DeepBrain Zinciri ICO İncelemesi

Göre site, DeepBrain Zinciri Noel’den sonra (25 Aralık 2017) Huobi, Kucoin ve Lbank’ta listelenecek.

 • Başlangıç ​​Tarihi – 14 Aralık’ta ICO (1 saat içinde tükendi)
 • Exchange Başlangıç ​​Tarihi – 25 Aralık 2017’den sonra
 • Token Sembolü – DBC
 • Hard Cap – 1.500.000.000 jeton (1.5 milyar)
 • Toplam token – 10.000.000.000 (10 milyar)
 • Döviz Kuru – 1 NEO = 2200 DBC
 • Kabul Edilen Kripto Para Birimleri – NEO
 • Ön Satış – Ön Satışta Verilen 600.000.000 DBC

DBC belirteçleri

DeepBrain Zinciri Topluluğu

Herhangi bir “DeepBrain Zinciri” odaklı topluluk sayfasında bulunacak pek fazla şey olmasa da, ICO hakkında birkaç gönderi var Reddit ve Steem.

DeepBrain Zinciri nedir?

DeepBrain Chain, çeşitli yapay zeka ürünleri için merkezi olmayan bir yapay zeka bilgi işlem ağı ve platformu sunuyor.

Temelde, yedek bilgi işlem kaynaklarını dağıtmak için veri hesaplama ve veri ticareti için yapılmış bir platformdur. Bu, sonuçta, ürünler ve veriler için fikri mülkiyeti güvence altına alırken, veri sızıntısına karşı koruma sağlayarak AI hesaplamasının taleplerini çok daha ucuz hale getirir (proje, AI’da% 70’lik bir maliyet düşüşü tahmin etmektedir).

Bunun ötesinde, bir başka kritik unsur da DeepBrain’in anlambilim kitaplığıdır: sesli etkileşim uygulamalarını destekleyen bir kitaplık (Amazon’un Alexa’ya benzer). DeepBrain’in anlambilim kitaplığı ayrıca ses, görüntü, metin ve diğer girdiler gerektiren üçüncü taraf uygulamaları oluşturmak için de kullanılabilir.

Fırsat

Kurucu ekip, DeepBrain Chain’in halihazırda mevcut pazarda bir kullanım örneği gösterdiğine, devasa bir pazarda ölçeklenme potansiyeline sahip olduğuna ve ana faaliyet alanı olan paylaşma depolama ve hesaplama kapasitesi etrafında kademeli olarak büyüyebileceğine inanıyor. madencilik.

Her DBC belirteci, hizmetin hesaplama değerine karşılık gelir. Bu, jetonun gerçek değere bağlı olduğu anlamına gelir ve DeepBrain Zinciri bu iddialı projeyi kaldırabilirse, yatırımcılar oldukça önemli temettüler görebilirler..

DeepBrain Chain, kendisini blok zinciri tabanlı AI alanında bir öncü olarak kurabilirse, potansiyel olarak trilyon dolarlık bir endüstride önemli bir yere sahip olacaktır. Uzmanlar, yeni AI uygulamalarının ortaya çıkmasıyla yapay zekanın rolünün artmaya devam edeceğini tahmin ediyor.

Yapay zeka endüstrisi şu anda yılda yaklaşık 20 milyar dolar değerindedir ve maliyetin çoğu hesaplama işlemine harcanmaktadır. Maliyetleri düşürmek ve işlemlerin hızını artırmak için blok zincirinden yararlandığı için DeepBrain Chain’in tam olarak uymaya çalıştığı yer burasıdır..

Takım

Şangay’da bulunan DeepBrain Chain, oldukça yığılmış bir ekibe sahiptir.

CEO Feng O, yapay zeka alanında bir uzman olarak kabul edilir ve 2014’ten beri Çin Bitcoin ve blockchain teknolojisi dünyasında tanınmış ve nihayetinde saygın bir figür haline gelmiştir. Bir zamanlar dünyanın ilk yapay zeka ses kutusunun (Small Zhi), Çin’in ilk beyin sistemi bulutunun (DeepBrain) geliştirilmesi ve 17 milyondan fazla kullanıcı tabanına sahip ilk Çinli ses asistanının (akıllı 360) araştırma ve geliştirmesine öncülük etti..

CTO Shu Chang, Şangay Yapay Zeka Laboratuvarı Direktörü olarak katılımından dolayı yapay zeka, blok zinciri ve kriptografi alanında bir uzman olarak kabul edilir..

