Kas ir Achain (ACT)? | Iesācēja ceļvedis

Ķīna ir bijis nepārtraukts inovāciju avots blokķēdē ar tādiem projektiem kā NEO un inovatīvām iniciatīvām, piemēram, uz blokķēdi orientēto Xiong’An smart city. Achain (ACT) ir vēl viens ķīniešu blockchain projekts, kas sniedz inovācijas. Šeit ir viss, kas jums jāzina par Achain dakšu tehnoloģiju, kā arī šī projekta misiju, tehniskajām īpašībām, ekosistēmu un citu..

Projekta misija

Achain tika dibināts 2015. gadā un ir blockchain projekts, kas apņēmies veidot neierobežotu blockchain pasauli. Savā pamatā Achain mērķis ir izmantot tehniskos risinājumus, lai atrisinātu daudzus jautājumus, ar kuriem saskaras pašreizējās blokķēdes. Papildus tam, ka uzmanība tiek koncentrēta uz tādiem faktoriem kā darījumi sekundē, projekts strādā arī pie uzlabotas savietojamības starp blokķēdēm. Šī savietojamība savieno gan blokķēdes, gan bezblokshēmas pasauli tādā veidā, kas ir pieejams galvenajiem lietotājiem.

Saskaņā ar projekta baltā grāmata, Achain piedāvā vismodernākos dizainus, piemēram, virtuālo mašīnu, viedo smilškasti, vērtību apmaiņas protokolu un dakšu mehānismu. Šie un citi faktori padara Achainu spējīgu sasniegt vai pat pārsniegt 1000 TPS.

Sīkāka informācija par konsensa algoritmu

Lai panāktu mezglu vienprātību, Achain izmanto modificētu DPoS, ko sauc par rezultātu deleģētu likmju apliecinājumu (RDPoS). Šim vienprātības mehānismam ir vairākas iespējamās priekšrocības salīdzinājumā ar citiem. Tas spēj sasniegt labāku energoefektivitāti, un tajā ir arī biežākas vēlēšanas, kas slikto dalībnieku izmetšanas procesu padara daudz vieglāku nekā ar tradicionāliem algoritmiem. Paredzēts, ka Achain RDPoS ir labāks par DPoS viena galvenā iemesla dēļ: kamēr DPoS ļauj bloku ģenerēt tikai vienam validatoram, RDPoS ļauj visiem 99 labākajiem validatoriem dažos gadījumos piedalīties darījumu pārbaudē, ja nepieciešams.

grafika ar statistiku par darījumu skaitu, lietotāju kontiem utt.

Atjauninātu statistiku par Achain (ACT) darījumiem var atrast vietnē Pārlūkprogrammas vietne.

Achain Fork: teorija un ieviešana

Lai gan šajā projektā tiek piedāvāti dažādi tehniski jauninājumi, Achain dakša (arī dakšu tīkls), bez šaubām, ir visgaidītākā. Izmantojot Achain, jūs varat viegli dakšu vairākus jaunus blokķēdes. Jūs pat varat nepārtraukti dakšas no jauna izveidota blokķēdes.

Kāpēc Achain dakšu tehnoloģija ir svarīga? Visas dakšveida blokķēdes ir vienādas, kas nozīmē, ka no tehniskā vai ekonomiskā viedokļa tās nav hierarhiskas. Turklāt projekts piedāvā blokķēdes kā pakalpojuma (BaaS) risinājumu, kas izmanto vairākas programmēšanas valodas un vizualizētu izstrādi, lai mazinātu pieņemšanas grūtības. Tas nozīmē, ka dažādu programmēšanas fonu izstrādātāji potenciāli varētu izveidot Achain dakšu.

No 2018. gada oktobra programmēšanas valodas atbalsts Achain attīstībai ietver Lua, Solidity, Java un C #.

Dappu un paralēlo ķēžu ekosistēma

Vēl viens jautājums, ar kuru šodien saskaras blokķēdes, ir tas, kā audzēt attiecīgās ekosistēmas. Lielākoties Ethereum ir nepārprotami vadošā platforma (ņemot vērā pašreizējo lietotāju pieņemšanu) cilvēkiem, kuri vēlas izstrādāt dapps un lietderības marķierus. Tomēr Achain jau pēdējos gados ir diezgan labi audzējis savu ekosistēmu.


Achain ekosistēma ir sadalīta divās galvenajās kategorijās: dapps un paralēlās ķēdes. Pat ja pašlaik ir tikai viena paralēla ķēde (SelfSell), ir pieejami septiņpadsmit dažādi dappi, kas aptver astoņas dažādas kategorijas. Šīs klasifikācijas ietver apmaiņu, izklaidi, finanses, maksājumus, tīklu, tirgu, pakalpojumus un protokolu. Salīdzinot ar lielāko daļu blokķēžu, Achain ir guvis daudz panākumu savas ekosistēmas veidošanā.

Achain Dapps piemēri

Heluss mērķis ir izjaukt apdrošināšanas nozari. Pirmkārt, projektā galvenā uzmanība tiek pievērsta tādu tehnoloģiju piedāvāšanai kā prasību pārvaldība uz AI, kā arī viedie līgumi par ceļojumu apdrošināšanu. Pieaugot sabiedrības lokam, projekta komanda plāno pēc tam ieviest apdrošināšanas risinājumus arī auto, mājas un aizdevumu jomā.

