Binance şu anda en popüler kripto-kripto değişim platformlarından biridir. 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana, çeşitli madeni para teklifleri ve inanılmaz derecede düşük işlem ücretleri sayesinde blok zinciri topluluğunda hızla itibar kazandı. Ama senin için doğru mu?

Bu Binance incelemesinde şunları ele alacağız:

Binance Anahtar Bilgileri

Nasıl çalışır

Binance’te işlem platformları için iki seçenek vardır: Temel ve Gelişmiş. Adlardan da anlaşılacağı gibi, Temel görünüm basit alım satımlar gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipken, Gelişmiş görünüm daha gelişmiş yatırımcılar içindir. Gelişmiş görünümde daha ayrıntılı teknik analiz yapabilme dışında, iki görünüm arasında çok fazla fark yoktur..

Temel Görünüm İzlenecek Yol

Acemi bir tüccar olarak, Temel görünümü oldukça karmaşık bulabilirsin. Binance’in sıradan yatırımcı için yaratılmadığı açık.

Ana gösterge panosu, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birkaç çizelge ve grafiğe sahiptir. sipariş defterleri, şamdan grafiği ve ticaret geçmişi görüntülemekte olduğunuz ticaret çifti. Şamdan grafiğinden ayrı bir sekmede görüntüleyebileceğiniz siparişlerin bir derinlik grafiği de vardır..

Ticarete başlamak için önce hesabınıza para yatırmanız gerekir. Bunu yapmak için, Fonlar sekmesi altındaki Mevduat bağlantısını tıklayın..

Binance Para Yatırma Düğmesi

Mevduat Düğmesi

Para Yatırma sayfasında, hesabınıza para yatırmak istediğiniz kripto para birimini seçin. Binance, paranızı göndermek için size genel bir cüzdan adresi sağlar. Aşağıdakilerden birini kullanarak hesabınıza para yatırmanızı öneririz. Bitcoin veya Ethereum çünkü bunlar en çok alım satım çiftine sahip iki jetondur. Bunu yapmak, ticaret yaparken size daha fazla esneklik sağlar.

Binance Para Yatırma Ethereum

Ethereum Yatır

Hesabınızda bir miktar para olduğunda, yatırım yapmaya başlayabilirsiniz. Sol üst köşedeki Exchange sekmesinin altındaki Temel’i tıklayarak değişim kontrol paneline geri dönün.

Binance Exchange Temel Düğmesi

Temel Düğme

Binance’de yapabilir limit, market ve stop-limit emirleri. Daha önce, platform yalnızca limit ve piyasa emirlerini destekliyordu. Bu nedenle, ekibin zaman içinde daha gelişmiş sipariş türleri eklemesini bekleyebilirsiniz..

Binance Borsası Temel Ticaret Seçenekleri

Borsa İşlem Seçenekleri

Gelişmiş Görünüm

Binance Exchange Gelişmiş Görünüm Arayüzü

Gelişmiş Exchange Görünüm Arayüzü

Biraz farklı bir düzen dışında, Binance exchange Advanced görünümü, birkaç TA zili ve ıslık ile Temel görünümle aynıdır. Fibonacci çizgilerini, hareketli ortalamaları ve aradaki her şeyi içerir. Ticaret stratejiniz önemli miktarda TA içeriyorsa, Gelişmiş görünüm ana üssünüz olacaktır.

Ek özellikler

Borsaya ek olarak, Binance geçen yıl çok sayıda başka özellik ve araç da hayata geçirdi. Orada Binance Akademisi blok zincirinde eğitim içeriği içeren, Binance Bilgisi size piyasa istatistikleri ve ICO incelemeleri sunmak, Binance Labs, girişimler için bir inkübatör ve Başlatma paneli simge lansmanları için.

Ticaret Ücretleri

Sıradan yatırımcı için (<100 BTC 30 günlük hacim), Binance daire ücreti Her ticarette% 0.1 komisyon, endüstri ortalamasından daha düşük. Kendi jetonlarını (BNB) kullanarak ödeme yapıyorsanız, şu anda bir 25% indirim işlem ücreti üzerinden – aşağı indirerek % 0,075.

Yüksek hacimli bir tüccarsanız (>= En az 50 BNB tutan 100 BTC 30 günlük hacim), daha da büyük indirimler alırsınız. Ücretleriniz bir ticaret ücreti programı bu işlem hacminiz, üretici / alıcı durumunuz ve ücretinizi BNB olarak ödeyip ödemediğinize göre belirlenir. Ücretler% 0,015 ile% 0,100 arasında değişmektedir.

Para çekme ücretleri kripto para birimine göre değişir, ancak yüksek tarafta olma eğilimindedir.

