Kas ir DENT? | Iesācēja ceļvedis

Kas ir DENT?

DENT ir virtuāls telekomunikāciju uzņēmums (telco), pasaules tirgus un mobilo datu apmaiņas valūta (veidota uz Ethereum).

Kādreiz esat dzirdējuši par virtuālo telekomunikāciju uzņēmumu?

Pirms mēs vairāk iesaistāmies DENT, ir svarīgi izprast telekomunikāciju (telekomunikāciju) pasauli. Telpa ir nemierīga, jo arvien globalizētajā pasaulē tiek atbalstīti vecie ieņēmumu modeļi. Ceļojumu un datu patēriņš pasaulē pieaug, un telekomunikācijas cenšas izdzīvot. Šodien nav patiesi globāla telekomunikāciju pakalpojuma, kas būtu līdzvērtīgs Over-The-Top (OTT) spēlētājiem, piemēram, Google, Facebook un WeChat. Atbildot uz to, vairums telekomunikāciju uzņēmumu izveidoja dažādas globālas partnerības un kopuzņēmumus.

DENT nodrošina trūkstošo globālo platformu patērētājiem, kuri ir pieslēgti vienam reģionālam operatoram, tādējādi ierobežojot viņu pirkšanas un lietošanas iespējas. Vēl vairāk satraucoši ir tas, ka klienti katru mēnesi iztērē mobilo datu vērtību par vairāk nekā 4 miljardiem USD. Telekomunikāciju operatoriem DENT nodrošina vienotu datu tirgu, lai mijiedarbotos ar globālo lietotāju bāzi. Tas ļauj telekomunikācijām kļūt par traucējumu daļu, nevis pašiem traucēt.

Mobilie dati kļūst par cilvēka būtiskām vajadzībām, piemēram, elektrību vai ūdeni, taču daudziem joprojām nav piekļuves šai tīkla infrastruktūrai.

Klientu bloķēšana neļauj cilvēkiem izmantot brīvi plūstošu šķidruma datu plānu visos reģionos. Tā vietā lietotājiem tiek pārmaksāta maksa par viesabonēšanu ārpus galvenā reģiona, uz kuru attiecas viņu datu plāns. Šie datu plāni tiek izslēgti no pakalpojumu sniedzējiem, kuri ne tikai pārmaksā patērētājus, bet arī slēdz viņus ilgtermiņa līgumos ar sodiem par atcelšanu.

Tas kavēja mobilo datu nozares izaugsmi … līdz šim.

DENT ir ERC-20 birža, tirgus un kriptonauda, ​​kas paredzēta mobilo datu pirkšanai un pārdošanai. DENT, ERC-20 marķieris, jau tiek pārdots tirgū, un to lieto vairāk nekā 3,5 miljoni lietotāju visā pasaulē.

DENT atrisina problēmu: Savietojamības pievienošana datu plānos

Mobilo datu komodizācija


DENT mērķis ir neizmantoto 4,8 miljardu ASV dolāru vērtībā mēnesī pārvērst par pilnīgi jaunu ekonomiku.

Saskaņā ar neseno Cisco pētījums, līdz 2016. gada beigām pasaules mobilo datu tirgus bija pieaudzis par 63 procentiem līdz 7,2 miljardiem gigabaitu.

A Parks Associates Pētījums parādīja, ka mobilo operatoru datu ieņēmumi 2015. gadā bija 386 miljardi USD, kas ir 32 miljardi USD mēnesī. Pieņemot, ka tikai 15 procenti datu ir neizmantoti, tas dotu zaudēto vērtību 4,8 miljardu ASV dolāru apmērā. Pārredzamākā un savienotākā tirgū šī vērtība tiktu atslēgta un mobilo datu patērētāji to varētu pirkt, pārdot un tirgot visā pasaulē..

Trīs megatrendi, kas traucē mobilo nozari

 1. Mobilo datu norēķinu nošķiršana – Mēs to redzam ar tādiem pakalpojumiem kā kabelis (un Netflix). Tas notiek arī ar mobilo datu paketēm, kuras vēsturiski ir bloķētas vienā pakalpojumu sniedzējā. DENT mērķis ir izveidot ne tikai globālu tirgu un apmaiņu, bet arī atvieglot vienādranga datu pārsūtīšanu.
 2. Starptautisko viesabonēšanas izmaksu atcelšana – DENT palīdz noņemt viesabonēšanas izmaksu faktorus, piemēram, mantoto maršrutēšanas arhitektūru starp telekomunikāciju nodrošinātājiem, kas var būt dārgi. Interneta transporta mehānisms un blokķēdes dzinējs ievērojami samazina šī pakalpojuma sniegšanas izmaksas.
 3. Maksājiet, kā iet, godīgi tirgus mobilie dati – DENT marķieris ne tikai ļaus veikt pirkumus, bet cenu atklāšana un globālā datu tirgus pārveidošana par precēm ļaus jums iegūt vislabāko iespējamo cenu no sava reģiona operatora. Tas ļauj jums iegādāties tieši to, kas jums nepieciešams, ne pārāk daudz vai pārāk maz.

