Tātad, jūs vēlaties raktuves Dogecoin. Labā ziņa ir tā, ka esat nonācis īstajā vietā, lai sāktu rakt veiksmīgāko cilvēcei pieejamo mēmu monētu.

Laipni lūdzam kopienā, kas nosūtīja Jamaikas bobslejs komanda uz 2014. gada olimpiskajām spēlēm, palīdzēja atnes tīru ūdeni uz attālu Āfrikas ciematu un sponsorēja NASCAR vadītāju pie Talladega Superspeedway – un viss zem japāņu Shiba Inu jumta.

Redaktora piezīme: Šis Dogecoin ieguves pārskats sākotnēji tika publicēts 2018. gada novembrī. Kopš tā laika tas ir atjaunināts, lai atspoguļotu jaunu informāciju un tirgus atjauninājumus. Lūdzu, skatiet mūsu Dogecoin ceļvedi, lai iegūtu sīkāku analīzi.

Dogecoin: ļoti īsa vēsture

Dogecoin dibināja Džeksons Palmers ar Billija Markusa palīdzību. Bet teikt, ka dibināts, tas ir nedaudz maldinošs, jo Dogecoin sākās kā joks, Mēness parodija, kas vajā kriptogrāfijas kopienas.

Jokeju Dogecoin iesāka Džeksons Palmers sākotnēji čivināt un vēlāk kā viņa izveidotu vietni. Kriptogrāfijas valūtu Dogecoin 2013. gadā izlaida Palmer un Billy Markus ar cerību padarīt kriptonauda nedaudz jautrāku un pieejamu.

Iepriekš Doge tika izmantots, lai finansētu labdarības ziedojumus un finansētu sporta sponsorēšanu. Pavisam nesen kriptonauda palielina tirgotāju pieņemšanu un atrod labākus lietošanas gadījumus ārpus enerģiskās Dogecoin kopienas.

Tātad, kas ir Dogecoin? Tas ir jautri mīlošs altcoin / community / meme, kura vērtība dažkārt pārsniedz miljardu dolāru.

Iepazīšanās ar Dogecoin Mining

Šeit ir dažas pamatinformācijas par Dogecoin, salīdzinot ar citām kriptovalūtām, piemēram, Bitcoin un Litecoin. Ņemiet vērā, ka Litecoin un Dogecoin abi izmanto Scrypt jaukšanas algoritmus. Šī līdzība ir ļāvusi apvienot ieguvi starp abām monētām un ļauj vienlaikus iegūt Dogecoin un Litecoin. Tas ir tāpat kā iegūt divus par viena cenu.

Sākot ar 2018. gada 25. oktobri (*) coinwarz.com (**) onchainfx.com

Ir divas pieejas Dogecoin iegūšanai. Pirmkārt, jūs varat solo raktuves, tas nozīmē, ka jūs pats sniedzat jaucējspēku un esat vienīgais labdaris, apstiprinot blokus. Solo kalnrūpniecību bieži ir ļoti grūti padarīt rentablu nelielā apjomā, un tā ir vislabāk piemērota lielākām darbībām. Ja vien jūs vienkārši netīkat, šādā gadījumā lāpiet prom, bet sagaidiet zaudējumus.

Jums arī jāapzinās, ka pastāv ideja, sakot, ka solo ieguve Dogecoin ir miris. Secinājums ir tāds, ka ASIC Litecoin kalnrači ir uzpūsuši hash likmi Dogecoin kalnrūpniecībā tik augstu, ka atlīdzība parasti ir netiešs rezultāts Litecoin apvienošanās un nevis tieši Dogecoin ieguves rezultātā.

Apvienotā ieguve, iesācēju kalnračiem ir labāka pieeja, ja meklējat lielāku ieguldījumu atdevi. Apvienotā ieguve ir kopīgs darbs starp dalībniekiem, kuri veicina savu jaukšanas spēku. Bloķēšanas atlīdzības tiek proporcionāli sadalītas starp dalībniekiem, kad bloks tiek apstiprināts.

Kad jūs pirmo reizi sākat darbu, jums vajadzētu pievienoties Dogecoin kalnrūpniecības baseinam. Konkurence ir spēcīga, un tajā ir nopietna jaukšanas spēja, tostarp ASIC. Apvienotā rentablākās Litecoin ieguve, ko veic ASIC, nozīmē, ka daļa šīs jaukšanas jaudas tiek izmantota arī Doge tīklā. Apvienojot mērenu jaukšanas jaudu, jūs varat sacensties par blokiem pat pret lielākām kalnrūpniecības darbībām. Galu galā “penss, penss nopelna dolāru”.

Kas jums būs nepieciešams, lai sāktu darbu pie Dogecoin ieguves

Pirms jūs varat sākt kalnrūpniecību un pēc tam padarīt lietus Doge, jums būs nepieciešamas dažas lietas, lai tas notiktu.

