Kopš darbības uzsākšanas 2014. gada novembrī Uphold ir izstrādājis unikālu biržu gan digitālo, gan fizisko aktīvu tirdzniecībai. Tas ir pazīstams kā viena no nedaudzajām kriptogrāfijas biržām, kas atbalsta arī preču tirdzniecību. Tā pat kļuva par pirmo finanšu pakalpojumu uzņēmumu, kas reāllaikā publiski dalījās ar rezervēm. Šajā pārskatā mēs iegremdējamies viss, kas jums jāzina par Uphold.

Apstiprināt apmaiņas atslēgas informāciju

Mobilā lietotne

Uphold piedāvā mobilo lietotni, kas ir pieejama gan Android, gan iOS. No vairāk nekā 2700 atsauksmēm Apple App Store, Uphold ir vērtējums 4,8 zvaigznes. Saskaņā ar vienu atsauksmi App Store, dažreiz ir dažas problēmas ar piekļuvi kontiem.

Pakalpojumā Google Play lietotnei Uphold ir vērtējums 4,2 zvaigznes ar 2260 atsauksmēm. Līdzīgi kā iOS lietotnē, daži Android lietotāji 2019. gada janvārī sūdzējās par programmatūras atjauninājumu un teica, ka lietotni nav tik viegli izmantot kā kādreiz..

Iespējas

Uz balsta mājas lapas sākumlapa, ir salīdzinošā diagramma, kurā redzamas kategorijas, kurās šī apmaiņa ir labāka par galvenajiem konkurentiem: Coinbase, Robinhood un Revolut. Piemēram, vietne norāda, ka Uphold ļauj saviem lietotājiem piekļūt septiņām dažādām blokķēdēm. Turpretī Coinbase ir tikai pieci. Pārējiem diviem konkurentiem ir nulles piekļuve blokķēdēm. Vēl viena joma, kuru uzsver šī birža, ir četru tirgojamu preču pieejamība. Pārējiem trim galvenajiem konkurentiem šādas iespējas nav.

Uphold ir jauna uzskaitīta funkcija, kas norāda, ka lietotāji var piekļūt 3 – 10 procentu atdevei no digitālās valūtas turējumiem. Ir arī divas galvenās gaidāmās funkcijas. Pirmkārt, apmierinoši lietotāji varēs aizņemties, piekļūstot zemu izmaksu kredītam, kas nodrošināts ar digitālo valūtu turējumiem. Otrkārt, vietne sniegs jums iespēju izveidot debetkartes. Tas ļaus jums viegli iztērēt konta atlikumus ar fiziskām un virtuālām kartēm.

Salīdzināšanas diagramma starp Uphold, Coinbase, Revolt un Robinhood

Uphold ir dažas kategoriskas priekšrocības salīdzinājumā ar galvenajiem konkurentiem.

Drošība: ir drošs?

Kopumā Uphold ir pārliecinošs drošības līmenis. Tomēr 2018. gada novembrī ir bijis vismaz viens neliels drošības incidents. Toreiz Uphold nosūtīja čivināt, paziņojot, ka apmaiņa nav uzlauzta. Tā vietā tika traucēts tā pasta pakalpojuma konts. Vēlāk Uphold tvītoja, ka ietvertais konts ir trešās puses pakalpojums un nav saistīts ar paša ienākošā pasta sistēmu.

Neskatoties uz to, hakeri viltoja lietotājus, nosūtot pikšķerēšanas e-pastu, kurā teikts, ka ikviens var nosūtīt no 0,1 līdz 50 BTC uz norādīto adresi un saņemt atpakaļ par 15 procentiem vairāk. Nav skaidrs, cik veiksmīgi hakeri galu galā bija. Vienā ziņojumā teikts ka hakeri nozaga vismaz 2200 USD no diviem darījumiem. Šī pasākuma laikā Uphold nolēma uz laiku apturēt BTC izņemšanu.

Papildus, daži lietotāji ir ziņojuši zaudējot XRP uz platformas.

