Blockport nedir? | İlk Sosyal Kripto Borsası ICO’yu Anlamak

Blockport: İlk Sosyal Kripto Değişimi

Blockport bir Amsterdam merkezli borsa deneyim seviyeleri ne olursa olsun tüm kullanıcılara kripto ticaretini açmaya odaklanmak.

Mevcut yatırım ortamı, genellikle yeni başlayan yatırımcıları dalmaktan caydıran yüksek giriş engelleriyle doludur. Çoğu jetonla işlem yapmak için, arayüzlerin kafa karıştırıcı olabileceği ve kötü tasarlanmış olabileceği ayrı borsalarda en az 2 hesabınızın olması gerekir. Bunun da ötesinde, uzun onay süreçleri ve hesaplar arasında sürekli olarak para taşıma zorunluluğu daha fazla baş ağrısına neden olur..

Blockport ekibi, mevcut ortama likidite, güvenlik, şeffaflık, kullanılabilirlik ve eğitim ekleyerek bunu çözmeye çalışıyor..

blockport kontrol paneli

Blockport Anahtar Ayrıntıları

Ticker: BPT

Token Türü: ERC20

ICO Token Fiyatı: 1 ETH = 2880 BPT

Bağış Toplama Hedefi: 16666 ETH

Toplam Token: 69.440.000

Token Satışına Uygun: 49.600.000 (% 71,4)

Müşterinizi Tanıyın (KYC): Hayır

Kabul eder: ETH


Blockport nedir?

Blockport, türünün ilk örneği sosyal tabanlı, karma merkezi olmayan değişim. Platform, yatırımcıların kafa karıştırıcı kripto dünyasında daha rahat hissetmelerine yardımcı olmak için sosyal ticaret ve paylaşımın çeşitli yönlerini içerir..

Sosyal Tasarım

Blockport’u kullanarak diğer tüccarlarla bağlantı kurabilir, yatırım stratejileri hakkında konuşabilir ve hatta başka bir kişinin ticaret portföyünü kopyalayabilirsiniz. Bu, yeni yatırımcıların profesyonellerden bir şeyler öğrenmesini sağlar ve ticarete başlarken onlara bir dizi eğitim tekerleği verir..

Portföy kopyalamanın popüler hale geldiğini görmek zor değil. Facebook ve Reddit’teki forumlar sürekli olarak yeni tüccarların hangi kripto paralara yatırım yapmaları gerektiğini sormasıyla doludur – Blockport’un portföyünün kopyalanması varsayımları ortadan kaldırır.

Ekip ayrıca bir bilgi tabanı, kullanıcı deneyiminizi daha da iyileştirmek için sağlam müşteri hizmetleri ve topluluk sayfası.

Hibrit Merkezi Mimari

Blockport, hem merkezi hem de merkezi olmayan borsalardan teknoloji mimarisini benzersiz bir şekilde kullanır.

BlockPort Mimarisi

Merkezi olmayan tarafta, Paranız, özel anahtarları tuttuğunuz bir cüzdanda kalır. Bu, platformdaki bilgisayar korsanlığı saldırılarını önlemeye yardımcı olur – merkezi alışverişlerin yaygın bir sorunu.

Merkezileştirilmiş tarafta, yaptığınız her ticaret üçüncü taraf bir takas yoluyla yapılır ve tamamlanır zincir dışı. Bu, merkezi olmayan borsaların bazen sahip olabileceği likidite sorununu ortadan kaldırır..

Bu karma yapı sayesinde, her iki dünyanın da en iyisini elde edersiniz.

Blockport Jetonu (BPT)

BPT, premium içerik satın almak, indirimli alım satım ücretleri ödemek ve sosyal ticaret özellikleri takas etmek için kullandığınız bir ERC20 jetonudur..

ICO dışında, Blockport platformundaki Token Shop’tan BPT satın alabilirsiniz. Portföyünüzü diğer tüccarlarla paylaşarak da BPT alabilirsiniz. Portföyünüzü kopyalayan her tüccar,% 90, Blockport diğer% 10’u aldığınız bir ücret ödemelidir..

