Bittrex un Poloniex šobrīd ir divas no populārākajām kriptovalūtu apmaiņām, īpaši attiecībā uz to bitcoin alternatīvām (altcoin) tirdzniecības savienošanas iespējām.

Šajā Bittrex pret Poloniex pārskatā mēs aplūkosim visu, sākot no katras platformas galvenajām iezīmēm, kas un kam katra platforma ir vislabāk piemērota, un vēl vairāk.

Piezīme: Nesen Poloniex klienti sūdzējās par klientu atbalsta biļetēm, kas nepieciešamas nedēļām vai pat mēnešiem, līdz Poloniex reaģē.

Poloniex vs Bittrex: Galvenā informācija

Neatkarīgi no tā, kāds ceļš lika jums meklēt kādu no šīm biržām, viena lieta ir skaidra: jūs esat gatavs pāriet no tirdzniecības vai ieguldīšanas pamata monētās (BTC, ETH, LTC) līdz altkoinu pirkšanai. Zināms gan par vēsturiski augsto atdevi apmaiņā pret augstu riska toleranci, gan šos altkīnus var iegādāties no dažādām biržām visā tīmeklī.

Tas nozīmē, ka tāpat kā apmainoties ar ārvalstu valūtu, ne visas valūtas tika izveidotas vienādi, un arī tiem varētu nebūt visi meklētie tirdzniecības pāri. Tomēr dažos ātros Google vai Reddit meklējumos par vislabākajām altcoin apmaiņām vienmēr būs divi no tur vislabāk uzskatītajiem – Bittrex un Poloniex. Vai neesat pārliecināts, kuru izvēlēties? Pārbaudiet mūsu zemāk esošo salīdzinājumu, lai uzzinātu, kas jums būs vislabākais:

Viens no ievērojamiem aspektiem, kas jāņem vērā, ir tas, ka neviens no viņiem nepieņem valūtas (USD, EUR utt.) Noguldījumus, izņemšanu vai tirdzniecību. Šīs biržas nodarbojas tikai ar kriptovalūtu. Ja jums vēl nepieder kriptonauda, ​​skatiet šo apmaiņas sarakstu.

Sabiedrības viedokļa tiesa

Sabiedrība gan uz Bittrex, gan Poloniex kopumā raugās pozitīvi, lai gan abi rada savu taisnīgo sūdzību daļu.

Daudzi lietotāji pārsvarā sūdzas par to, kā Poloniex klientu atbalsta dienai nepieciešamas nedēļas vai pat mēneši, lai atbildētu uz atbalsta biļetēm. Tas ir kaut kas neticami neapmierinošs, un ir neapmierinoši, ka daudzi pirmreizējie lietotāji tika ievadīti kriptogrāfijas pasaulē ar tik negatīvu pirmo iespaidu.

No otras puses, Bittrex arī saņem daudz kritikas par klientu apkalpošanu, taču daudz mazāk nekā Poloniex.

Lietotāja interfeiss

Kad runa ir par vietām, kuras plānojat apmainīt ar grūti nopelnīto naudu (neatkarīgi no tā, vai izmantojat ķieģeļu un javu, vai tiešsaistē), viss ir pirmais iespaids. Papildus funkcionalitātei un drošībai, gan Bittrex, gan Poloniex ir gājuši tālāk un tālāk, lai nodrošinātu, ka viņu vietnes ir arī estētiski pievilcīgas galalietotājam..

Kad es izvēlējos savu pirmo altcoin apmaiņu (pirms es sāku izmantot vairākus), es faktiski biju starp Bittrex vai Poloniex izvēli, beidzot pieņemot lēmumu, pamatojoties uz to, kura vietne izskatījās profesionālāka. Lai gan tai trūkst seksīgas “lielās bankas” mājas lapas, Poloniex lepojas ar ļoti vienkāršu, ar datu bāzēm saistītu izskatu, kas jau no paša sākuma piešķir tai papildu svaru.

poloniex mājas lapa

Iekļūstot iekšpusē, šīs īpašības patiešām izceļas tirdzniecības puses dizainā un funkcionalitātē, lai arī dažreiz tās ir gandrīz pārāk vienkāršas. Piemēram, lapas “Depozīts / Izņemt” atrašana lapā, kurā parādīti jūsu atlikumi un dažādi maks, atrodas pāris klikšķu attālumā – protams, tā nav pirmā vieta, kuru varētu iedomāties meklēt.

