BitClave ICO’nun Temel Ayrıntıları

 • Başlangıç ​​Tarihi – 28 Kasım 2017
 • Bitiş Tarihi – 8 Aralık 2017
 • Jeton Sembolü – CAT
 • Yumuşak Kapak – 25.547.000 $
 • Hard Cap – 1.000.000.000 Dolar
 • Toplam token – 2.000.000.000
 • Döviz Kuru – yaklaşık 0,07 $ / token (en yeni)
 • Kabul Edilen Kripto Para Birimleri – BTC, ETH, LTC ve QTUM
 • Ön Satış – ~ 22.000.000 $ Ön Satışta Toplandı

bitclave ico

BitClave Topluluğu

Twitter: 18,3 Bin takipçi

Facebook: 22.686 beğenme

Orta: 780 takipçi

BitClave nedir?

BitClave, reklam fiyatlarını adil tutmayı amaçlayan açık bir arama pazarı sunuyor. BitClave, aracıların kullanımını ortadan kaldırarak işletmelere ve müşterilere değer kazandırmak istiyor. “Aracılar”, tüketicileri ve pazarlamacıları ayrı tutan AdWords gibi birden çok reklam ağını ifade eder.

Daha önce bitclave işlevi

BitClave teknik raporundan

Önerilen BitClave reklam pazarında, işletmeler doğrudan hedef kitlelerini bulabilecek ve onlara ürün ve hizmetlerini sunabilecektir. Örneğin, bir bisiklet tamircisi işletiyorsanız, bisiklet sahibi olan herkesi bulabilir ve doğrudan onlara tekliflerinizi gönderebilirsiniz..

İnsanların bu sistemi kullanmasını sağlamak için, BitClave bir tür teşvikli arama önerir. Ancak bu, Bing Rewards gibi tipik reklam geliri paylaşım aramalarınızdan farklı olacaktır. BitClave, önerilen bir reklamın yalnızca kendisine ilgi duyan kişilere görüneceği bir sistem oluşturmayı amaçlamaktadır. Bu, şirketlerin reklamlarını büyük bir boşa harcanan reklam harcamasını ortadan kaldıracakları için düzene koymalarına olanak tanır ve onlara indirimler, örnekler ve deneme teklifleri şeklinde teklife daha fazla değer getirme fırsatı verir. Anlaşmayı tatlandırmak için, indirimlerin, örneklerin ve deneme tekliflerinin kullanımının daha yüksek bir yanıt aldığı kanıtlandı.

Bitclave sonra

BitClave teknik raporundan

BitClave ekosistemi, tüketicilere kendi verileri üzerinde tam kontrol sağlar ve kişisel bilgilerini perakendecilere ifşa etmek isteyip istemediklerini seçer. Bu, sağlanan bilgileri hedeflenen promosyonlara yanıt vermek için kullanabilecek olan perakendecilere geri döner..

Rakipler

Tanrılardan ateş çalmaya çalışan ICO’lar söz konusu olduğunda, BitClave en dikkate değer olanlardan biridir. BitClave’nin rekabeti Google, Facebook, Baidu ve esasen arama motoru veya reklamcılık sektöründeki herkesi içerir..

BitClave projesi için gerçek başarı ölçütü, ne kadar hızlı genişleyebilecekleri ve benimsemeyi teşvik edebilecekleri ve aynı zamanda ticari reklamcılık tarafında önemli müşterileri çekebilecekleridir. Milyarlarca kullanıcıyı dahil etmeye çalışmakla görevli değiller, aynı zamanda dünyanın en ileri teknoloji yenilikçi şirketlerinden bazılarıyla rekabet ediyorlar..

Fırsat

Reklamcılık sektörü değerlidir 550 milyar $ dolar ve büyük ölçüde Facebook ve Google gibi aracılar tarafından yönetiliyor. Mevcut reklamcılık endüstrisi hala nispeten etkili olsa da, BitClave’in yararlanmaya çalıştığı birçok verimsizlik ve zayıflık var. Birincisi, bot trafiği sayesinde çatlaklardan kayan değerle ilgili (tüm trafiğin% 50’sinin botlar tarafından oluşturulduğu tahmin ediliyor) ve kötü hedeflenmiş reklamlar. İkincisi, arama motorları tarafından kullanılan kullanıcıların verilerini kontrol etme özgürlüğünün olmamasıdır..

Takım

BitClave 2016 yılında kuruldu, Google’ın Mountain View, California’daki ana kampüsünün dışında faaliyet gösteriyor (ayıyı dürtmek hakkında konuşun). Bu, BitClave’in her türlü üst düzey arama teknolojisi yeteneğini işe alma fırsatına sahip olduğu anlamına gelir..

BitClave’in CEO’su Alex Bessonov, Microsoft, eBay ve Informatica ile yazılım mühendisi olarak çalışmanın yanı sıra çok sayıda başlangıç ​​hızlandırıcısıyla çalışma deneyimi olan.

BitClave’in CTO’su Patrick Tague, ve mobil, yerleşik ve kablosuz güvenlik konusunda deneyimi var.

Zaman çizelgeleri aşağıdaki gibidir:

bitclave zaman çizelgesi

BitClave Artıları:

 • BitClave, devasa bir pazarda büyük bir verimsizliği çözmeye çalışıyor. 550 milyar reklam pazarının bile% 0,5’i 2,75 milyar dolar.
 • Patlayan kripto para dünyasında zayıf işe alım avantajına sahip.
 • Takım şimdiden satış öncesi 16.532.341 $ topladı.
 • Yumuşak kapak, bu büyüklükteki bir proje ve ekip için çok uygun görünüyor.

BitClave Eksileri:

 • BitClave’in rekabeti, hiç sorun değil. Google ve Facebook beğenilerini birleştirebilecek herhangi bir şey varsa, bu onların gelirlerinin korunmasıdır.
 • BitClave, her iki uçta da (tüketici ve işletme) bir ton insanı hızla işe alma gibi muazzam bir görev üstlendi..

Son düşünceler:

BitClave ICO, şimdiden önemli miktarda ilgi gördü. Eğer ilgileniyorsanız, durum tespiti yapmanız ve onların Beyaz kağıt aslında şirketin öngörülebilir gelecekte başarmayı amaçladığı her şeyin inanılmaz derecede derinlemesine ve kapsamlı bir açıklamasını sağlayan birkaç teknik incelemeden biri olduğu için.

Önemli bir endişe, BitClave’in en küçük tehdidi bile oluşturabilmesi durumunda (ve büyükse) rekabetin nasıl tepki vereceğidir. Facebook ve Google beğenileri yalnızca kendi blok zinciri çözümlerini oluşturacak kaynaklara sahip değil, aynı zamanda gelecekte BitClave’i satın alacak kadar derin ceplere de sahip.

Yatırım yapmayı seçseniz de seçmeseniz de, bu önümüzdeki aylarda izlenecek ilginç bir hikaye olacak.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me