Token Satışı

Blockport, satış öncesi ve toplu satış turları aracılığıyla maksimum 16.666 ETH artırıyor. Sadece 69.440.000 BPT hiç oluşturulacak ve bunun% 71,4’ü ICO katılımcılarına tahsis edilecek. Kalan tokenler ekip ve erken yatırımcılar, Token Store ve topluluk arasında bölünür.

Blockport ICO token dağıtımı

Rekabet

Blockport ile rekabet eden kripto borsası sıkıntısı yok. Şu anda uzaydaki büyük isim elbette Coinbase. Her iki platform da, herhangi bir yatırımcının rahatlıkla kullanabileceği, kullanımı kolay arayüzlerde uzmanlaşmıştır..

Merkezi olmayan borsalar yavaş yavaş norm haline geliyor, birkaç önemli kripto projesi aşağıdakileri de içeriyor:

  • Komodo Platformu
  • Dalgalar
  • 0x

EtherDelta bir başka popüler merkezi olmayan borsadır, ancak sezgisel olmayan tasarımı yatırımcıların kolayca hata yapmasına neden olur.

Blockport Ekibi

Blockport ekibi, Amsterdam’da Google ve KPMG tarafından desteklenen bir teknoloji merkezi olan TQ ile çalışıyor.

Ekibi Sebastiaan Lichter (Baş Ürün) ve Kai Bennink (Baş Strateji) kurdu. Her iki kurucu da teknoloji konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahip ve Bennink, Delft Teknoloji Üniversitesi’nde blockchain konusunda uzmanlaşmıştır..

En önemlisi, ekip yakın zamanda birbirine bağlı blok zincirlerinden oluşan bir ekosistem yaratan bir proje olan Ark ile ortaklık kurdu. Ark’ın tasarım ve kullanım kolaylığına odaklanmasıyla, bu iki şirketin bir araya gelmesi mantıklı geliyor. Ark’ın CFO’su Lars Rensing de Blockport Danışmanı olarak getirildi..

Blockport Artıları

  • Geniş sorun alanı. Döviz piyasası devasa boyuttadır ve birçok başarılı şirkete yer vardır. En iyi borsalar, günde 1 milyar doların üzerinde işlem yapılmasını kolaylaştırıyor.
  • Ark ile ortaklık. Ark, güçlü bir topluluğa sahip köklü bir blockchain şirketidir. Blockport, topluluğa girebilecek ve büyük olasılıkla teknolojilerini de kullanacak.
  • Güzel tasarım. Blockport’un tasarımı, diğer alışverişlerin çoğunu sudan çıkarır. Şık tasarımlarıyla kullanıcıları benimsemekte zorlanmamalılar.

blockport yol haritası

Blockport Eksileri

  • Kanıtlanmamış ürün. Değişim hala geliştirme aşamasında ve ekip yakında bir beta yayınlayacak. Çalışan bir ürün olmasa da birçok risk vardır.
  • Kar paylaşımı yok. ICO’lara sahip olan diğer iki borsa olan Kucoin ve Binance, token’larında kar paylaşımı oluşturdu. Blockport bunu eksik.

Son düşünceler

Blockport, basit kullanıcı arayüzleri ve sosyal ticaret yoluyla kripto yatırımının giriş engellerini azaltmaya çalışıyor. Bu, kötü deneyimler ve kafa karıştırıcı süreçlerle dolu bir sektörde çok ihtiyaç duyulan bir üründür.

Ekip, yeni yatırımcıların daha deneyimli tüccarlarla birlikte bilgi edinebilecekleri ve ticaret yapabilecekleri bir platform oluşturarak, yatırımın doğası gereği sosyal doğasından yararlanır. Daha da iyisi, yatırımcı gazilere bilgilerini paylaştıkları ve toplumu iyileştirdikleri için ödeme yapılacak.

Jeton için ön satış çoktan gerçekleşti, ancak yine de 24 Ocak’taki kitle satışına katılabilirsiniz. beyaz listeye eklemek için başvur ondan önce olsa da.

Blockport hakkında daha fazla bilgiyi tanıtım belgelerinde bulabilirsiniz. İşte.

Ek Blockport Kaynakları

Telgraf

Facebook

Twitter

Bitcointalk

Orta

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map