Bittrex İncelemesi

Bittrex, dünyanın en hızlı büyüyen kripto para birimi borsalarından biridir. Bunda Bittrex İncelemesi ele alacağız:

 • Bittrex’te Nasıl Satın Alınır
 • Para Çekme Limitleri
 • Ticaret Ücretleri
 • Kişisel Hesap Güvenliği
 • Özet
 • Bittrex İncelemesi: Temel Bilgiler

  Bittrex, kullanıcılara Bitcoin, Ethereum’da yüzlerce kripto para birimi alım satım çifti sunar ve USDT. Şu anda Bittrex, fiat alım satım çiftleri (USD, EUR, GBP, vb. İçeren çiftler) sunmamaktadır..

  Bununla birlikte, bazı kullanıcıların banka havalesi yoluyla Bitcoin, Ethereum veya USDT satın almalarına izin verirler. Banka havalesi satın alma seçeneklerini kullanabilmek için, “geliştirilmiş doğrulanmış” bir hesabınızın olması ve 10.000 ABD Doları veya daha fazla değerinde bir miktar satın almanız gerekir..

  (Fiat para birimiyle daha az miktarda kripto para satın almak istiyorsanız, daha fazla seçenek için bu makaleye göz atın.)

  Değişim, 2014 yılının başlarında başlatıldı. ABD merkezli bir şirket olan Bittrex, ABD hükümet organlarının gerektirdiği tüm yasa ve düzenlemelere uyma taahhütlerini belirtti. Aşağıdaki “limitler” bölümünde bunun tüccarları nasıl etkilediği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz..

  Bittrex ve Poloniex

  Poloniex, Bittrex’in en büyük rakibi. Her iki borsa da şu anda çok çeşitli BTC, ETH ve USDT işlem çiftleri sunmaktadır..

  Ocak 2017’de Poloniex, Bittrex’ten yaklaşık 4,7 kat daha fazla ziyaretçiye sahipti., Similarweb’e göre. Haziran 2017’de Poloniex, Bittrex’in 2 katından daha az ziyaretçiye sahipti. Aşağıdaki bölümlerde özetlenen, Bittrex’i kripto para tüccarları için daha iyi bir seçenek haline getiren çeşitli faktörler vardır..

  Müşteri desteği

  Hızlı bir şekilde büyüyen dünyanın en büyük iki kripto para birimi borsası olarak, her iki site de çok sayıda destek bileti ile karşı karşıya. Doğal olarak, bu her iki sitenin kaynaklarını da zorladı, ancak Bittrex büyümeyi çok daha iyi idare etti.

  Poloniex’in zayıf müşteri desteğinden şikayet eden çok sayıda kullanıcısı var. Forumlarda ve mesaj panolarında, desteklerinden haftalar hatta aylar sonra yanıt alamadığını iddia eden birçok kullanıcı bulacaksınız. Bu aynı zamanda bazı Coin Central personelinin ve personel arkadaşlarının da deneyimiydi..

  Öte yandan Bittrex’in topluluktan çok daha az şikayeti var. Kişisel olarak da Bittrex desteğiyle hiç sorun yaşamadık. Onlar ayrıca sosyal medyada çok daha aktif, kullanıcılar için hızlı bir şekilde güncellemeler ve alakalı haberler yayınlama.

  Mevcut Kripto Para Birimleri ve Ticaret Çiftleri

  Çok çeşitli ve daha az popüler kripto para birimleri ticareti yapmak istiyorsanız, Bittrex yine öne çıkıyor. Bittrex şu anda 250’den fazla alım satım çifti sunarken, Poloniex 100’den az teklif sunuyor. Bittrex ayrıca son zamanlarda borsalarına yeni kripto para birimleri eklemede çok daha aktif oldu.

  Bittrex vs Poloniex: Son Karar

  Bence Bittrex, Bittrex ile Poloniex arasındaki mücadelenin açık galibi. Çok daha iyi müşteri hizmeti sunarlar ve kullanıcılara çok daha fazla ticaret çifti sunarlar.

  Bittrex’te Nasıl Satın Alınır

  Bittrex’in birincil amacı, kullanıcıların diğer kripto para birimleri için kripto para birimleri alıp satmalarına izin vermektir. İtibari para birimi (USD, EUR, vb.) İçin kripto para satın almak istiyorsanız, Bittrex’in bunu yapmak için bir süreci vardır, ancak gelişmiş hesap doğrulaması ve minimum 10.000 $ satın alma gerektirir..

  İlk kripto para biriminizi almaya çalışıyorsanız, Coinbase veya bu seçeneklerden biri muhtemelen ihtiyaçlarınıza daha uygundur. Daha sonra satın aldığınız kripto para birimini aşağıdaki kılavuzda gösterildiği gibi Bittrex’te işlem yapmak için kullanabilirsiniz..

  Cryptocurrency Ticareti Yapmak İçin Bittrex Nasıl Kullanılır

  Bu bölümde, size Bittrex’te nasıl işlem yapılacağına dair adım adım bir rehber göstereceğim.

  1) Bittrex.com’a gidin ve “GİRİŞ YAP” ı tıklayın

  Halihazırda bir hesabınız yoksa, kaydolmak için bağlantıyı burada bulabilirsiniz.

  Bittrex Hesap Oluştur

  2) Kaydol

  Bir hesap oluşturmak için başlangıçta gerekli olan tek şey e-posta adresiniz ve şifrenizdir.

