiju: Palaist, kriptot. Palaist. Pagājušajā svētdienā Viļņas maratona dalībnieki ir Lietuva, saņemot LYM žetonus, šķērsojot finiša līniju. LYM žetoni ir vietējā Lympo kriptonauda – lietotne, kas atlīdzina jūs ar kriptonauda par fitnesa mērķu sasniegšanu. Četri tūkstoši no kopējiem piecpadsmit tūkstošiem skrējēju izvēlējās šifrēšanas atlīdzības programmu.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me