❗️❗️❗️Uphold nav uzlauzts. Iespējams, ir ticis apdraudēts lietotāja e-pasta pakalpojuma konts. Mēs izmeklējam un apturam BTC atsaukšanu, līdz varēsim sazināties ar visiem dalībniekiem, kuri būtu saņēmuši pikšķerēšanas e-pastu.❗️❗️❗️

– Uphold (@UpholdInc) 2018. gada 21. novembris

Nodevas: Noguldījumi, darījumi, izņemšana

Tā kā Uphold piedāvā atbalstu visu veidu fiat un kriptogrāfijas valūtām, tā maksas struktūra jaunajiem tirgotājiem var būt sarežģīta. Konta atvēršana un līdzekļu turēšana vietnē Uphold ir bezmaksas. Tas ir arī bez maksas, ja jūs finansējat Uphold, noguldot kriptonauda vai no cita Uphold konta. Tas nozīmē, ka visi darījumi starp dalībnieku ir bez maksas. Ja konta finansēšanai izmantojat debetkarti / kredītkarti vai China Union Pay, tiek piemērota maksa par 3,99 procentiem.

Tirdzniecības maksa par fiat valūtām, kriptovalūtām un metāliem ir ļoti atšķirīga. Zemākā summa ir 0,65 procenti USD, EUR un GBP. Lielākā summa ir 3,95 procenti Platinum (XPT). Pilns, atjaunināts maksu saraksts var atrast šeit.

Lai pārvietotu fiat līdzekļus ārpus platformas, izmantojot bankas pārskaitījumu, maksa ir 3,99 USD. Var tikt piemērotas arī trešās puses izmaksas. Piemēri ietver bankas pārskaitījumu izmaksas dažās ģeogrāfiskās vietās vai blokķēdes tīkla maksas. Kripto izņemšanas maksa var būt saprātīga, taču tikai tad, ja izņemat lielāku naudas summu. Piemēram, par kriptogrāfijas izņemšanu Uphold iekasē fiksētu maksu 2,99 USD, kā arī papildu maksu kriptogrāfijā, kuru vēlaties izņemt. Divi piemēri ir 0,0003 BTC un 0,005 ETH. Lai gan biržā varat tirgot preces, pašlaik tās nevar deponēt vai izņemt.

Valūtas opcijas

Saskaņā ar Uphold vietni, birža atbalsta 23 fiat valūtas. Šī ir joma, kurā Uphold izceļas ar lielāko daļu apmaiņas. Lielākā daļa lielāko fiat-to-crypto biržu neatbalsta valūtas ārpus USD, EUR, GBP un ​​CNY.

Uphold atbalsta arī četru dārgmetālu tirdzniecību: zeltu (XAU), platīnu (XPT), pallādiju (XPD) un sudrabu (XAG). Tas atbalsta arī deviņas kriptovalūtas. Tie ietver BTC, ETH, DASH, LBA, LTC, BAT, BCH, BTG un XRP. Kopumā Uphold ir vairāk nekā 1000 tirdzniecības pāru. Viena no novatoriskajām lietām par Uphold ir spēja izmantot e-pastu, lai nosūtītu Bitcoin (BTC) cilvēkiem vairāk nekā 150 valstīs.

Tirdzniecības saskarnes fotoattēls mobilajā lietotnē Uphold

Mobilā lietotne Uphold atbalsta kriptogrāfijas, fiat un preču tirdzniecību.

Tirdzniecības ierobežojumi

Atbalsts ir pieejams visās pasaules valstīs, izņemot Centrālāfrikas Republiku, Kubu, Irānu, Lībiju, Ziemeļkoreju, Somāliju, Sudānu un Sīriju. Vietām, kurās ir pieejams Uphold, jums, iespējams, būs jāveic verifikācijas process. Tas ir tāpēc, ka Uphold pieprasa visiem lietotājiem kļūt par pārbaudītiem dalībniekiem, ja viņu dzīves laikā veikto darījumu (izņemot naudas līdzekļu pievienošanu viņu kontiem) kopējā vērtība pārsniedz 1000 ASV dolārus.

Laikā reģistrācija, apmaiņa apkopo informāciju, piemēram, dzimšanas datumu un tālruņa numuru. Ķīnas iedzīvotājiem jums jāiesniedz valdības izdots personas kods. Lai kļūtu par pārbaudītu dalībnieku, jums ir jānorāda šādi trīs dati: pašreizējā dzīvesvietas adrese, valsts izdota personas apliecība (pase, valsts ID karte vai vadītāja apliecība) un skaidra sejas fotogrāfija.