  Bittrex Kayıt Formu

  Daha sonra Bittrex’ten e-postanıza gönderilen bağlantıya tıklayarak e-posta adresinizi doğrulamanız gerekecektir. Bunu yaptıktan sonra giriş yapabileceksiniz.

  3) Kripto Para Birimini Yatırın

  İlk giriş yaptığınızda, Bittrex’in tüm pazarlarının bir listesini göreceksiniz. Seçtiğiniz kripto para birimini yatırmak için “Cüzdanlar” sayfasına gidin.

  Bittrex Exchange Piyasaları

  Bittrex şu anda 250’den fazla kripto para birimi yatırmanıza ve ticaret yapmanıza izin veriyor. Yatırmak istediğiniz kripto para birimini bulmak için arama çubuğunu kullanabilirsiniz. Ardından artı simgesine tıklayın.

  Bittrex Cüzdanlar

  Para yatırma adresi oluşturmanıza izin veren bir para yatırma kutusu açılacaktır.

  Bittrex Cüzdan Adresi Oluşturun

  Para yatırma adresiniz şimdi gösterilecektir. Her şeyin doğru çalıştığından emin olmak için önce küçük bir miktar yatırmanız önerilir. Mevcut cüzdanınızdan verilen adrese kripto para göndererek para yatırabilirsiniz..

  Bittrex Para Yatırma Adresi

  4) Depozitonuzu Blockchain Tarafından Doğrulandıktan Sonra Alacaksınız

  Mevduat, ticarete hazır hale gelmeden önce bir dizi blok zinciri onayı gerektirir. Gerekli onayların sayısı yatırdığınız kripto para birimine bağlıdır.

  Bittrex bekleyen mevduatlar

  5) İşlem Yapmak İstediğiniz İşlem Çiftini Bulun

  Depozitonuz ticaret için hazır olduğunda, ticaret yapmak istediğiniz alım satım çiftini piyasalar sayfasında bulun. Bu örnek için, Dash için Ethereum ticareti yapacağım.

  Bittrex Ticaret Çiftini Bul

  6) Siparişinizi Verin

  Alım satım çifti sayfası, ticaret yapmak istediğiniz parite hakkında size birçok bilgi verir.

  Temel ticaret amaçları için, Sipariş Defteri, dikkat edilmesi gereken en önemli bölümdür. Bittrex kullanıcıları tarafından verilen tüm satın alma (teklifler) ve satış (sorma) siparişlerini görüntülemek için kullanın.

  İstediğiniz sayıda “Birim” ve istediğiniz Fiyatı seçin. “Sor” fiyatlarının altındaysa siparişinizin yerine getirileceğinin garantisi yoktur. Limitli satın alma emri vererek, girdiğiniz kripto para miktarını girdiğiniz fiyatta veya altında satın almayı taahhüt etmiş olursunuz.

  Bittrex'te Cryptocurrency Nasıl Satın Alınır

  Siparişinizi vermeden önce onaylamanız istenecektir. Ancak yerine getirilmeyen siparişleri iptal edebilirsiniz.

  Bittrex'te Satın Almayı Onaylayın

  7) Tamamlanan Sipariş ve Para Çekme İşlemleri

  Siparişiniz tamamlandıktan sonra, satın aldığınız kripto para birimi Bittrex cüzdanınızda bulunacaktır. Eksi simgesine tıklayarak geri çekebilirsiniz. Aşağıdaki “Limitler” bölümünde Bittrex’ten ne kadar para çekebileceğinizi öğrenebilirsiniz..

  Bittrex'ten Nasıl Para Çekilir

  Çekmek istediğiniz tutarı ve paranızın gönderilmesini istediğiniz adresi girin.

  Para Çekme Limitleri

  Para çekmek için hesabınızın doğrulanması gerekecek. Günde 3 BTC eşdeğerine kadar para çekmenize izin veren temel doğrulama genellikle çok kolay bir işlemdir. Bu ekran görüntüsüne bakın Daha fazla ayrıntı için Bittrex sitesi.

  Bittrex Para Çekme Limitleri

  Yatırabileceğiniz veya takas edebileceğiniz miktar için sınır yoktur.

  Ticaret Ücretleri

  Tüm işlemler Bittrex % .25 komisyon ücreti var.

  Kişisel Hesap Güvenliği

  Google Authenticator, hesabınızın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için kullanılabilir ve kullanılmalıdır. Bu 2 Aşamalı Kimlik Doğrulama biçimini etkinleştirdiğinizde, oturum açarken veya para çekerken bunu kullanmanız gerekecektir..

  Bittrex İnceleme Özeti

  Bunu özetlemek için Bittrex inceleme, işte bu kripto para birimi değişimi için artılarım ve eksilerim.

  Artıları

  • 250+ İşlem Çifti.
  • Ana rakip Poloniex’ten daha iyi müşteri desteği.
  • Temel hesap doğrulamasını gerçekleştirmek kolay.

  Eksileri

  • Fiat para birimini kullanmak istiyorsanız, yalnızca 10.000 $ ‘ın üzerinde değer satın alırsanız Bitcoin, Ethereum ve USDT satın alabilirsiniz..
  • Fiat kullanarak daha az miktarda kripto para satın almayı umuyorsanız, bu siteleri deneyin.
 • Fiat ticareti yok.
 • Genel, Bittrex sık sık tüccarlar veya belirsiz kripto para birimleri satın almak isteyen kullanıcılar için harika bir sitedir. İlk kripto para birimini satın almak isteyen yeni kripto para birimleri için başka bir seçenek seçmelisiniz..

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me