Kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti

Saskaņā ar to LendEDU aptauja, piektā daļa kriptogrāfijas pircēju izmanto kredītkartes. Un vispopulārākā monēta Bitcoin nav izņēmums. Tiem, kas nevēlas saistīt savu bankas kontu ar valūtas maiņu, Bitcoin pirkšana ar kredītkarti var šķist droša likme.

Tātad, kā jūs iegādājaties kriptogrāfiju ar kredītkarti? Vai ir kādas ēnas puses?

Kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti

Lūk, ko sagaidīt, kad būsiet izņēmis kredītkarti no sava maka: ilgs KYC process, ja platformā esat pilnīgi jauns.

Process, protams, ir atkarīgs no apmaiņas. ASV pilsonim ar autovadītāja apliecību vajadzētu būt vairāk nekā pietiekami. Bet katram gadījumam ir labi turēt gatavu pases skenēšanu. Ja apmaiņa nevar nolasīt jūsu PDF vai JPG failu, esiet gatavs to nosūtīt tieši savam personālam. Ja rodas kāda problēma, viņi jums nosūtīs e-pastu.

Protams, ja jūsu konts ir aktivizēts un pirms tam jūs vienkārši izmantojāt bankas pārskaitījumu vai pārskaitījumu, jums vajadzētu būt drošam.

Kad jūsu konts ir apstiprināts, jums vajadzētu būt iespējai izmantot savu kredītkarti tāpat kā jebkurā e-komercijas vietnē. Jūs izvēlaties, cik daudz BTC vēlaties iegādāties, veiciet norēķinu un kartes informāciju, kā arī apstipriniet pirkumu. Pēc tam (parasti) pēc piecām minūtēm jūs esat lepns vairāk BTC īpašnieks, un jums ir iespēja to uzglabāt vai tirgot biržā vai pārsūtīt uz aparatūras maku glabāšanai..

Piemērs: Kā nopirkt Bitcoin ar kredītkarti vietnē Coinmama

Coinmama ir viena no nedaudzajām biržām, kas ļauj izmantot kredītkartes, ne tikai debeta versijas. Tāpat kā mēs jau minējām, reģistrēšanās Coinmama prasa KYC procesu. Lai varētu iegādāties Bitcoin, jums ir jābūt ieskenētai un gatavai vai nu vadītāja apliecībai, vai pasei. Un pārliecinieties, ka abas autovadītāja apliecības puses ir gatavas! Jūs varat augšupielādēt savu kā kopēju JPG failu.

Bet jums nav nepieciešams tikai skenēt dokumentus. Jums būs jāuzņem selfijs kopā ar dokumentu un papīra lapa ar uzrakstu “Coinmama” un pieteikuma datumu.

Pērciet Bitcoin ar kredītkartēm: uzņemiet selfiju Coinmama pārbaudei

Viņi patiešām vēlas uzzināt, vai tas esat jūs.

Pieteikšanās procesa pabeigšanai vajadzētu būt tikai dažām minūtēm. Jūs nekavējoties saņemsit apstiprinājuma e-pasta ziņojumu, kurā informēsit, ka var paiet viena diena, līdz jūs varat iegādāties kriptogrāfiju. Ja skenēšana bija kvalitatīva, pārskatot dokumentāciju, nevajadzētu būt problēmām. Kad process būs pabeigts, jūs saņemsit vēl vienu e-pasta ziņojumu ar paziņojumu, ka esat gatavs doties.

Tātad, kad esat gatavs pirkt, kā jūs varat to izdarīt?


Jums ir dažas iespējas. Jūs varat iegādāties bitcoin par noteiktām summām, piemēram, 100 USD vai 1000 USD. Vai arī jūs varat iestatīt savu cenu, izmantojot bitcoīnu vai fiat ekvivalentu.

Pirkt kriptogrāfiju ar kredītkarti: Coinmama pirkšanas iespējas

Šis ekrānuzņēmums no Coinmama parāda tā iegādes iespējas.

Noklikšķinot uz Pirkt BTC, process ir diezgan vienkāršs.