No otras puses, Bittrex gandrīz liek jums justies kā nokļuvis nepareizajā vietnē, kad pirmo reizi nokļūstat tajā. No dizaina viedokļa mājas lapa jums atgādina par pamata WordPress emuāru, kurā navigācijas joslā vienkārši tiek smalki ievietota poga “Pieteikties”. Ja vēlaties uzzināt ekrānuzņēmumus, izlasiet visu sīkāku informāciju par apmaiņu vai veiciet jebkādu pētījumu – lai veicas. Lai to izdarītu, vispirms ir jāizveido konts.

Bittrex mājasNegaidītā sižeta pagriezienā Bittrex reģistrētais skats pilnībā kontrastē ar iepriekš minēto dizainu. Bittrex birža, kas ir piepildīta ar plūstošu lietotāja saskarni un aktīvām atzīmēm, noteikti jūtas labāk izstrādāta. Monētu lappusēs ir arī daudz rīku tehniskākai izpētei.

bittrex interfeiss

Izmēģiniet tos abus pats, bet galu galā man jāsaka, ka Bittrex šajā kategorijā uzvar.

Drošība

Līdzīgi daudzām pašreizējām populārajām biržām, gan Bittrex, gan Poloniex tika izveidotas un darbojās Amerikas Savienotajās Valstīs – attiecīgi no Lasvegasas un Delaveras. Tas ne tikai palielina augstākas kvalitātes atbalsta iespējamību, bet arī papildina pārliecību, ka uz šiem uzņēmumiem attiecas ASV likumi un tiesību sistēmas aizsardzība. Tādēļ abas apmaiņas ir piešķīrušas lielu prioritāti jūsu digitālo līdzekļu drošībai, izmantojot dažādus līdzekļus.

Bittrex dibināja Bils Šihara, Ričijs Lai, Rami Kavačs un Raiens Hents – četri bijušie drošības profesionāļi ar vairāk nekā 50 gadu kopīgu pieredzi un nākuši no tādām lielām kompānijām kā Microsoft, Amazon, Qualys un BlackBerry. Runājot par jūsu monētu glabāšanu, viņi izmanto arī elastīgu daudzpakāpju seifa stratēģiju, nodrošinot, ka 80–90% līdzekļu ir bezsaistē un droši. Visbeidzot, visu atsaukumu un API lietošanai ir nepieciešama divu faktoru autentifikācija.

Līdzīgi kā Bittrex, arī Poloniex nepieciešama divfaktoru autentifikācija gan pieteikšanās, gan izņemšanas valūtai no jūsu konta. Kaut arī dibinātāju fons šajā vietnē netiek publicēts tāpat kā Bittrex, daudzi cilvēki, tostarp zinoši Reddit līdzautori, joprojām uzskata, ka Poloniex ir labāks risinājums daudzos aspektos. Ar to teikts, Poloniex tika uzlauzts vēl 2014. gadā, un uzbrucēji diemžēl atbrīvojās no 97 BTC. Par laimi, tajā laikā Bitcoin tirgoja zem USD 500 USD, ļaujot Poloniex ļoti ātri atmaksāt saviem klientiem, vienlaikus ieviešot jaunus drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka tas vairs neatkārtojas.

Maksas

Maksu ziņā abas biržas pēc struktūras nedaudz atšķiras. Lai gan šīs nelielās atšķirības mazajiem ieguldītājiem diez vai būs pamanāmas, pat procentuālās daļas var mainīt lielapjoma investorus un dienas tirgotājus.

Uz Bittrex, komisijas maksas ir ļoti vienkārši un vienkārši. Neatkarīgi no tā, cik daudz jūs tirgojat no biežuma vai apjoma viedokļa, ne arī no tā, vai jūs “veicat” jaunu pasūtījumu vai “noņemat” esošo grāmatu no grāmatām., jūs vienkārši maksāsiet 0,25% par katru darījumu. Tas noteikti ir jauki, ja vēlaties ātri iegādāties monētas un neuztraukties par to, vai strauja tirgus cena, pārspējot jūsu limita cenu, jums izmaksās papildu 0,10% no jūsu tirdzniecības.

