Pārvēršot Bitcoin par USD

Kriptovalūtas jaunpienācējiem viena no visizplatītākajām lietām, ko viņi vēlas saprast, ir tas, kā izņemt naudu no Bitcoin vai izņemt no Bitcoins uz valūtu (USD, EUR utt.).

Neatkarīgi no iemesliem var pienākt brīdis, kad vēlaties pārvērst savu Bitcoin valdības emitētā valūtā.

Tātad, kā tieši jūs varat saņemt fiat skaidru naudu vai dolārus par savu Bitcoin?

Kā pārvērst Bitcoin USD vai citās Fiat valūtās

Kad runa ir par sava Bitcoin pārdošanu, jums būtībā ir divas iespējas. Lai gan abiem ir savas priekšrocības un trūkumi, abiem ir vienādas problēmas, piemēram, masveida lietotāju informētības trūkums un neskaidri sanācijas procesi.

Pārdod Bitcoin ar biržas starpniecību

Līdz šim vispopulārākais veids, kā pārvērst Bitcoin par fiat valūtu, ir centralizētas biržas, piemēram, Coinbase un Gemini.

Izmantojot gludas lietotāja saskarnes un KYC (Iepazīstiet savu klientu) procesus, kas nepieciešami kā daļa no konta izveides, šīs apmaiņas ļaus jums piesaistīt finansējuma bankas kontu izņemšanai, padarot procesu vieglu un nesāpīgu..

Kā pārvērst Bitcoin par USD, izmantojot Coinbase

Tātad, jums ir jūsu Monētu bāze maku, kurā atrodas jūsu Bitcoin, un jūs esat gatavs nosūtīt savus līdzekļus atpakaļ uz vietējo bankas kontu. Veiciet šīs darbības:

Pārejiet uz sava maka sadaļu Pirkt / Pārdot

Coinbase pirkt un pārdot

Kad esat nonācis seifa pārdošanas sadaļā, varat atlasīt seifu, no kura vēlaties pārdot, un bankas kontu, kurā vēlaties iemaksāt.

Izlemiet, cik daudz vēlaties izņemt

Ievadiet USD summu, kuru vēlaties saņemt, pārdodot savu BTC. Ievadot šo USD summu, Coinbase automātiski aprēķinās BTC summu, kas varētu maksāt, lai iegūtu atbilstošo USD summu.

Ja jūsu makā nav Bitcoin daudzuma? Coinbase jums paziņos un liks ievadīt jaunu summu.

Coinbase Bitcoin naudas izņemšanas limits

Ko gaidīt pēc naudas izņemšanas pieprasīšanas

Apstipriniet summu, kuru vēlaties pārdot, ņemiet vērā maksas (tās tiks parādītas pirms pārdošanas) un pēc tam noklikšķiniet uz “Pārdot Bitcoin”.

ACH sistēma, ko izmanto Monētu bāze pēc pārdošanas vai izņemšanas uzsākšanas parasti ir nepieciešamas dažas darba dienas.

Coinbase naudas izņemšana

Kā pārvērst Bitcoin USD par Gemini

Vēl viena populāra iespēja, kurā lietotāji var pirkt, pārdot un apmainīt savu Bitcoin USD, ir Dvīņi. Izmantojot dažas no elegantākajām tirdzniecības funkcijām, Dvīņi ļaus jums, piemēram, Coinbase, ātri un viegli iegūt skaidru naudu par savu Bitcoin.

Gatavošanās pārdot savu Bitcoin

Dvīņi pērk pārdod

Pārejiet uz Gemini sadaļu Pārdod, lai izvēlētos, kā vēlaties pārdot savu Bitcoin, un cenu, par kuru esat gatavs pārdot savu Bitcoin fiat. Atšķirībā no Coinbase, vispirms jums ir jātirgo Bitcoin pret fiat valūtu, pirms jūs varat to izņemt savā bankas kontā..

Iegūstiet sava Bitcoin USD vērtību un sagatavojieties to izņemt savā saistītajā bankas kontā

Tagad ir pienācis laiks nosūtīt USD, ko tikko saņēmāt, uz jūsu pievienoto bankas kontu.