ESIM un Soft SIM parādīšanās

Vēl viena interesanta tendence, īpaši mobilo tālruņu un mobilo datu pasaulē, ir jaunas abonenta identitātes moduļa (SIM) tehnoloģijas parādīšanās. Jaunā SIM tehnoloģija ļauj atbrīvot no stingrām analogām fiziskām kartēm par labu elektroniskam un mākoņdatošanas modelim.

ESIM nozīmē, ka SIM mikroshēma ir iebūvēta no sākuma, bet Soft SIM nav vispār nekādas SIM aparatūras (faktiski piegādāta pa gaisu).

Gan eSIM, gan Soft SIM ļauj abonentiem uzreiz mainīt operatoru, neradot problēmu ar SIM nomaiņu. DENT ir viens no pirmajiem spēlētājiem kosmosā, kas ne tikai atdala datu plānu no pārvadātājiem, bet arī atkāpjas no tradicionālo SIM karšu jēdziena, tā vietā piesaistot lietotājiem mākoņa un blokķēdes risinājumus.

DENT Monētu lietotnes attēli

Ātri apskatiet mobilo lietotni DENT

DENT specifikācijas

DENT ir ERC-20 balstīts marķieris, kas balstīts uz Ethash ieguves algoritmu un kura kopējais piegāde ir 100 miljardi DENT vienību.

Kā darbojas DENT

DENT marķieris nodrošina platformas darbību, darbojoties kā mobilo datu digitāla prece, kas nodrošina tūlītēju piekļuvi visiem pasaules telekomunikāciju operatoriem. Tā kā DENT ir veidots uz Ethereum un ERC-20 standarta, viedā līguma funkcionalitāte ir kritisks mehānisms DENT lietotājiem, lai pirktu, pārdotu un tirgotu savus datus.

Galvenās DENT sastāvdaļas ir:

 • Datu tirgus – Lietotāji varēs izmantot DENT žetonus, lai pirktu un pārdotu datus starptautiskā tirgū. Jūs varētu iegūt DENT žetonus no pūļa vai tagad no tirgus.
 • Datu apmaiņa – Lai gan DENT ir iekļauts tādos milžos kā Binance, DENT arī plāno uzsākt savu apmaiņu. Savs vietējais DENT marķieris nodrošina ievērojamu likviditāti, lai darbotos un pārvaldītu ne tikai savu datu tirgu, bet arī vertikāli integrētu apmaiņu.
 • Mobilā lietotne iOS un Android ierīcēs – Mobilā lietotne kalpo kā centrālais interfeiss, lai jūs varētu pirkt, pārdot, tirgot vai ziedot mobilo datu paketes. DENT žetoni stimulē mobilo lietotņu lejupielādi un pirkumus.
 • Kopienas veidošana – Izveides posmā jūs iegūstat DENT žetonus, lai piedalītos sabiedrībā, pieprasot datu atbrīvošanu un izmaiņas telekomunikāciju uzņēmējdarbībā ar mobilajiem datiem..

DENT komanda

Tero Katajainens ir DENT izpilddirektors un dibinātājs. Viņš ienes tehnoloģiju starta fona Forex tirdzniecības sistēmās un mobilo sakaru operatoru maksājumos. Katajainens bija arī viens no pirmajiem izstrādātājiem, kurš jebkad ieviesis tiešo mobilo sakaru operatoru maksājumu sistēmas patērētāju lietojumprogrammām.

Mikko Linnamäki ir ražīgu jaunuzņēmumu, tostarp vispopulārākā IMAP servera DOVECOT Oy, līdzdibinātājs, interneta pionieris un sērijveida uzņēmējs ar prātam neaptveramu 72% pasaules tirgus daļu un 2,5+ miljardiem lietotāju. Mikko pieredze tehnoloģijā un fundamentālajā arhitektūrā ir ļoti piemērota šim projektam.

