Kas ir NavCoin (NAV)? | Ceļvedis uz lietošanai orientētu privātuma monētu

Kas ir NavCoin?

NavCoin ir kriptonauda, ​​kas izstrādāta kā anonīma un vienkārši lietojama. Dibināts 2014. gadā, tas pieder vecākai kriptovalūtu klasei, kas bija pirms nesenā SIO viļņa. NavCoin labi izturējis laika pārbaudi. Pēdējo četru gadu laikā tā ir ieviesusi dažādus jauninājumus, funkcijas un uzlabojumus. Komanda ir uzticīga un zinoša, kā rezultātā platforma ir konsekventi augusi.

Tomēr NavCoin nav redzējis tādu izaugsmi, kādu ir redzējuši pārējie konkurenti, kas sacentās par labāko privātuma monētu. Dash, Zcash un Monero visi ir pārspējuši NavCoin attiecībā uz pieņemšanu un finansēšanu. 2017. gadā projekts atgriezās, jo viņi sāka uzsvērt dizainu, lietojamību un pieredzi. NavCoin vēlas padarīt vienkāršu un ātru privātu darījumu izmantošanu.

Šajā NavCoin ceļvedī mēs izpētīsim:

Kā darbojas NavCoin?

Sākotnējais Bitcoin kods ir pamats NavCoin kodam, taču izstrādātāji ir mainījuši vairākas galvenās Bitcoin iezīmes. Pirmkārt, NavCoin ievieš sekundāru apakšķēdi, kas pazīstama kā NavTech. NavTech ļauj veikt darījumu anonimizāciju un sajaukšanu (skatīt zemāk). Otrkārt, NavCoin apmainās ar Bitcoin darba algoritma pierādījumiem par likmju pierādīšanu. Turklāt NavCoin darījumi parasti ir ātrāki un lētāki nekā Bitcoin. Nākotnē viņi atbalstīs arī decentralizētas lietojumprogrammas, kas kodētas tieši blokķēdē.

Darījumu laiki, maksas, & Mērogojamība

Kopš pirmajām dienām viens no NavCoin spēcīgākajiem uzvalkiem ir bijis tā ātro darījumu laiks. NavCoin bloku apstiprinājumus redz ik pēc trīsdesmit sekundēm atšķirībā no Bitcoin desmit minūtēm. Tas ir ātrāk nekā Monero (2 minūtes) un Zcash (2,5 minūtes). Dash arī ir vidēji aptuveni 2,5 minūšu bloķēšanas laiks, taču tā galvenie kodi ļauj nosūtīt tūlītējus darījumus. Tas nozīmē, ka NavCoin ir ātrākais standarta bloķēšanas laiks no visām populārajām privātuma monētām.

nav monētu pamati

Daži no NavCoin stiprajiem elementiem

Arī šie ātrie darījumi nav dārgi. Ja tādām valūtām kā Bitcoin un Ethereum ir problēmas ar augstām kalnraču cenām, NavCoin saglabā savas darījumu izmaksas zemas. Vidējā maksa ir tikai 0,0001 NAV par standarta darījuma nosūtīšanu. Privāti, šifrēti darījumi tomēr var būt dārgāki.

Nav Coin arī nākotnē gaida bažas par mērogojamību. Viņi jau izmanto pierādījumu par likmes vienprātības algoritmu, kas samazina ar kalnrūpniecību saistīto enerģijas patēriņu. Kopiena arī jau ir nobalsojusi un aktivizējusi SegWit, padarot bloka izmēru mazāku. Turpmākajos priekšlikumos tiks ieviests Bitcoin zibens tīkla ekvivalents, daži darījumi tiek veikti ārpus ķēdes ar tūlītējiem norēķiniem.

Anonimitāte & Neizsekojamība


Kopiena stingri raksturo NavCoin kā “privātuma monētu”. Tomēr privātuma vēlmes iemesli nav ieskicēti vai ļaunprātīgi. Faktiski simboliska privātums un izsekojamība ir svarīga finanšu sistēmas un valūtas funkcija. Tas veicina marķiera aizstājamību – ikviena spēju pieņemt jebkuru marķieri -, jo marķiera vēsturi nevar izsekot. Katrs NAV marķieris ir vienlīdz vērtīgs, un tam nav zināmas vēstures.

Anonīmi darījumi nav nepieciešami vai pat nav NavCoin standarta. Tie nav obligāti. Bet, ja izvēlaties iespējot NavCoin anonīmos darījumus, darījums tiek pilnībā norobežots no jūsu sūtīšanas konta un bloku ķēdes IP adreses..

nav monētu šifrēšana

NavCoin īsteno asimetrisku šifrēšanu.

