Kas ir CyberMiles (CMT)?

CyberMiles ir jauna blokķēdes platforma, kas paredzēta ātru e-komercijas darījumu veicināšanai. Tas ir projekts no 5miles, vadošā e-komercijas uzņēmuma un lietotnes ASV. Izmantojot CyberMiles, 5miles cer izveidot protokolus un viedo līgumu bibliotēku e-komercijas nākotnei. Tas sasniedz šos mērķus ar lielu caurlaidspēju deleģētu apliecinājumu par likmju vienprātību un jaunu virtuālo mašīnu, līdzīgu Ethereum virtuālajai mašīnai.

Pagājušā gada novembrī CyberMiles ieguva 30 miljonus ASV dolāru ICO, izplatot 420 miljonus CMT. Projekta ceļvedis norāda, ka e-komercijas lietotne 5miles kopā ar tās 12 miljoniem lietotāju sāks pieņemt CMT kā maksājumu no šīs vasaras. Šī gada beigās CyberMiles cer uzsākt savas blokķēdes v1.0.

Pašreizējā e-komercijas ainava

Kāpēc mums tomēr ir vajadzīga jauna e-komercijas platforma? Vai platformām, piemēram, Amazon un eBay, nav pietiekami labi, piegādājot produktus lietotājiem?

Protams, Amazon lieliski piegādā preces par saprātīgām cenām līdz jūsu slieksnim. Tas ir ērti lietojams un lielākoties darbojas labi. Problēma ir tā, ka Amazon, iespējams, klājas pārāk labi, uz konkurences un inovāciju rēķina. Tā kā nav neviena, kas apstrīdētu Amazon dominējošo stāvokli e-komercijas nozarē, tas var būt nemainīgs. Tā var atļauties nodrošināt sliktu klientu apkalpošanu vai neieviest jauninājumus pašreizējās tehnoloģijās un produktu piedāvājumā. Turklāt nišas e-komercijas zīmoliem ir grūti nostiprināties un piedāvāt kaut ko unikālu.

Šis uzvarētāju tirgus tirgus nav kļūdains. E-komercijas zīmoli kļūst arvien vērtīgāki, pieaugot to sasniedzamībai. Viņi gūst labumu no tīkla efektiem, un viņiem ir spēcīgs stimuls turpināt lietotāju pievienošanu par katru cenu un izslēgt konkurentus. Tas jo īpaši attiecas uz to, ka tirgus un pircēju informācija ir īpašumtiesības. Katrs e-komercijas uzņēmums pārvalda savus norēķinus, darījumus un klientu apkalpošanu.

Tomēr ir iespējams iedomāties pasauli, kurā tas tā nav. Kā būtu, ja pati tirgus būtu decentralizēta. Jūs varētu veikt norēķinus, darījumus, strīdu risināšanu un atgriezt visus standarta viedos līgumus, kas darbojas blokķēdē. Tas pilnībā izlīdzinātu spēles noteikumus visiem, kas vēlas pirkt vai pārdot šajā tirgus protokolā.

Tā ir CyberMiles vīzija. Tā vēlas aizstāt Amazon ar viedo līgumu bibliotēku, ko var izmantot jebkurš e-komercijas pakalpojumu sniedzējs. Vai tas izdosies, joprojām ir laika jautājums. Centrālās iestādes rīcībā ir dažas priekšrocības, piemēram, ātrāks apstrādes laiks un centralizēta strīdu izšķiršana. Tomēr atvērtas e-komercijas platformas izveide ir vēl viens piemērs tam, kā blokķēde varētu noņemt starpnieka iestādi.

5miles pret CyberMiles Foundation

CyberMiles piedāvā daudzus potenciālos panākumus, jo tas tiks palaists 5miles lietotāju bāzē. 5 jūdzes ir viena no 10 populārākajām e-komercijas lietotnēm Amerikas Savienotajās Valstīs. Tam ir kopējais lietotāju skaits 12 miljoni, un gadā tiek lēsts, ka ieņēmumi ir USD 3 miljardi.

Ja 5 jūdzes var iegūt pat nelielu daļu no šiem 3 miljardiem USD, lai veiktu darījumus CMT, tad tas varētu būt milzīgs ieguvums marķierim un idejai par blokķēdes e-komerciju. Šāda mēroga platformas izveidei ir savi izaicinājumi un satraukums. Ja lietotne 5miles veiksmīgi pāriet uz bloķēšanas ķēdes balstītu aizmuguri, tad tā būtu viena no lielākajām līdz šim blokķēdes uzņēmuma lietojumprogrammām.

partneru kibermiles

CyberMiles fonds ir iestāde, kas atbild par projektu CyberMiles. Tā ir Honkongas bezpeļņas organizācija. Tās mērķis ir veicināt CyberMiles protokola izstrādi un pieņemšanu, pat ārpus 5miles.