Padomdevēju vidū ir:

 • Dr Rainer Deutschmann ir padomdevējs, kurš palīdzēja uzsākt 4G mobilo sakaru tīkla operatoru Reliance Jio, kas izjauca tradicionālo telekomunikāciju nozari Indijā. Nesen tas sasniedza 160 miljonus lietotāju. Viņš palīdz īstenot ilgtermiņa izaugsmi un tirgus iekļūšanas stratēģiju.
 • Ransu Salovaara ir TokenMarket izpilddirektors un specializējas kriptovalūtās, digitālajos aktīvos un bloku ķēdes tehnoloģijās ap apmaiņu. Viņš iepriekš laida klajā Eiropas pirmo ar Bitcoin nodrošināto biržā tirgoto instrumentu BitcoinETI, kas iekļauts Gibraltāra biržā un Frankfurtes biržā..
 • Mikko Ohtamaa ir TokenMarket CTO un agrīnā blokķēdes un Bitcoin eksperte. Viņš arī pārzina Python un JavaScript izstrādi un ir atvērtā koda advokāts.

Šo konsultantu pieredze veicina ne tikai augsta līmeņa izaugsmes stratēģijas un pozicionēšanu, bet arī spēcīgas un likumīgas tirdzniecības aktīvu apmaiņu..

“Izmantojot DENT, teleskopiskie aparāti iegūst transportlīdzekli, lai atšķirtu un nonāktu tuvu patērētājam. DENT nodrošina rentablu izplatīšanas kanālu un ļauj eksperimentēt ar jaunām cenu shēmām, lai noteiktu saldo vietu datu pārdošanai. Rentabilitāte izriet no raksturīgās arhitektūras, kas balstīta uz blokķēdēm, un izmantojot vienu centrālo platformu, kas mērogojas visiem tirgus dalībniekiem. “DENT Baltraksts

DENT žetonu pārdošanas struktūra

DENT žetonu pārdošanas struktūra

Kritika un izaicinājumi

Komandai tiek piešķirts liels žetonu procentuālais daudzums, ieskaitot nepārdotos žetonus, kas tiek izlaisti 25% solī reizi ceturksnī. Tas norāda uz lielu satura radītāju un, visticamāk, telekomunikāciju centralizāciju, kas piedalās, un nopelna maksu par katru darījumu.

Turklāt daudzi telekomunikāciju uzņēmumi gūst lielu peļņu no jebkādas atzinības, piemēram, kad DENT novembrī palielinājās par 2000 +%, pirms atkal samazinājās..

Visbeidzot, lai arī šis marķieris orientē cilvēkus uz dažādu atsaistītu datu pakalpojumu izmantošanu starp pārvadātājiem, potenciāli ir satraucoši, ka varētu būt oligarhijai līdzīgs galveno īpašnieku sindikāts. Šie īpašnieki varētu būt DENT, apmaiņas partneri un telekomunikācijas. Šī īpašnieku centralizācija rada bažas par to, vai šis projekts ir nedaudz nelīdzsvarots par labu komerciālajām interesēm un vaļiem.

Šīs bažas vēl vairāk pamato DENT apmaiņas pret žetoniem vertikāla integrācija. Laika gaitā DENT komanda un telco’s pilnībā kontrolēs tirgu.

Neskatoties uz to, DENT līdz šim ir ievērojami palielinājies un attīstījies.

Sasniegumi / ceļvedis

 • Binance saraksts – DENT ir nodrošinājis vietu vienā no pasaules labākajām biržām, nodrošinot ievērojamus papildu investorus, tirgotājus un likviditāti.
 • Live app Android un iPhone – DENT abas šīs platformas jau ir gatavas atļaut glabāt, iegādāties un tirgot DENT žetonus un saistītos datu plānus no globālajiem tālruņiem.
 • 3,5+ miljoni lietotāju visā pasaulē – DENT platforma ir piedzīvojusi fenomenālu izaugsmi īsā, vairāk nekā 1 gadu ilgā DENT pastāvēšanas laikā
 • Reklāmas iniciatīvas un stimuli satura patērēšanai – Tāds uzņēmums kā Nike varētu piedāvāt 100 MB datu (DENT žetonu veidā) lietotājam, lai viņš skatītos kādu no viņu reklāmas videoklipiem. DENT par šī satura publicēšanu tiks samaksāta maksa, un viņš daļu no šiem ieņēmumiem no reklāmām dalīs ar lietotājiem. Tas varētu būt efektīvs veids, kā uzreiz nopelnīt nebrīvē esošu auditoriju.
 • ETHScanr lietotne – Šī lietotne ļauj jums pārvaldīt, sekot un iestatīt brīdinājumus par jebkuru Ethereum adresi. Šī drošā anonīmā lietojumprogramma ļauj reāllaikā iegūt informāciju par faktisko marķieru pārdošanu, uzraudzīt adreses un sekot citiem kriptogrāfijas investoriem.
 • Sociālā ietekme, ieguldot jaunattīstības tirgos ar Gigabaiti Āfrikai – Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) 9. ilgtspējīgas attīstības mērķis prasa “veidot elastīgu infrastruktūru, veicināt iekļaujošu un ilgtspējīgu industrializāciju un veicināt inovācijas”. DENT plāno ziedot neizmantotos mobilos datus tiem, kam tas nepieciešams, īpaši lauku apvidos. Viņu kampaņas “Gigabaiti Āfrikai” mērķis ir nodrošināt piekļuvi.