Šīs anonīmās transakcijas notiek, izmantojot NavTech apakšķēdi. Šis unikālais risinājums ļauj lietotājam nosūtīt NAV adresātam, izmantojot galvenās blokķēdes apakšķēdi. Darījums ir šifrēts, un sūtītājs pārsūta darījuma NAV uz NavTech apakšķēdi, nevis nosūta to tieši saņēmējam. NavTech apakšķēde ietver vairākus serverus un šifrēšanas slāņus, kas nodod darījumu apkārt. Pēc tam NavTech nosūta galīgo maksājumu saņēmējam no marķieru kopas, kuru pārvalda NavTech līgums. Sākotnējie sūtītāja marķieri nav tie paši, kurus saņēmējs saņem.

navtech

Privāto darījumu maršruts tiek veikts caur NavTech apakšķēdi.

Slāņveida šifrēšana un sajaukšana pārvaldītā žetonu krājumā ir NavCoin konfidencialitātes metode. Tas nodrošina, ka neviens nevar sekot NavTech darījumam līdz galamērķim. NavCoin plāno nepārtraukti ieviest vēl stingrākus privātuma pasākumus, piemēram, viltotus darījumus un fiktīvus kontus, kas palielina NAV apriti caur NavTech apakšķēdi, vēl vairāk aptumšojot reālu darījumu pēdas..

Valences platforma

Papildus privātuma pasākumiem izstrādes plānā NavCoin ir arī izstrādes stadijā esošie projekti, kas to pārvērsīs ne tikai par valūtu. Valence platforma ir NavCoin māsas projekts. Tas nodrošina NavTech apakšķēdes darbību, kā arī nodrošina funkcionalitāti daudziem citiem lietojumiem. Valence cenšas kļūt par pirmo anonīmo platformu decentralizētām lietotnēm.

Atšķirībā no citām decentralizētajām lietotņu platformām, Valence tomēr neizmanto virtuālo mašīnu. Tā vietā, lai kodētu vidē, kas mitināta blokķēdē, Valence mērķis ir ļaut izstrādātājiem kodēt tieši blokķēdē. Tas ir grūts priekšlikums, un pastāv visa veida drošības problēmas, ar kurām risina attīstības grupa. Valence, protams, darbojas no NavCoin atsevišķā blokķēdē. Tomēr tie saskarni.

valences ķēde

Valences ķēdes struktūra

Valence vēl nav atbrīvota, tāpēc mums nav pilnīgas informācijas par to, kā tieši tā darbojas. Lieki piebilst, ka tas ir liels izaicinājums, taču tas varētu būt pārliecinošs risinājums, kas izstrādātājiem piedāvā unikālu pieredzi, ja NavCoin komanda to izvilktu.

Mietu ieguves pierādījums

NavCoin tīkla statistika (25.02.19.)

NavCoin tīkla statistika (25.02.19.)

Kaut arī lielākā daļa citu kriptovalūtu ievieš kaut kādu darba ieguves pierādījumu, NavCoin bija viens no pirmajiem, kas ieviesa pierādījumus par likmēm. Pierādījums par likmēm ir atkarīgs no tā, vai lietotāji izveido daļu savas NAV daļas, lai iegūtu iespēju izveidot jaunu bloku. Ja tīkls ratificēs jūsu izveidoto jauno bloku, jūs saņemsiet atlīdzību. Ja bloķēšana ir slikta vai tajā ir krāpnieciski darījumi, likmes algoritma apliecinājums atņem visas jūsu piesaistītās monētas. Tas stimulē godīgu bloku izveidi.

Izmantojot NavCoin, ir iespējams nopelnīt piecu procentu procentu no savas NAV piederības. Tomēr, lai to izdarītu, tīklā ir jāizmanto nozīmīgais mezgls. To varat izdarīt savā datorā, lejupielādējot NavCoin Core klientu un nosakot NAV daudzumu, kuru vēlaties likt. Alternatīvi, jūs varat nopirkt Raspberry Pi un iestatīt to, lai vadītu jūsu vietni. Šīs lietojumprogrammas Arduino klients tiek saukts par Nav Pi. Aveņu Pi izmanto mazāk enerģijas monētu likšanai, un tā vienmēr var būt ieslēgta. Tas arī nepatērē galvenā datora akumulatoru vai apstrādes jaudu, kā to dara Core klients.

NavCoin marķieris (NAV)

NAV uzsāka darbību 2014. gadā, un kopš tā laika tā ir publiski iekļauta biržās. Jūs varat izmantot NAV marķieri kā vērtības pārsūtīšanas veidu, līdzīgi kā jūs izmantotu Bitcoin.

NAV bagātības izplatīšana (2/25/19)

NAV bagātības izplatīšana (2/25/19)

Tomēr NAV tīkls joprojām ir diezgan mazs. Tikai 100 maki satur apmēram 60 procentus no visiem NAV žetoniem. 1000 maki tur gandrīz 80 procentus, kas nozīmē, ka NAV lietotāju skaits joprojām ir diezgan mazs.

NavCoin komanda & Progress

NavCoin un Valence komanda ir Encrypt S Ltd. Tomēr tas ir atvērtā koda projekts. Tādējādi viņi ir izveidojuši lielu kopienu, un ikviens var sniegt savu ieguldījumu.