CMO Chuanfeng Lee, Çin’deki AI alanı, Bitcoin ve blockchain araştırmalarındaki ilk girişimcilerden biridir. Ayrıca akıllı 360 için pazarlamaya liderlik etti ve projenin 17 milyonun üzerinde bir kullanıcı tabanına ulaşmasına yardımcı oldu.

Çin insan-makine diyaloğu değerlendirmesi olan SMP2017’nin kurumsal sektöründe birincilik de dahil olmak üzere ekibin önemli övgülerinden bazıları. Yarışmada 30’dan fazla ulusal en iyi AI takımı vardı.

Ekip, sermayeyi buna göre dağıtmayı planlıyor:

DBC belirteç dağıtımı

DeepBrain Zinciri Artıları:

 • NEO Konseyi ile ortak olmak ve NEO’nun platformundan çıkan ilk önemli ICO’lardan biri olmak. NEO topluluğu çok sesli ve destekleyici olduğunu kanıtladı ve bu topluluğun desteğine sahip olmak çok büyük bir değer olacak. NEO’nun daha önce yatırım yaptığı da tahmin ediliyor 6 milyon $ projenin içine.
 • Sektör 20 milyar dolar değerinde ve AI tabanlı teknolojiler geliştikçe büyümeye devam etmesi bekleniyor. DBC, maliyet azaltmada önemli bir rol oynayabilirse, endüstri ölçeğine yardımcı olur (yol boyunca kendine güzel bir kar elde ederken).
 • DeepBrain Chain teknik raporu, 2012’den bu yana yalnızca 5.000 AI tabanlı girişim olduğunu ve 22 milyar doların üzerinde kazanç sağladığını iddia ediyor. Bu, her bir girişimin ortalama kazancını yaklaşık 4,4 milyon dolara çıkarıyor. Ancak bu rakam, sektörün toplam sayısını 2012’den bu yana 100 milyar doları aşacak şekilde kolayca artıran yapay zekaya yapılan kurumsal yatırımları yansıtmıyor..

DeepBrain Zinciri Eksileri:

 • Projenin en büyük dezavantajlarından biri, NEO’nun Singapur merkezli bir Çin projesi olması ve onu ABD yatırımcıları için biraz daha ulaşılmaz hale getirmesidir. ICO’nun katı kyc / aml kuralları vardı ve hiçbir Çinli veya Amerikalı’nın yatırım yapmasına izin vermedi.
 • ICO’ya giren toplam tokenlerin yalnızca% 9’u ile, birçok yatırımcının alıştığı merkezi olmayan bir ICO’dan uzaktır. Bununla birlikte, tokenlerin% 50’si madencilik yoluyla üretilir, aynı şekilde Bitcoin’in arzının iş kanıtıyla zamanla şişmesi gibi bir şey. Bu havuza herhangi birinin erişimi olacağından, proje hala bazı merkezi olmayan bileşenleri koruyor. Merkezileştirilmiş kısım, tokenlerin çoğunun ekip ve vakıf tarafından tutulmasıdır ve bu 10 yıl içinde piyasaya sürülecektir. 1 yıl sonra, kurucular toplam arzın yalnızca% 3,5’ine sahip olacak.
 • Sitelere ve pazarlama materyallerine ulaşmak alışılmadık derecede zor. Eminim bu, çeviride bir gecikmeye işaret edilebilir, ki bu adil olmak gerekirse, cesur AI-blockchain teknolojisini birkaç tökezlemeden basit terimlere ve İngilizceye çevirmek kolay bir çaba gibi görünmüyor.

Son düşünceler:

DeepBrain Chain, oldukça katı KYC düzenlemelerini takip ediyor ve ICO’su için ince bir pencere sunuyor. ICO’nun kendisinin NEO destekçilerinden ve kripto para birimi endüstrisindeki bu Çin’e aşina olan ve nispeten radar altındaki projeye aşina olan birkaç kişiden çok sayıda yatırım kazanması bekleniyor..

Ethereum’un Çinli rakibi NEO üzerine inşa edilen DeepBrain Child’ın önümüzdeki aylarda büyük ilgi görmesi muhtemel. ICO’dan sonra büyük borsalara ulaşırsa / geldiğinde takip edilecek bir proje olacak.

DBC dağıtımı

Daha fazla bilgi edinmek için ziyaret edin anasayfa (ancak sinir bozucu bir otomatik oynatılan video için kendinizi ve hoparlörlerinizi destekleyin).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me