The maksas struktūra Poloniex no pirmā acu uzmetiena šķiet nedaudz sarežģītāka, līdz jūs patiešām sākat to lasīt:

nodevas

Ik pēc 24 stundām Poloniex aprēķinās pēdējās 30 dienas tirdzniecības apjomu jūsu kontā (spot un margin kombinācija) un dinamiski koriģēs jūsu maksas saskaņā ar iepriekš minēto grafiku. Tomēr, kā jūs pamanāt, jums vajadzētu tirgot vairāk nekā 600 BTC apjoma vērtības, lai pretendētu uz zemākām maksām – un tikai 0,01% šajā brīdī.

Ja neesat pazīstams ar veidotāja un lietotāja terminoloģiju, viņi tieši tā izklausās. Ja jūs “veicat” pasūtījumu, piedāvājot nopirkt monētu par zemāku tirgus cenu nekā zemākā “ask” cena (vai piedāvājat pārdot augstāku par augstāko cenu), teorētiski tā neaizpildītos uzreiz, un jūs maksātu tikai 0,15% komisijas maksa, kad tā bija.

No otras puses, ja jūs “izņemat” pasūtījumu no grāmatām (t.i., atbilstat savai solītajai cenai, kas ir vienāda vai lielāka par zemāko pieprasīto cenu), jūsu pasūtījums būtu jāaizpilda uzreiz, un no jums tiktu iekasēti 0,25%. Katram pasūtījuma saņēmējam bija šī pasūtījuma izgatavotājs, tāpēc Poloniex tehniski veic 0,40% komisijas maksu par pilnu darījumu.

Pieejamās valūtas katrā

Tirgojot altkīnus, daudzos gadījumos vislabāko atdevi nodrošinās mazās tirgus vāciņu monētas, kuras tiek tirgotas tikai vienā vai divās biržās. Par laimi, gan Poloniex, gan Bittrex piedāvā plašu monētu izvēli, no kurām izvēlēties, kas var beigties labāk vai sliktāk atkarībā no jūsu impulsivitātes un pārliecības.

Šī raksta tapšanas laikā Poloniex šobrīd piedāvā 96 dažādus altkoīnus ar top 20 (ar 24 stundu tilpumu) sekojoši:

valūtas bitrex

Lai gan 96 altcoin opcijas var būt vairāk nekā jums jebkad nepieciešams, Bittrex šī raksta tapšanas laikā piedāvā satriecošus 259 tirdzniecības pārus ar top 20 (ar 24 stundu tilpumu) parādīts zemāk:

24 stundu tirdzniecība

Tikai tāpēc, ka elastīgi tiek savākti mazo vāciņu altokoīni un svaigi izlaisti ICO, Bittrex šeit noteikti iegūst uzvaru attiecībā uz monētām, kuras ir pieejamas tirdzniecībai biržā..

Turklāt ir svarīgi atzīmēt, ka neviena platforma nepieļauj fiat apmaiņu pret kriptogrāfiju. Tas ir neapmierinātība, kas daudziem lietotājiem ir bijusi jāaizpilda, izmantojot sekundāru apmaiņu, piemēram, Coinbase vai GDAX.

Pēdējās domas

Kad runa ir par galīgā lēmuma pieņemšanu, vai sākt altcoin ceļojumu ar Poloniex vai Bittrex, jūs varat justies pārliecināts, ka šeit nav pareiza vai nepareiza lēmuma. Galu galā abas vietnes ļauj efektīvi un rentabli iegādāties monētas un pārvietot tās uz attiecīgajiem maciņiem..

Kaut arī Bittrex priekšrocība ir vairāk monētu opciju piedāvāšana, pastāv lielas izredzes, ka jūs nekad pat nepieskarieties lielākajai daļai šo ekskluzīvi piedāvāto tirdzniecības pāru. Tomēr, ja pētījumi jums ir svarīgi, Bittrex var būt labāka izvēle jums.

No otras puses, ja jums ir svarīga liela apjoma tirdzniecība vai 10 papildu bāzes punktu ietaupīšana nodevās, Poloniex piedāvātā daudzpakāpju maksu struktūra var būt jums izdevīga. Viņi var gan bez maksas, gan ērti izveidot kontu, tāpēc izmēģiniet tos abus un dariet mums zināmu, kurš bija jūsu mīļākais!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me