 • Aparatūra. Lai sāktu, darīs jebkura Windows, Mac OS vai Linux sistēma. Pamata mašīnas ir lieliski eksperimentējamas, taču mērogošanai būs nepieciešama nopietnāka aparatūra, tostarp GPU un ASIC.
 • Programmatūra. Atkarībā no operētājsistēmas un aparatūras programmatūra var atšķirties. Šeit ir daži piemēri.
 • Dogecoin maks. Jums vajadzēs kaut kur nosūtīt savu izrakto Dodžu.
 • Šajā brīdī jūs varētu pāriet uz kalnrūpniecību, taču atcerieties, ka iet vienatnē un iegūt Dogecoin solo ir patiešām grūts, lai gūtu peļņu, it īpaši tādu, kas ir jūsu laika vērts. Tā vietā pieskarieties Dogecoin ieguves baseinam un izmantojiet dažus saldos saldos sinerģijas ieguvumus.

  • Kalnrūpniecības baseini. Jums būs nepieciešams baseins, kas atbalsta Scrypt ieguvi, lai sāktu darbu, šeit ir pāris labi.
  • Pārspīlēts: X11, Equihash, SHA-256 un Scrypt kalnrūpniecības baseini.
  • Multipool: Atbalsta apvienotu Litecoin un Dogecoin ieguvi.
 • Pro padoms: Ja Dogecoin ir jūsu absolūtā beigu spēle, apsveriet iespēju iegūt citas Scrypt monētas un pārdot tās Dogecoin. Jūs varat pieslēgt vairāk Doge ar mazāku jaukšanas jaudu.
 • Dogekoīna ieguve Prohashingā

  Ieskats Prohashing kalnraču informācijas panelī

  Alternatīvi, Dogecoin ieguve mākonī

  Ir vienkāršāka metode Dogecoin ieguvē, un tas ir mākoņu ieguve. Šī praktiskā pieeja ļauj vairāk vai mazāk vienkārši iegādāties ieguves darbību. Jums nekas nepieder, tā vietā jūs nomājat aparatūru no lielāka datu centra. Viņi vada kalnrūpniecību jūsu vietā un izvēlas to, kā arī parasti iekasē par elektrību.

  Mākoņu ieguve var būt lieliska iespēja ikvienam, kurš nevēlas uzticēties aparatūrai vai ir ieinteresēts kalnrūpniecības vadībā. Tomēr mākoņu ieguve var būt riskanta, jo lielākajai daļai līgumu ir noteikts laiks. Nozīmē, ka, ja jūs lietojat viena gada Dogecoin ieguves līgumu no mākoņu kalnrača un Doge cena nokrītas zem ieguves un elektrības izmaksām, tad labi, es esmu pārliecināts, ka jūs to varat noskaidrot, bet jūsu IA var sasniegt.

  Faktiski Scrypt mākoņu ieguve pēdējā laikā ir bijusi hit, un tas ietver Dogecoin. Populārākie mākoņu ieguves pakalpojumi, piemēram, Genesis Mining un Eobots ir daudz mazāk līgumu, ja tādi ir, uz Scrypt ieguvi.

  Ir arī jaukšanas enerģijas tirgi, piemēram Nicehash, kur jūs joprojām varat iegūt Scrypt kalnrūpniecības līgumus. NiceHash ir nedaudz atšķirīgs no citiem mākoņu ieguves baseiniem, jo ​​tas apvieno jaudu ar pircējiem. Pārdošanai paredzētā jaukšanas jauda nav no viena ieguves uzņēmuma, bet gan no daudziem ad hoc pārdevējiem. Forša sistēma, bet nedaudz stingrāka, lai iegūtu cenu un cenu noteikšanu.

  Vai jūs varat nopelnīt interesi par savu dogecoin?

  Pašlaik nav neviena kriptovalūtas procentu konta, kas piedāvātu procentus par Dogecoin noguldījumiem. Tomēr, tā kā kriptogrāfijas valūtas procentu konta telpa paplašinās, iekļaujot vairāk aktīvu, nav pilnīgi loģiski, ka tāds uzņēmums kā BlockFi vai Celsija var pievienot Dogecoin. Tomēr aktīva nepastāvība šajā ziņā var nedarboties tā labā.

  Secinājums par Dogecoin ieguvi

  Galu galā Dogecoin ieguve ar peļņu būs sarežģīta, iespējama, bet grūta. Tomēr Dogecoin nekad nav bijis saistīts ar naudu vai peļņu, neskatoties uz to, ka tas ir miljoniem vērts. Tā ir atvērta un viesmīlīga kriptogrāfijas entuziastu kopiena, kas vēlas mācīties un dalīties.

  Tātad kopienas garā Dogecoin ieguve ir pieejams veids, kā iekļūt kriptogrāfiskajā vidē. Pateicoties jaunām, pieejamākām kalnrūpniecības iespējām, piemēram, USB Scrypt ASIC kalnračiem, šķēršļi iesaistīties ir mazāki nekā jebkad agrāk.

  Mike Owergreen Administrator
  Sorry! The Author has not filled his profile.
  follow me