Vispirms ievadiet savu bitcoin (vai citas kriptogrāfijas) maka adresi. Pēc tam atlasiet maksājuma veidu, pēc tam ievadot kartes datus. Atkarībā no jūsu karšu kompānijas jums var būt viena papildu pietura. Visticamāk, jums būs jāievada drošības kods, kas nosūtīts uz jūsu tālruni vai e-pastu no kredītkaršu kompānijas. Kad tas būs pabeigts, pagaidiet, kamēr jūsu darījums mainīsies no Procesā uz Apstiprināts. Šajā krustojumā vajadzētu paiet apmēram 10 minūtes, līdz BTC tiek noguldīts jūsu makā.

Jā, tas ir tik vienkārši.

Pērciet bitcoin ar kredītkartēm: Coinmama norēķinu ekrāns

Šī ir norēķinu forma kredītkartēm vietnē Coinmama.

Kādas kartes izmantot

Lielākā daļa apmaiņas vietu aizņem debetkartes. Pat MyEtherWallet ļauj jums iegādāties Ethereum, ja jums ir Visa vai Mastercard. Pieņems populārākās biržas, piemēram, Coinbase debetkartes no abiem uzņēmumiem, bet nevis kredītkartes.

Tie, kas pieņem kredītkartes, parasti paliek pie Visa un Mastercard. Tātad, ja jums ir American Express, jūs, iespējams, esat augšup pa straumi.

Dažas izvēlētas biržas pieņem vēl pāris maksājumu iespējas. Bitit pieņem EuroCard un N26 un Bitpanda piedāvā vairākus tiešsaistes pakalpojumu pārskaitījumus, piemēram, Skrill, PayPal alternatīvu. Ja valūtas maiņa nepieņem jūsu karti, bet piedāvā citas tiešsaistes norēķinu iespējas, varat tās izmantot kā risinājumu. Piemēram, izmantojiet savu kredītkarti, lai ielādētu Skrill vai PayPal kontu ar līdzekļiem, pēc tam pārsūtiet to uz valūtas maiņas centru.

Kā nopirkt bitcoīnu ar kredītkarti: ekrānsaudzētājs no Coinbasem, kas parāda

Coinbase nepieņem kredītkartes, bet pieņem debetkartes un bankas pārskaitījumus. Arī šoreiz Visa un Mastercard ir vienīgās iespējas.

Kāpēc jums nevajadzētu izmantot kredītkarti, lai iegādātos Bitcoin?

Iespējams, vēlēsities izvairīties no kredītkartes izmantošanas tā paša iemesla dēļ, kuru dēļ vēlaties izvairīties no tiešsaistes bankas pārskaitījuma: drošība. Apmaiņa nav tik droša kā maki, un, ja tā tiks uzlauzta, jūsu informācija varētu būt apdraudēta.

Paturiet prātā, ka jūs riskējat katru reizi, kad kaut ko pērkat tiešsaistē vai izmantojat kredītkarti veikalos. Tātad, ja jūs izmantojat Amazon vai paņemat tualetes papīru vietnē Target, jums jau ir šis drošības risks.

Ja jūs uztrauc drošība, pārbaudiet apmaiņu un meklējiet logotipu PCI DSS. Tas nozīmē, ka viņu vietne atbilst maksājumu karšu drošības standartiem. Lai gan tas nevar garantēt simtprocentīgu drošību – galu galā daļa no drošības nodrošina jūsu detaļu drošību – tas ir svarīgs šķērslis hakeriem.

Secinājums

Tātad, vai Bitcoin pirkšanai jāizmanto kredītkarte? Pašlaik kredītkartes ir viena no ērtākajām norēķinu metodēm, un divas populārākās karšu iespējas tiek plaši pieņemtas. Drošības ziņā jūs neriskējat daudz vairāk nekā tad, ja savu karti būtu ielikuši bankomātā. Un, ja jūs jau esat verificēts Coinmama vai Bitpanda – jūs jau varat nopirkt bitcoin ar kredītkarti tikai ar dažiem klikšķiem.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map