Izvēlieties sev pazīstamu izņemšanas galamērķi un USD summu, kurā vēlaties oficiāli pārskaitīt līdzekļus.

Tāpat kā Coinbase, arī Dvīņiem būs nepieciešamas dažas darbadienas, lai jums nosūtītu līdzekļus.

Tas ir viss, kas tam nepieciešams. Kad esat ieguvis bitēnu biržā, piemēram, Coinbase un Gemini, varat to nesāpīgi pārdot.

Pārvērtiet savu Bitcoin fiziskā naudā, izmantojot vietni LocalBitcoins.com

Tiem no jums, kas vēlas tirgot savu Bitcoin tieši par fizisku naudu, LocalBitcoins.com var būt labāks risinājums.

LocalBitcoins ir personu tirdzniecības vietne, kurā cilvēki var ievietot savus piedāvājumus par Bitcoins pirkšanu un pārdošanu USD vai citās vietējās valūtās.

Ne tikai netiek veikta identitātes pārbaude, bet dažreiz ir lielas arbitrāžas iespējas atkarībā no tā, cik izmisīgi cilvēks vēlas iegādāties bitcoīnu un cik daudz citu pārdevēju ir šajā apgabalā. Tas var radīt iespēju pārdot savu Bitcoin virs tirgus vērtības.

Tātad, kā tas darbojas?

Atrodiet vai izlieciet savu piedāvājumu

Pēc pārdotā BTC apjoma noteikšanas atrodiet maksājuma metodei (valūtā) atbilstošu darījumu vai publicējiet savu sarakstu.

LocalBitcoins dod katram lietotājam atsauksmju vērtējumu, kas ir līdzīgs eBay, kur lietotāji var ērti iepazīties ar pircēja veikto darījumu vēsturi un skaitu, izmantojot vietējo bitcoin.

Uzsākt tirdzniecību

Tagad, kad pazīstat savu pircēju, nosūtiet precīzu informāciju par to, ko vēlaties no viņiem, un pārliecinieties, vai ievērojat tirdzniecības nosacījumus. Tie jums pateiks, kur un kā saņemsit USD maksājumu.

Atcerieties arī finansēt vietējā Bitcoins maka adresi, lai jūs varētu sākt darījumu, pamatojoties uz BTC minimālo daudzumu, uz kuru atsaucas tirdzniecības pieprasījumā..

Ja jūsu kontā nav pietiekami daudz BTC LocalBitcoins maku, jūs nevarēsiet veikt darījumus, jo jums būs jānosūta šī BTC uz darījuma kontu

Pabeidziet transaction

Tagad, kad visas puses ir vienojušās par darījumu un izgludinājušas specifiku LocalBitcoins iesūtnes sadaļā, jūsu Bitcoins tiks pārvietoti no jūsu maka uz tirdzniecības darījumu..

Šajā brīdī pircējs saņems jūsu maksājuma informāciju (kā jūs vēlaties saņemt samaksu par jūsu BTC) un atbrīvos USD ekvivalentu skaidrā naudā, izmantojot norunāto veidu.

Kad esat saņēmis maksājumu, jūs vietnei Localbitcoins.com apstiprināsiet, ka maksājums ir veikts un BTC tiks atbrīvots pircējam no tirdzniecības darījuma. Tas ir tas, ka tirdzniecība tiek veikta!

Secinājums

Tā kā bitkoina un kriptovalūtas popularitāte turpina pieaugt, tiešsaistē nonāk arvien vairāk pakalpojumu, lai palīdzētu lietotājiem ātri un efektīvi iegūt savu praktisko bitkoinu vai pārvērst savu bitcoin USD vai citā valūtā..

Lai gan liela uzmanība tiek pievērsta tam, kā iegūt Bitcoin, ir svarīgi saprast iespējas, kas jums jāizņem no sava Bitcoin, un kādi ir labākie veidi, kā to izdarīt.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me