Kraken İncelemesi

San Francisco merkezli Kraken, en büyük Bitcoin borsalarından biridir ve euro hacmi, likidite ve Kanada doları, ABD doları, İngiliz sterlini ve Japon yeni ticaretine dayalı olarak en büyük Bitcoin borsası olarak kabul edilir..

Kraken, 2011 yılında uluslararası sahneye çıktı ve Bloomberg Terminalinde işlem fiyatı ve hacmi sergileyen ilk Bitcoin borsası oldu. Kraken’ın takdirleri arasında, kriptografik olarak doğrulanabilir bir rezerv kanıtı denetimini geçen ilk kişi olmak, Tokyo hükümetinin mahkeme tarafından atanan mütevelli heyeti olmak ve Almanya’nın BaFin tarafından düzenlenen Fidor Bank.

Övgüler bir yana, Kraken, kullanıcıların Bitcoin alıp satabilecekleri birçok borsadan biri..

Peki, Kraken ne kadar iyi?

Aşağıdaki inceleme sizi hızlandıracak.

Popüler Görüş

Kamuoyu mahkemesi söz konusu olduğunda, Kraken yönetim kurulu genelinde karışık incelemeler yaptı.

İyi: Kraken’in olumlu incelemeleri büyük ölçüde borsayı ticaret yapabilme ve sorunsuz bir deneyime sahip olma konusunda kredilendiriyor. Bununla birlikte, çoğu olumlu inceleme, yazılımın (ticaret için) iyileştirme için çok yer olduğuna dikkat çekiyor. Kraken’in uluslararası düzeyde erişilebilir olması, onu birçok uluslararası kullanıcının en iyi tercihi yapıyor.

Kötü: Hızlı bir Google araması, değişim ve Kraken’ın müşteri hizmetleri hakkında bir dizi şiddetle olumsuz yorum ortaya çıkarır. Pek çok olumsuz yorumun genellikle çok tatsız bir deneyime sahip olan ve ortaya çıkması için internete giren müşterilerin sonucu olduğunu unutmayın. Bu incelemeler doğru tasvirler olsa da, hala platformla iyi deneyimler yaşamış insanlar var. Kraken’in olumsuz yorumları, müşteri hizmetleri eksikliğinin deneyimi son derece sinir bozucu hale getirdiğine işaret ediyor. Ek olarak, para çekme süreleri çok yavaş olabilir ve bazı kullanıcılar fonlarına sınırlı erişim olduğunu bildirmektedir..

Kraken İncelemesi: Temel Bilgiler

Kraken’e Genel Bakış

Payward, Inc.’e aittir ve yatırımcılardan milyonlar almış olmak, Kraken, en büyük kripto para borsalarından biridir.

Kraken, oldukça geniş bir kripto para birimine sahiptir (Coinbase’den daha fazla) ve uluslararası tüccarlar için bunu kolaylaştırır.

Başlamak için Kraken tarafından doğrulanmanız gerekiyor. Kullanıcılar, belirli bir katmandaki bir kullanıcının günlük ne kadar para yatırabileceği gibi şeyleri belirten farklı katmanlara ayrılır. Her katman farklı bir ayrıntı kümesi gerektirir.

Kraken'da Onay Alın

İlgi çekici bir nokta, Kraken portföyünün size portföyünüzün değerinde bir USD, EUR vb. Bir miktar sağlamasıdır..

Kraken’da sipariş vermek, temel arayüzlerini kullanarak nispeten basittir, ancak alım satım araçları, onları kullanmayı seçerseniz daha sağlam bir işlevsellik sağlar. Basit piyasa veya limit emirleri verebilirsiniz. Ortalama olarak, limitli emirler% 0.16, piyasa emirleri ise% 0.26 ücrete tabidir. Ücretler çoğunlukla ticaret hacmine göre değişir. Ana ticaret çiftleri için ücretler genellikle% 0,1 ile% 0,35 arasındadır ve diğer daha az yaygın kripto çiftleri için bu aralık% 0,05 ile% 0,75 arasında olabilir. Likidite sunan tüccarlar% 0 ücret alır.

Kraken'da ticaret

Ek olarak, marj ticareti yaparak işlem yapabilirsiniz, ancak bu, bu konuda inanılmaz derecede riskli bir yoldur ve gerçekten (GERÇEKTEN Mİ) ne yaptığını biliyorum.

Kraken hakkında sevdiğim bir şey, birçok farklı fiat ve kripto para birimi çiftine sahip olmasıdır. Bu, insanların önce BTC satın almak ve ardından belirli bir alt-jeton satın almak için ikincil bir borsa kullanmak yerine, doğrudan USD ve EUR kullanarak çeşitli kriptolar satın alabileceği anlamına gelir. Bu, Kraken’in Coinbase ve yalnızca bir avuç kripto para birimi ve fiat / kripto çifti ile sınırlı diğer borsalara göre sahip olduğu belirgin avantajlardan biridir..

Kraken Ticaret Çiftleri

Para çekme işlemleri platformda nispeten basittir. Tek yapmanız gereken para çekme bölümüne gitmek ve doğrudan banka hesabınıza para çekmek. Euro’yu çekmek ve bir Avrupa banka hesabına sahip olmak istiyorsanız, bu SEPA üzerinden sadece 9 sent için bir seçenektir..

Para çekme ve para yatırma ücretleri büyük ölçüde yönteme göre değişir, ancak genellikle minimum 20 $ ile% 0.19 civarında asılı kalırlar. Japon Yeni için ise minimum 5000 Yen depozito vardır ve depozito için işlem ücreti yoktur, ancak para çekmek için 20 Yen gerekir..

Güvenlik: Kraken, 2 Faktörlü Kimlik Doğrulama (2-FA) ayarlamanıza izin verir, ancak bunu yapmak için Güvenlik sekmesine gitmelisiniz. Asla çok güvende olamazsınız ve Kraken kullanıyorsanız 2-FA’yı etkinleştirdiğinizden emin olun..

Kraken İnceleme Özeti

Kraken (Amerika Birleşik Devletleri’nde) daha popüler olan rakibi Coinbase’den bir yıl önce, 2011’den beri kripto para birimi değişim dünyasındadır. Kraken, kripto para dünyasında itibarını oluşturmak için nispeten uzun bir zaman harcadı ve birçok uluslararası kripto para birimi tüccarının ilk tercihi oldu.

Birçok çevrimiçi inceleme, Kraken ekibinin çalışması gereken bazı kaba yamaları ve aksaklıkları yansıtsa da (esas olarak müşteri hizmetleri eksikliğidir), Kraken hala ABD’deki ve uluslararası sahnedeki tüccarlara büyük bir değer sağlıyor..

Nispeten güvenli bir platformdur ve kripto para birimi dünyasının evriminde önemli bir oyuncu olmuştur. Kraken, Kraken içinden çok daha sağlam bir ticaret platformuna erişim ile Coinbase’den daha düşük ücretlere sahiptir. Kripto para ticaretinin nasıl yapılacağına dair orta düzey bir anlayıştan biraz daha azını gerektirir, ancak her şeyi doğru yaptığınızdan nasıl emin olacağınızı öğrenmek için birkaç kılavuzu izlediğinizden emin olun..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me