Kas ir GameCredits (GAME)?

GameCredits (GAME) ir kriptovalūtas projekts, kas vēlas kļūt par vienotu maksājumu risinājumu tiešsaistes spēļu industrijai. Projekta mājas lapā komandas misija ir kļūt par universālu valūtu 2,6 miljardiem spēlētāju visā pasaulē, dot iespēju gan lieliem, gan maziem spēļu izstrādātājiem, lai turpinātu attīstīt spēļu industriju 100 miljardu dolāru vērtībā, un paātrināt decentralizēto kriptovalūtu plašo ieviešanu. kā labāka alternatīva valdības izdotajiem fiatiem. ”

Saskaņā ar GameCredits modeli izstrādātājiem un spēlētājiem ir prioritāte pār pārdevējiem, izplatītājiem un citiem starpniekiem. Komanda cer, ka, kļūstot par universālu spēļu valūtu, GAME atbrīvos spēļu ainavu no nevienmērīgas peļņas sadales. Viņi arī vēlas izlīdzināt konkurētspējīgu e-sporta ainavu ar MobileGo, lietderības marķieri, kas saistīts ar GameCredits. Viņi cer, ka MobileGo veicinās e-sporta kultūru, kurā ieņēmumus nosaka spēlētāju dalība, nevis lielie sponsori, un veicina plašāku konkurences līdzdalību pasaules spēļu populācijā.

GameCredits

GameCredits ekosistēma

GameCredits ekosistēma galvenokārt koncentrējas uz to, lai spēlētājiem nodrošinātu ērtāku spēļu pieredzi un izstrādātājiem taisnīgāku ieņēmumu modeli. Spēlētājiem valūtas mērķis ir nodrošināt:

 • Viegla maksājumu integrācija
 • Augsti depozītu limiti
 • Vairāku valūtu depozīta iespēja (GAME un citas kriptovalūtas)
 • Pārskaitāma valūta vairākās spēlēs un platformās
 • Blockchain drošība pirkumiem spēlē
 • Iekļaujoši e-sporta pasākumi ātrai saspēlei un ātrai izmaksai

Būtībā spēlētājiem būs visaptverošs maksājuma veids visām savām iecienītākajām spēlēm, kas veicina pieejamību un drošību. GameCredits potenciāli var izstrādātājiem piedāvāt arī daudz priekšrocību, tostarp:

 • Ātrāks maksājumu apstrādes laiks
 • Lietotāju bāzes mērogojamība
 • Uzlabota aizsardzība pret krāpšanu un blokķēdes drošība
 • Lielāka komisijas maksa par spēļu pārdošanu (90% izmaksa pretstatā 70%, izmantojot Google Play un Apple)
 • Krustojuma veicināšana ar citām spēlēm

Izstrādātājiem GameCredit galvenā uzmanība tiek pievērsta taisnīgai, ātrai izmaksai. Atšķirībā no Apple un Google Play noteiktajiem nozares standartiem, GameCredits maksās tikai 10% maksu par jebkuru spēli, kas tiek pārdota tās tirgū GPlay.

Runājot par GPlay, GameCredits ir nedaudz produktu un atkārtojumu, kas palīdz projektam un tā komandai pilnībā realizēt savu redzējumu. Šie produkti veido GameCredit daudzpusīgās ekosistēmas mugurkaulu, un tie ietver:

GNation: “Katrs trešais cilvēks ir spēlētājs,” teikts GameCredits vietnē, un GNation vēlas apvienot šos spēlētājus no visas pasaules vienā kopienā. Tādējādi GNation kalpos kā spēļu valsts bez robežām, kas apvieno izstrādātājus un spēlētājus no visām dzīves jomām.

GPlay: GameCredits lietotņu veikala ekvivalents un spēļu tirgus GPlay veikals ļauj spēlētājiem iegādāties pieejamās spēles, izmantojot GAME monētas. Tas arī piešķir izstrādātājiem 90% izmaksu par platformā pārdotajām spēlēm.

GameGG: Šis projekts joprojām darbojas, bet būtībā tas būs tiešsaistes, konkurētspējīga e-sporta platforma. Ar to jebkurš spēlētājs var būt amatieris vai profesionālis, kurš var spēlēt un spēlēt pret citiem platformas spēlētājiem vai nu ar naudas likmēm, vai bez.

GWallet: Kriptovalūtas maks, ko spēlētāji var izmantot, lai saglabātu savu SPĒLI, apmaksātu pirkumus spēlē vai izmantotu to tiešsaistes e-sporta spēlēm.

GExchange: joprojām tiek izstrādāta, GExchange parādīs kriptogrāfijas un fiat pārus GAME monētām.

GShare: GNation labdarības paplašinājums, ko komanda cer paplašināt GameCredit ietekmi ārpus kriptogrāfijas un spēļu sfēras.

MobileGo

GameCredits “tuvs brālēns”, MobileGo (MGO) ir ekosistēmas marķēts mobilo spēļu risinājums. MobileGo viedtālruņiem, planšetdatoriem un mobilajām spēlēm ir tas, kas GameCredits ir visai videospēļu ainavai: mēģinājums apvienot spēlētājus un izstrādātājus vienā valūtā un platformā. Interesanti, ka marķieru piešķiršana ir sadalīta starp Ethereum un Waves blokķēdēm, jo ​​MGO tika uzbūvēts, lai darbotos jebkurā tīklā.

