LEO ir a lietderības marķieris ko varat izmantot visās iFinex platformās, ieskaitot Bitfinex un Ethfinex. Marķiera nosaukums ir radies no “Unus Sed Leo”, iFinex uzņēmuma devīzes. Latīņu frāze apraksta stāstu, kurā sivēnmāte izsaka lauvu par to, ka viņai ir tikai viens bērns. Lauva piekrīt atbildei, bet paziņo, ka viens bērns ir a lauva, argumentējot par kvalitāti, nevis kvantitāti.

Šajā īsajā un vienkāršajā ceļvedī mēs apskatīsim:

Kā darbojas LEO?

Tāpat kā Binance Coin (BNB), iFinex piešķir atlaides LEO lietotājiem un sadedzina žetonus noteiktajos datumos.

LEO Utility

Ja jums ir LEO, jūs automātiski saņemat 15 procentu saņēmēju maksas atlaide par jebkuru darījumu, ko veicat. LEO atlikumi, kas pārsniedz 5000 USD, nopelna papildu 10 procentu atlaidi saņēmēja maksai. Pārsniedzot šo līmeni, jo vairāk žetonu jums ir, jo lielāks ir jūsu uzcenojums.

LEO marķiera atlaižu diagramma

Jūsu atlaides palielinās, turpinot turēt vairāk žetonu. | Avots: Whitepaper

iFinex arī iekasē 25 procentus no jūsu tirdzniecības maksas LEO, ja jums tāda ir.

Citas atlaides, kuras jūs saņemat par LEO turēšanu, ir:

  • Kriptogrāfijas depozītiem un izņemšanai līdz 25 procentu atlaide
  • Līdz piecu procentu atlaide vienādranga finanšu aizdevumiem
  • Nākotnes atlaides gaidāmajām iFinex platformām

Žetons Burns

Katru mēnesi iFinex no tirgus iegādājas vairākus LEO žetonus, kas ir vismaz 27 procenti no iepriekšējā mēneša konsolidētajiem bruto ieņēmumiem. Uzņēmums turpinās šos ikmēneša apdegumus, līdz komerciālā apgrozībā vairs nebūs žetonu.

LEO žetona apdegums

iFinex pēdējā mēneša laikā jau ir sadedzinājis ievērojamu daudzumu žetonu. | Avots: Token vietne

Turklāt iFinex izmantos 80 procentus līdzekļu, ko atguvis no 2016. gada Bitfinex uzlaušanas, un 95 procentus no naudas, ko tā atgūs no 2018. gada kriptogrāfijas kapitāla aresta, lai nopirktu un sadedzinātu vairāk LEO.

Tirdzniecība

iFinex rīkoja sākotnējo apmaiņas piedāvājumu (IEO) par LEO šī gada maijā (privāta pārdošana) un jūnijā (publiska pārdošana). Uzņēmums pārdeva vienu miljardu žetonu par vienu USDT katram.

LEO ir strauji pieaudzis tirgus ierobežojumu reitingā, šī raksta tapšanas brīdī atrodoties 13. vietā. Kas attiecas uz cenu, tā ir nepārtraukti pieaugusi kopš IEO, 12. jūnijā sasniedzot augstāko līmeni – 1,98 USD. Pašlaik cena ir atlekusi ap 1,90 USD.

Ar simboliskiem apdegumiem turpina samazināties piedāvājums un lielāks pieprasījums jaunu produktu un lietotāju pieauguma, cenas dēļ vajadzētu turpina pieaugt. Kriptovalūtu tirgus tomēr ne vienmēr ir racionāls, tāpēc ir iespējams, ka piepildīsies pretējais.

iFinex peļņa

iFinex izdevās palielināt peļņu pat 2018. gada lāču tirgū. | Avots: Whitepaper

Ceļvedis

IFinex komanda nav iekļāvusi daudz informācijas par LEO nākotnes lietderību. Viņi tomēr skaidri norāda, ka nākotnes produkti sniegs atlaides un papildu priekšrocības LEO īpašniekiem.

Baltrakstā iFinex uz horizonta iezīmē vairākas platformas. Jebkurā dienā jūs varat sagaidīt eosfinex, decentralizēta apmaiņa (DEX) par EOS bloku ķēdi.

iFinex arī plāno rīkot iepriekš pārbaudītus marķierus IEO platformā gan Bitfinex, gan Ethfinex. Viens no uzņēmuma augstākajiem mērķiem ir atbrīvot pilnīgi licencētu un regulētu vērtspapīru biržu.

Ceļveža mazākās platformās ietilpst:

  • Dazaar, decentralizēts datu tirgus
  • Betfinex, likumiem atbilstoša derību platforma
  • μFinex, rīku un bibliotēku komplekts biržu un atvasināto instrumentu tirgu veidošanai

Kur nopirkt LEO

Acīmredzot vispopulārākā platforma LEO iegādei ir Bitfinex. Tas ir pieejams kā tirdzniecības pāris ar USD, USDT, EOS, BTC un ETH šajā biržā.

Ja meklējat citu iespēju, tā ir pieejama arī vietnēs OKEx un IDEX.

Pēdējās domas

Ja esat BNB fans, jūs, iespējams, redzat lielas lietas arī LEO. Monētas lietderība aptver katru produktu pašreizējā (un nākotnē) iFinex komplektā. Papildus tam iFinex ieplāno ikmēneša apdegumus, kam vajadzētu nedaudz atbalstīt marķiera cenu.

Tas nozīmē, ka daži kriptogrāfijas kopienas locekļi skeptiski vērtē LEO Bitfinex un Tether ieskicētās pagātnes dēļ – un tas ir pareizi. Lai gan marķiera pamati labi izskatās uz papīra, jums vajadzētu pieiet šim ieguldījumam piesardzīgi.

Papildu resursi

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me