“Infrastruktūra un ekonomiskā attīstība balstās arī uz informācijas un komunikāciju tehnoloģijām. Mobilie mobilie pakalpojumi ir strauji izplatījušies visā pasaulē, ļaujot cilvēkiem, kas iepriekš nav saistīti, pievienoties globālajai informācijas sabiedrībai. Līdz 2015. gadam to iedzīvotāju īpatsvars, kuri dzīvo mobilo platjoslas sakaru tīklos, visā pasaulē bija 69 procenti. Laukos šī daļa bija tikai 29 procenti. ”Ģenerālsekretāra ziņojums par progresu ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā, E / 2016/75

Kur nopirkt DENT

Apmaiņa ar lielāko apjomu ir Binance. Nākamais sarakstā ir Kucoin. Arī IDEX (decentralizēta ERC-20 birža, DEX) apjoms ir daudz mazāks.

Kur uzglabāt DENT

Tā kā DENT ir ERC-20 marķieris, varat izmantot standarta ETH atbalstītos piedāvājumus, tostarp My Ether Wallet, Exodus un Edge. Ja vēlaties aparatūras maku, varat izmantot Ledger Nano S.

Pēdējās domas

DENT mērķis ir apvienot divus kritiskos jēdzienus: (1) mobilo datu pārvēršana apmaiņā un (2) pasaules mēroga preču tirgus izveidošana datiem, kas var plūst pa visiem un visiem telekomunikāciju operatoriem. Turklāt DENT piedāvā pakalpojumus kā “virtuālo telekomunikāciju tālruni”, izmantojot balss interneta protokolu (VOIP) un savu DENT centrāli..

Patērētāji nodarbojas ar vecās pasaules stingrajiem pirkšanas ierobežojumiem, kas izraisa datu pārmērīgu vai nepietiekamu izmantošanu, kas nozīmē, ka klienti atstāj uz galda skaidru naudu (vairāk nekā 4 miljardu ASV dolāru apmērā). To, kas parasti būtu izšķērdēts, tagad var apzīmēt, nopirkt, pārdot, ziedot un pārsūtīt pāri robežām, pārvadātājiem un galu galā lietotājiem.

Uzņēmuma centība ziedot 1% jaunattīstības valstīm ir labas gribas pazīme, lai palīdzētu pasaulei kļūt pieejamākai jauniem tirgiem.

Komandas līdzšinējie sasniegumi ir bijuši iespaidīgi, un viņi jau ir iekļāvuši vairāk nekā 3,5 miljonus lietotāju.

Kritiskāk ir tas, ka pamatgrupas īpašumtiesības uz lielāko daļu žetonu ir saistītas. Kaut arī DENT ir apsolījis izmantot šos marķierus tādām lietām kā “lietotāju stimuli”, tajā pašā piešķiršanā ietilpst “telekomunikāciju iegūšana”, tāpēc nav skaidrs, cik liela daļa no žetoniem atgriezīsies lietotājiem.

Tā kā komanda veido arī apmaiņu pret mobilajiem datiem, laika gaitā viņiem būs iespēja kontrolēt ne tikai lielāko daļu žetonu, bet arī žetonu apmaiņu. Galu galā žetonus kontrolē komanda DENT un viņu galīgie lēmumi.

Neskatoties uz to, šķiet, ka platforma un izmantošanas gadījumi rada lielu vērtību gan patērētājiem, gan telekomunikācijām, un tiem ir darbojošs produkts ar pieaugošu globālo lietotāju bāzi. Līdz šim DENT ir izrādījies populārākais kriptovalūtas projekts ar reāliem lietošanas gadījumiem, lietojumprogrammām un pieņemšanu. Sekojiet šim.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map