Bitcoin satın almak veya satmak isteyen herkes en azından BitQuick’in farkında olmalıdır. Evet sen bile.

BitQuick müşterilerin nakit veya SEPA transferleri kullanarak kolayca Bitcoin satın almalarına veya satmalarına olanak tanıyan basit bir Bitcoin borsasıdır. Süreç basittir:

 1. Alıcılar, satıcının banka hesabına nakit para yatırma yoluyla nakit yatırırlar (şu anda banka havaleleri desteklenmemektedir)
 2. Alıcılar, satıcıya makbuzun bir fotoğrafını gönderir: satıcı daha sonra paranın alındığını doğrular
 3. Satıcılar coin’leri BitQuick’in emanet hizmetinden serbest bırakır

Tüm bunlar, onlara nakit vermek için bir yabancıyla görüşmek zorunda kalmadan gerçekleşir (sana bakıyorum, LocalBitcoins). BitQuick ile Bitcoin’i nakit kullanarak kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Satıcılar için, Bitcoin’inizi piyasa fiyatlarından daha yüksek bir fiyata boşaltabilirsiniz, çünkü nakit satın alan insanlar bu oranları ödemeye isteklidir..

Bununla birlikte, Bitcoin alım satımını içeren herhangi bir hizmet kullanılmadan önce çok dikkatli bir şekilde incelenmelidir; sonuçta, bu yüzden buradasın, değil mi? Bitcoin dünyasında pek çok güvenilir site olsa da, sizi zor kazandığınız Bitcoin veya USD’nizi onlara aktarmaya çekmeyi amaçlayan yanıltıcı web sitelerinin adil bir payı var..

Öyleyse, BitQuick yasal bir hizmet mi? Tüm işaretler evet’i gösteriyor.

Ancak bunu okuduktan sonra kendiniz karar vermelisiniz. BitQuick incelemesi hizmet kullanmaya değerse.

BitQuick İncelemesi: Temel Bilgiler

Basitliği ve hızı ile tanınan BitQuick, paranızı Bitcoin’e veya Bitcoin’i paraya dönüştürmenin kolay bir yolunu sunar. Ancak alıcılar için bu, Bitcoin için piyasadan daha yüksek oranlar ödemek ve% 2’lik bir ücret ödemekle birlikte geliyor.

bitquick ana sayfası

Diğer hizmetlerin aksine, Bitcoin satın almak için kredi kartına veya banka hesabına ihtiyacınız yok. Alıcılardan istenen tek şey nakit.

Bitcoin’de yeniyseniz, BitQuick’e başlamadan önce bir Bitcoin cüzdanına ve Bitcoin’in nasıl gönderilip alınacağına dair çalışan bir anlayışa ihtiyacınız olacak. Bunun dışında BitQuick’in kullanımı kolaydır ve Bitcoin satın almak isteyen nakit paraya sahip yeni başlayanlar için harikadır..

BitQuick’te Bitcoin Nasıl Satın Alınır

bitcoin bitquick satın al

Geliştiricileri BitQuick Bitcoin satın almayı kolaylaştırdı. Üç aşamalı basit bir süreçtir:

 1. Sipariş defterinden istediğiniz siparişi seçin, e-posta adresinizi ve Bitcoin cüzdan adresinizi girin. E-posta ile bir bağlantı alacaksınız – bu e-postayı kaydet.

 2. Bankaya gidin ve tutarı sipariş onay sayfasında gösterilen hesap numarasına nakit olarak ödeyin. Tek yapmanız gereken bir ödeme makbuzunu doldurmak ve nakit paranızı bankaya vermek..

 3. Makbuzu e-postayla gönderdiğiniz bağlantıya yükleyin.

Makbuz satıcı tarafından alındığında, Bitcoin’i serbest bırakacak ve cüzdanınıza% 2,0 ücret düşülerek aktarılacaktır. BitQuick, makbuzu yüklediğinizden madeni paralarınızın serbest bırakıldığı ana kadar 3 saatlik bir zaman aralığı sağlar, ancak bu genellikle daha kısadır. Üç saat için plan yapın ve daha az olduğunda hoş bir şekilde şaşırın.

BitQuick’te Bitcoin Nasıl Satılır

bitcoin sat

BitQuick’te Bitcoin satmak muhtemelen satın almaktan daha kolaydır. Aynı zamanda üç adımlı bir süreçtir:

 1. Tamamlayın BitQuick’te satış formu.

 2. Sipariş oluşturulduktan sonra verilen emanet adresine doğru miktarda Bitcoin gönderin.

 3. Alıcılardan nakit para yatırın, onaylayın ve paraları serbest bırakın.

Satıcılar Bitcoin’leri için kendi fiyatlarını belirleyebilirler. Bu, satıcıların başka bir kaynaktan Bitcoin satın almasına ve kâr elde etmek için BitQuick’te satmasına olanak tanır.

BitQuick Kullanım Ücreti Nedir?