Kullanılabilir Kripto Para Birimleri

Binance, eşleştirmeleri olan geniş bir coin yelpazesine sahiptir. Bitcoin, Ethereum, Binance Coin ve Tether. Mevcut madeni paraların bazıları:

 • Ark
 • Bitcoin Cash
 • Dash
 • EOS
 • Ethereum Klasik
 • IOTA (Binance, IOTA satın alabileceğiniz tek borsalardan biridir)
 • Litecoin
 • Neo
 • OmiseGo
 • 100’den fazla jeton

Birçok yatırımcı Binance’i seviyor çünkü IOTA ve Waltonchain gibi coin’ler sunuyorlar ve çoğu diğer borsalarda listelenmiyor..

Transfer Limitleri

Binance kesinlikle bir kripto para birimi değişimidir, bu nedenle hesabınıza itibari para birimiyle para yatıramazsınız.

Yalnızca kripto para birimi fonları yatırabilirsiniz, Ama orada limit yok yatırabileceğiniz tutara göre. Ayrıca depozitonuzun hiçbirinde ücret alınmaz.

Her gün çekebileceğiniz miktar, doğrulama kademeniz tarafından belirlenir. Herhangi bir doğrulama bilgisi göndermeden 1. Seviyeye yerleştirilirsiniz ve çekilebilirsiniz 2 BTC’ye kadar günlük değerinde kripto para birimi.

Seviye 2 olarak sınıflandırılmak için iki faktörlü kimlik doğrulamayı veya Google Authenticator’ı etkinleştirmeniz gerekir. Bunu takiben, aşağıdakiler dahil KYC amaçları için bilgi sağlamanız gerekir:

 • İsim
 • Soyadı
 • Adres
 • fotoğraflı kimlik

Seviye 2 doğrulama ile günlük para çekme limiti 100 BTC’ye çıktı. Bir günde bu miktardan daha fazlasını çekmek istiyorsanız, müşteri destek ekibiyle iletişime geçmeniz gerekir..

Şirket Güveni

Binance sektördeki en güvenilir borsalardan biri haline geldi. Şirket etrafında büyüdü Bir ICO’da 15 milyon dolar Temmuz 2017’de ve yükseltmenin bir parçası olarak hemen 20.000 kayıtlı kullanıcı elde etti. O zamandan beri, platform dokuz milyondan fazla kullanıcıya ev sahipliği yapacak şekilde büyüdü ve 2018’de bir milyar dolara yakın kar elde etmeyi bekliyor..

Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun etkileyici özgeçmiş kripto para biriminde yılların tecrübesi ile. Blockchain’de Geliştirme Başkanı, OKCoin’in Kurucu Ortağı ve CTO’su ve Binance üzerinde çalışmadan önce BijieTech’in Kurucusu ve CEO’suydu..

Fon Güvenliği

Binance’in fonları nasıl güvende tuttuğuna dair kesin ayrıntılar web sitesinde eksik olsa da, şirket paralarınızın emin ellerde olduğunu defalarca kanıtladı.

2018’in başlarında, platform, hırsızların rızaları olmadan kullanıcıların paralarını Viacoin (VIA) ile takas etmeye başladığı bir kimlik avı ve API saldırısına maruz kaldı. Artan talep nedeniyle Viacoin’in fiyatı yükseldikçe, saldırganlar önemli bir kar elde etmek için VIA arzlarını sattılar. Binance ekibi kötü niyetli davranışı fark eder etmez, para çekme işlemlerini devre dışı bıraktı ve etkilenen fonları dondurdu. Biraz araştırdıktan sonra kötü niyetli tarafları belirlediler, çalınan paraları elde ettiler ve fonları uygun kişilere geri verdiler..

Binance güvenlik ve destek ekibi, yetkilileri aracılığıyla kullanıcıları herhangi bir olaydan haberdar etmek için mükemmel bir iş çıkarır. Twitter hesabı.

Uyarmak!

Dolandırıcılar, resmi Binance hesaplarını taklit ediyor ve hediye karşılığında belirli adreslere para yatırmak için tweet atıyor.

Bunu yaparsan jetonlarını kaybedeceksin!

Binance, herhangi bir nedenle sizden asla doğrudan herhangi bir adrese para göndermenizi istemez..

– Binance (@binance) 12 Şubat 2018

Müşteri desteği

Binance, geçtiğimiz yıl müşteri destek alanını önemli ölçüde geliştirdi. İçerir SSS listesi Para yatırmaktan kimlik avı saldırılarını önlemeye ve önemli duyurular için bir alan kaplayan.

Hem değişim hem de destek sitesi İngilizce, İspanyolca, İtalyanca ve Çince dahil çok sayıda dilde mevcuttur.

İnternette aradığınızı bulamazsanız, bir destek bileti gönderebilirsiniz. çevrimiçi form ve e-posta yoluyla bir yanıt alın.

Sonuç

Düşük alım satım ücretleri, mevcut çeşitli kripto para birimleri ve keyifli bir ticaret deneyimi ile bu hiç de şaşırtıcı değil Binance kendini kripto borsası endüstrisinde baskın bir güç olarak sağlamlaştırdı. Platform, hem acemi hem de ileri düzey tüccarlar arasında hızla favori haline geldi. Binance, yıldız itibarını kazanmak için yaptığı şeyleri yapmaya devam ettiği sürece, denemeye değer.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me