Tagad pieņem darbā: kāpēc jums vajadzētu apsvērt iespēju pieteikties uz Blockchain darbavietām

Viena no lielākajām bloka ķēdes sekām, kas bija 2017. gadā, lielā mērā paliek nepamanīta.

Kā tehnoloģija, kas praktiski jebkuram uzņēmumam varētu sniegt sejas uzlabojumu, blokķēde ir ļāvusi tūkstošiem uzņēmēju sākt ienirt veidos, kā atrisināt pasaules problēmas no jauna un neizpētīta viedokļa.

Daži no pasaules spilgtākajiem prātiem ir iemetuši cepures blokķēdes gredzenā un pa ceļam radījuši tūkstošiem darbavietu.

Nav svarīgi, vai nākat no programmēšanas, finanšu, mārketinga, rakstīšanas, mākslas vai pat makšķerēšanas fona – kaut kur blokķēdes pasaulē jums ir vieta, ja vien esat gatavs, spējīgs un gatavs mācīties.

Tomēr, lai pieņemtu darbā ātrāk, nevis vēlāk, ir svarīgi saprast prasmes, kas nepieciešamas Bitcoin darbiem un blokķēdes karjerai.

Ir daži ceļojumi, uz kuriem varat pārvietoties no vietas, kur atrodaties šodien:

HTML

Programmēšana: Pamatinformācijas, vidējas vai uzlabotas valodas, piemēram, Javascript, Python, C #, C ++, Java, izpratne palīdzēs jums daudz. Kaut arī jūs, iespējams, varēsit izmantot šos pašus prasmju kopumus tieši kodēt blokķēdi, ir arī citi projekti, piemēram, Ethereum, kuriem nepieciešamas jaunas valodas, piemēram, Solidity. Vajadzība pēc programmēšanas talantiem ir topa augšgalā, lai iegūtu visaugstāko blokķēdes darbu piedāvājumu.

finanses

Finanses: Daudzas finanšu firmas meklē cilvēkus, lai, tā sakot, pievērstu uzmanību kriptovalūtu pasaulei. Ar tik daudziem projektiem, kas izlec no koka, un ikdienā tik strauji kriptotirgus smaile un kritieni, finanšu pasaulē vajag vairāk cilvēku, kas vēlas dzīvot un gulēt blokķēdes un bitcoin tirgos.

mārketinga bitcoin

Mārketings / PR / komunikācijas: Viegli sakot, mārketings un komunikācija 2017. gadā nebija piemērots daudziem projektiem. Tas, ko daudzas bloku ķēdes komandas izcēlās ar programmēšanas talantiem, viņiem vienlīdz pietrūka, pārdodot savu ideju. Vieglākais un komiskākais no ķekara ir tas, kā Tron (TRX) dažās dienās pēc jaunumiem būtībā plaģiēja visu viņu angļu valodas papīru un gandrīz piecreiz samazināja tirgus daļu.

Kur man jādzīvo, lai iegūtu bitkoina karjeru vai blokķēdes darbu?

Jūs priecāsieties dzirdēt, ka lielākā daļa ar Bitcoin un Blockchain saistīto darbu ir līdzīgi viņu nozares ētikai: decentralizēti.


Nepieciešamība pēc blokķēdes pārzinoša talanta sagrauj robežas un 9–5 braucienus, un laba daļa no visiem blokķēdes projektiem strādā ar attālajām komandām.

Visā pasaulē ir vairāki karstie punkti, kas veicina tīklu veidošanu un elkoņu berzi, un, pārceļoties uz kādu no šīm pilsētām, varētu būt vieglāk tieši sazināties ar komandām. Dažas no populārākajām pilsētām bloku ķēdes darbiem ietver:

  • Sanfrancisko – Sanfrancisko ir viena no tām pilsētām, kur jums būtu grūti atrast vietu, kur jūs varat iemest akmeni un nesasisties ar sava veida vairāku miljonu dolāru starta vai bezpajumtnieka telti. SF ir mājvieta Coinbase, Ripple, Tezos un nedaudziem izveidotiem kriptogrāfiskiem riska ieguldījumu fondiem un riska kapitāla fondiem.
  • Ņujorka – Ņujorka ir lieliska pilsēta, kas ir pilna enerģijas un blokķēdes starta. NYC / Brooklyn / Queens apgabalā dzīvo daudz bloku ķēdes, tostarp Ethereum līdzdibinātāja Džozefa Lubina ConsenSys, decentralizētās biržas Airswap un desmitiem kriptogrāfijas riska ieguldījumu fondu un riska kapitāla firmu..
  • Bostona – Bostona ir kriptovalūtas darbu karstais punkts, jo daudzi uzņēmumi pārceļas, lai būtu tuvāk Hārvardas un MIT dziļajam talantu fondam.
  • Ostina – Lone Star štata galvaspilsēta uztur dīvainu ķēdi, un tajā dzīvo simtiem kriptovalūtu uzņēmēju un uzņēmumu, piemēram, Factom.

Ievērojami starptautiskie karstie punkti: Londona, Vīne, Berlīne, Kopenhāgena, Cuga, Honkonga, Maskava un daudzi citi.

Pēdējās domas – darba sākšana, meklējot Bitcoin un Blockchain darbavietas

Krustošanās starp blokķēdes tehnoloģijām un šķietami bezgalīgiem lietošanas gadījumiem, apvienojumā ar apetīti riskam un spēju strādāt ar nenoteiktību ir pavērusi durvis tūkstošiem bitkoīnu un blokķēdes darbavietu.

Darba vietu vietnes, piemēram, Naval Ravikant’s Eņģeļu saraksts sāk iegūt arvien vairāk uzņēmumu, kas meklē pilna laika blokķēdes izstrādātājus, tirgotājus un citus talantīgus kriptogrāfijas talantus.

Tādas ārštata vietnes kā UpWork, kas atzīmēja blokķēdi kā visstraujāk augošo prasmi 2018. gadā, ir visdažādākie projekti, kas meklē dažādus blokķēdes pārzinošus talantus.

Jūs varētu arī pilnībā strādāt un pieteikties strādāt uzņēmumos, kuriem pašlaik ir bloku ķēdes pozīcijas, piemēram, Samsung un IBM, vai kādā no daudzajiem behemotiem, piemēram, Salesforce, kas plāno nākotnē izpētīt jauno tehnoloģiju.

Pašlaik tiek pieņemti ļoti daudz lielisku uzņēmumu un projektu, kas piepildīti ar izciliem cilvēkiem – tāpat kā šis. To atrašana var būt tikpat vienkārša kā došanās uz blokķēdes un kriptovalūtas konferencēm un tikšanos, vai apmeklēšana vienā no daudzajiem hakatoniem visā pasaulē, kuru mērķis ir apvienot ambiciozus radītājus.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map