Minimālais noguldījumu un izņemšanas limits (un maksas) ir atkarīgas no tā, vai izmantojat debetkarti / kredītkarti, bankas pārskaitījumu caur ACH, bankas pārskaitījumu caur SEPA vai kriptonauda. Kā norādījuši daudzi lietotāji, dažas fiat iemaksas metodes var būt dārgas. Tomēr attiecībā uz kriptovalūtas noguldījumiem minimālais vai maksimālais nepastāv.

Klientu apkalpošanas pieredze

Aplūkojot tādas vietnes kā Trustpilot, Uphold lepojas ar kopējo vērtējumu, kas ir daudz labāk nekā daudzas apmaiņas. Kaut arī Uphold ir izcils daudzās jomās, negatīvās atsauksmes galvenokārt koncentrējas uz jautājumiem, kas saistīti ar klientu apkalpošanas pieprasījumiem. Konta bloķēšana pēc verifikācijas informācijas aizpildīšanas vai naudas iemaksas, šķiet, ir izplatīta parādība. Daži lietotāji ir ziņojuši, ka dienu vai nedēļu laikā ir runājuši ar vairākiem klientu apkalpošanas pārstāvjiem un nav spējuši atrisināt viņu problēmas.

Tomēr daudzas sūdzības, kas uzskaitītas pārskatos, ir negodīgas. Piemēram, daži lietotāji sniedza sliktas atsauksmes par ilgiem un / vai nekonsekventiem ACH pārsūtīšanas gaidīšanas laikiem. Lielākoties šis jautājums nav pakļauts Uphold vai jebkuras citas apmaiņas kontrolei. Lielākajā daļā scenāriju tas ir vairāk saistīts ar personas bankas apstrādes iespējām.

Drošība

Kriptogrāfijas valūtas maiņai galvenajām rūpes ir jābūt drošībai. Attiecībā uz neseno QuadrigaCX apmaiņas skandālu, kur dibinātājs Džeralds Kokons, iespējams, nomira ar privātām atslēgām līdz 190 miljoniem ASV dolāru, UpHold izpilddirektors JP Thieriot komentēja:

“Lai gan tas noteikti ir aizdomīgi, ka apmaiņa ļautu vienam cilvēkam noturēt 190 miljonus dolāru, mēs nevaram būt droši, ka tas tā nebija. Pienācīgi reaģējot uz situāciju, biržas saldētava, kas ir šādā veidā neaizsargāta, mudina spekulēt uz pārkāpumiem. Faktu shēma, ieskaitot CIBC iesaldētos līdzekļus 22 miljonu ASV dolāru apmērā, arī nav iepriecinoša.

Lai gan mēs nevaram droši pateikt, vai lietotāji varēs atgūt savu naudu, nav daudzsološi, ka būs jāpaļaujas uz to, ka piekļuve kontam kaut kādā veidā tiek iegūta, izmantojot citus līdzekļus, nevis izmantojot privāto atslēgu. Tas aktualizē privāto atslēgu jautājumu kopumā, un tas ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ mēs savai platformai pievienojām mantojamību – ļaut radiniekiem piekļūt privātajām atslēgām šādos apstākļos.

Diemžēl šādas shēmas šajā telpā nav jauns, un tās joprojām grauj biržu reputāciju un attur jaunus investorus. Ja mēs vēlamies veikt lēcienu masu tirgū, mums ir jāveic pasākumi, lai nepieļautu, ka šādi jautājumi kļūst par ikdienu.

Universālais protokols ir pieminējis sistēmisko problēmu, piedāvājot privāto atslēgu atkopšanu, lai gan mēs nekad neesam domājuši par šāda mēroga notikumiem. Lai gan tas BTC var būt potenciāli spēcīgs, lielāka uzmanība tiek pievērsta tam, kā šie notikumi ilgtermiņā ietekmē nozari, jo mēs kopīgi tiecamies uz masveida pieņemšanu. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me