CyberMiles mērķis ir atrisināt divas galvenās problēmas blokķēdes e-komercijas telpā:

Problēma: darījumu apjoms

Ja jūs gatavojaties izveidot blokķēdes e-komercijas vietni kā DApp, ir loģiski, ka jūs to veidojat vietnē Ethereum. Ethereum ir dominējošais spēlētājs decentralizēto lietojumu pasaulē. Tomēr liela mēroga e-komercijas lietojumprogrammai Ethereum var nebūt jēgas.

Viens no galvenajiem izaicinājumiem ir darījumu caurlaidspēja. Ethereum tīkla maksimālais ātrums pašlaik ir 10 tx / s. Tas varētu ļoti labi palielināties, ja / kad izlaidīs jauno Casper atjauninājumu. Bet līdz šim liela mēroga lietojumprogrammas, kas sasniedz nozīmīgus darījumu numurus, ir palēninājušas Ethereum tīklu. Pat Cryptokitty tirdzniecība palēnināja Ethereum tīklu. Iedomājieties, ko e-komercijas vietne ar 15 miljoniem lietotāju darītu Ethereum bez jaunu mērogošanas risinājumu.

Risinājums: pierādījums par likmes vienprātību

CyberMiles atbilde uz šo izaicinājumu ir izveidot savu blokķēdi ar vienprātības mehānismu, kurā prioritāte ir augsta caurlaidspēja. Mērķis ir atļaut tūkstošiem darījumu sekundē, kad protokols skala. Ātri apstiprināšanas laiki novedīs pie ātras pārdošanas un līgumu izpildes.

Lai to izdarītu, CyberMiles ievieš deleģēto pierādījumu par likmju vienprātības modeli. Tas nozīmē, ka indivīdi varētu nodot noteiktu CMT daudzumu kā nodrošinājumu apmaiņā pret iespēju apstiprināt darījumus jaunā blokķēdes blokā. Validatori veido kvorumu, kas balso un saplūst par vienprātību par jauno bloku. Dalības apliecinājums ir daudz efektīvāks, un tā var būt lielāka caurlaidspēja nekā darba pierādījums. Turklāt slikti dalībnieki, kas apliecina likmju shēmas, tiek sodīti par sliktu vai ļaunprātīgu lēmumu pieņemšanu.

Apmaiņā pret to, ka viņi ir godīgi vērtētāji, pierādījums par darbu apbalvo ieinteresētās personas ar noteiktu procentuālo atdevi no ieguldījumiem no jaunās grupas atlīdzības. Vietnē CyberMiles šī IA ir noteikta 8% apmērā, kas ir diezgan augsts, lai pierādītu likmju shēmas. Tiklīdz CyberMiles blokķēde būs tiešraidē, būs interesanti skatīties, kā tiek atskaņota simboliskā ekonomika.

Problēma: Līguma sarežģītība

Vēl viena liela e-komercijas problēma blokķēdē ir sarežģītība. Gudra līguma rakstīšanai nav jābūt pārmērīgi grūtai. Tomēr e-komercijas tirgus ir pēc būtības sarežģītas. Pievienojiet šai sarežģītībai problēmas, kas rodas, veidojot bloku ķēdi, kur ir grūtāk mainīt kļūdas.

Mūsdienās populārākajām e-komercijas platformām ir plašas koda bāzes, kas aptver visu, sākot no lietotāja saskarnes līdz produktu datu bāzēm un beidzot ar maksājumu informācijas drošību. Katrai no šīm funkcijām, kā arī desmitiem citu labu e-komercijas risinājumu funkcijām būtu nepieciešams savs viedais līgums.

Risinājums: Līgumu bibliotēka

CyberMiles risinājums ir viedo līgumu bibliotēka, kas apstrādā visus blokķēdes e-komercijas aspektus. Daudzi no šiem līgumiem ir tieši starp lietotājiem, taču lielu daļu no tiem CyberMiles sauc par “starpprogrammatūru”. Tas ir viss vidū, kas ļauj visiem kopējās lietojumprogrammas fragmentiem sarunāties savā starpā. Modulāro viedo līgumu standartizēšana un koplietošana katrai e-komercijas pieredzes daļai ir galvenā CyberMiles misijas sastāvdaļa. Tas ir milzīgs ieguldījums, kas prasīs daudzas izstrādātāju stundas.

ceļvedis kibermilēm

Augsts laiks

Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc e-komercijai vēlaties izmantot blokķēdi, ir darbspējas laiks. Blokķēdes darbojas kā izplatīta virsgrāmata visā datoru tīklā. Tā kā nav centrālās iestādes, nav vienkārša veida, kā izslēgt blokķēdi. Pat ja daļa tīkla zaudē savienojamību, blokķēde joprojām pastāvēs.