GymChain ir lietotne Achain ekosistēmā, kur jūs varat izmantot AI vadītas, valkājamas viedierīces, lai apkopotu informāciju par veselību un fitnesa veiktspēju un augšupielādētu decentralizētā blokķēdē. Šis risinājums ļauj jums izveidot pielāgotus vingrojumu plānus, pamatojoties uz datu analīzi.

WeatherBlock ir projekts, kurā tiek izmantoti blokķēdes un IoT sensori kā līdzeklis, lai uzlabotu detalizēta līmeņa datus un laika prognozēšanu, pamatojoties uz atrašanās vietu.

dalībnieku logotipi Achain ekosistēmā

Pašlaik Achain ekosistēma ietver septiņpadsmit dappus un vienu paralēlu ķēdi.

Sasniegt cenu analīzi un apmaiņu

Līdzīgi kā citi kripto, Achain cena laika gaitā ir ievērojami svārstījusies. Agrākie pieejamie dati no 2017. gada augusta rāda, ka cena bija aptuveni no 0,20 līdz 0,23 dolāriem. Tomēr atšķirībā no citām kriptovalūtām Achain cena 2017. gada septembrī ievērojami samazinājās līdz zemākām par 0,04 USD. 2018. gada janvārī Achain cena sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 1,34 USD. Kopš augusta. Cenas ir svārstījušās nedaudz virs un zem USD 0,03

Achain (ACT) ir vairāki ievērojami apmaiņas saraksti, īpaši ar populārām Āzijas biržām, piemēram, Huobi, OKEx un KuCoin. Runājot par biržas tirdzniecības apjomu, šķiet, ka vispopulārākais ir CoinEgg, kam seko Bitforex un Huobi. Tirdzniecības pāri atšķiras dažādās biržās. Daži piemēri ietver kriptovalūtas, piemēram, BTC, ETH un USDT, kā arī tādas valūtas kā USD, TRY un IDR.

Achain apmaiņas sarakstu grafika

Achain ir pieejams vairākās populārās kriptogrāfijas biržās.

Komanda un partneri

Uz projekta vietne, Ir norādīta tikai informācija par izpilddirektoru Toniju Kui. Kui ir daži nozīmīgi sasniegumi, tostarp Zhongguancun alianses Future Star balvas iegūšana un iekļūšana slavenā riska kapitāla žurnāla CYZONE sarakstā 30 līdz 30 gadu vecumā. Vietnē LinkedIn 51 cilvēks ir norādīts kā Achain darbinieks. Komandas lielākā daļa atrodas Pekinā.

Achain ir arī daži galvenie nozares partneri. Tā pat ir organizējusi “Blockchain Technology Open Course” ar Tsinghua universitāti, kas ir plaši atzīta par vienu no pasaules augstākajām universitātēm.

Achaina partneru grafika

Achainam ir daži lieli partneri.

Kā uzglabāt ACT

Tā kā Achainam ir sava blokķēde, dažas populārākās kriptonauda seifa opcijas pašlaik neatbalsta ACT. Saskaņā ar dažādām tiešsaistes diskusijām joprojām ir pāris labas iespējas, no kurām izvēlēties. Piemēram, varat izveidot savu ACT tīmekļa maku pārlūkprogrammas Achain vietnē. Papildus, Kcash ir populāra izvēle, kas atbalsta ACT, kā arī simtiem citu kriptovalūtu deviņās populārākajās publiskajās blokķēdēs.

Ceļvedis

Achain attīstības ceļvedis ir diezgan detalizēts. Tomēr lielākā daļa uzskaitīto mērķu ir orientēti uz attīstību, nevis mārketingu vai dizainu. Tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka koncentrēšanās uz protokola padarīšanu savietojamu un tādas tehnoloģijas izveidi, kas būtu pieejamāka vispārējai ieviešanai, arī varētu tikt uzskatīta par šī projekta mārketinga daļu.

Ir trīs galvenie posmi ar paredzamajiem pabeigšanas datumiem. Tie ietver Singularity (pabeigts Q1), Galaxy (notiekošais) un Cosmos (pabeigts Q4 beigās). Jāatzīmē, ka šo fāžu datumi nav saskaņoti starp sākumlapu un avīzi. Tas varētu būt vienkārši saistīts ar scenāriju, kurā fāžu nosaukumi paliek nemainīgi, kamēr jaunie mērķi un laika grafiki šajās fāzēs turpina mainīties. 2019. gada janvārī projekts atjauninās vietni, lai atspoguļotu ceļveža mērķus jaunajam gadam.

Achain attīstības plāna grafika no projekta dokumenta

Sasniedziet attīstības plānu no projekta dokumenta

Secinājums

Aplūkojot pašreizējo blokķēdes projektu ainavu, Achain noteikti piedāvā tik nepieciešamo tehnisko jauninājumu iespēju. Spēja viegli izveidot Achain dakšu, kā arī protokola unikālais RDPoS konsensa algoritms padara šo par daudzsološu projektu. Būs interesanti redzēt, kā Achain balstās uz sasniegumiem un kā projekta komanda turpina izstrādāt ilgtermiņa stratēģiju protokola tehnisko iespēju uzlabošanai un līdzdalības palielināšanai tā ekosistēmā..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map