MyCelium Cüzdan İncelemesi

MyCelium 2008 yılında bir grup donanım mühendisi tarafından kuruldu. Ekip, Bitcoin’in sonraki yıllarda ortaya çıkması ve popülaritesi ile blok zinciri ile çalışmak için motive oldu..

MyCelium, akıllı telefon kullanıcıları için erişilebilir bir seçenek sunan MyCelium Bitcoin cüzdanını sunar. Uygulama, Bitcoin’in sürtünmesiz, işlevsel kullanmasını sağlamaya çalışıyor ve güvende kalırken itibari para birimiyle olan boşluğu kapatmaya yardımcı oluyor..

MyCelium Bitcoin Cüzdan

Bu MyCelium Bitcoin cüzdan incelemesinde, sunulan özellikler ve gereksinimlerinize uygun olup olmadığını öğreneceksiniz..

Kamuoyu

Bazen bir kripto platformunun güvenilir ve güvenilir bir ürün olup olmadığına karar vermek zordur. Kişisel deneyimleriniz, çevrimiçi okuduğunuzdan veya yazılımın ideal hissettirip hissetmediğinden farklı olabilir, bu yüzden bazı kamuoyu görüşlerine bir göz atalım..

MyCelium cüzdanında kamuoyu çok olumlu bir şekilde parlıyor. Uygulama, Google Play Store’dan indirilebilir ve 4,5 yıldızlı güçlü bir derecelendirmeye sahiptir. Övgülerini haykıran binlerce mutlu kullanıcı var. Her zaman birkaç kötü yorum bulacaksınız, ancak bunların çoğu bir bütün olarak cüzdan deneyiminden ziyade kişisel sorunlara dayanıyor.

Akıllı telefon cüzdanından cesaretini kıran çok sayıda kişi bulmak oldukça zor. Pek çok güvenlik şikayetini veya ters giden yedekleri okumayı bekliyordum. Ancak, Bitcoin dünyası genellikle MyCelium’u sever. Eleştiri için ayakkabı olan Reddit bile parlak raporlar veriyor.

Kullanıcı arayüzü

İncelemeler kendileri için konuşuyor. Cüzdanın popülerliği, ustalıkla tasarlanmış uygulamadan kaynaklanıyor. MyCelium cüzdanı hem Google Play hem de iTunes’da mevcuttur ve akıllı telefon kullanıcılarının yaklaşık% 99’una uygundur. Hala bir Windows telefon kullanıyorsan daha büyük sorunların var dostum.

Uygulamayı açtıktan hemen sonra Bitcoin cüzdanınız ve basit, anlaşılması kolay sekmelerle karşılaşacaksınız. Mevcut döviz kurunun eşlik ettiği bir QR kodunuz, gönder ve al düğmeleriniz var.

miselyum cüzdan

Hesaplara kaydırın ve cüzdan için otomatik olarak oluşturulan özel anahtarı hemen yedekleyebilirsiniz. Bu, telefonunuzun kaybolması durumunda paranızı güvence altına almak için adımlar atmanızı sağlayan önemli bir özelliktir..

miselyum cüzdan

İşlem geçmişiniz ve adres defteriniz, hareket halindeyken Bitcoin kullanmayı gerçekten kolaylaştıran çok yönlü bir cüzdan sağlamak için hesap yönetimine eşlik eder.

Herhangi bir hatadan kaçınmak için ödeme adreslerini QR kodu tarayarak ekleyin veya kopyalayıp yapıştırın. İşlem geçmişi, doğrudan tercih edilen blockchain gezginine bağlanır, blockchain.info varsayılandır. Bu size tek dokunuşla blok zincirindeki yetenek kontrolü ödemelerini sağlar.

Güvenlik

Güvenlik, hangi platformu kullanıyor olursanız olun, cüzdan uygulamaları için her zaman sıcak bir konudur. Önce güvenlik seçeneklerini ve protokolü kontrol etmeden bir cüzdana geçmeye başlamak aptalca olurdu..

Bir akıllı telefon cüzdanıyla ilgili ilk güvenlik düşüncesi sinir bozucu olabilir. Esasen gittiğiniz her yerde yanınızda özel anahtarlar taşıyorsunuz. Sadece korkunç kötü amaçlı yazılım saldırılarını riske atmakla kalmazsınız, aynı zamanda yankesicilerin Bitcoin’e kadar gelebileceği endişesi de vardır..

Uygulama, kişisel bir pin numarası şeklinde olağan arayüz korumasına sahiptir. Uygulamayı açmak, para göndermek ve özel anahtarları dışa aktarmak gerekiyor. Bu, en azından dışarıdayken herhangi bir kötü niyetli hızlı parmakları önlemek için hile yapmalıdır..