Šī ir lieliska kvalitāte tiešsaistes tirgū. Tai jābūt atvērtai un vienmēr pieejamai klientiem neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat vai kas jūs esat. Turklāt uzbrucējam nevajadzētu būt iespējai to izslēgt.

Kopienas pārvaldība & Šķīrējtiesa

Izaicinājums ievietot e-komerciju blokķēdē ir pārvaldība un šķīrējtiesa. CyberMiles apgalvo, ka viņiem būs vienkārši veidi, kā apstrīdēt darījumus un atgūt zaudētos līdzekļus. Tie paļaujas uz sabiedrības balsošanu, lai atdotu līdzekļus, iespējams, dakšas veidā uz blokķēdes.

Lai gan tas izklausās kā pienācīgs risinājums, tas, iespējams, kļūs garlaicīgs kopienas locekļiem. E-komercijas platformās ir daudz sūdzību par klientu apkalpošanu. Turklāt viņi ir krāpšanas vai sliktas kvalitātes produktu mērķi. Šī ir viena no jomām, kurā ir noderīga centrālās iestādes darbība. Viņiem ir izpildvara pilnvaras mainīt darījumus un atrisināt prasības. Viņi var filtrēt to produktu veidus, kas ienāk tirgū.

CyberMiles būs nepieciešama pārliecinoša sistēma, lai atbildētu uz šīm e-komercijas pamatproblēmām. Izmantojot viņu pieredzi no 5 jūdzēm, varētu cerēt, ka komanda saprot un var risināt kopējās pārvaldības un šķīrējtiesas izaicinājumus.

Žetonu izpārdošana & Tirdzniecības vēsture

CyberMiles ICO notika 2017. gada novembrī. Viņi savāca 30 miljonus USD, lai sāktu projektu. Ja jūs būtu ieguldījis šajā ICO, pēc 6 mēnešiem jūs jau būtu piecreiz atdevis savu ieguldījumu.

Žetonu pārdošana radīja 70% no kopējā CMT piedāvājuma. Pašlaik tas ir ERC-20 marķieris Ethereum tīklā. Marķieris tiks migrēts uz patentēto tīklu, tiklīdz tas būs izdarīts līdz gada beigām.

CMT savā tirdzniecības vēsturē ir piedzīvojusi milzīgas svārstības. Patlaban tas kāpj augšup netālu no janvāra virsotnēm.

Komanda

vadītāja zinātnes vadība

Lūkass Lu 2014. gadā nodibināja 5miles un ir gan 5miles, gan CyberMiles izpilddirektors. Viņam ir doktora grāds daļiņu fizikā un viņš strādāja CERN pirms iesaistīšanās tehnoloģiju jomā. Viņš bija augstākā līmeņa vadītājs Alibaba un Light In The Box CTO, kas kļuva publiski pieejams NYSE.

Maiklam Juanam ir doktora grāds astrofizikā un viņš ir projekta zinātniskais vadītājs. Viņš ir piecu grāmatu par programmatūras izstrādi autors un strādāja ar Firefox, Fedora, JBoss un citiem atvērtā koda projektiem.

Pārējā vadības komanda ir arī akadēmiski augsti apmācīta un profesionāli pieredzējusi.

Kā nopirkt CyberMiles (CMT)

CyberMiles pašlaik ir pieejams šādās biržās:

  • Huobi
  • Binance
  • OKEx
  • BiBox
  • IDEX
  • Cobinhood

Kur uzglabāt CyberMiles (CMT)

CyberMiles pašlaik ir ERC-20 marķieris, tāpēc jūs varēsiet to saglabāt, izmantojot jebkuru Ethereum maku. Mēs iesakām vai nu MyEtherWallet, vai Ledger Nano S.

Kad CyberMiles mainnet palaidīs, jums vajadzēs tirgot ERC-20 marķieri ar jauno patentēto marķieri. Tas nāks ar savu maku klientu.

Secinājums

Ja jūs ticat idejai par decentralizētām e-komercijas vietām, CyberMiles noteikti ir interesants projekts ar augsti kvalificētu komandu. Tas nozīmē, ka viņi saskaras ar ievērojamām problēmām, izveidojot lielu caurlaidspēju tīklu. Viņiem arī jāizdomā, kā atrisināt strīdus un izdot atpakaļmaksājumus, izmantojot decentralizētu pārvaldību. Šeit nav vieglu atbilžu, un CyberMiles joprojām ir tālu no savas platformas vienas versijas izlaišanas. Līdz tam viegli mīciet un rīkojieties piesardzīgi.

Papildu resursi

Vietne

Baltā grāmata

Twitter

Subreddit

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me