NavCoin ir ļoti aktīva izstrādes komanda. Jauni atjauninājumi parādās regulāri, parasti katru nedēļu. Galvenais inženieris, kurš nāk no Jaunzēlandes, ir Kreigs Makgregors. Viņš ir arī SIA Encrypt S izpilddirektors.

Nav ir arī viena no skaistākajām, viegli saprotamākajām monētām. Tas lielā mērā pateicoties viņu mārketinga un radošajai komandai. NavCoin koncentrēšanās uz stilu, zīmola lietošanu un komunikāciju tos izceļ bloku ķēdes telpā. Lietojamība ir svarīga jebkura agrīna posma projekta pieņemšanai, un ir patīkami redzēt, ka NavCoin nopietni uztver šo platformas elementu.

Kopš izveidošanās 2014. gadā NavCoin komanda ir paveikusi diezgan daudz. Viņi ir ieviesuši SegWit, izveidojuši Kopienas fondu un izveidojuši OpenAlias, atvērtu standartu, kas seifa adreses pārveido par nosaukumiem, kurus ir viegli lasīt un atcerēties..

Nākamais galvenais pagrieziena punkts Navcoin ir konfidenciālu darījumu (CT) ieviešana ar Bulletproofs. Šis papildinājums uzlabo bloku ķēdes darījumu privātumu, būtiski nepalielinot darījumu izmērus.

Tirdzniecības vēsture

NavCoin tirdzniecības vēsture, tāpat kā daudzi citi altkoīni, pēdējā laikā ir bijusi neveiksmīga. Gandrīz piecu gadu dzīves laikā NAV cenai ir bijuši trīs gandrīz vertikāli cenu lēcieni. Tomēr tie bija īslaicīgi.

Pirmais notika 2016. gada septembrī, bet, iespējams, tas notika tirgus manipulāciju dēļ. 2017. gada augusta beigās cena vienas nedēļas laikā pieauga par gandrīz 600 procentiem, lai sasniegtu visu laiku BTC augstāko līmeni ~ 0,000366. Jūs, iespējams, varat saistīt šo monumentālo skrējienu ar privātuma monētu popularitātes pieaugumu tajā laikā, kā arī atjauninātu NavCoin plānu.

Pēdējais lielākais NavCoin vēršu skrējiens sakrita ar tirgus uzplaukumu 2017. gada beigās. Šajā laikā NAV cena visu laiku sasniedza USD 460 virs USD. Kopš tā laika cena ir ievērojami samazinājusies, un šobrīd tā atrodas aptuveni 0,15 USD (~ 0,00004 BTC) stāvā..

Vienkārši, pirms cenas atgriešanās NavCoin ir jāpieņem vairāk. Tā kā citas, populārākas, privātuma monētas jau ir ieviesušas dažus no NavCoin ceļvedī redzamajiem priekšmetiem, šķiet, ka gaidāmie produktu izlaidumi nebūs pietiekami, lai cenu paaugstinātu.

Kur nopirkt NAV

NAV ir izveidota monēta, un to jūs varat atrast lielākajā daļā lielāko biržu.

Binance veic vairāk nekā 70 procentus no visas NAV tirdzniecības. Nākamais ir Bittrex ar aptuveni pieciem procentiem. Jūs varat tirgot BTC pret NAV abās šajās platformās. Binance atbalsta NAV darījumus arī ar ETH un BNB.

Kur uzglabāt NAV

Monētu glabāšanai jums būs jāiestata NAV seifs. Vienkārši apmeklējiet NavCoin’s seifu lapa lai sāktu.

nav monētu papīra maks

NAV papīra maks

Ja jūs vienkārši plānojat uzglabāt savu NAV, varat izvēlēties papīra maku. Izmantojot viņu tīmekļa saskarni, varat ātri izveidot papīra maku.

Tomēr, ja vēlaties nopelnīt procentus no dalīšanās, jums būs jāpalaiž NavCoin Core klients. Tos var lejupielādēt PC, Mac, Linux un Raspberry Pi iepriekš lejupielādēto lejupielāžu lapā.

Visbeidzot, NavCoin ir arī viegls maks, lai veiktu maksājumus ceļā ar nosaukumu NavPay. NavPay ir pieejams mobilajām ierīcēm un tīmeklim.

Secinājums

NavCoin darbojas jau kādu laiku, gūst panākumus un veic interesantu darbu privātajos maksājumos un anonīmajā DApps telpā. Tomēr viņi turpina lidot salīdzinoši zem radara ar tirgus ierobežojumu, kas ir ievērojami zemāks nekā līdzīgi privātuma projekti, neskatoties uz to, ka tie tiek dibināti aptuveni tajā pašā laikā kā viņi. Visbeidzot, veiciet pats savu pētījumu, lai izlemtu, vai šis projekts tiek novērtēts par zemu vai konkurenti to ir apsteiguši privātuma sacensībās.

Redaktora piezīme: Steven Buchko šo rakstu atjaunināja 2.25.19., Lai atspoguļotu jaunākās projekta izmaiņas.

Papildu NavCoin resursi

Vietne

Nesaskaņas

Reddit

Twitter

Vidējs

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map