BitQuick ile satın almak için% 2,0 ücret vardır. Var satış ücreti yok. Ücretler, yayınlanmadan önce Bitcoin tutarından düşülür. Bu politika web sitelerinin SSS bölümünde açıkça belirtilmiş olsa da, bazı inceleme sitelerinde birkaç şikayet almıştır..

BitQuick Güvenli mi?

Bitcoin depolayacak veya kişisel bilgilerinizi alacak herhangi bir hizmet güvenli olmalıdır. BitQuick’in güvenliği, üç güvenlik unsuru incelenerek değerlendirilebilir:

 1. Şirket Meşruiyeti. BitQuick, Bitcoin topluluğunda büyük bir üne sahiptir. Ücretler ve yüksek fiyatla ilgili bazı şikayetler yapılsa da, övgüler büyük ölçüde ağır basıyor. Şirketin adı BuyBitcoin.us (2013) olduğunda, bir duyuru gönderisi yaptılar. BitcoinTalkForum ve topluluk tarafından iyi karşılandı.
 2. Fonların Güvenli Tutulması. BitQuick, Bitcoin cüzdanı olarak kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Bunun yerine, yeni satın aldığınız Bitcoin’i cüzdanınıza aktarın. Bir satıcı bir liste kaydı oluşturduğunda, Bitcoin’i saklamak için üçüncü taraf bir emanet hizmeti kullanılır. Ancak, güvenlik protokolleri hakkında hiçbir bilgi kamuya açıklanmamaktadır..
 3. Kişisel Hesap Güvenliği. Kullanıcıların işlem yapmak için kayıt olmaları gerekmez. Bunun yerine, satıcılar siparişleri kabul etmelerine, değiştirmelerine veya iptal etmelerine olanak tanıyan bir PIN oluşturur. Alıcılar, ödeme yaptıktan sonra siparişi yerine getirmek için kullanılan ödeme işlemi sırasında Bitcoin adreslerini sağlar..

BitQuick’in Mart 2017’de saldırıya uğradığını belirtmek gerekir. Para kaybı yaşanmadı, ihlal anında tespit edildi ve durumu değerlendirmek için platform hemen çevrimdışı duruma getirildi. İhlal ve sonuçta ortaya çıkan eylem nedeniyle hiçbir müşteri parasını kaybetmedi.

BitQuick’in Müşteri Desteği Var mı?

Kesinlikle. BitQuick, duyarlı olduğu için mükemmel bir ün kazandı. Onların aracılığıyla iletişime geçilebilir çevrimiçi form veya aşağıdaki adreste:

9435 Waterstone Blvd # 140

Cincinnati, OH 45249

BitQuick Desteklenen Ülkeler

Uluslararası destek sağlanıyor, ancak platform yalnızca Amerika Birleşik Devletleri sakinleri tarafından kullanılıyor gibi görünüyor. Resmi olarak aşağıdaki ülkeler desteklenmektedir:

 • Amerika Birleşik Devletleri
 • CA
 • AB
 • RU
 • AU

Bu yazının yazıldığı sırada, başka bir para biriminde tek bir satış emri yok.

BitQuick ile Bitcoin Gönderme ve Alma

Birçok hizmet, paranızı saklamak ve boş zamanlarınızda cüzdanınıza aktarmak için çağırır. BitQuick’in aklında başka bir plan var.

Alıcılar, satın aldıkları Bitcoin’i cüzdanlarına göndermek zorunda değildir, satıcı parayı serbest bıraktığında otomatik olarak gerçekleşir..

Satıcıların, listelemelerini yerleştirdikten sonra Bitcoin’i BitQuick’in emanet hizmetine göndermeleri gerekecektir. Aktarım ağdan bir onay aldığında, sipariş BitQuick web sitesinde yayınlanacaktır..

Bu süreç, diğer birçok Bitcoin satın alma ve satma hizmetine eşlik eden karışıklığı ortadan kaldırır; BitQuick’te cüzdanınız arasında minimum aktarım vardır. Bu sadece mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ağ ücretlerini de azaltır.

BitQuick İncelemesi: Son Düşünceler

BitQuick nakit alışveriş yapmak isteyenler için görünüşte harika bir hizmettir. Diğer hizmetler kredi kartı veya banka hesabı gerektirir, ancak ihtiyacınız olan tek şey BitQuick ile Bitcoin satın almak için nakit paradır. En önemli avantajlarından biri, bir yabancıyla yüz yüze görüşmeniz ve ona nakit vermeniz gerekmemesidir – sadece nakit parayı banka hesabına yatırırsınız.

Bir satıcı olarak, hiçbir ücret olmadığından ve kendi fiyatınızı belirleyebileceğinizden, bu bir rüya senaryosu. Nakit ödemek için bu oranları ödemeye istekli kişilere genellikle Bitcoin’lerinizi piyasa oranlarının üzerinde satabilirsiniz..

Satın almayı tercih ederseniz BitQuick zaman ayırmaya değer Nakit ile Bitcoin.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me