HD (hiyerarşik deterministik) cüzdan tasarımı, yedeklemelerin 12 rastgele kelime kümesi kullanılarak güvenli bir şekilde oluşturulduğu anlamına gelir. Bu sözcükler, özel anahtarlarınızı temsil ettikleri için güvenli bir şekilde saklanmalıdır (asla çevrimiçi olarak koymayın). Telefonun kaybolması veya hasar görmesi durumunda, parayı hızlı bir şekilde geri alabilirsiniz. Bu, Trezor gibi donanım cüzdanı sağlayıcıları tarafından kullanılan bir sistemdir.

Büyük donanımınız veya kağıt cüzdanlarınız varsa, MyCelium aracılığıyla bunlara göz kulak olabilirsiniz. “Yalnızca izle” işlevini kullanarak, özel anahtarları çevrimdışı bırakırken mevcut parayı görebilirsiniz. Fonları harcamak çok kolaydır, ancak kendi takdirinize bağlıdır. Örneğin, kağıt cüzdanınızın QR kodunu uygulamaya tarayın ve harcamaya başlayın.

miselyum cüzdan

Genel olarak, bir akıllı telefon cüzdanı için Bitcoinlerinizi korumanın yolunu açar. 24/7 bağlı telefonlarda güvenlik her zaman potansiyel bir risk olacaktır. Bilgisayar korsanlarının telefonunuzun etrafında dolaşmanın bir yolunu bulabileceği gerçeği, belirteçlerinizi açığa çıkarabilir. Güvenliğinizi en üst düzeye çıkarmak için, büyük miktarları soğuk depoda tutmanız önerilir..

Ulaşılabilirlik

Bitcoin’i işlevsel bir şekilde günlük olarak kullanmanın bir yolunu istiyorsanız, MyCelium cebinizde sallanmaya hazır.

Cüzdanın ön sayfasında bulunan QR kodu ile saniyeler içinde ödeme yapın veya para alın. Kamera ışığını açma özelliği dahil olmak üzere diğer kodları taramak için hızlı kamera özelliği de vardır. Kendinizi bir gece kulübünde veya Bitcoin’i kabul etmeniz gereken diğer karanlık yerlerde bulursanız, bu oldukça şık olabilir..

Referans için döviz kurunu nerede çizeceğinizi seçmek de dahil olmak üzere kişisel tercihlerinizi ayarlarken çeşitli seçenekler vardır. Cüzdan, Bitstamp, Kraken, Gemini ve çeşitli piyasa oranlarına atıfta bulunur. Bu, yatırımlarını yakından takip etmek isteyen tüccarlar için idealdir..

miselyum cüzdan

Varsayılan madenci ücretleri düşük, ekonomik, normal veya öncelikli olarak kolayca seçilebilir. Bu, doğrudan kabaca bir işlem süresi içeren “gönder” sekmesinden değiştirilebilir.

Alım ve satımlar birkaç dokunuşla yapılır. MyCelium pazarı, diğer yerel halkla ticaret yapmanıza yardımcı olacak hoş bir dokunuş. Bir dokunuş, etki alanınızdaki diğer alıcıları ve satıcıları bulur.

miselyum cüzdan

Sadece uygulamayı çalıştırın ve her şey kullanıma hazır. Dilerseniz kişisel ayarlarınızı değiştirin, ancak cebinizdeki blockchain ile şehirde bu kadar hızlı koşabilmeniz inanılmaz..

Son düşünceler

Bir akıllı telefon cüzdanı arıyorsanız, MyCelium cüzdanı sizin için çok uygun olabilir. Üründe çok fazla hata bulmak zordur. İhtiyaç duyduğunuzda, ileri düzey kullanıcılar için daha karmaşık özelliklerle anlaşılması kolaydır.

Gönderme ve alma neredeyse anında gerçekleşebilir, bu da onu küçük miktarlarda Bitcoin depolamak ve kullanmak için uygun hale getirir. Tek dezavantajı, çevrimiçi olmanın potansiyel güvenlik tehditleri. Özel anahtarların saklandığı sürekli çevrimiçi olan herhangi bir cihazda olduğu gibi, güvenlik hiçbir zaman% 100 garanti edilmez. Muhtemelen güvenlikle ilgili bir sorununuz olmayacak olsa da, paranızı çevrimdışı tutan bir donanım cüzdanı kullanmanın çok daha güvenli bir seçenek olacağını belirtmek gerekir..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me