MobileGo

Spēlētāji varēs izveidot MobileGo profilu, un tāpat kā gamificētu kredītreitingu lietotājiem būs sociālais statuss, pamatojoties uz tiešsaistes mijiedarbību (vai tā būtu pozitīva vai negatīva), spēļu vēsturi un novirzīšanu. Reģistrētiem lietotājiem tiks piešķirti MobileGo žetoni par reputācijas sliekšņu sasniegšanu, piemēram, pieredzes punktu nopelnīšanu un līmeņa paaugstināšanu. Pēc tam šos žetonus var izmantot stimulēšanas programmām, piemēram, atlaides spēles saturam, VIP caurlaides turnīriem un daudz ko citu.

Platformas lietotāji varēs rīkot arī decentralizētus spēļu turnīrus, izmantojot MobileGo. Atšķirībā no profesionālajiem e-sporta turnīriem, šie notikumi būs atvērti visu prasmju līmeņa spēlētājiem jebkurai mobilajai spēlei, kas reģistrēta lietotņu veikalā GameCredits. Tas nojauks šķēršļus, kurus profesionālie e-sporta veidi ir uzspēlējuši amatieru spēlētājiem, dodot ikvienam iespēju nopelnīt MGO globālā, decentralizētā turnīra vidē.

MobileGo būs pieejams arī spēles virtuālo priekšmetu un preču tirgus. Tirgus ļaus lietotājiem tieši platformā tirgot MGO savstarpējas spēles.

GameCredits komanda un ceļvedis

GameCredits spēlē pieredzējušu spēlētāju komandu – labticīgus spēļu nerdus, kuri šajā nozarē darbojas jau daudzus gadus.

Projekta izpilddirektoram Sergejam Šolomam ir doktora grāds. matemātiskajā modelēšanā un 2004. gadā nodibināja Datcroft Games Ltd. Viņš ir atbildīgs arī par Pixel Wars – vienas no pirmajām GameCredits GPlay veikalā uzskaitītajām spēlēm – izveidošanu..

Vēl viens doktors, produktu direktors Maksims Šoloms komandai sniedz vairāk nekā 12 gadu spēļu pieredzi. Viņš ir palīdzējis radīt tādas veiksmīgas spēles kā Get the Gun un pārrauga GameCredits mobilā veikala izstrādi.

GameCredits komanda

Pašlaik vienīgais pieejamais ceļvedis ir atrodams uz projekta dokumenta. Lielākā daļa pagrieziena punktu ir izpildījuši savu kursu, taču tiek norādīts, ka komanda plāno koncentrēties uz decentralizētu spēļu un decentralizētu turnīru integrēšanu 2018. gada 1. ceturksnī.

GameCredits tirdzniecības vēsture

Šīs rakstīšanas laikā viss tirgus ir nedaudz sliktāks par nodilumu, un GameCredits nav izņēmums. Spēle GAME ir samazinājusies līdz 1,35 ASV dolāriem no visu laiku augstākā līmeņa 6,61, un šobrīd tā ir 110. vietā CoinMarketCap.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”; var skripti = document.getElementsByTagName (“skripts”); var embedder = skripti [skripti.length – 1]; (function () {var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname); if (appName == ””) {appName = ”local”;} var s = document.createElement (“skripts”); s.type = “ text / javascript ”; s.async = true; var theUrl = baseUrl + ‘serve / v3 / coin / chart? fsym = GAME&tsyms = USD, EUR, CNY, GBP ”; s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“?”) >= 0? “&”:“? ”) +“ App = ”+ appName; embedder.parentNode.appendChild (s); }) ();

Kur nopirkt GameCredits

SPĒLES populārākais tirgus ir BitBay, kur 33,80% no tā 24 / h tilpuma ir nākuši no fiat pāriem ar Polijas zlotu. Pēc apjoma nākamie aktīvākie tirgi ir Bittrex, Poloniex un Bit-Z, kas visi piedāvā BTC / GAME pārus. Interesanti, ka GAME nav ETH tirgu.

Kur glabāt GameCredits

Projekta oficiālais maks GWallet piedāvā pilnu atbalstu GameCredits. Turklāt jūs varat iegādāties GAME tieši caur seifa patentēto vārteju ar USD, EUR, GBP vai BTC.

Secinājums

Kripto piekritēji bieži ir reklamējuši blockchain potenciālu mazināt nozares neefektivitāti vairākās nozarēs. GameCredits vēlas piedāvāt šos risinājumus spēļu industrijai.

Un saprotami. Kriptovalūtas norēķinu iespēja, piemēram, GameCredits, varētu spēlētājiem nodrošināt vieglākas depozīta un iegādes iespējas, un blokķēdes tīkls viņu līdzekļiem nodrošinātu lielāku drošību. Izstrādātājiem GameCredits ļautu ātrāk izmaksāt laiku un vienmērīgāk sadalīt peļņu no spēļu pārdošanas.

GameCredits nodrošina šos risinājumus, tāpēc vienīgais triks tagad ir adopcija. Es nevaru jums pateikt, vai globālā spēļu pasaule pieņems SPĒLI kā savu universālo valūtu, taču es nebūtu pārsteigts, ja kriptonauda kaut kādā veidā kļūtu par nozares standarta maksājuma veidu nākamajos gados.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me